پوکه معدنی چه کاربردی دارد؟

تاریخ انتشار: 24 تیر 1402
تعداد دیدگاه: 1
تعداد بازدید: 212

خاک گرفتی؟پس من چیزی برای شما دارم!پوکه طبیعی از کوه باشکوه قروه تهیه شده است.این لایه بردار عالی برای از بین بردن کثیفی، زباله ها و سلول های مرده پوست است.

پوکه معدنی سنگین و ماندگار است.آنها مانند آنهایی که فروشگاه خریداری کرده اند متلاشی نمی شوند.سنگ پوکه ابزار بایگانی قدیمی هستند و برای پاها عالی هستند!

علاوه بر این، من یک تکهصابونپر ازپوکهآسیاب شده برای تمیز کردن کاملا طبیعی درست می کنم.برای تمیز کردن دست های مکانیک یا باغبان ایده آل است.همچنین یک نوار ماساژ فوق العاده برای پاهای شما ایجاد می کند!همراه ما باشد تا ببینید چگونه این کار را انجام می دهم!

سنگ پا از کجا می آید؟

مدت‌ها تصور می‌شد که کوه آتشفشان در قروهدر سال 1786 فوران کرده است، اما تاریخ‌گذاری اخیر کربن آن را بسیار دورتر از سال 1250 بعد از میلاد نشان می‌دهد!گلوله‌های گدازه مذاب مایل‌ها به ارتفاع پرتاب می‌شوند و هنگامی که به زمین می‌افتند، از نظر آیرودینامیکی به سنگ‌های آتشفشانی تبدیل می‌شوند که ما به عنوان پوکه معدنی قروه می‌شناسیم.این سنگ های پوکه به طور طبیعی گرد هر تابستان کوه را با ذوب برف می شویند و هر تابستان و اوایل پاییز با دست، پای پیاده برداشت می شوند.این معامله واقعی، مقاله واقعی است.سختی واقعی!به طور پایدار در دامنه های کوه باشکوه قروه برداشت شده است.آنها ابزارهای بایگانی قدیمی هستند - پاهای شما از شما تشکر خواهند کرد!

این ها چه تفاوتی با سنگ های پوکه ای که در فروشگاه ها پیدا می کنیم دارند؟

تعداد کمی از مردم متوجه می شوند که اکثریت قریب به اتفاق محصولات به اصطلاح طبیعی مراقبت از بدن پوکه تقلبی هستند، آنها با خرد کردن سنگ پا، مخلوط کردن آن با عوامل کف کننده و یک چسب اپوکسی و سپس تزریق در قالب ها ساخته می شوند - شما می دانید که شکل پاها جالب است.سنگ های پوکه من همان طور که در طبیعت ظاهر می شوند.

سنگ های پوکه معدنی واقعی از چه چیزی ساخته شده اند؟

خواص شیمیایی معمولی پوکه از آتشفشانی به آتشفشان دیگر و حتی بین فوران های همان آتشفشان در طول زمان متفاوت است زیرا هر فوران دارای دستور العمل منحصر به فردی از مواد معدنی مذاب است.آنها عمدتاً از سیلیس تشکیل شده اند (آن را ساینده و سفید می کند؛ هر چه سیلیس بالاتر باشد، سنگ سفیدتر است).اکسید آلومینیوم (آن را در برابر آتش و حرارت بسیار مقاوم می کند)، سایر مواد معدنی عبارتند از اکسید آهن، اکسید سدیم، پتاسیم.

چگونه از پوکه معدنی استفاده کنیم؟

پاهای خود را به مدت 5 تا 10 دقیقه در آب گرم قرار دهید تا پوست نرم شود.سنگ پا را خیس کنید و به آرامی با فشار ملایم نواحی زبر پوست خود را مالش دهید.پاهای خود را بشویید و خشک کنید.از مرطوب کننده مانند روغن بدن استفاده کنید.

چگونه از سنگ پا مراقبت کنیم؟

آن را در آب گرم و صابون خیس کنید، با یک برس سیمی بشویید.خشک کردن سنگ پا در آفتاب باعث تصفیه و انرژی دوباره آن می شود.اگر سنگ شما به خوبی از آن مراقبت شود باید سال ها دوام بیاورد.⠀

حقایق جالب درباره کوه قروه
واقع در رشته کوه آبشار در شهرستان قروه
ارتفاع 14179 فوت
دومین قله مرتفع در آبشار
پنجمین قله مرتفع در ایران
نوع کوه: آتشفشان استراتو
کوه خواهر فوجی ژاپن تعیین شده است.

بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید! ارسال دیدگاه
دیدگاه کاربران
 • نازنین 24 تیر 1402

  سلام مطلب خوبی بود کامل فواید پوکه معدنی یا همون سنگ پا رو توضیح داده بودن

  ارسال دیدگاه
  امتیاز شما:
  🔃
  تا 60% تخفیف بر روی صدها عنوان کتاب! خرید کتاب با 50% تخفیف