هدیه سفارشی؛ بهترین هدیه اختصاصی برای کسب و کار شما

تاریخ انتشار: 28 اردیبهشت 1402
تعداد دیدگاه: 0
تعداد بازدید: 175
بهترین هدیه سفارشی برای کسب و کارها

خرید یک محصول منحصر به فرد به عنوان هدیه سازمانی می‌تواند به شرکت‌ها و کسب و کارها این امکان را بدهد تا تبلیغات موثری روی محصولات و خدمات خودشان داشته باشند. اما متاسفانه برخی از صاحبان کسب و کارها بدون اینکه هیچ خلاقیتی در هدایای تبلیغاتی خودشان ایجاد کنند، اقدام به خرید هدایای روتین مانند سررسید، خودکار تبلیغاتی و محصولات مشابه می‌کنند که برای مخاطب هیچ جذابیتی ندارد.

هدیه سفارشی یک هدیه اختصاصی برای کسب و کار شما است که می‌تواند با ظاهر منحصر به فرد خودش، در رشد کسب و کار و تبلیغات شما موثر است.

البته هر هدیه سفارشی نمی‌تواند به عنوان یک هدیه تبلیغاتی خوب مورد استفاده قرار گیرد. شما باید هدیه‌ای را انتخاب کنید که برای مخاطب شما ارزشمند و جذاب باشد. در ادامه این مقاله قصد داریم بهترین هدیه سازمانی سفارشی را برای کسب و کارتان معرفی کنیم.

بهترین هدیه سفارشی برای کسب و کارها باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد؟

این روزها هدایای روتین برای هدیه به مخاطبین خاص مورد استفاده قرار نمی‌گیرند. همین موضوع باعث شده تا هدایای سفارشی برای کسب و کارها اهمیت بسیار بیشتری پیدا کنند. هدیه سفارشی که برای یک کسب و کار سفارش داده می‌شود، باید دارای خصوصیات زیر باشد.

  • کاربرپسند

شاید یک هدیه سفارشی بتواند به صورت منحصر به فرد و جدید سفارش داده شود، ولی اینکه کاربرپسند باشد و بتواند مخاطبین را جذب کند از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. اگر قرار است به مخاطبین خاصی هدایای سفارشی خود را تقدیم کنید، حتما به اینکه این مخاطبین به چه چیزی علاقه مند هستند، توجه داشته باشید.

  • داشتن ارزش مادی بالا

اگرچه نمی‌توان هدایای گران قیمت را برای هر مخاطبی در کسب و کار تهیه کرد؛ اما هدایای شرکتی مخاطبین بالقوه و مهم نباید با هدایایی که به مخاطبین معمولی خودتان می‌دهید، یکسان باشند. هدیه سفارشی برای مخاطبین خاص، باید ارزش مادی بالایی نیز داشته باشد تا نشان‎دهنده احترام صاحب کسب و کار به آن مخاطبین باشد.

  • جدید و منحصر به فرد بودن

یک هدیه سفارشی باید دارای طرح و ایده جدیدی باشد تا مخاطب را به خود جذب کند. اگر قصد دارید یک هدیه خاص به مخاطبین خودتان تقدیم کنید، حتما به ویژگی‌های ظاهری و جدید بودن آن هدیه توجه داشته باشید. چون هدایای روتین اثربخشی خودشان را به عنوان هدایای سازمانی از دست داده‌اند.

  • امکان انتخاب آن به صورت سفارشی

زمانی که قرار است یک هدیه سفارشی را تهیه کنید، باید به دنبال هدیه‎ای باشید که امکان سفارشی سازی آن وجود داشته باشد. به طور مثال سررسید فقط می‌تواند با یک لوگو سفارشی سازی شود، ولی برخی از محصولات از پایه و اساس قابل سفارش داده شدن هستند. بنابراین، بهتر است که هدیه سفارشی به گونه‎ای انتخاب شود که امکان اجرای آن به‎صورت سفارشی وجود داشته باشد.

هدیه سازمانی و سفارشی برای شرکت‌ها و مشاغل

چرا تابلو سفارشی طلا بهترین هدیه برای کسب و کارهاست؟

تابلو سفارشی طلا یکی از بهترین هدیه‌های سفارشی برای کسب و کارهاست. اگر به ویژگی‌های بهترین هدیه سفارشی سازمانی توجه کرده باشید، حتما متوجه شده‌اید که تابلو طلا دقیقا دارای تمامی این ویژگی‌ها می‌باشد.

تابلو سفارشی طلا می‌تواند به عنوان یک هدیه ارزشمند برای یک کسب و کار تهیه شود. از مهم‎ترین مزیت این تابلوها این است که امکان درج لوگو یا متن اختصاصی روی تابلو وجود دارد. بنابراین، تابلو دقیق به‎صورت اختصاصی برای یک سازمان طراحی می‌شود. این موضوع به شما این امکان را می‌دهد تا بر اساس نیاز سازمان خودتان، بهترین تابلوهای سفارشی را سفارش دهید.

آیا می‌توان هر طرحی را برای این هدیه سفارشی انتخاب کرد؟

هر یک از سازمان‌ها و کسب و کارهای کشور دارای آرم، لوگو و یا تصویر خاصی برای خود هستند. انتخاب یک تصویر یا متن اختصاصی برای چاپ در هدیه سفارشی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. اما تکنیک طراحی تابلو طلا با ورق طلای 24 عیار ، کاملا متفاوت از چاپ تابلوهای تبلیغاتی و شرکتی است.

به همین خاطر شاید در ابتدای کار تصور کنید که می‌توانید هر طرح و نوشته‎ای را با هر ابعادی در تابلو سازمانی خود اجرا کنید، اما واقعیت این است که طرح‌های ریز و بسیار ظریف که فقط با چاپ حرفه‎ای قابل اجرا هستند. چون به هر حال ورق طلای 24 عیار نیز فقط برای اجرای طرح‌های خاصی قابل استفاده است.

البته جای نگرانی از بابت سفارش هر طرحی برای این هدیه سازمانی وجود ندارد. چون اگر این کار را به گروه هنری دانژه بسپارید، می‌توان هر طرح و آرمی را روی تابلو سفارشی اجرا کرد. به شرطی که طرح قابل اجرا با ورق طلا باشد.

هزینه سفارش تابلو سازمانی و شرکتی

اگر به دنبال خرید هدیه سفارشی هستید، احتمالا یک بازه قیمتی مشخص در ذهن شما برای خرید و سفارش هدیه وجود دارد. مزیت تابلو طلا سازمانی و سفارشی این است که می‌تواند بر اساس بودجه با روش‌های مختلفی طراحی شود.

در واقع، در صورتی که صاحبان کسب و کارها بودجه زیادی برای سفارش تابلو شرکتی نداشته باشند، می‌توان این تابلوها را با ابعاد کوچک تر و میزان ورق طلای کمتری طراحی کرد تا بر اساس بودجه مشتری، بتوان بهترین تابلو را به آن ارائه نمود.

با این حال برای هر تابلو سفارشی و سازمانی یک قیمت پایه وجود دارد. چون این هدیه سفارشی با کمک ورق طلا ساخته می‌شود، قیمت آن نیز بر اساس قیمت روز طلا محاسبه خواهد شد. هر چقدر میزان ورق طلای به کار رفته در تابلو بیشتر باشد، قیمت نهایی آن نیز افزایش پیدا خواهد کرد.

تابلو سفارشی؛ بهترین هدیه سفارشی برای کسب و کارها

گروه هنری دانژه؛ دریافت انواع سفارش برای ساخت تابلو سازمانی

تابلوی ساخته شده با ورق طلای 24 عیار ، علاوه بر اینکه ارزش مادی بسیار زیادی دارد، می‌تواند ماندگار نیز باشد. همین موضوع باعث شده تا بسیاری از کسب و کارها و سازمان‌ها، به دنبال خرید تابلو سازمانی و یا سفارش این تابلوها باشند.

گروه هنری دانژه چندین سال است که به صورت تخصصی در حوزه تولید تابلو طلا فعالیت می‌کند. بنابراین، اگر قصد خرید هدیه سفارشی برای کسب و کارتان را دارید، فقط کافیست که آرم، متن، لوگو، تصویر و یا هر چیزی که مد نظر دارید را به گروه هنری دانژه تحویل بدهید و در نهایت یک تابلو سفارشی منحصر به فرد را تحویل بگیرید.

بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید! ارسال دیدگاه
ارسال دیدگاه
امتیاز شما:
🔃