مشکل شوره چالشی برای شماست؟ شامپو ضد شوره سینره(4 مدل) به شما کمک می‌کند

تاریخ انتشار: 20 اردیبهشت 1402
تعداد دیدگاه: 0
تعداد بازدید: 222

شامپو ضد شوره سینره(best cinere anti-dandruff shampoo) یکی از بهترین شامپوهای ضد شوره سر است که بر اساس خواص ضد قارچی و ضد باکتریایی طبیعی برخی از گیاهان مانندپرسیاوش، آویشن و بید ساخته شده است. اثرات درمانی این شامپو به سرعت و در هفته اول مصرف خود را بروز داده و در عرض یک ماه پوسته ریزی به طور کامل از بین می رودو خارش و قرمزی پوست سر به سرعت از بین می رود. با توجه به خواص فوق‌العاده این برند در درمان شوره سر، در این مقاله سعی داریم شما را با خواص بی نظیر شامپوی سینره آشنا کنیم.

اگر می خواهید موهای سالمی داشته باشید باید اهمیت بیشتری به آن ها دهید که با انتخاب محصولات مراقبت از مو نظیر شامپو،نرم کننده و ماسک مو تا حد زیادی برطرف می‌شود. در این مقاله سعی می کنیم شما را با خواص کم نظیر این شامپو آشنا کنیم.

پیشنهاد میکنم مقاله شامپو ضد شوره ایروکس مطالعه کنید.

10 مدل بهترین شامپو ضد شوره سینره

حجم250میلی‌لیتر
کشور مبدا برندایران
نوع عصارهزانتاکسیلوم و بید
سازگار با موهایانواع مو
مناسب برایبانوان و آقایان
ویژگی‌هاضد شوره
حجم250 میلی‌لیتر
کشور مبدا برندایران
نوع عصارهزانتاکسیلوم و بید
سازگار با موهایانواع مو
مناسب برایبانوان و آقایان
ویژگی‌هاضد شوره

شامپو ضد شوره سر سینره بر اساس خواص ضد قارچ و ضد باکتری طبیعی برخی گیاهان نظیر پر سیاوش، آویشن و بید فرموله شده است آثار درمانی این شامپو به سرعت و در اولین هفته استفاده شروع می شود و در عرض یک ماه پوسته‌ریزی به طور کامل از بین می‌رود و خارش و قرمزی پوست سر به سرعت از میان می‌رود. این شامپو علاوه بر قدرت شویندگی کنترل شده باعث نرمی و لطافت موها نیز می‌گردد که این اثر باعث کارایی این شامپو در شوره‌های خشک نیز می گردد. این شامپو باعث تغییر رنگ مو در موهای رنگ شده (مانند بسیاری از شامپو های ضد شوره) نمی‌شود.

حجم250 میلی‌لیتر
کشور مبدا برندایران
نوع عصارهحاوی عصاره آویشن , عصاره پر سیاوش و عصارهبید
سازگار با موهایانواع مو
مناسب برایبانوان و آقایان
ویژگی‌هاضد شوره

شامپو ضد شوره سر سینره بر اساس خواص ضد قارچ و ضد باکتری طبیعی برخی گیاهان نظیر پرسیاوش، آویشن و بید فرموله شده است. آثار درمانی این شامپو به سرعت و در اولین هفته استفاده شروع می شود و در عرض یک ماه پوسته ریزی به طور کامل از بین می رود و خارش و قرمزی پوست سر به سرعت از میان می رود. این شامپو علاوه بر قدرت شویندگی کنترل شده باعث نرمی و لطافت موها نیز می گردد که این اثر باعث کارایی این شامپو در شوره های خشک نیز می گردد. این شامپو باعث تغییر رنگ مو در موهای رنگ شده (مانند بسیاری از شامپو های ضد شوره) نمی شود.

حجم250 میلی‌لیتر
کشور مبدا برندایران
سازگار با موهایالتهاب و شوره
مناسب برایبانوان و آقایان
ویژگی‌هاضد شوره
سایر توضیحاترفع شوره، خارش، التهاب و قرمزی پوست سر - رفع سریع پوسته ریزی و شوره سر - حاوی عصاره زانتاکسیلوم جهت کاهش چربی پوست سر - دارای عصاره بید جهت رفع پوسته های مرده سطح پوست سر - بهره گیری از مواد مؤثره گیاهی با اثرات ضد قارچی - رفع خارش، التهاب و قرمزی پوست سر

مزایای شامپوی ضد شوره سینره

  • رفع سریع پوسته ریزی و شوره سر
  • حاوی عصاره زانتاکسیلوم جهت کاهش چربی پوست سر
  • دارای عصاره بید جهت رفع پوسته های مرده سطح پوست سر
  • بهره گیری از مواد موثره گیاهی با اثرات ضد قارچی.
  • رفع خارش، التهاب و قرمزی پوست سر

روش استفاده

لازم است به مدت دو هفته شامپوی ضد شوره سینره به صورت یک در میان استفاده شود.پس از سپری شدن دو هفته می توان مصرف این شامپو را به دو بار در هفته کاهش داد.

جمع بندی

این شامپو علاوه بر قدرت شستشوی کنترل شده باعث نرمیو لطافت موها نیز می شود که باعث می شود این شامپو در شوره های خشک کار کند.این شامپو رنگ موهای رنگ شده را تغییر نمی دهد (مانند بسیاری از شامپوهای ضد شوره).استفاده از این شامپو به صورت روزانه هیچ مشکلی ایجاد نمی‌کند و به راحتی می توان از این شامپو استفاده کرد.هم خانم ها و هم آقایان به راحتی می توانند از این شامپو استفاده کنند. شامپوی ضد شوره سینره یکی از بهترین شامپوهای موجود در بازار است که هم برای شوره‌های چربو هم شوره‌های خشک کاربرد دارد. پیشنهاد می شود افرادی که دچار مشکل شوره سر هستند،حتما از این شامپو به روشی که در این مطلب اشاره شد، استفاده کنند و از اثر معجزه آسای آن لذت ببرند.

دوستان عزیز، مقاله بهترین شامپو ضد شوره سینره همیشه بروزرسانی خواهد شد. مجددا به ما سر بزنید. خوشحال خواهیم شد.

بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید! ارسال دیدگاه
ارسال دیدگاه
امتیاز شما:
🔃