خدمات زیبایی دندانپزشکی اقساطی

تاریخ انتشار: 26 اردیبهشت 1403
تعداد دیدگاه: 0
تعداد بازدید: 303

اکثر افرادی که به دندانپزشکی مراجعه می کنند برای بهبود لبخند خود مراجعه می کنند. دندانپزشکی زیبایی یک رشته رو به رشد است وافراد بیشتری در حال حاضر به ظاهر زیبا و زیباتر کردن لبخند خود علاقه مند هستند. چندین روش وجود دارد که می تواند در این زمینه کمک کند و به نظر می رسد.در ادامه ما به شما خدمات کلینیک دندانپزشکی و زیبایی آتن را به شما معرفی می کنیم که دارای شرایط پرداخت اقساط میباشد.

خدمات زیبایی دندانپزشکی اقساطی

کامپوزیت دندان

کامپوزیت دندان یکی از محبوب ترین آنها می باشد. کامپوزیت نوعی درمان است که می تواند مواردی شامل : نامرتبی دندان ها دندان های کج دندان های زرد دندان های بریده شده را اصلاح کند.

روش ونیر چیست؟ پرسلن در واقع یک ماده بسیار نازک است که می تواند شبیه رنگ دندان های طبیعی باشد. به همین دلیل است که به شدت در دندانپزشکی استفاده می شود. علاوه بر این، این روکش‌ها بادوام هستند و در صورت مراقبت مناسب از آن‌ها می‌توانند برای مدت طولانی دوام بیاورند.

خراب شدن یک لبخند بد می تواند اعتماد به نفس و عزت نفس شما را از بین ببرد. ونیر کامپوزیت می توانندبه شما کمک کنند تا اعتماد به نفس خود را دوباره ایجاد کنید و سفیدی های مرواریدی را نشان دهید. گرفتن ونیرها بدون درد است و حتی نیازی به مراجعه زیاد ندارد.

بسیاری بین لمینیت و لمینیت کامپوزیتی تفاوتی قائل نیستند، در حالی که این دو روش کاملا با یک دیگر متفاوت هستند. در لمینیت، دندان به تراشیدگی جزئی نیاز دارد. در حالی که در کامپوزیت دندان هیچ نوع تراشیدگی‌ای بر روی دندان انجام نمی‌شود. لمینیت به قالب‌گیری نیاز نداشته و در یک جلسه انجام می‌شود. از دیگر تفاوت‌های این دو روش ترمیم دندان، می‌توان به طول عمر آن‌ها اشاره کرد. طول عمر لمینیتکاملا به شرایط نگهداری از آن بستگی دارد. اگر با استفاده از این روش طرح لبخند خود را اصلاح کرده‌اید، به هیچ وجه نباید از غذاها و خوراکی‌های سفت استفاده کرد.

بیایید در مورد روش بیشتر بدانیم

اصلاح دندان اولین مرحله شامل کوتاه کردن دندانی است که روکش پرسلن را دریافت می کند. یک دندانپزشک خوب همیشه ناحیه ای از دندان را که علائم پوسیدگی را نشان می دهد (در صورت وجود) ابتدا قبل از سایر نواحی تراش می دهد. دلیل اینکه دندانپزشک شما دندان را تراش می دهد این است که لایه مینا را طوری تنظیم کند که روکش به درستی قرار گیرد. کوتاه کردن دندان همچنین شامل برداشتن هرگونه پرکردگی قدیمی است. چندین دندانپزشک متخصص بیان کرده اند که برای ایجاد پیوند بین پرسلن و پرکننده، پرکردگی نباید بیش از دو هفته باشد. این بدان معنی است که بهتر است قبل از عمل یک پر کردن جدید دریافت کنید. در حالی که میزان پیرایش در موارد مختلف متفاوت است، پیرایش معمولی حدود 5/0 تا 7/0 میلی متر است.

بیایید در مورد روش بیشتر بدانیم

ایمپلنت دندان

جراحی ایمپلنت دندان روشی است که ریشه‌های دندان را با پایه‌های فلزی و پیچ مانند جایگزین می‌کند و دندان‌های آسیب‌دیده یا از دست رفته رابا دندان‌های مصنوعی جایگزین می‌کند که بسیار شبیه به دندان‌های واقعی هستند. جراحی ایمپلنت دندان می‌تواند جایگزین مناسبی برای پروتزها یابریج‌کاری‌هایی باشد که به خوبی روی هم قرار نمی‌گیرند و می‌توانند گزینه‌ای را در زمانی که فقدان ریشه‌های طبیعی دندان اجازه نمی‌دهدپروتزهای مصنوعی یا دندان‌های بریج‌کاری را جایگزین کنند، ارائه دهد. نحوه انجام جراحی ایمپلنت دندان به نوع ایمپلنتو وضعیت استخوان فک شما بستگی دارد. جراحی ایمپلنت دندان ممکن است شامل چندین روش باشد. مزیت اصلی ایمپلنت،پشتیبانی محکم از دندان‌های جدید شماست که فرآیندی که نیاز به ترمیم استخوان محکم در اطراف ایمپلنت دارد.از آنجایی که این ترمیم استخوان به زمان نیاز دارد، این روند می تواند چندین ماه طول بکشد.

ایمپلنت های دندانی با جراحی در استخوان فک شما قرار می گیرند، جایی که به عنوان ریشه دندان های از دست رفته عمل می کنند. از آنجایی که تیتانیوم موجود در ایمپلنت‌ها با استخوان فک شما ترکیب می‌شود، ایمپلنت‌ها نمی‌لغزند، صدا ایجاد نمی‌کنند یا به استخوان آسیب نمی‌رسانند.و مواد نمی توانند مانند دندان های شما که از پل های معمولی پشتیبانی می کنند پوسیدگی پیدا کنند.

 ایمپلنت دندان

نتیجه گیری

زیبایی دندان‌های شما نقش بسیار مهمی در زیبایی لبخند و در نهایت زیبایی و شادابی چهره‌ دارد. علاوه بر فاکتور زیبایی، حفظ و تأمین سلامت دندان‌ها به عنوان عضوی از بدن، تأثیر مستقیمی در سلامت عمومی شما بوجود می آید. به همین منظور باید هر چند ماه یکبار برای چکاپ دندان‌ها به کلینیک دندانپزشکی مراجعه کنید. دندانپزشکان متخصص با معاینه دهان و دندان و بررسی شرایط فکی‌ شما، بهترین راهکار درمان ترمیم زیبایی یا درمان‌های مربوط به سلامت دهان و دندان را به شما معرفی می‌کنند.

برای مشاوره با کلینیک دندانپزشکی و زیبایی آتن با ما تماس بگیرید.

  • 02177852136
  • 09375949628
  • اینستاگرام : dental_aten7
بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید! ارسال دیدگاه
ارسال دیدگاه
امتیاز شما:
🔃