راه های موثر کوچک کردن بینی در کمترین زمان

تاریخ انتشار: 21 خرداد 1402
تعداد دیدگاه: 0
تعداد بازدید: 263

حکاکی های روی آثار تاریخی ، نقاشی های به جا مانده از دوران باستان ، حتی افرادی که هر روزه با آن ها ملاقات می کنیم ، همگی نشان دهنده این هستند که ایرانیان از زمان های قدیم بینی بزرگی داشتند. شاید بعضی ها این ویژگی را زیبا تلقی کنند ، اما در عین حال افراد زیادی نیز وجود دارند که دوست دارند یک بینی کوچک و با فرمی زیبا داشته باشند و همیشه به دنبال راهی هستند تا به این رویا برسند. خوشبختانه در حال حاضر ، تکنیک های جدیدی برای کوچک کردن بینی در کمترین زمان در دسترس تمامی افراد قرار گرفته است. اما این راه ها کدامند؟ من می توانم از آن ها استفاده کنم؟ مدت زمان تاثیر گذاری و عوارض آن ها چیست؟ در ادامه دکتر پریسا قاسمی ، به تمامی این سوالات پاسخ داده اند.

نمونه کار دکتر قاسمی

چه روش هایی برای کوچک کردن اندازه دماغ وجود دارد؟

بسیاری از افرادی که متقاضی کاهش سایز بینی خود هستند ، مایلند این کار را در کمترین زمان و با حداقل بودجه به انجام رسانند. همانطور که می دانید ، جراحی بینی یکی از موثرترین تکنیک ها برای رسیدن به این هدف است ( اگر به دنبال اطلاعات بیشتر درباره عمل زیبایی بینی هستید، در این لینک توضیحات جامعی قرار گرفته است ).

اما بهتر است بدانید اشخاص زیادی وجود دارند که به دلیل ترس از عمل یا هزینه آن ، دوست ندارند آن را انجام دهند ؛ پس به سراغ اینترنت رفته و در آن جا به دنبال روش های طبیعی کوچک کردن بینی خود می گردند. ما در این قسمت ، برخی از این روش های طبیعی را ذکر کرده و توضیح مختصری در مورد آن ها داده ایم :

  • تمرینات مختص بینی : افراد بسیار زیادی ادعا می کنند که انجام بعضی تمرینات مربوط به دماغ ، می تواند شکل آن را به صورت دائمی تغییر دهد. این دسته باور دارند که نگه داشتن صورت در یک حالت خاص یا انجام برخی تمرینات به صورت مکرر می تواند بینی را کوچک یا سر بالا سازد. البته حقیقت چیز دیگری است! این تمرینات هیچ گونه تغییر دائمی در این عضو ایجاد نمی کنند و شاید برای چند دقیقه یا چند ساعت شاهد عوض شدن شکل آن باشید. این امر به این دلیل است که بینی از استخوان ، غضروف و پوست تشکیل شده و این عضوها تنها از طریق جراحی تغییر می کنند و شما برای عمل باید به دنبال یک جراح بینی مجرب در شهر تهران یا سایر شهرها باشید.
  • گذاشتن یخ : در حالت عادی ، استفاده از یخ هیچ کمکی به کوچک شدن اندازه دماغ نمی کند ، مگر اینکه آسیبی به صورت شما وارد شده باشد. در چنین شرایطی ، بینی طبیعتا ورم می کند و می توانید برای کاهش این عارضه ، از کمپرس سرد یا یخ استفاده کنید. البته این نکته را به یاد بسپارید که یخ ، یک درمان موقتی برای کم کردن باد بینی است و برای درمان اساسی آن ، باید به بهترین جراح بینی تهران مراجعه کنید.
  • خمیردندان : بله درست شنیدید! بعضی افراد تصور می کنند می توان با خمیر دندان یا مواد دیگری مثل زردچوبه و سرکه سیب سایز بینی را در کمترین زمان ممکن کوچک کرد. اما این ایده نیز به همان اندازه که به نظر می رسد ، بی تاثیر است.

پس چگونه می توان اندازه بینی را کوچک کرد؟

پیش تر نیز ذکر کردیم ، بهترین و به صرفه ترین راه ، عمل بینی است. این فرآیند به صورت دائمی فرم بینی شما را به همان شکلی که در ذهن داشتید تغییر می دهد! پس می توانید تا آخر عمر با یک بینی زیبا و چشم نواز زندگی کنید. یکی از بهترین مزیت های این جراحی زیبایی ، این است که رسیدن به نتیجه دلخواه زمان زیادی را طلب نمی کند. خود این جراحی سرپایی است ، یعنی همان روزی که عمل را انجام می دهید می توانید به خانه برگردید. تا برطرف شدن تورم و کبودی ها نیز به زمان زیادی نیاز نیست! بازگشت صورت به حالت اولیه خود ، به نهایت دو هفته زمان نیاز دارد ، تا این زمان گچ و پانسمان بینی نیز برداشته می شود و در این زمان می توانید از ظاهر جدید و زیبای خود لذت برده و با اعتماد به نفس در مجالس حاضر شوید. البته ؛ این نکته را نیز در گوشه ذهن خود داشته باشید که تا از بین رفتن کامل باد بینی ، به چیزی حدود یک سال زمان نیاز است ، اما این تورم به حدی نیست که قابل توجه باشد.

پس در نتیجه زمانی که می خواهید دماغ خود را کوچک کنید ، مخصوصا وقتی که دوست دارید این امر در کمترین زمان ممکن به انجام برسد ، به سراغ روش های غیر علمی که در جای جای اینترنت پیدا می شود نروید. زیرا این تکنیک ها نه تنها هیچ تاثیری ندارند ، بلکه برخی از آن ها حتی می توانند به بینی آسیب وارد کنند! پس این زمان را خرج پیدا کردن یک جراح بینی خوب کرده و سپس با خیال راحت خود را به دست ایشان بسپارید.

بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید! ارسال دیدگاه
ارسال دیدگاه
امتیاز شما:
🔃