قیمت و خرید 6 مدل بهترین مو گیر حمام+خرید اینترنتی

تاریخ انتشار: 19 تیر 1402
تعداد دیدگاه: 0
تعداد بازدید: 152

با آبی بیوتی در این مقاله همراه باشیدتا به پیشنهادش با بهترین موگیر حمام از تجمع مو روی سوراخ فاضلاب و مسدود شدن آن جلوگیری کنید.موهای موجود در مجرای حمام می توانند باعث ایجاد بوی بد،گرفتگی و انسداد جدی فاضلاب شوند. بهترین موگیر حمام ، موها را قبل از اینکه لیز بخوردو وارد مجرای زهکشی ، به دام میندازد و از گرفتگی فاضلاب قبل از شروع آن جلوگیری می کند.

. یک راه ‌حل ساده ومقرون به صرفه که می‌ تواند از شما را از شر گرفتگی فاضلاب و کثیفی خلاص کند استفاده از موگیر حمام است.توجه کنید که یک موگیر با کیفیتجریان آب را مسدود نمی کند و لیز نمی خورد.اگر شما هم به این محصول کاربردی و ضروری نیاز دارید آبی بیوتی در زیر بهترین ها را ارائه کرده است.

پیشنهاد میکنم مقاله بهترین لیف حمام سیلیکونی مطالعه کنید.

20 مدل بهترین موگیر حمام با قیمت روز و خرید اینترنتی

جنسپلاستیک
ویژگی‌های نظافتیقابلیت نظافت آسان

از قدیم یکی از سخت ترین مراحل نظافت برای بعضی اشخاص تمیز نمودن کف شور و فاضلاب گرفته شده حمام و روشویی و سینک بوده که معمولا به واسطه انباشت مو گرفته میشود.از این رو مجموعه طراحی و ساخت ما با طراحی یک وسیله ساده و سبک و ازران قیمت سعی نمود تا حد زیادی این مشکل را برطرف نماید.این پک شامل 2 عدد موگیر بوده که هر یک کاربرد مخصوص خود را دارند.

جنسپلاستیک
ویژگی‌های نظافتیقابلیت نظافت آسان

گیر کردن اشیایی نظیر مو و کرک و نخ و … در مسیر لوله های دستشویی ، حمام ، لوله های ظرفشویی آشپزخانه سبب جمع شدن آب در این قسمت از لوله ها شده و باعث ایجاد بویی نامطبوع در محیط می شوند.استفاده از لوله بازکن های شیمیایی به دلایل ضررها و اسیب هایی که برای ریه ها افراد هنگام استفاده دارد به هیچ وجه توصیه نمی شود .تماس با لوله باز کن ها فنی و حرفه ای نیز هزینه گزافی را در بر دارد. این موگیر میتواند به راحتی املاح گیر کرده درون لوله های فاضلاب را از آن خارج کرده و برای زمانی طولانی از شر بوی نامطبوع بر اثر گرفتگی لوله راحت شوید.این وسیله با قرار گرفتن در چاه باعث می شود که لوله فاضلاب جرم نگیرد و بسته نشود.

جنسپلاستیک
ویژگی‌های نظافتیقابلیت شست‌وشو
جنسپلاستیک
ویژگی‌های نظافتیقابلیت نظافت آسان
جنسپلاستیک
ویژگی‌های نظافتیقابلیت شست‌وشو
جنسپلاستیک
ویژگی‌های نظافتیقابلیت شست‌وشو

موگیر و پاک کننده لوله حمام و سینک آشپزخانه GuardMin ابزاری کاربردی برای حمام و آشپزخانه که بوسیله آن میتوانید مو ، پرز و … که در طول مدت ها در لوله ی کف شور حمام و آشپزخانه ، سینک ظرفشویی و روشویی،وان حمام و توالت فرنگی و ایرانی گیر کرده است و باعث گرفتگی لوله ها ، بو نامطبوع و یا سخت پایین رفتن آب گردیده است را به آسانی خارج نموده و از گرفتگی مجدد لوله منزل خود آسوده خاطر شوید ، این محصول کاربردی به طول سانتی مترو با دندانه های ریز ویژه که برای لوله و سینک میباشد طراحی گردیده و تمام نیاز را برطرف می نماید و نیازی به فنر های لوله بازکن و یا محلول های اسیدی بازکننده لوله نمی باشد، ضمنا این محصول شامل پکیج 2 عددی که در ابعاد متمایز برای برطرف کردن گرفتگی لوله و پاک کنندگی آن استفاده میگردد

ابعاد4x4x4 سانتی‌متر
وزن4 گرم

دوستان عزیز، مقاله بهترین موگیر حمام همیشه بروزرسانی خواهد شد. مجددا به ما سر بزنید .خوشحال خواهیم شد.

بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید! ارسال دیدگاه
ارسال دیدگاه
امتیاز شما:
🔃