خرید پرده هوا، جت فن، فن آکسیال ، وی آر اف برند رزنبرگ آلمان در اوت

تاریخ انتشار: 3 تیر 1402
تعداد دیدگاه: 0
تعداد بازدید: 215

خرید پرده هوا (Air Curtain)

پرده هوا یکی از پرکاربردترین محصولاتی است که در دسته سیستم های تهویه مطبوع قرار گرفته است. مدل های بسیار متنوعی از این محصول طراحی و تولید شده اند که در ابعاد مختلفی در بازار به فروش می رسند. این دستگاه از نظر ساختاری دارای یک فن و یک دمنده است که به آن ها درب هوا نیز گفته می شود. وظیفه اصلی این دستگاه ایجاد جریان نامرئی بین هوای داخل و بیرون محیط مورد نظر است. در واقع پرده هوا به وسیله این جریان نامرئی از ورود حشرات و ذرات آلاینده به داخل جلوگیری کرده و همچنین سبب می شود که هوای مطبوع داخل محیط نیز هدر نرفته و حفظ شود.
محل نصب پرده هوا در بالای درب ورودی مکان هایی می باشد که رفت و آمد بالایی دارد. در حقیقت یکی از مهم ترین مزایای بهره گیری از پرده هوا جلوگیری از اتلاف و هد رفتن انرژی است. در هنگام انتخاب و خرید پرده هوا (Air Curtain) حتما لازم است به نوع درب ورودی توجه شود که معمولی یا دربی اتوماتیک است. پرده هوا از نظر نوع نصب نیز دارای انواع مختلفی مانند نوع عمودی از بالا به پایین و از پایین به بالا، همچنین افقی می باشد. انواع افقی پرده هوا دارای کاربرد های بخصوصی و در یک یا دو طرف درب نصب می شود. از اجزای سازنده ی این سیستم شامل بدنه، موتور و فن قوی آن را می توان نام برد. زمانی که درب باز می شود، جریان هوای فشرده محیط داخل از بالای درب به پایین دمیده شده و این جریان مستقیم است. یکی از نکات مهم استفاده از پرده هوا این است که می توان در این سیستم از کویل گرمایشی نیز استفاده کرد که جهت سیستم گرمایشی مکمل به کار می رود.

خرید پرده هوا (Air Curtain)

خرید فن آکسیال (Axial Fan)

هواکش های صنعتی در واقع نوعی از دستگاه های تهویه مطبوع هستند که وظیفه ی آن ها جمع آوری و از بین بردن آلودگی و گرد و غبار و جایگزین کردن هوای پاک و سالم می باشد. عموما از هواکش صنعتی برای تهویه کردن هوای بسته محیط کار، به ویژه در سالن هایی که احتمال وجود آلودگی هوا به مراتب بیشتر می باشد، مورد استفاده قرار می گیرد. هواکش های صنعتی دارای انواع متنوعی هستند که انتخاب نوع مناسب آن برای هر محیط از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. استفاده از این هواکش ها برای محیط های صنعتی مانند کارخانه ها و کارگاه ها و ... برای از بین بردن آلودگی های موجود و تولید هوای سالم بسیار مهم و ضروری است.

از جمله مهم ترین مزایای استفاده از هواکش های صنعتی عبارتند از:

  • قدرت و توان زیاد

  • قیمت مناسب و مقرون به صرفه

  • نصب و راه اندازی سریع و آسان

  • حفظ سطح رطوبت و دمای محیط به میزان دلخواه

  • کم کردن آلودگی های محیط و جایگزینی هوای تمیز و پاک

  • کاهش احتمال وقوع آتش سوزی در محیط های صنعتی از طریق کاهش شدت گرما

یکی از مهم ترین و پرکاربردترین انواع فن های صنعتی فن آکسیال یا فن محوری است. این هواکش دارای یک فن محوری از نوع مکنده یا دمنده می باشند که به طور معمول برای اگزاست فن هایی با فشار استاتیک کاربرد زیادی خواهند داشت. فن های محوری یا آکسیال هوای زیادی را با پرتاب کم و فشار کم تخلیه می کنند. آن ها گذشته از پرتاب و فشار کم صدای به مراتب کمتری را تولیدی می کنند .برند های داخلی و خارجی بسیاری انواع فن های محوری را تولید و به بازار عرضه می کنند. برای خرید فن آکسیال (Axial Fan) برند رزنبرگ ( Rosenberg ) آلمان و همچنین انواع سیستم تهویه مطبوع از قبیل داکت اسپلیت و وی آر اف می توانید با مجموعه فناوری مانا نوین ویرا (AVET) از طریق شماره تلفن 26806734-021 در ارتباط باشید. همچنین می توانید به وب سایت این مجموعه به نشانی https://avet-co.com/ نیز مراجعه فرمایید.

خریدآکسیال فن (Axial Fan)

خرید جت فن (Jet Fan)

جت فنها در واقع شکل پیشرفته ای از فن آکسیال یا جریان محوری هستند، که در مشخصات فنی پره های آن به منظور افزایش کارایی، تغییراتی ایجاد شده است. در یک فن آکسیال یا جریان محوری وقتی نسبت قطر هاب پروانه به قطر پروانه بین 50% تا 70% باشد در این صورت پروانه ی با پره های کوتاه تر، از نظر مکانیکی توانایی چرخش با سرعت بالاتری را خواهد داشت. از آنجایی که در این مدل از فن های آکسیال از پره های کوتاه تری استفاده شده است این افزایش سرعت موجب شکست و از هم گسیختگی آن ها نخواهد شد. علاوه بر این در چنین حالتی تعداد بیشتری پره می تواند به دور هاب قرارگیرد و جریان خروجی با انرژی چرخشی بالایی تولید شود. با استفاده از پره های پیش چرخان قبل از پروانه یا پس چرخان پس از پروانه، جریان در جهت معکوس چرخانده شده و منجر به تولید جریان خروجی بدون چرخش و با سرعت خطی بالایی می گردد. این جریان پرفشار مستقیم الخط را در اصطلاح جت جریان و این فن آکسیال را جت فن می نامند. خرید جت فن (Jet Fan) و استفاده از آن برای محیط های مانند معادن، پارکینگ های عمومی، تونل ها، سینما ها و مکان های بزرگ بسیار مهم و ضروری می باشد.

خرید جت فن (Jet Fan)

برچسب ها : خرید پرده هوا,خرید فن آکسیال,خرید جت فن

بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید! ارسال دیدگاه
ارسال دیدگاه
امتیاز شما:
🔃