آیا دچار شوره هستید؟ شامپو ضد شوره ایروکس (10 مدل)به شما کمک می‌کند

تاریخ انتشار: 19 اردیبهشت 1402
تعداد دیدگاه: 0
تعداد بازدید: 489

شامپوی ضد شوره مو ایروکس(best Irox anti-dandruff shampoo) با خاصیت ضد قارچی و ضد خارشی خود نقش بسزایی در رفع شوره سر دارد. ما گاهی به دلیل نداشتن اطلاعات کافی،نشناختن نوع موی خود یا زیادی اسم‌ها و مدل‌های محصولات مراقبت از مو دست به خرید محصولاتی میزنیم که باعث آسیب به موهای ما می شوندو گاهی به دلیل آگاهی نداشتن از ضرورت مراقبت از مو، با استفاده نکردن از این محصولات، ضررهای جبران ناپذیری به موی خود می‌زنیم.

اگر می خواهید موهای سالمی داشته باشید باید اهمیت بیشتری به آن ها دهید که با انتخاب محصولات مراقبت از مو نظیر شامپو،نرم کننده و ماسک مو تا حد زیادی برطرف می‌شود. در این مقاله سعی می کنیم شما را با خواص کم نظیر این شامپو آشنا کنیم.

پیشنهاد میکنم مقاله بهترین شامپو بدون سولفات ایروکس مطالعه کنید.

10 مدل بهترین شامپو ضد شوره ایروکس

مشخصات ویژهدارای ویتامین

این محصول درمان موثر شوره با استفاده از جدید ترین و ایمن ترین ترکیب ضد شوره و ضد قارچ شناخته شده در جهان (اکتو پیروکس) را انجام میدهد .دارای خواص ضد خارش، ضد التهاب و التیام بخش بوده و محتوی ترکیبات گیاهی موثر در پیشگیری و کنترل ریزش مو می باشد که همراه با ترکیبات نرم کننده، مرطوب کننده و حالت دهنده و فرمولاسیون ویژه و ملایم آن را برای انواع مو مناسب می سازد.شامپو اکتوپیروکس 1% ایروکس با بهره گیری از بهترین، ایمن ترین و جدیدترین ترکیب ضد شوره، اثر فوق العاده ای در درمان شوره و خارش پوست سر دارد.

مشخصات ویژهدارای ویتامین

شامپو ضد شوره چرب سباروکس ایروکس حاوی حداکثر مقدار مجاز پیروکتون اولامین (یا همان اکتوپیروکس) می باشد. همچنین عصاره ی گیاهان اکیناسه، گزنه و بید کانادایی موجود در شامپو سباروکس ایروکس اثرات ضد شوره این شامپو را تشدید می کند. این شامپو همچنین حاوی آمونیوم لورث سولفات می باشد که علاوه بر ایمنی بالا، قدرت مرطوب کنندگی و نرم کنندگی بسیار بالایی دارد. پلی کواترنیوم 10 موجود در این شامپو باعث نرمی و لطافت مو شده، از موخوره جلوگیری کرده و موهای آسیب دیده را ترمیم می کند.

مشخصات ویژهدارای ویتامین

شامپو ضد شوره سباروکس ایروکس مناسب برای شوره های خشک و مقاوم حاوی پیروکتون اولامین یا اکتوپیروکس به میزان 1% (حداکثر مقدار مجاز) است که تنها ماده ضد شوره غیرسمی با طیف اثر وسیع ضد باکتری و ضد قارچی می باشد و قدرت ضد شوره و ضد قارچ آن بالاتر از پیریتیون زینک است.ترکیبات کلیدی ضد شوره این محصول شامل 1% کلیمبازول،1%پیروکتون اولامین بوده که در کنار شوینده های ملایم آنیونیک و آمفوتری به حذف پوسته های سر و درمان موثر شوره کمک شایانی می کند. همچنین با داشتن عصاره های گیاهی آنتی میکروبیال، ضد التهاب و التیام بخش در تقویت و محافظت از پوست سر خشک و حساس نقش مهمی ایفا می کند.

حجم200 میلی‌لیتر
سازگار با موهایانواع مو
مناسب برایبزرگسالان
ویژگی‌هاضد شوره
ویتامین‌های موجودE /B5
سازگار با موهایچرب /التهاب و شوره
مناسب برایبانوان و آقایان
ویژگی‌هاضد شوره
ویژگی‌های بهداشتی و سلامتعصاره
کشور مبدا برندایران

شامپو ضد شوره اطفال ایروکس محصول منحصر به فردی است که برای از بین بردن پوسته ریزی نوزادان و درماتیت سبورئیک کودکان طراحی شده است. این شامپو با داشتن سورفکتانت های مناسب و ایمن برای نوزادان موجب تحریک چشم و پوست نوزادان نمی شود و ترکیبات ضدالتهاب و ترمیم کننده موجود در شامپو اثرات ضد شوره و ضد خارش اکتوپیروکس را تشدید می کنند. اکتوپیروکس با ایمنی بالا تنها ترکیب ضد شوره قابل استفاده در کودکان و زنان باردار است که همزمان اثرات ضدخارش و متوقف کننده رشد قارچ و باکتری نیز دارد.

کشور مبدا برندایران
ویژگی‌های بهداشتی و سلامتعصاره
کشور مبدا برندایران

شامپوضدشوره اطفال ایروکس محصول منحصر به فردی است که برای از بین بردن پوسته ریزی نوزادان و درمانی و سبوروئیک کودکان طراحی شده است.این شامپو با داشتن سورفکتانت های مناسب و ایمن برای نوزادان موجب تحریک چشم و پوست نوزادان نمی شود.

مشخصات ویژهدارای ویتامین

شامپو ضد شوره اکتوپیروکس 1 درصد ایروکس حاوی ایمن ترین ترکیب ضد شوره و ضد خارش ایمن اکتوپیروکس و حاوی عصاره های گیاهی آنتی سپتیک اکیناسه و آویشن باغی می باشد. این شامپو با بهره گیری از عصاره گیاهی گزنه چربی اسکالپ را کنترل و تنظیم می کند. حاوی عصاره های گیاهی ضد التهاب و التیام بخش بید کانادایی و آلانتوئین می باشد و مناسب برای درمان شوره های مزمن، ابقاء درمان شوره و کاهش خارش سر می باشد.شامپو ضدشوره ایروکس حاوی پانتنول پیس ساز ویتامین B5 است که هنگام استفاد

مزایای شامپوی ضد شوره ایروکس

  • ضد قارچ و ضد خارش است
  • حاوی آلانتوئین، عصاره اکیناسه، عصاره گیاهی ضد خارش و ویتامین E و B5
  • با فرمولاسیون ویژه خود برای انواع مو مناسب است.
  • حاوی جدیدترین و ایمن ترین ترکیب ضد شوره سر شناخته شده در جهان است.

روش استفاده

مدت زمان مصرف حداقل 6 تا 8 هفته است ودر این مدت نباید از شامپوی دیگری استفاده کرد. کف این شامپو باید چند دقیقه روی سر بماند و سپس می توانید موهای خود را شست وشو دهید.

شامپو ضد شوره ایروکس حاوی پیروکتون اولامین یا اکتوپیروکس به میزان 1% (حداکثر مقدار مجاز) است که تنها ماده ضد شوره غیر سمی با طیف وسیعی از اثرات ضد باکتریایی وضد قارچی و ضد شوره و ضد قارچی آن است.عصاره گزنه، اکیناسه و بید کانادایی موجود در این شامپو نیز اثرات ضد شوره سر شامپو را تشدید می کند.پیروکتون اولامین تنها ماده ایمن ضد شوره است که در کودکان و زنان باردار قابل استفاده است و مصرف طولانی مدت آن مشکلی ایجاد نمی کند.

جمع بندی

شامپو ضد شوره ایروکس ، ضد قارچ و ضد خارش - حاوی جدیدترین و ایمن ترین ترکیب ضد شوره شناخته شده در جهان (اکتوپیروکس 1%) -با فرمولاسیون ویژه مناسب برای انواع مو - حاوی آلانتویین، عصاره اکیناسه، عصاره های گیاهی ضد خارش و ویتامین های Eو B5 است.این شامپو افزون بر ایمنی بالا، قدرت نرم کنندگی و مرطوب کنندگی بسیار خوبی دارد و ترکیبات ویتامین E،گلیسیرین و دی پانتنول نیز قدرت نرم کنندگی پوست سر و مو را افزایش می دهد.همچنین ترکیب پلی کواترنیوم10 در این شامپو باعث لطافت،لطافت مو، جلوگیری از موخورهو ترمیم موهای آسیب دیده می شود.

دوستان عزیز، مقاله بهترین شامپو ضد شوره ایروکس همیشه بروزرسانی خواهد شد. مجددا به ما سر بزنید. خوشحال خواهیم شد.

بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید! ارسال دیدگاه
ارسال دیدگاه
امتیاز شما:
🔃