مزایای زندگی در قبرس شمالی

تاریخ انتشار: 29 تیر 1402
تعداد دیدگاه: 0
تعداد بازدید: 295

چکیده : زندگی در قبرس شمالی دارای مزیت های بسیاری می باشد که به موارد مهمی از آن ها در این متن اشاره کردیم!

images_1689815216_64b888b037554.jpg

مزایای زندگی در قبرس شمالی

مزایای زندگی در قبرس شمالی که آن را به مکانی جذاب برای خانه تبدیل می کند، بسیار متفاوت است. شاید بپرسید چرا باید به قبرس شمالی مهاجرت کنیم؟!

در ادامه به مواردی که باید بدونید اشاره کردیم!


آب و هوا و سواحل

images_1689814913_64b8878100c0c.jpg

هزینه زندگی


علاوه بر قبرس شمالی در مقایسه با بسیاری از کشورهای دیگر و مقاصد مدیترانه ایی دیگر، هزینه زندگی نسبتا پایینی را ارایه می دهد. مسکن، غذا و خدمات عمومی مقرون به صرفه هستند و برای کسانی که به دنبال کیفیت زندگی بالاتر با هزینه مناسب هستند بسیار متناسب خواهد بود.

سبک زندگی آرام

همچنین ریتم زندگی آرام و بدون استرس و فضای دوستانه این کشور باعث ایجاد شرایط زندگی در آرامش را فراهم می کند و در کل قبرس شمالی پناهگاهی برای کسانی است که به دنبال یک سبک زندگی متعادل و بدون عجله هستند.

آموزش بین المللی

images_1689815051_64b8880b96ede.jpg

این کشور دارای دانشگاه ها و موسسات آموزشی بین المللی معتبری است که دانشجویان را از سراسر دنیا جذب می کند و بستری هموار برای علاقه مندان به ادامه تحصیل در سطح بین المللی فراهم کرده است.

فرصت های سرمایه گذاری

قبرس شمالی مشوق ها‌ و فرصت های سرمایه گذاری را در بخش های مختلف از جمله گردشگری، املاک و مستغلات، انرژی های تجدید پذیر و … ارایه می دهد. اقتصاد رو به رشد و شرایط تجاری مطلوبی برای کارافرینان و سرمایه گذاران دارد.

مزایای قبرس شمالی در مقایسه با ترکیه

images_1689815142_64b8886641fdb.png

مهم ترین وجه تمایز قبرس شمالی امنیت بالای این کشور نسبت به ترکیه است. اگر بخواهیم از دیگر تفاوت های این دو کشور نام ببریم می توانیم به نرخ بیکاری پایین، درآمد بالاتر، هزینه های زندگی پایین تر، امکان دریافت اقامت، مالکیت عرصه و اعیان ملک، و روند رو به رشد و پیشرفت قبرس شمالی اشاره کرد.

مزایای خرید ملک در قبرس شمالی

images_1689814997_64b887d53ff6b.jpg

جزیره قبرس شمالیسومین جزیره بزرگ و پنجمین کشور امن دنیا با داشتن آب و هوای مدیترانه ایی و سواحل عالی و فرهنگ غنی مقصد بسیاری از سرمایه گذاران و متقاضیان‌مهاجرت می باشد.خرید ملک و سرمایه گذاری در قبرس شمالی می تواند گزینه جذابی برای کسانی که به دنبال سرمایه گذاری امن و دریافت اقامت در این کشور هستند باشد.

  • مقرون به صرفه بودن قیمت ملک در مقایسه با بسیاری از مقاصد مدیترانه ایی، این مقرون به صرفه بودن به خریداران اجازه خرید ملک بهتر و بزرگ تر می دهد.
  • قبرس شمالی بازار املاک و مستغلات رو به رشدی دارد که فرصت هایی برای افزایش سرمایه به خریداران ارایه می دهد.
  • درآمد اجاره یکی از بهترین دلایل خرید ملک در قبرس شمالی است زیرا قبرس شمالی یک مقصد توریستی محبوب است و خرید خانه در یک‌مکان جستجو شده می تواند فرصت های عالی برای درآمد از اجاره ملک برای خریداران فراهم کند.
  • خرید ملک در قبرس شمالی فرصت دریافت اقامت این کشور را برای خریداران و اعضای خانوادشان در آسان ترین پروسه اداری ایجاد می کند.
  • بازار املاک و مستغلات در قبرس شمالی طیف وسیع و متنوعی از املاک از جمله آپارتمان، ویلا، خانه و زمین متناسب با سلایق و بودجه های مختلف ارایه می دهد.
  • سرمایه گذاری در حوزه املاک قبرس شمالی با پوند انگلستان از معتبرترین ارزهای رایج انجام می شود که این خود باعث حفظ سرمایه و رشد ارزش سرمایه خریداران خواهد شد.

یکی از کمپانی های فعال در زمینه مهاجرت و سرمایه گذاری در قبرس شمالی، کمپانی اشرفی استیت می باشد.

منبع: http://ghebresshomal.com/در-مورد-قبرس-شمالی/

برچسب ها : وثیقه برای دادگاه,وثیقه,استفاده از سند اجاره ای,خرید ملک,املاک قبرس شمالی,قبرس شمالی

بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید! ارسال دیدگاه
ارسال دیدگاه
امتیاز شما:
🔃