بهترین دکتر عمل بینی طبیعی در تهران

تاریخ انتشار: 4 تیر 1402
تعداد دیدگاه: 0
تعداد بازدید: 131

با وجود آمار بالای جراحی زیبایی بینی شاهد آن هستیم که این جراحی در شکل های مختلفی انجام می شوند که به اصلاح به آن ها بینی فانتزی یا عروسکی ، بینی طبیعی و بینی نیمه فانتزی گفته می شود. هر یک از این شکل های بینی با استانداردهای خاصی همراه هستند.هر ساله الگوهای زیبایی شناسی و مد تغییراتی پیدا می کند ، اما هرچه زمان میگذرد جوامع به سمت طبیعی شدن بیشتر پیش می روند ؛ این بدان معنا نیست که دیگر هیچ نوع عمل جراحی انجام نمی شود ؛ بلکه افراد سعی می کنند به کمک عمل های جراحی در طبیعی ترین حالت به بهبود زیبایی و جذابیت های چهره خود دست پیدا کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص جراحی بینی روی لینک کلیک بفرمایید.

بهترین دکتر عمل بینی طبیعی در تهران

راز زیبایی یک بینی طبیعی !

چهره یکی از نقاط بسیار مهم در ارزیابی زیبایی انسان ها به شمار می آید و از طرفی بینی خود یکی از اعضای مهم و مرکزی صورت می باشد ؛ به همین دلیل است که انجام جراحی بینی ، تاثیرات بسیار شگرفی را در چهره افراد ایجاد می کند. بسیاری از متقاضیان عمل زیبایی بینی دوست دارند همراه با کوچک شدن سایز بینی ، شکل ظاهری آن نیز تغییراتی پیدا کند ؛ در حالی که برخی از افراد تنها تمایل دارند مشکلات بینی آن ها بهبود پیدا کند و ظاهر بینی تغییر چندانی نداشته باشد. این دسته از افراد در جلسه مشاوره با دکتر عمل بینی در تهران ، بیان می کنند که دوست ندارند بینی آن ها کوچک و سربالا باشد.

در حالت کلی خوب است بدانید که زمانی یک بینی در چهره به زیبایی هرچه تمام دیده می شود ، که شکل و اندازه بینی کاملا متناسب با سایر اجزای صورت فرد باشد ؛ به همین دلیل نمی توان بینی یک فرد را کاملا مطابق با بینی فرد دیگر جراحی نمود. همچنین یک نوع بینی نمی تواند برای تمامی چهره ها مناسب باشد.

بهترین دکتر عمل بینی طبیعی در تهران

آشنایی با خصوصیات بینی طبیعی

همانطور که از نام این نوع جراحی مشخص است ، به مدلی از بینی گفته می شود که ظاهر طبیعی آن پس از جراحی حفظ شود. به همین دلیل بعد از انجام عمل بینی طبیعی نمی توان به راحتی تشخیص داد که فرد قبلا تحت عمل جراحی قرار گرفته است. این موضوع خود می تواند برای بسیاری از افراد مزیت بزرگی حساب شود. لازم به ذکر است که این نوع از جراحی نیز نتیجه یکسانی برای همه افراد ندارد و نتیجه نهایی تا حد زیادی به فرم بینی بیمار بستگی دارد. به صورت کلی باید گفت هدف اصلی از انجام جراحی بینی طبیعی ایجاد یک هماهنگی بین بینی و سایر اجزای صورت است به نحوی که عملی بودن بینی در نهایت چندان مشخص نباشد. از مهم ترین ویژگی های بینی طبیعی به موارد زیر می توان اشاره نمود :

  1. تناسب و تقارن میان اندازه سوراخ های بینی
  2. وجود زاویه مناسب بین لب و بینی ( این زاویه در خانم ها بین 90 الی 95 و در آقاین 95 الی 105 درجه در نظر گرفته می شود )
  3. سایز متناسب با چهره

چرا جراحی بینی طبیعی در میان افراد بسیاری محبوب است ؟

ویژگی هایی که برای بینی طبیعی بیان نمودیم ، موجب شده است که امروزه این جراحی به یکی از پرطرفدارترین مدل های رینوپلاستی در میان مردان و زنان تبدیل شود. البته نکته بسیار حائز اهمیت برای دستیابی به بهترین نتیجه از انجام این فرآیند زیبایی ، مراجعه به بهترین جراح بینی طبیعی در تهران است. از دیگر دلایل محوبیت عمل بینی طبیعی به موارد زیر می توان اشاره کرد :

  • مناسب برای تمامی سنین
  • ایجاد بینی کاملا طبیعی و متناسب با چهره که با گذشت زمان خسته کننده نمی شود
  • مناسب برای انواع بینی های گوشتی و استخوانی
  • کاهش خطر بروز عوارض
  • عدم ایجاد مشکلات تنفسی
  • برطرف شدن مشکلات و نواقص ظاهری و عملکردی بینی
  • کوتاه بودن دوره نقاهت

بهترین جراح بینی طبیعی در تهران کیست ؟

بهترین جراح برای انجام جراحی بینی طبیعی ، پزشکی است که دقت و تمرکز بالایی در طول انجام پروسه جراحی داشته باشد ؛ چرا که بروز کوچک ترین اشتباه و خطا می تواند منجر به تغییرات چشمگیری در فرم بینی شود. به کمک سال ها تجربه و انجام عمل های بینی موفق در طول سالیان می تواند به مهارت بالایی دست پیدا نمود. دکتر محمد حسین طاهریان یکی از جراحان برتر در این زمینه هستند که با برخورد دلسوزانه و دوستانه خود با مراجعه کنندگان تلاش می کنند تا هر شخص را برای گرفتن بهترین تصمیم راهنمایی کنند. سابقه درخشان ایشان در انجام عمل بینی طبیعی ، فانتزی و نیمه فانتزی موجب شده است تا ایشان در لیست بهترین جراحان بینی تهران قرار بگیرند. شما می توانید سوابق کاری و نمونه کارهای دکتر طاهریان را در وب سایت ایشان مشاهده نمایید تا دید بهتری نسبت به سبک کاری ایشان پیدا کنید. می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص جراحی بینی و دریافت مشاوره با شماره تلفن های موجود در سایت تماس حاصل بفرمایید.

آدرس سایت : https://www.drtaherian.com

بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید! ارسال دیدگاه
ارسال دیدگاه
امتیاز شما:
🔃