برای تبلیغات تماس بگیرید

14 بهترین کرم موبر فوق العاده برای اصلاح راحت آقایان+قیمت و خرید اینترنتی

تاریخ انتشار: 20 اردیبهشت 1400
تعداد دیدگاه: 0
تعداد بازدید: 4420

شناخته شده است که کرم های موی زائد گزینه بسیار مناسبی برای از بین بردن سریع و بدون درد موها هستند ، اما انواع کرم های موی زائد برای آقایان متفاوت است زیرا موهای آقایان ضخیم تر و درشت تر است ، بنابراین ما بهترین انواع کرم های موی زائد برای مردان و قیمت های آنها برای کمک به شما در انتخاب بهترین پاک کننده موهای مردانه مناسب شما است.

دلایل از بین بردن مو

 1. برخی از مردان از وجود موهای ضخیم در بدن رنج می برند ، بنابراین این موهای ضخیم می تواند در ناحیه قفسه سینه وجود داشته باشد ، و اخیراً وجود موهای پرپشت در این ناحیه به چیزی تبدیل شده است که مردان را آزار می دهد.
 2. برخی از آنها ترجیح می دهند بدن خود را بدون مو داشته باشند ، زیرا مرد فکر می کند این باعث جذابیت بیشتر او می شود ، بنابراین شروع به جستجوی راه هایی برای از بین بردن این مو می کند ، زیرا آنها روش های ساده ، آسان و ارزان هستند.

کرم موبر مو چیست؟

کرم هایی موزدایی شامل مواد موثری هستند که ساختار مو را تجزیه میکنند و باعث رفع موهای زائد میشونداز آنجا که ماهیت بدن زن با بدن مرد متفاوت است ، بنابراین مردان نمی توانند از کرم های موزدایی زنان استفاده کنند زیرا موهای مردان ضخیم تر از موهای زنان است. انواع مختلفی از موهای زائد بدن برای آقایان وجود دارد ، کرم هایی مخصوص از بین بردن موهای زائد صورت ، کرم هایی برای از بین بردن موهای زائد در مناطق حساس و کرم هایی برای سایر نواحی بدن وجود دارد.

ویژگی های کرم موبر آقایان

کرم های موزدایی برای آقایان در مقایسه با سایر روش ها مزایای بسیاری دارند و از مهمترین ویژگی ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • کاملا بدون درد: مزیت عدم ایجاد درد در کرم های موزدایی یکی از مزایای اصلی است ، زیرا این ویژگی آن را از سایر روش های از بین بردن مو که اغلب باعث درد می شوند متمایز می کند.
 • سهولت در استفاده: استفاده از کرم های حذف مو به راحتی و با سرعت تمام در از بین بردن موها انجام می شود ، زیرا موها معمولاً طی 4 تا 8 دقیقه از بین می روند و شما می توانید از این روش در هر مکان استفاده کنید.
 • ارزان قیمت بودن: یکی از راه های ارزان برای حذف مو زائد بشمار میروند.

معایب کرم موبر برای آقایان:

 1. بوی نامطبوع: اگرچه برخی از تولیدکنندگان کرم ها سعی می کنند بوی کرم های موزدایی را مخفی کنند ، اما رایحه آنها همچنان پابرجاست و ممکن است برخی افراد را آزار دهد. لازم به ذکر هست که کرم هایی که در این مقاله معرفی کردیم از بوی مطبوعی برخوردار هستند.
 2. واکنش آلرژیک به مواد شیمیایی: شناخته شده است که کرم های موزدایی حاوی مواد شیمیایی بسیاری هستند که ممکن است در برخی افراد منجر به واکنش های آلرژیک شود ، که ممکن است منجر به ظهور برخی از جوش ها و سوختگی ها در نتیجه واکنش های شدید روی پوست شود ، بنابراین شما باید کرم را روی قبل از استفاده از ناحیه کوچک بدن ، مطمئن شوید که پوست به آن حساس نیست.
 3. عدم استفاده در نقاط حساس:این کرم ها نباید روی آکنه ، جوش ملتهب ، زخم های باز یا روی پوست ملتهب ، تحریک شده یا آلوده به هر نوع عفونت استفاده شوند.
 4. خشکی پوست:خشکی پوست و در صورت عدم مراقبت و مرطوب سازی مداوم ، ممکن است ترک بخورد و التهاب ایجاد کند.
 5. نیاز به تکرار دارد: مشخص شده است که کرم های رفع مو برای از بین بردن موهای زیر پوست کار می کنند و از ریشه پاک نمی شوند و بنابراین در عرض چند روز رشد می کند ، که این امر به استفاده مکرر از کرم نیاز دارد.

نحوه استفاده از کرم موبر مردانه

مهم است که ابتدا هر نوع کرم موزدایی را برای آقایان در ناحیه کوچکی از پوست خود امتحان کنید تا مطمئن شوید به هیچ یک از مواد حساسیت ندارید. اگر متوجه شدید پوست شما قرمز و بسیار تحریک شده است و احساس درد غیرمعمولی می کنید ، این بدان معنی است که به این نوع حساسیت دارید ، سعی نکنید از آن استفاده کنید. به خصوص اگر کرم موبر از مناطق حساس برای آقایان باشد زیرا باعث می شود حساسیت پوستی شدیدی داشته باشید.

این آزمایش کوچک را می توانید بسته به نوع کرم استفاده شده انجام دهید ، اگر کرم صورت یا ریش است ، یک قطره از آن را زیر چانه قرار داده و منتظر نتیجه باشید. اگر این یک کرم معمولی یا از بین بردن موهای قفسه سینه است ، یک قطره در مرکز قفسه سینه قرار دهید. یا اگر مو از آن برداشته شود ، وسط پشت است.

انواع مختلفی وجود دارد و مارک های بین المللی از نظر اثر و کاربرد متفاوت هستند و مطمئناً این بدان معنی است که تعداد نامحدودی از مواد فعال استفاده شده و غلظت های مختلف آنها وجود دارد ، مهم است که از دستورالعمل های پیوست شده به هر بسته پیروی کنید.

ابتدا با مرطوب کردن ناحیه ای که می خواهید مو را از آنجا بردارید شروع کنید تا پوست الاستیک و مرطوب شود و اثر کرم روی آن نرم شود. دستورالعمل های پیوست شده در مورد نحوه استفاده از کرم در ناحیه مورد نظر را دنبال کنید ، به این ترتیب که لایه ای روی مو و پوست ایجاد شود ، سپس آن را برای مدت زمان مشخص شده در دستورالعمل بگذارید تا نتیجه دلخواه خود را بگیرید.

معمولاً دوره قاعدگی حداکثر بین دو تا 20 دقیقه است و ما توجه داریم که استفاده از کرم برای دوره ای کمتر از مدت تعیین شده به طور کامل موها را از بین نمی برد ، اما با گذاشتن آن برای مدت طولانی تر از زمان مشخص ، احتمال سوختگی و عفونت های شیمیایی را افزایش میدهد لذا طبق زمان بندی دستور العمل مندرج عمل کنید.

پس از بین بردن کرم و مو با آن ، اغلب با یک ابزار پلاستیکی کوچک که همراه آن است ، بعضی از انواع دیگر نیازی به آن ندارند ، اما شما می توانید پوست خود را به طور مستقیم بشویید و ممکن است بخواهید آن را با یک کرم مرطوب کننده مرطوب کنید تا از خشکی پوست جلوگیری کنید.

نکاتی در مورد انتخاب کرم موبر برای آقایان به صورت دائمی

اگرچه به نظر می رسد که همه آنها شبیه کرم های موزدایی هستند ، اما نکاتی وجود دارد که به شما کمک می کند کرم مناسب و بهترین برای بدن خود را انتخاب کنید ، مانند:

 1. به دنبال نوع مناسب برای ماهیت موهای بدن خود باشید ، حتی مردان در این مرحله متفاوت هستند ، بنابراین شما یک مرد با موی کم پشت و دیگری موی پرپشت و پرکار پیدا خواهید کرد ، بنابراین اگر از نوع اول هستید ، کرم های مخصوص نوع دوم ممکن است به شما آسیب برساند و بالعکس ، با استفاده از کرم های نوع اول نتیجه ای نخواهید یافت.
 2. منطقه ای را که می خواهید از کرم برای آن استفاده کنید مشخص کنید تا تعیین کیفیت مطلوب برای شما راحت تر باشد و این امر به ساده ترین و سریع ترین روش ممکن انجام شود.
 3. اگر پوست شما حساس ، خشک یا چرب است ، باید بدنبال کرم مخصوص هر نوع پوست باشید تا به پوست آسیب نرساند و باعث سوختگی و درد خود نشود.

کرم موزدایی در قسمت حساس مردانه

بسیاری از افراد به این نکته علاقه مند هستند زیرا ممکن است مشکلات زیادی ایجاد کند و استفاده از ریش تراش سابقه طولانی التهاب ، تحریک و ایجاد جوش در این منطقه حساس را داشته است. همچنین مهم است که همیشه از کرم موبر مخصوص آن استفاده کنید یا مجاز به استفاده در این قسمت باشد تا به پوست آسیب نرساند و باعث التهاب نشود.

همیشه ترجیح داده می شود تا حد ممکن موهای این قسمت کوتاه شود تا نیازی به استفاده از مقدار زیادی کرم نباشد و در نتیجه احتمال تحریک یا حساسیت به پوست را کاهش دهید. یک لایه نازک از کرم را روی موها بمالید و آن را برای مدت زمان مشخص بگذارید ، به هیچ وجه آن را زیاد نکنید ، اما بلافاصله کرم را بردارید.

در صورت احساس درد غیرطبیعی ، کرم را برداشته و تا زمان حساسیت آن را روی پوست خود رها نکنید. اگر احساس می کنید که پوست شما شروع به قرمز شدن و ملتهب شدن می کند ، می توانید بعد از آن از کرم تسکین دهنده استفاده کنید ، می توانید با یک کرم مرطوب کننده یا لوسیون پوست را مرطوب کنید.

بهترین کرم موبر مردانه

انواع مختلفی از کرم های رفع مو برای آقایان وجود دارد که بهترین آنها را به شرح زیر ذکر می کنیم:

مناسب برایخانم ها
حجم25+25 میلی لیتر
برای موهایصورت و بدن
ضد حساسیتبله
زمان تاثیر گذاری6 دقیقه
عصارهدارد
نوع عصارهحاوی عصاره های گیاهی
جنس محفظه نگه دارندهپلاستیک
نوع محفظه نگه دارندهتیوپی
کشور مبدا برندایران
شماره مجوز39/10825
صادر کننده مجوزسازمان غذا و دارو
سایر توضیحاتاز بین برنده‌ی موهای زائد صورت و دست و پا
دارای ویتامین‌های A ،E ،F و آلانتوئین
بدون ایجاد احساس ناراحتی و حساسیت
به همراه کرم تسکین دهنده برای پوست‌های حساس و تنظیم کننده Ph سطح پوست
نقاط قوت
 • بدون ایجاد ناراحتی های پوستی و حساسیت
 • مناسب برای انواع پوست
 • کیفیت خوب
 • پس از مصرف پوست لطیف و شفاف می شود
 • در صورتی که پوستی حساس دارید می توانید پس از مصرف این محصول از کرم تسکین دهنده در داخل جعبه جهت آرام کردن و لطافت و تنظیم PH پوست استفاده کنید.

نحوه مصرف: ابتدا کرم را توسط کاردک مخصوص به صورتی که کاملا موها را بپوشاند روی پوست پخش کنید. توجه نمایید کرم را روی پوست مالش ندهید. پس از 5-10 دقیقه ابتدا یک منطقه کوچک را پاک نمایید. در صورت زدایش موها، به آرامی توسط کاردک مخصوص یا پارچه نمدار بر خلاف جهت رویش مو، کرم را پاک کرده و سپس با آب سرد بشویید. شرایط نگهداری: در دمای معمولی نگهداری شود و دور از دسترس کودکان قرار دهید.

مناسب برایآقایان
حجم100 میلی لیتر
برای موهایبدن
ضد حساسیتخیر
زمان تاثیر گذاری5 دقیقه
عصارهندارد
جنس محفظه نگه دارندهپلاستیک
نوع محفظه نگه دارندهتیوپی
کشور مبدا برندایران
شماره مجوز19560/16
صادر کننده مجوزسازمان غذا و دارو
راهنمای استفادهبا کاردک مخصوص کرم را به طور مساوی بر روی پوست پخش کنید تا همهٔ موها را به طور کامل بپوشاند. کرم را در جهت رشد مو پهن کرده و موقع پاک کردن، در خلاف جهت رشد مو عملیات انجام شود. پنج دقیقه صبر کنید، سپس به آرامی با سر کاردک یک منطقهٔ کوچک را تست کنید. اگر موها به آسانی جدا شدند، بقیهٔ کرم را از روی پوست خود بردارید، در غیر این صورت، حداکثر تا 10 دقیقه صبر کرده و سپس آن را پاک کنید.

کرم موبر برند «بیوتال» (Biotal) برای ازبین بردن موهای بدن قابلیت استفاده دارد. بیوتال مخصوص استفاده‌ی آقایان است و فرمولاسیون آن برای موهای ضخیم بدن آقایان طراحی و ساخته شده است. حجم بیوتال معادل صد میلی‌لیتر است. محفظه‌ی نگهدارنده‌ی بیوتال تیوپی و از جنس پلاستیک است که استفاده‌ی بسیار آسانی دارد. به‌همراه تیوپ در جعبه یک کاردک هم قرار داده شده است.

نحوه‌ی مصرف به این‌صورت است که کرم را بر روی ناحیه‌ی موردنظر می‌مالید و تا پنج دقیقه صبر می‌کنید سپس با کاردک کرم و موهای جداشده را از روی پوست برداشته و آبکشی کنید. توصیه می‌شود قبل از استفاده از کرم موبر برای تمام نواحی بدن، کرم روی قسمت کوچکی امتحان شود تا مطمئن شوید که به کرم حساسیتی ندارید. بیوتال دارای شماره مجوز بهداشت از سازمان غذا و دارو و تاییدشده است.

مناسب برایآقایان/خانم‌ها
حجم100 میلی لیتر
برای موهایبدن
ضد حساسیتبله
زمان تاثیر گذاری5 دقیقه
عصارهدارد
نوع عصارهلیمو
جنس محفظه نگه دارندهپلاستیک
نوع محفظه نگه دارندهتیوپی
کشور مبدا برندایران
شماره مجوز21/10242
صادر کننده مجوزسازمان غذا و دارو

مناسب برایآقایان
حجم100 میلی لیتر
برای موهایصورت و بدن
ضد حساسیتخیر
زمان تاثیر گذاری5 دقیقه
عصارهندارد
جنس محفظه نگه دارندهپلاستیک
نوع محفظه نگه دارندهتیوپی
شماره مجوز1218/ظ/16
صادر کننده مجوزسازمان غذا و دارو

مناسب برایآقایان/خانم‌ها
حجم100 میلی لیتر
برای موهایبدن
ضد حساسیتبله
زمان تاثیر گذاری5 دقیقه
عصارهدارد
نوع عصارهبابونه
جنس محفظه نگه دارندهپلاستیک
نوع محفظه نگه دارندهتیوپی
کشور مبدا برندایران
شماره مجوز19559/16
صادر کننده مجوزسازمان غذا و دارو
سایر توضیحاتدارای ویتامین E
دارای روغن شی‌باتر جهت مرطوب کنندگی پوست

اگر شما هم جزو خانم‌هایی هستید که خواهان اصلاح موهای بدن بدون احساس کمترین درد و از ریشه بوده و می‌خواهید تا روزها پوستی صاف داشته باشید، می‌توانید از کرم موبر شرکت بیوتال استفاده کنید. این کرم با قابلیت استفاده راحت موها را زدوده و سطح پوست را صاف و یکدست می‌کند. شرکت بیوتال برای پوست‌های معمولی کرم موبر مخصوص عرضه کرده است که در کمترین زمان و بدون ایجاد درد، حساسیت و بوی نامطبوع موها را زدوده و تا هفته‌ها احساس مطبوعی را به مصرف کننده هدیه می‌دهد.

شرکت بیوتال برای تکمیل و بالا بردن کیفیت محصولاتش از عصاره‌های طبیعی و مفیدی استفاده می‌کند که مدل پوست نرمال آن، حاوی روغن گل همیشه بهار(کالندولا) و آلانتوئین است که علاوه بر تغدیه‌ی پوست به دلیل داشتن مواد مرطوب کننده، باعث آبرسانی به پوست نیز می‌شود. در بسته بندی این کرم 100 میلی لیتری کاردک مخصوص نیز وجود دارد تا به راحتی کرم را بر روی پوست گذاشته و سطح آن را با سطح پوست یکی کرد. این کرم برای استفاده روی پا، دست، زیر بغل و بیکینی مناسب است ولی کل زمان استفاده نباید بیش از 10 دقیقه باشد.

مناسب برایآقایان
حجم100 میلی لیتر
برای موهایبدن
ضد حساسیتبله
زمان تاثیر گذاری5-10 دقیقه
عصارهدارد
نوع عصارهروغن بادام شیرین - روغن کالاندولا - عصاره آلوئه ورا
جنس محفظه نگه دارندهپلاستیک
نوع محفظه نگه دارندهتیوپی
کشور مبدا برندایران
شماره مجوز1669/ظ/16
صادر کننده مجوزسازمان غذا و دارو

محصول پیش رو کرم موبر مخصوص آقایان سروینا است. شرکت سروش طراوت طبیعت(سروینا) تولید کننده محصولات آرایشی و بهداشتی بر پایه ی عصاره های گیاهی است.یکی از مسائل مهم برای حفظ و رعایت بهداشت فردی وداشتن پوستی زیبا و لطیف، برطرف نمودن موهای زایداست. یکی از بهترین و ساده ترین روش های مو زدایی،استفاده از محصولات موبر است. ماده اصلی کرم های موبرپتاسیم وکلسیم هیدروکساید و پتاسیم و کلسیم تیوگلیکولاتهستند.

این ترکی ب ها به ساقه مو نفوذ کرده و با تجزیهکراتین که ماده اصلی تشکیل دهنده مو است، ساختار مو رابه هم ریخته و آنرا تضعیف می کنند.انواع کرم موبر برای نواحی مختلف بدن وجود دارند کهماده اصلی آنها یکی است و تفاوتشان در غلظت ماده موثراست؛ به عنوان مثال کرم موبر مخصوص صورت، مادهمؤثره رقیق تری دارد. کرم های موبر بدن سروینا به منظورکارایی بهتر و مناسب درچهار نوع مخصوص پوست نرمال،پوست خشک، پوست حساس و آقایان فرموله شده اند.

مناسب برایآقایان/خانم‌ها
حجم100 میلی لیتر
برای موهایبدن
ضد حساسیتبله
زمان تاثیر گذاری5 دقیقه
عصارهدارد
نوع عصارهآلوورا
جنس محفظه نگه دارندهپلاستیک
نوع محفظه نگه دارندهتیوپی
کشور مبدا برندایران
شماره مجوز21/10242
صادر کننده مجوزسازمان غذا و دارو

مناسب برایآقایان/خانم‌ها
حجم100 میلی لیتر
برای موهایبدن
ضد حساسیتخیر
زمان تاثیر گذاری5 دقیقه
عصارهدارد
نوع عصارهآلوئه ورا
جنس محفظه نگه دارندهپلاستیک
نوع محفظه نگه دارندهتیوپی
کشور مبدا برندایران
شماره مجوز15/13456
صادر کننده مجوزسازمان غذا و دارو
سایر توضیحاتدردناک نبودن و موثر بودن
به صرفه بودن از نظر اقتصادي
قابل استفاده بودن براي تمام اعضاي بدن البته اگر حساسيت ندارید
کاهش سرعت رشد موها در مقايسه با تراشيدن آنها
استفاده مداوم از موبر باعث نازکي موها
از بين بردن موهاي زائد در مدت زمان کوتاه

ترکيب هاي اصلي تشکيل دهنده کرم موبر براندوکس، کلسيم هيدروکسايد و هيدروکسيدسديم تيوگليکولات است. اين ترکيب ها باعث شکسته شدن کراتين که ماده اصلي تشکيل دهنده مو است، مي شوند. اين کرم ها يکي از آسان ترين شيوه ها براي از بين بردن موها هستند، اما در واقع مو را از ريشه جدا نمي کنند و به صورت سطحي باعث از بين رفتن آن مي شوند

مناسب برایآقایان
حجم100 میلی لیتر
برای موهایبدن
ضد حساسیتبله
زمان تاثیر گذاری4-10 دقیقه
عصارهدارد
نوع عصارهالوورا. روغن بادام . بیزابولول
جنس محفظه نگه دارندهپلاستیک
نوع محفظه نگه دارندهتیوپی
کشور مبدا برندایران
شماره مجوز34/15219
صادر کننده مجوزسازمان غذا و دارو
سایر توضیحاتاز مصرف کرم بر روی پوست سوخته، ملتهب و زخم جدا خودداری گردد. در صورت تماس، سریع با آب شسته شود.
از تماس این کرم با چشم جدا خودداری شود. اگر احتمالا وارد چشم شود باید با مقادیر بسیار زیادی آب و محلول اسید بوریک 3% چشم را شستشو داد.
در صورت بروز سوزش زیاد در حین مصرف و قرمز شدن پوست، موضع را با آب سرد شسته و سپس با محلول اسید بوریک 3% شستشو دهید.
از استفاده کرم بر روی سطوح مخاطی بدن بپرهیزید.
دور از دسترس کودکان نگهداری شود. اگر تصادفا بلعیده شد وادار به تهوع نموده و بلافاصله به پزشک مراجعه کنید.
فقط جهت مصرف موضعی

مناسب برایآقایان/خانم‌ها
حجم100 میلی لیتر
برای موهایبدن
ضد حساسیتبله
زمان تاثیر گذاری5 دقیقه
عصارهدارد
نوع عصارهگل رز و گلیسیرین
جنس محفظه نگه دارندهپلاستیک
نوع محفظه نگه دارندهتیوپی
کشور مبدا برندایران
شماره مجوز21/10242
صادر کننده مجوزسازمان غذا و دارو
سایر توضیحاتتنها کرم موبر بر پایه عناصر گیاهی
سازگار با انواع پوست ها
مناسب برای نقاطی که ممکن است حساس باشد
نرم کنندگی زیاد و باور نکردنی پس از موزدائی
تقویت کننده پوست با عصاره گل رز

مناسب برایآقایان/خانم‌ها
حجم75 میلی لیتر
برای موهایبدن
ضد حساسیتبله
زمان تاثیر گذاری5 دقیقه دقیقه
عصارهدارد
نوع عصارهآلوئه ورا، آلانتوئین
جنس محفظه نگه دارندهپلاستیک
نوع محفظه نگه دارندهتیوپی
شماره مجوز56/17909
صادر کننده مجوزسازمان غذا و دارو
راهنمای استفادهکرم را روی پوست خشک بمالید ، اطمینان حاصل نمایید که سطح پوست مورد نظر به کمک کاردک با یک لایه ضخیم و یکنواخت از کرم موبر پوشانیده شده باشد.
از مالش کرم بر سطح پوست جدا خودداری فرمایید .
پس از 5 دقیقه به وسیله کاردک قسمت کوچکی از سطح پوست را امتحان نمایید
اگر موها به راحتی جدا شدند تمام سطح مورد نظر را به کمک کاردک مخصوص پاک نموده در غیر اینصورت کرم را برای چند دقیقه دیگر حداکثر تا 10 دقیقه بر روی سطح پوست نگه دارید.
پس از مصرف ، محل مورد نظر و دست ها را با آب فراوان شستشو دهید .
سایر توضیحاتدارای تیوگلیکولات و آلانتوئین
حاوی عصاره آلوئه ورا ، عصاره آلانتوئین ( ضدعفونی و درمان کننده عفونت‌ها و التیام زخم ها و حاوی خاصیت ضدلک و روشن کننده، ضدالتهاب و ضدپیری، دارای خواص ضدآفتابه و از پوست در برابر اشعه مخرب UV محافظت میکنه.
حاوی اسانس لیمو
مناسب انواع پوست

یکی از کارهایی که برای رفع موهای زاید بدن انجام می‌شود، استفاده از کرم‌های موبر است. کرم موبر«Base Beauty» تولید شرکت «کادوس» (Kadus) نه‌تنها موهای بدن را از بین می‌برد؛ بلکه می‌تواند آثار مناسبی روی پوست بگذارد.کرم موبر بیس بیوتی با فرمولی مدرن محصولی برتر برای زدودن موهای زائد دست ، پا ، زیر بغل و سایر نقاط بدن بکار میرود. این کرم با بکارگیری مواد ترمیم کننده ، مرطوب کننده و تسکین دهنده ای چون عصاره گیاه آلوئه ورا و آلانتوئین پوست را پس از موبری نرم و لطیف میکند .

گیاه آلوئه ورا دارای خواص ضدالتهاب ، ضدعفونی و ترمیم کنندگی میباشد . همچنین این محصول دارای اسانس لیمو میباشد که بعد از استفاده عطر مطبوعی به بدن شما می بخشد .

مناسب برایآقایان
حجم100 میلی لیتر
برای موهایبدن
ضد حساسیتبله
زمان تاثیر گذاری5 دقیقه
جنس محفظه نگه دارندهپلاستیک
نوع محفظه نگه دارندهتیوپی
کشور مبدا برندایران
شماره مجوز1699/ظ/16
صادر کننده مجوزسازمان غذا و دارو

خواص:از بین برنده موهای زاید در 5 دقیقه موزدایی آسان،کامل و ایمن جلوگیری از رویش موهای زیر پوستی تضعیف موهای زاید بر اثر استفاده مکرر از محصولنحوه مصرف:با کاردک مخصوص یک لایه یکنواخت (حداقل ضخامت 1 میلی متر) از کرم را بر روی پوست خشک بمالید. به‌طوری که روی موها را بپوشاند، 5 دقیقه صبر کنید.

سپس به آرامی با سر کاردک یک منطقه کوچک را تست کنید. اگر موها به آسانی جدا شدند، بقیه کرم را از روی پوست خود بردارید، در غیر اینصورت حداکثر تا 10 دقیقه صبر کرده و سپس آن را پاک کنید. پس از پاک کردن توسط دستمال یا کاردک مخصوص (در خلاف جهت رویش مو) پوست خود را به طور کامل با آب ولرم (بدون صابون) بشویید و سپس خشک کنید.

مناسب برایآقایان/خانم‌ها
حجم50 میلی لیتر
برای موهایصورت و بدن
ضد حساسیتبله
زمان تاثیر گذاری5 دقیقه
عصارهدارد
نوع عصارهروغن کالندولا و عصاره بابونه و آلانتوئین
جنس محفظه نگه دارندهپلاستیک
نوع محفظه نگه دارندهتیوپی
کشور مبدا برندایران
شماره مجوز13/11592
صادر کننده مجوزسازمان غذا و دارو

مناسب برایآقایان
حجم100 میلی لیتر
برای موهایبدن
ضد حساسیتخیر
زمان تاثیر گذاری5 دقیقه
عصارهدارد
جنس محفظه نگه دارندهپلاستیک
نوع محفظه نگه دارندهتیوپی
شماره مجوز15/16057
صادر کننده مجوزسازمان غذا و دارو
مناسب برای سالن زیباییبله

ممنونم که تا آخر این مطلب با ما همراه بوده اید ، امیدوارم توانسته باشم شما را با 14 تا از بهترین برند های کرم موبر آشنا کرده باشم و محصول مورد نظر خود را از دیجی کالا انتخاب کرده باشید:)

بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید! ارسال دیدگاه
ارسال دیدگاه
امتیاز شما:
آبی بیوتی
لوازم آرایشی لوازم بهداشتی
لوازم شخصی برقی عطر و ادکلن