لیزر ایمن ترین روش لابیاپلاستی در تهران

تاریخ انتشار: 28 خرداد 1403
تعداد دیدگاه: 0
تعداد بازدید: 209

یکی از جراحی های زیبایی زنان که امروزه بسیار مورد توجه خانم ها قرار گرفته ،عمل زیبایی آلت تناسلی است که به برداشت کامل و یا قسمتی از لبه های اطراف واژن ، جهت کوچک کردن و قرینه سازی آن ها می پردازد. اندازه استاندارد لبه های واژن به طور دقیق ذکر نشده است زیرا این اندازه در بانوان متفاوت بوده و کوچکی و بزرگی آن به عوامل متعدد ژنتیکی و یا هورمونی بستگی دارد که در صورت وجود مشکل می توان به برطرف کردن آن پرداخت. روش های مختلفی برای انجام این پروسه وجود دارد اما مهم ترین مسئله در انتخاب یک روش ایمن بودن آن است. زمانی که یک تکنیک از نظر ایمنی مطمئن و خوب باشد ، افراد بدون ترس و نگرانی برای رفع مشکلات خود اقدام می نمایند. با ما همراه باشید تا با تکنیک های انجام عمل زیبایی لابیاپلاستی و ایمن ترین آن ها آشنا شوید.

لیزر ایمن ترین روش لابیاپلاستی در تهران

روش های انجام لابیاپلاستی

انواع روش های جراحی کوچک کردن لابیاها عبارت است از : لابیاپلاستی با تیغ جراحی و لیزر که ممکن است در سایت ها و مقالات متفاوتی به آن برخورد کرده باشید. این جراحی همانند دیگر پروسه ها از روش های متنوعی بهره مند است که هر کدام از مزایا و معایب خاص خود برخوردارند.

جراحی زیبایی لابیای بانوان به طور کلی از دو تکنیک برش خطی یا قوس دار و برش Vشکل استفاده می شود که فرقی ندارد شما از لیزر برای انجام این کار استفاده کنید یا از تیغ جراحی. به هر حال برای اعمال تغییرات مورد نظر از این تکینک ها استفاده می شود. در ادامه به توضیح این تکنیک های برش خواهیم پرداخت و سپس در خصوص لابیاپلاستی با لیزر و تیغ جراحی صحبت خواهیم کرد.

برش خطی با اسم یا برش لبه نیز شناخته می شود. جراح در این متد به منظور کاهش سایز لابیا توسطلیزر، تیغ جراحی یا فرکانس های رادیویی آر اف ، برش را به صورت خط صاف یا قوس دار ایجاد می کند. در این صورت نواحی بیرونی و اضافی لابیای واژن برش داده شده تا لبه ای صاف و مطلوبی ایجاد کند. در نهایت توسط بخیه های جذبی ، منقطع یا فاصله دار، شکاف ایجاد شده بسته می شوند و پروسه زیبایی پایان می پذیرد. به طور کلی باید بگوییم که با برش خطی ، لبه های لابیای درونی برداشته می شود تا ظاهر بیرونی واژن به صورت نیم دایره نمایان و واژن فرم طبیعی به خود گیرد. یکی از نکات مهم این روش که بسیاری از بانوان از آن رنج می برند این است که هر گونه عدم تناسب رنگ و یا لکه که پیش از جراحی در آن ناحیه به صورت طبیعی وجود داشته نیز در این پروسیجر رفع می شود.

روش V از دیگر متد های لابیاپلاستی است که به جراحی ماهرانه تری نیاز دارد. در این تکنیک به طور دقیق برش V بر بافت اضافی لبه خارجی ایجاد می شود نتیجه این روش بسیار مطلوب بوده و احتمال خونریزی و صدمه دیدن رشته های عصبی را کاهش می دهد. همچنین این روش عدم تقارن لبه های واژن را به طور طبیعی رفع می کند. از مزیت های دیگر آن می توان به محدود بودن زخم های حاصل اشاره کرد. در این هنگام به جای برش در مرکز لابیا در چین خوردگی های بیرونی و درونی ایجاد می شود. این شیوه تیرگی های ناحیه را رفع نمی کند زیرا بسیاری از نواحی بافت لابیا بدون هیچ گونه تغییری باقی می ماند. با تکنیک Z در واقع به جراح اجازه برش بیشتری در نواحی برش V ایجاد می کند و این در صورتی است که بافت لابیا بسیار زیاد باشد .

استفاده از تیغ جراحی

قبل از اینکه ابزارهای دیگری در جریان جراحی لابیاپلاستی رواج داشته باشد این فرایند به صورت سنتی انجام می ‌شد. این تکنیک شامل برش توسط تیغ جراحی است. با توجه به اینکه این نوع جراحی هنوز مورد استفاده قرار می گیرد ، اما با پیامد هایی که دارد بسیار کم شده است و شامل موارد زیر می باشد:

  • فرد در این هنگام درد بیشتری احساس می کند.
  • بیمار دیرتر بهبود می یابد.
  • احتمال عفونت بیشتر می شود.
  • عموما جای برش‌ و زخم‌ها باقی می ماند.
  • در نهایت اینکه برش های ایجاد شده به تمیزی روش لیزر نیستند.

لیزر ایمن ترین روش لابیاپلاستی

استفاده از لیزر در لابیاپلاستی ، کار را بسیار آسان کرده است به طوری که برش های عمل لابیاپلاستی توسط لیزرهای بی عارضه و قدرتمند ایجاد می شوند. عمل کوچک کردن لابیا ها با لیزر یک تکنیک در جهت کاهش لبه های واژن است. پزشک با کمک دستگاه RF نواحی اضافه را بر می دارد تا با کوچکی و تقارن ، زیباتر به نظر برسد. این روش نسبت به سایر متدها به دلیل کم تهاجمی بودن ، نه تنها خونریزی کمتری دارد بلکه بیمار حین عمل هیچ گونه ناراحتی احساس نمی کند. از این رو فرد ، سریع تر بهبود می یابد. بانوانی که بسیار علاقه مند هستند که واژنشان سفید شود می توانند در این شیوه زیباسازی واژن از این مزیت به خوبی بهره ببرند. بانوانی که کاندیدای این فرایند زیبایی با استفاده از دستگاه RFمی باشند اغلب واژن آن ها برای بهتر به نظر رسیدن نیاز به تغییر چندانیندارد.

کدام روش بهتر است؟

ممکن است این سوال برایتان به وجود آید که کدام یک از روش های بیان شده نتایج بهتری را به دنبال دارند و از دیگری بهتر هستند. دانستن این موضوع حق طبیعی شما است اما به یاد داشته باشید تمامی این تکنیک ها زمانی که توسط یک جراح و متخصص زنان و زایمان مجرب و متبحر انجام شوند ، می توانند نتایجی مطلوب و ایده آل بدون هیچ گونه عوارض جانبی به همراه داشته باشند. پس همه آن ها خوب و نتیجه بخش اند. اما در خصوص اینکه کدام یک از دیگری ارجحیت دارد باید گفت با توجه به اینکه در پروسه لابیاپلاستی با لیزر دوره نقاهت و همچنین نکات مراقبتی کوتاه است ، استفاده از این روش بهتر و مطلوب تر می باشد. اما با این وجود ممکن است پزشک بر اساس مشکل بیمار ، میزان تغییرات مورد نیاز و غیره انجام عمل جراحی را صلاح بداند. طبق گفته های دکتر مژگان السادات دادگر ، بهترین متخصص زنان تهران ، بهتر است انتخاب روش بهتر را به عهده جراح بگذارید چرا که او با توجه به تخصص و تجربه خود ، سلامتی شما را اولویت قرار می دهد و مناسب ترین روش را انتخاب می کند.

بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید! ارسال دیدگاه
ارسال دیدگاه
امتیاز شما:
🔃
تا 60% تخفیف بر روی صدها عنوان کتاب! خرید کتاب با 50% تخفیف