برای تبلیغات تماس بگیرید

آیا کاشت ابرو در تهران بدون بیهوشی انجام میشود؟

تاریخ انتشار: 28 اردیبهشت 1402
تعداد دیدگاه: 0
تعداد بازدید: 35

چکیده : کاشت ابروی طبیعی طی یک‌فرآیند ۴تا ۶ ساعته انجام میشود.با توجه به اینکه ریسک و عوارض بیهوشی در این متد حذف شده،عمل کاشت ابرو بدون بیهوشی و با بیحسی موضعی در ناحیه ی برداشت مو و کاشت ابرو انجام میشود.

مراقبت های بعد از عمل کاشت ابرو به چه صورت است؟

پس از جراحی کاشت ابرو، می توانید همان روز به خانه بروید. به ندرت پس از کاشت ابرو یک شب در بیمارستان ماند.جراح شما دستورالعمل هایی را در مورد نحوه مراقبت از محل(های) جراحی خود به شما می دهد. برخی از دستورالعمل های مراقبت ممکن است شامل موارد زیر باشد:

بعد از جراحی استراحت کافی داشته باشید.بانداژ بپوشید تا زمانی که توصیه شود آنها را بردارید.تا زمانی که ارائه دهنده به شما بگوید ایمن است در فعالیت های شدید شرکت نکنید.داروهای مسکن را طبق تجویز پزشک مصرف کنید.برخی از بخیه ها باید برداشته شوند در حالی که برخی دیگر ممکن است پس از چند روز حل شوند.
هنگام شستن محل(های) جراحی خود مراقب باشید و احتیاط کنید.قرار ملاقات های بعدی را با دکتر همتی بگذارید تا ببینید آیا پوست شما به درستی بهبود می یابد یا خیر.ریزش موهای تازه کاشته شده چند هفته پس از جراحی طبیعی است. این باعث می شود تا فضایی برای رشد موهای جدید ایجاد شود. ممکن است شش هفته تا چند ماه طول بکشد تا موهای جدید از ناحیه پیوند شده شما رشد کند.ما در آدینا این مراحل را برای شما برنامه ریزی می کنیم.

مراقبت های بعد از عمل کاشت ابرو به چه صورت است؟

آیا کاشت ابرو بدون بیهوشی انجام میشود؟

کاشت ابروی طبیعی طی یک‌فرآیند ۴تا ۶ ساعته انجام میشود.با توجه به اینکه ریسک و عوارض بیهوشی در این متد حذف شده،عمل کاشت ابرو بدون بیهوشی و با بیحسی موضعی در ناحیه ی برداشت مو و کاشت ابرو انجام میشود.

آیا کاشت ابروی طبیعی درد دارد؟

کاشت ابروی طبیعی که کاشت ابرو بدون بیهوشی میباشد،یکی از ایمن ترین و دائمی ترین راه ها برای پرپشت کردن ابروهای ریخته شده می باشد. افرادی که قصد تغییر حالت ابروهای خود را دارند می توانند از این روش کاملا طبیعی استفاده کنند.ولی با تمام تغییرات زیبایی که ممکن است در چهره رخ دهد برخی افراد نگران درد این عمل می باشند.درد در کاشت ابرو کاملا بستگی به آستانه ی تحمل درد در افراد مختلف متفاوت می باشد.

آیا بعد از اتمام کاشت ابرو درد داریم؟

کاملا واضح است که بعد از گذشت زمان بی حسی و برگشت عصب،به دلیل ایجاد زخم در قسمت برداشت مو و کاشت ابرو کاشت ابرو با کمترین هزینه فرد متوجه درد میشود.ممکن است این درد بیشتر در قسمت پشت سر در محلی که مو برداشت شده است تجربه شود.میزان دردی که ممکن است تجربه کنید در افراد مختلف متفاوت است.برای مثال فردی که کاشت ابروی خیلی پهنی درخواست کند به دلیل نیاز به موی بیشتر،باید حجم بیشتری از پوست برداشت شود.بنابراین ممکن است زخم بیشتری به نسبت فردی که درخواست کاشت ابروی نازک تر یا معمولی داشته ایجاد شود.بنابراین احساس و تجربه درد بعد از اتمام عمل امری طبیعی است.اما به راحتی با نسخه تجویز شده توسط پزشک کاملا این درد قابل کنترل است.شایان ذکر است که از لحظه شروع کار بعد تزریق بی حسی تا اتمام کاشت ابرو فرد هیچ دردی را تجربه نخواهد کرد.

بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید! ارسال دیدگاه
ارسال دیدگاه
امتیاز شما:
آبی بیوتی
لوازم آرایشی لوازم بهداشتی
لوازم شخصی برقی عطر و ادکلن