خرید 5 مدل بهترین نشانگر تزئینی لیوان

تاریخ انتشار: 10 تیر 1402
تعداد دیدگاه: 0
تعداد بازدید: 491

در این مقاله از آبـی بیوتـی قصد داریم بهترین نشانگر تزئینی لیوان را به شما معرفی کنیم، برای آشنایی بیشتر با این محصول با ما همراه باشید. حتما برای شما هم پیش آمده کهدر یک مهمانی یا جمع ندانید کدام لیوان شربت یا چایی متعلق به شماست!!!!! نشانگر تزیینی لیوان یک وسیله پر کاربرد و یونیک است.این وسیله عموما از جنس سیلیکون یا پلاستیک می باشد. هدف از تولیداین محصول نشان کردنلیوان دهنی و شخصی فرد در مهمانی هاست.

این محصول علاوهبر متمایز کردن لیوان شخصی از بقیه، پذیرایی شما رامنحصر به فرد و خاص می کند.بسته به طراحی این محصول بعضی در پایه گیلاس میچسبد یا آویزان می شوند و برخی دیگر نیز روی لبه لیوان قرار می گیرند.در فروشگاه آبی بیوتی می توانید انواع مختلفی از بهترین نشانگر تزیینی لیوان را مشاهده و انتخاب نمایید.

راهنمای خرید 5 مدل بهترین نشانگر تزیینی لیوان با قیمت مناسب

ویژگی‌های نظافتیقابلیت نظافت آسان

معمولا پیدا کردن لیوان نوشیدنی که از آن نوشیده ایم در مهمانی‌ها کار دشواری است و ما همیشه به دنبال آن هستیم که لیوان خود را جایی قرار دهیم که از لیوان بقیه متمایز شود. نشانگر ژویی که به صورت گل است این کار را برای ما راحت کرده است. این نشانگرهای های تزئینی که 6 عدد و در 6 رنگ متفاوت ساخته شده‌اند دور پایه گیلاس افتاده و به آن وصل می شوند و لیوان‌هارا متمایز می‌کنند. جنس این نشانگرها از سیلیکون بوده و بسیار سبک هستند.

ویژگی‌های نظافتیقابلیت نظافت آسان

پک 8 عددی مارکر سیلیکونی بطری و لیوان چیبو دقیقا به همین منظور طراحی و ساخته شده است.این مارکر ها که با طرحی جذاب، شبیه به هدفون ساخته شده اند 100 درصد از جنس سیلیکون می باشند. سایز آن ها نیز مطبق گردن بطری و پایه جام های استاندارد است. رنگ های آن ها شامل سبز تیره و روشن،آبی،بنفش،صورتی،قرمز،نارنجی و زرد بوده و قابل شستشو در ماشین ظرفشویی نیز هستند.مناسب .تولید شده از مواد درجه 1 و بدون تاثیر روی غذا و نوشیدنی است. ساخته شده از سیلیکون مرغوب و منعطف و فوق العاده کم وزن، سبک و با کیفیت است. هر کدام با قطر تقریبی 5 سانتی متر و تولید کشور آلمان می باشد.

ویژگی‌های نظافتیقابلیت نظافت آسان

این پاپیون های تزئینی که 6 عدد و در 6 رنگ متفاوت ساخته شده‌اند دارای حلقه ای هستند که دور پایه گیلاس افتاده و به آن وصل می شوند و لیوان‌هارا متمایز می‌کنند. درب بطری نیز به شکل کلاه بوده و روی بطری قرار می گیرد تا پس از مصرف بخشی از نوشیدنی جلوی تماس آن با هوا را گرفته و از کهنگی آن جلوگیری بعمل آورد. جنس این نشانگرها از سیلیکون بوده و بسیار سبک هستند.

ابعاد10x10x10 سانتی‌متر
وزن50 گرم
جنسپلاستیک

نشانگر لیوان طرح آدمک برای شناسایی لیوان‌های چای و سایر نوشیدنی‌ها در مهمانی‌ها و رویدادهای دیگر استفاده می‌شوند. این نشانگر دسته لیوان دارای طرحی نوآورانه و خلاقانه است که تقریبا برای هر رویدادی میتوان از آنها استفاده کرد.این نشانگر دسته لیوان طرح آدمک برای مهمانی‌ها، مسافرت، طبیعت گردی و خیلی جاهای دیگر بسیار مناسب است. این نشانگر لیوان از جنس پلاستیک با کیفیت بالا ساخته شده‌ است و برای ابعاد مختلف لیوان قابل استفاده می باشد.

ویژگی‌های نظافتیقابلیت نظافت آسان

معمولا پیدا کردن بطری نوشیدنی که از آن نوشیده ایم در مهمانی‌ها کار دشواری است و ما همیشه به دنبال آن هستیم که بطری خود را جایی قرار دهیم که از بقیه متمایز شود. نشانگر ژویی که به صورت حلقه ای پاپیونی رنگی است این کار را برای ما راحت کرده است. این نشانگرهای های تزئینی که 6 عدد و در 6 رنگ متفاوت ساخته شده‌اند دور دهانه بطری افتاده و به آن وصل می شوند وبطری ها را متمایز می‌کنند. جنس این نشانگرها از سیلیکون بوده و بسیار سبک هستند.

دوستان عزیز، مقاله بهترین نشانگر تزئینی لیوان همیشه بروزرسانی خواهد شد. مجددا به ما سر بزنید .خوشحال خواهیم شد.

بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید! ارسال دیدگاه
ارسال دیدگاه
امتیاز شما:
🔃
تا 60% تخفیف بر روی صدها عنوان کتاب! خرید کتاب با 50% تخفیف