قیمت بلندگو پیجینگ تحت شبکه و چه عواملی تاثیرگذار بر قیمت آن

تاریخ انتشار: 7 تیر 1402
تعداد دیدگاه: 0
تعداد بازدید: 202

قیمت بلندگو پیجینگ | چه عواملی بر قیمت این تجهیزات پیجینگ تاثیرگذار است؟

یکی تجهیزات ارتباطی مهم در سیستم های پیجینگ تحت شبکه ، بلندگو است، که در فضای باز یا داخل ساختمان میتوان از بلندگوهای مختلفی مانند سقفی، شیپوری و ستونی می‌توان در انواع سیستم‌های تحت شبکه استفاده کرد . به دلیل اهمیت و تاثیرگذاری بالای این تجهیزات، افراد باید با قیمت بلندگو پیجینگ و عوامل تاثیرگذار بر آن قیمت بلندگوی پیجینگ تحت شبکه با ویژگی‌های مختلف متغیر است . به همین خاطر در این مطلب، عوامل تاثیرگذار بر قیمت بلندگوهای پیجینگ را بررسی می‌کنیم .

قیمت بلندگو پیجینگ تحت شبکه

چه عواملی بر قیمت بلندگو پیجینگ تاثیرگذار هستند؟

خرید پیجینگ برای بسیاری از کسب‌وکارها و سازمان‌ها یک ضرورت به‌شمار می‌آید . چرا که ایجاد ارتباطات گسترده و یکپارچه در بسیاری از محیط‌ها تنها با استفاده از سیستم‌های پیجینگ ممکن است . برای تکمیل تجهیزات این سیستم‌ها باید علاوه‌بر خرید آمپلی فایر تحت شبکه ، پنل و ... بلندگو پیجینگ نیز خریداری کرد . اما از میان تمام تجهیزات مورد استفاده در نصب سیستم‌های پیجینگ، بلندگوها استفاده بسیار بیشتری دارند . چرا که در تمام محیط باید به‌صورت یکسان پخش شوند . به همین خاطر قیمت بلندگو پیجینگ برای افرادی که قصد پیاده‌سازی سیستم‌های پجینیگ را دارند، از اهمیت بالایی برخوردار است . در ادامه برخی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار بر قیمت بلندگوهای پیجینگ را بررسی می‌کنیم .

وات یا توان خروجی

اگر قصد خرید اسپیکر تحت شبکه را دارید، حتما می‌دانید که توان خروجی یا وات خروجی یکی از مهم‌ترین مشخصه‌های فنی این تجهیزات به‌شمار می‌آید . چرا که توان خروجی نشان‌دهنده میزان قدرت یا حجم صدای اسپیکر است . هرچه این توان بیشتر باشد، قیمت بلندگو پیجینگ نیز بیشتر خواهد شد . باید اشاره کرد که توان خروجی اهمیت بسیار بالایی دارد . چرا که برای پوشش کامل فضاهای بزرگ، شما به بلندگوهایی با توان خروجی بالا نیاز دارید .

قیمت بلندگو پیجینگ

برخی افراد تصور می‌کنند که با خرید بلندگوهای ضعیف، می‌توانند در هزینه پیاده‌سازی سیستم پیجینگ صرفه‌جویی کنند . درصورتی‌که این تصور کاملا غلط است . چرا که در این صورت، افراد باید از تعداد بیشتری بلندگوی پیجینگ استفاده کنند . این امر باعث می‌شود که هزینه نهایی پیاده‌سازی سیستم پیجینگ آن‌ها به‌شدت بالا برود . به همین خاطر پیشنهاد می‌کنیم که بسته به مساحت فضای محیط، از بلندگوهای پیجینگ با توان خروجی کافی استفاده کنید .

مدل بلندگو پیجینگ

همان‌طور که اشاره شد، بلندگوهای پیجینگ در مدل‌های مختلف سقفی، ستونی، شیپوری و دکوراتیو تولید می‌شوند . هر یک از این بلندگوها با قیمت خاصی به بازار عرضه می‌شوند . چرا که توان خروجی، ابعاد و کاربرد آن‌ها با یکدیگر متفاوت است . برای مثال، بلندگوهای سقفی پیجینگ عموما توان خروجی کم‌تری نسبت به بلندگوهای پیجینگ شیپوری دارند .

از طرف دیگر، ظاهر و طراحی آن‌ها شکیل‌تر است . باید گفت که در زمان انتخاب بلندگو پیجینگ، در ابتدا باید نیاز خود را مشخص کنید . برای مثال بلندگوهای شیپوری پیجینگ عموما در محیط‌های بیرونی استفاده می‌شوند؛ اما بلندگوهای سقفی در محیط‌های بسته مانند بیمارستان‌ها کاربرد دارند . به همین خاطر در انتخاب مدل بلندگو پیجینگ، نباید تمرکز زیادی روی قیمت داشته باشید .

قیمت بلندگو تحت شبکه

برند تولیدکننده؛ از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار بر قیمت بلندگو پیجینگ

یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار بر قیمت بلندگو پیجینگ، برند تولیدکننده آن است . برندهای زیادی در بازار این تجهیزات تحت شبکه را تولید می‌کنند . برخی از این برندها خارجی و برخی دیگر داخلی هستند . اما باید بدانید که تنها محصولات برخی از این برندها از کیفیت بالا برخوردار بوده و بسیاری از برندها بلندگوهای تحت شبکه خود را با کیفیت بسیار پایینی تولید می‌کند . طبیعی است که هرچه برند تولیدکننده این تجهیزات معتبرتر و باسابقه‌تر باشد، قیمت محصولات آن نیز بالاتر خواهد بود .

کیفیت ساخت بلندگو

کیفیت ساخت و نام برند تولیدکننده بلندگو پیجینگ، ارتباط نزدیکی با یکدیگر دارند . به عبارت دیگر، هرچه برند تولیدکننده بلندگوهای پیجینگ معتبرتر باشد، کیفیت ساخت محصولات این کمپانی نیز بالاتر خواهد بود . از طرف دیگر، کیفیت ساخت بالاتر به معنای قیمت بالاتر بلندگو پیجینگ است . اما باید بدانید که قیمت بالاتر این تجهیزات اصلا نکته نگران‌کننده‌ای نیست . چرا که با کاهش هزینه‌های تعمیر و خرابی، بلندگوهای پیجینگ باکیفیت، هزینه اولیه خود را به‌خوبی جبران می‌کنند .

مشخصات فنی و قابلیت‌های ارتباطی

بلندگوهای پیجینگ باید از قابلیت‌های فنی مانند پشتیبانی از VLAN ، DHCP ، انتقال دیتا و برق، پشتیبانی از پروتکل SIP برخوردار باشند . اگر بلندگو مورد نظر شما از این قابلیت‌های فنی برخوردار است، قطعا قیمت آن نسبت به محصولات معمولی بازار بالاتر خواهد بود . باید اشاره کرد که یک بلندگو پیجینگ حرفه‌ای، باید حتما از این قابلیت‌ها برخوردار باشد . در غیر این صورت نمی‌توان سیستم پیجینگ مناسبی را با استفاده از آن‌ها پیاده‌سازی کرد .

قیمت بلندگو

باکیفیت‌ترین بلندگوهای پیجینگ را از جوان پردازش بخرید

اگر به دنبال خرید بلندگو پیجینگ تحت شبکه هستید، یک خبر عالی برای شما داریم . شما می‌توانید انواع بلندگوهای تحت شبکه شیپوری، سقفی، ستونی و دکوراتیو را با قیمت استثنایی از مجموعه ییجینگ جوان پردازش خریداری کنید . مجموعه ما سابقه‌ای بسیار طولانی در زمینه تولید و عرضه بلندگوهای پیجینگ و دیگر تجهیزات تحت شبکه دارید و شما با خرید از ما، قطعا تجربه‌ای تکرارنشدنی خواهید داشت . باید اشاره کرد که برند جوان پردازش تنها با نام شرکت جوان پردازش پارس سیستم آینده فعالیت می‌کند و تمام برندهای دیگر در این زمینه، فعالیتی غیر قانونی دارند .

جوان پردازش

برچسب ها : پیجینگ,مخابرات,بلندگو,تکنولوژی,فناوری,تحت شبکه,سیستم پیجینگ

بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید! ارسال دیدگاه
ارسال دیدگاه
امتیاز شما:
🔃