آموزشگاه سیمای هانی خوبه؟ کسی تجربه داره

تاریخ انتشار: 10 تیر 1402
تعداد دیدگاه: 0
تعداد بازدید: 374

تجربه کلاس ارایش | آموزشگاه سیمای هانی خوبه؟

دوره‌های مهارت‌آموزی آرایشگری همیشه طرفداران خودش را داشته و امروزه به علت افزایش اقبال مردم به خدمات آرایشی و بالاتر رفتن سطح درآمد آرایشگران، جوانان بسیار زیادی برای تبدیل شدن به یک آرایشگر حرفه‌ای ترغیب می‌شوند . اولین قدم برای ورود به این مسیر پیدا کردن یک آموزشگاه فعال، معتبر و رسمی است . شاید این پروسه در نگاه اول سخت باشد، اما می‌توان با بررسی چند فاکتور بهترین انتخاب ممکن را داشت . برای مثال آموزشگاه سیمای هانی یکی از بهترین و پرآوازه‌ترین مجموعه‌های آموزشی کشور محسوب می‌شود و ما در ادامه قصد داریم با توجه به رتبه بندی بهترین آموزشگاه های آرایشگری بانوان سایت ایران آموزشگاه قصد داریم ویژگی‌های برتر این مجموعه را بررسی کرده و اصلا ببینیم آموزشگاه سیمای هانی چطور است؟

اموزشگاه سیمای هانی

آموزشگاه سیمای هانی چطور است و چه ویژگی‌هایی دارد؟

آموزشگاه سیمای هانی گواهینامه معتبر و بین‌المللی برای هنرجویانش صادر می‌کند

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌هایی که آموزشگاه‌ سیمای هانی را تبدیل به یکی از بهترین مجموعه‌های آموزشی کشور کرده است، صدور گواهینامه‌های معتبر توسط این مرکز است . یکی از اصلی‌ترین اهداف هنرجویان برای شرکت در دوره‌های آموزشی فنی و حرفه‌ای، اخذ مدارک معتبر و گواهینامه‌های بین‌المللی است و آموزشگاهی که بتواند این امکان را در بهترین سطح ممکن فراهم کند، به اولین انتخاب هنرجویان تبدیل می‌شود . اما گواهینامه‌های صادرشده از سوی آموزشگاه هانی چه ویژگی‌هایی دارد؟

در پاسخ به این سوال باید گفت آموزشگاه‌های معتبر کشور مانند آموزشگاه هانی تحت نظارت مستقیم سازمان فنی و حرفه‌ا‌ی کشور فعالیت می‌کنند . سازمان فنی و حرفه‌ای کشور یکی از اعضای رسمی گروه ILO محسوب می‌شود و به‌همین دلیل مدارک تاییدشده توسط این سازمان اعتبار بین‌المللی داشته و قابل ترجمه و پذیرش در بیش از ۱۴۰ کشور معتبر دنیا هستند . در حقیقت معتبرترین گواهینامه فنی و حرفه‌ای که وجود دارد، گواهینامه‌های مورد تایید سازمان فنی و حرفه‌ای است و هنرجویان در پایان دوره‌های مهارت‌آموزی آموزشگاه سیمای هانی می‌توانند پس از آزمون‌های استاندارد و کسب نمرات لازم آن را اخذ کنند .

اموزش ارایش

سیمای هانی چطور است؟ آموزشگاه سیمای هانی از مدیریتی قوی و حرفه‌ای برخوردار است

مدیریت صحیح در پیش‌برد اهداف یک مجموعه حرف اول را می‌زند . در واقع یک مجموعه مدیریتی لایق می‌تواند با تدوین اهداف کوتاه‌مدت و بلندمدت و تلاش برای دستیابی به آن‌ها روزبه‌روز سطح مجموعه را ارتقا داده و کم و کاستی‌ها را برطرف کند . مدیران نمونه اصولا از مشاوران بسیار حرفه‌ای برخوردار هستند که می‌توانند در شرایط بحرانی با ارائه راه‌حل‌های منطقی کنترل آموزشگاه را در دست نگه دارند و از هیچ تلاشی جهت رسیدن به اهداف مجموعه دریغ نکنند . آموزشگاه سیمای هانی با داشتن کادر مدیریتی مجرب سرآمد آموزشگاه‌های کشور است و توانسته هر ساله پیشرفت فوق‌العاده‌ای در تمام زمینه‌های اجرایی و آموزشی داشته باشد . مدیران این مجموعه از تحصیلات مدیریتی لازم برخوردارند و می‌توانند سرفصل‌های مطالعاتی و آموزشی را به بهترین شکل ممکن برای ارائه به هنرجویان آماده کنند . یکی از مهم‌ترین تلاش‌های تیم مدیریتی این مجموعه در طی این سال‌ها، برگزاری دوره های آرایشگری ارزان و اقتصادی بوده که باعث شده هنرجویان بسیار زیادی تنها به‌دلیل مشکلات اقتصادی از علاقه‌شان نگذرند و بتوانند از دوره‌های آرایشگری نهایت بهره را ببرند . تجربه نشان داده فارغ‌التحصیلان این مجموعه از تیم مدیریتی رضایت کافی داشته‌اند و توانسته‌اند با درایت آن‌ها به اهداف مورد نظرشان در حرفه آرایشگری برسند .

سیمای هانی

مجرب‌ترین مدرسان کشور در آموزشگاه سیمای هانی تدریس می‌کنند

سطح کلی سواد، کار عملی و نحوه انتقال مطالب از سوی مدرس در کیفیت کار هنرجویان تاثیر مستقیمی دارد . خصوصا که تمام مهارت‌های آرایشگری عملی هستند و اگر هنرجو نتواند اصول هر کار را به‌درستی اجرا کند در آینده هم نمی‌تواند از مهارتش در راستای کسب درآمد استفاده کند . اما آموزشگاه سیمای هانی چطور است؟

مجموعه آموزشی سیمای هانی این دغدغه را برای هنرجویان آرایشگری برطرف کرده و توانسته از کادری مجرب برای تدریس بهره ببرد . جدا از بحث تدریس، ایجاد شرایطی مناسب برای رفع اشکال نیز همیشه از اهداف اصلی این مجموعه بوده است، چرا که در چنین مهارت‌های عملی، هنرجو زمانی به کیفیت بالایی دست پیدا می‌کند که بتواند زیر نظر یک مربی حرفه‌ای تجربه کسب کند . با مطالعه چند سرفصل نمی‌توان تبدیل به یک آرایشگر ماهر شد و این پروسه نیاز به تمرین و تلاش اصولی زیر نظر مربی دارد . هنرجویان آموزشگاه سیمای هانی در این زمینه همواره رضایت کافی داشته‌اند و تیم مدیریتی این مجموعه نیز تلاش می‌کنند شرایط را برای حضور بهترین مدرسین کشور فراهم کند .

سیمای هانی

تکریم هنرجو از اصول اولیه آموزشگاه سیمای هانی است

هنرجویان در حقیقت اعتبار یک مجموعه هستند . اگر هنرجویان پس از پایان دوره رضایت کافی نداشته باشند، پس از مدتی آن مجموعه خالی از هر نوع رفت و آمدی شده و دیگر نمی‌تواند به‌عنوان یک آموزشگاه معتبر و حرفه‌ای فعالیت کند . اصل تکریم هنرجویان در اساس‌نامه آموزشگاه سیمای هانی همواره جایگاه بسیار مهمی داشته و تیم مدیریتی این مجموعه تلاش کرده از انتقادات و پیشنهاد‌های سازنده کادر و هنرجویانش در راستای بهتر شدن استفاده کند .

آموزشگاه سیمای هانی فضای آموزشی مناسبی در اختیار هنرجویانش قرار می‌دهد

از اصلی‌ترین وظایف یک مجموعه آموزشی، می‌توان ایجاد محیطی مناسب و ایده‌آل برای تعلیم هنرجویان را نام برد . هنرجو در محیط آموزشی باید آرامش کافی داشته باشد و شرایط محیطی به شکلی فراهم شود که هر گونه سروصدایی تمرکز او را بر هم نزند . آموزشگاه سیمای هانی یکی از بهترین و فوق‌العاده‌ترین فضاهای ممکن را برای هنرجویانش فراهم کرده و کارآموزان در این مجموعه می‌توانند بدون هیچ‌گونه دغدغه‌ای مهارت‌آموزی کنند . اگر می‌خواهید بدانید سیمای هانی چطور است و چه شرایطی را برای هنرجویانش فراهم کرده، می‌توانید با شماره‌گیری شماره سیمای هانی با مشاوران این مجموعه ارتباط برقرار کنید .

سیمای هانی

کلام پایانی

پیدا کردن یک آموزشگاه فنی و حرفه‌ای معتبر که بتواند تمام ایده‌آل‌های یک مجموعه رسمی و حرفه‌ای را یک‌جا داشته‌باشد، کمی سخت است . اما با بررسی فاکتورهای گوناگون و مشورت با فارغ‌التحصیلان مجموعه‌های مختلف می‌توان به یک جمع‌بندی نهایی رسید . توصیه می‌کنیم بر اساس اصول گفته‌شده، بهترین مجموعه را انتخاب کنید .

سایت آموزشگاه: www.simayehani.com

برچسب ها : سیمای هانی,آموزش آرایش,آموزش آرایشگری,کلاس آرایش,زیبایی,آرایش,بانوان,فنی و حرفه ای

بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید! ارسال دیدگاه
ارسال دیدگاه
امتیاز شما:
🔃