معرفی 40 مدل مسواک برقی باکیفیت و پرفروش در ایران

تاریخ انتشار: 14 شهریور 1402
تعداد دیدگاه: 0
تعداد بازدید: 3853

مراقبت از دندان ها یک کار روزمره است که باید حداقل دو بار در روز ادامه یابد ، بنابراین بررسی خرید بهترین مسواک برای این امر منطقی است و تحقیقات علمی ثابت کرده است که مسواک برقی مقدار بیشتری از پلاک های باقی ماندهبروی دندان ها را نسبت به مسواک دستی از بین می برد.

برخی تصور می کنند مسواک برقیابزاری پیچیده است ، اما واقعیت این نیست. اگر به دنبال بهترین و راحت ترین راه برای مراقبت از دندان های خود هستید ، ارزش آن را دارد که به دنبال راه حل هایی باشید که بهتر از مسواک سنتی باشد و چه راه حلی بهتر از مسواک برقی.

طبق انجمن دندان پزشکان آمریکا ، یک مسواک دستی می تواند دندان های شما را تمیز کرده و پلاک ها را از بین ببرد. اما با استفاده از مسواک برقی می توان با تمیز کردن تمام قسمت های دندان که دستیابی به آنها دشوار است ، دستیابی به نتایج رضایت بخش ، سفید کردن و تمیز کردن دندان ها ، سطح این روش افزایش می یابد و دهان سالم می شود. در اینجا در این مقاله با مجموعه ای از مسواک های برقی برای سفید شدن دندان و بهداشت دهان و دندان با مزایا و معایب این مسواک ها و نحوه انتخاب بهترین ها آشنا خواهیم شد.

مسواک برقی چیست؟

مسواک برقی

همانطور که از اسمشان معلوم است از برق و یا باتری برای چرخش سر مسواک استفاده میکند و از این نیرو برای حرکت دادننوسانی و ارتعاشی سر مسواک استفاده میشود.برجسته ترین ویژگیاین نوع مسواک ،لرزش یا چرخش موهای برس است که به شما کمک میکند لایه پلاک روی دندان ها و لثه های شما جمع شده است و این لرزش اجازه میدهد دندان تمیز شود.قدرت پاک کنندگی آن بیشتر بوده و بسیار سریع تر و راحت تر ، می تواند پلاک ها و جرم های دندان را پاک ند،همچنین این نوع مسواک برای افرادی که در مسواک زدن تنبل هستند ، بسیار مناسب است.

انواع مسواک برقی

انواع مسواک برقی

مسواک های برقی نیز همچون دیگر محصولات بهداشتی و شخصی از انواع مختلفی برخوردار می باشند تا هر کسی بتواند مطابق با نوع نیاز خود اقدام به خرید مناسب ترین مدل برای تمیزی دهان و دندان خود کند.اما همگی آنها یک هدف خاص را دنبال میکنند.بهترین محصول را با توجه به نیازتان انتخاب کرده اید، باید در مورد انواع آن ها اطلاعات کافی را داشته باشید.پیش از معرفی انواع مختلف این نوع مسواک ، باید بگوییم این نوع از محصولات بهداشتی در سه تیپ مختلف به بازار عرضه شده اند که عبارتند از: مسواک هایی که با باتری کار می کنند، مسواک هایی که با باتری های شارژی کار می کنند و مسواک هایی که بصورت مستقیم با برق شهری کار می کنند، می باشد. حال توجه شما را به انواع مختلفی از مسواک های برقی جلب می نماییم:

 1. غیر قابل شارژ: این ونوع از مسواک ها با باتری غیر قابل شارژ کار می کنند و بعد از اتمام باتری باید باتری آن عوض شود.
 2. شارژی: این نوع از مسواک ها با باتری قابل شارژ کار می کنند. این نوع کمی گران تر هستند اما کیفیت بالا و مقرون به صرفه هستند.
 3. سونیک: : این نوع مسواک ها دارای قابلیت شارژ هستند و سری های گوناگونی با قیمت بالا دارند.
 4. چرخشی: این نوع مسواک ها دارای یک سری و برس چرخان هستند و با قرار گرفتن روی دندان ها بصورت چرخشی آن ها را تمیز می کنند. نوع چرخشی از ارزان ترین انواع این محصولات است.
 5. لغزشی: این مسواک ها دارای سر کوچک و غیر قابل چرخش هستند که در جای خود حرکت می کند و به صورت نقطه ای ، جرم های یک ناحیه از دندان را تمیز می کند.
 6. جهنده: این نوع از مسواک ها در کنار برخورداری از قدرت چرخشی خود از توانایی حرکت به سمت عقب و جلو نیز برخوردار هستند و می توان به کمک آن ها مطمئن شد که هیچ ذره غذایی در میان دندان ها باقی نمانده است.
 7. دوسره: این مدل از محصولات، پیشرفته ترین نوع مسواک ها هستند که از دو سری کاملا جدا و قابل تعویض برخوردارند. سری اول بصورت جا به جایی های افقی کار کرده و سری دوم بصورت لغزشی به لکه برداری دقیق از روی دندانهایتان می پردازد.

به‌ طورکلی در تحقیقات به‌عمل‌آمده مسواک‌هایی که دارای سری چرخان هستند به‌ مراتب مقرون‌به‌صرفه تر بوده و علاوه بر مصرف باتری کمتر به کاهش پلاک دندان‌ها بیشتر کمک خواهند کرد.

تفاوت مسواک برقی و معمولی

مسواک‌‌‌های برقی نسبت به حرکت دست، بسیار سریع‌ و راحت‌تر جرم‌های دندان را پاک می‌کنند. با استفاده از یک مسواک معمولی و دقت بیشتر می‌توان به نتیجه‌ی مناسب رسید؛ اما راه راحت‌تر استفاده از مسواک برقی است. 1. دسترسی آسان و سریع به مسواک معمولی
 2. مسواک معمولی ارزان تر هستند
 3. مسواک معمولی قیمتو تنوع بالاتریدارند
 4. مسواک معمولی نیازی به باتری و برق ندارد.
 5. مسواک معمولی سبک و کم جاگیر هستند.
 6. دشواری استفاده برای مبتلایان به محدودیت‌های حرکتی در مسواک معمولی
 7. رفع بهتر جرم ها و پلاک ها در مسواک برقی
 8. استفاده از مسواک برقی نسبت به مسواک معمولی آسانتر هست
 9. مسواک برقی داری تایمر هستند
 10. مسواک برقی بری کودکان جذابیت بیشتری دارد.

ویژگی های مسواک برقی (مزایای استفاده از مسواک برقی)

مشخصه ترین مسواک برقی لرزش یا چرخش موهای برس است که به شما کمک می کند لایه پلاکروی دندان ها و لثه های شما جمع شده است ، و این لرزش اجازه می دهددندان تمیز شود. در اینجا مزایای بیشتر مسواک وجود دارد:

 • رفع بهتر جرم‌ها و پلاک‌ها: مسواک های برقی به طور کلی نسبت به مسواک دستی بیشتر پلاک و التهاب لثه را کاهش می دهند. یک مطالعه بیان می کند که پس از سه ماه استفاده از این نوع مسواک ، پلاک 21٪ کاهش می یابد و التهاب لثه نیز 11٪ کاهش می یابد.مسواک‌های برقی به‌گونه‌ای طراحی شده‌اند که قادرند همه گوشه‌وکنار دندان‌ها را حسابی تمیز کنند و به‌همین دلیل در پیشگیری از پوسیدگی‌های دندان و التهابات لثه بسیار مؤثرند. یعنی اگر با مسواک‌های برقی درست مسواک بزنید، نه‌تنها به لثه‌ها و مینای دندان آسیب نمی‌زنند، بلکه باعث افزایش بهداشت دهان و دندان هم می‌شوند.
 • داشتن تایمر: تایمر تعبیهشده در مسواک برقی می تواند به شما کمک کند تا دندان خود را به اندازه کافی تمیز کنید تا پلاک دندان و لثه شما برداشته شود ، زیرا توصیه می شود حداقل در دو دقیقه مسواک بزنید.
 • بی خطر برای لثه ها: درصورت استفاده صحیح از مسواک برقی نباید به لثه ها یا لایه مینای دندان آسیب برساند بلکه سلامت کلی دهان و دندان را تقویت می کند.
 • مناسب برای افرادی که لرزش دست دارند: یک مطالعه نشان داد که مسواک های برقی مخصوصاً برای افرادی که لرزش دست دارند بسیار مفید است ، زیرا مسواک زدن دندان ها را راحت تر می کند و باعث تمیز شدن عمیق دهان می شود.
 • جذاب برای کودکان: همه کودکان علاقه ای به مسواک زدن ندارند ، اما مسواک برقی برای کودک شما جذابیت بیشتری دارد و می تواند آنها را ترغیب به رعایت عادت های سالم و مسواک زدن مکرر دندان های خود کند.
 • برای افراد کم تحرک راحت تر: مسواک های برقی بیشتر کار را برای شما انجام می دهند و ممکن است برای هر کسی که دارای تحرک محدود است مفید باشد ، مانند افرادی که دارای:
 1. سندرم تونل کارپ که بر ناحیه مچ دست تأثیر می گذارد.
 2. آرتروز.
 3. ناتوانی در رشد

معایب مسواک برقی

 • کمی گرانتر هستند
 • یافتن سر برس های جایگزین مناسب ممکن است همیشه آسان نباشد ، زیرا در همه فروشگاه ها موجود نیست ، اما ممکن است بتوانید آنها را بصورت آنلاین خریداری کنید.
 • همه افراد احساس لرزش را دوست ندارند. به علاوه ، این نوع مسواک کمی بیشتر بزاق در دهان شما ایجاد می کند.


نحوه صحیح استفاده از مسواک برقی

نحوه صحیح استفاده از مسواک
 1. مسواک خود را با شستشو با کمی آب آماده کنید.
 2. مقدار خمیر دندان به اندازه یک نخود به موهای برس خود اضافه کنید.
 3. مسواکرا روشن کنید ، از ردیف پایین دندان خود شروع کنید ، سر مسواک را با زاویه 45 درجه نسبت به خط لثه نگه دارید و سپس به ردیف جلویی پایین بروید.
 4. هر دندان را با سر مسواک چرخان ارتعاشی مسواک بزنید.
 5. به ردیف بالای عقب دندان خود بروید و همان روش را تکرار کنید ، سپس هر دندان را به تنهایی مسواک بزنید و صیقل دهید.
 6. به زبان خود منتقل کنید و برس را به آرامی از سطح آن حرکت دهید تا تمیز شود.
 7. بقایای خمیر دندان ، بزاق و آب را در یک سینک ظرفشویی تمیز بیرون بریزید و سپس دهان خود را با آب سرد بشویید.

نحوه انتخاب بهترین مسواک برقی

اگر به مهمترین قسمت برسیم این است که چگونه یک مسواک برقی خوب بخریم؟ مسواک مناسب به سبک زندگی شخصی شما بستگی دارد. همچنین آیا شما دندان های حساس یا لثه های حساس دارید؟ آیا به دنبال تایمر 2 دقیقه ای هستید؟ معمولاً دندانپزشکان توصیه می کنند روزانه 2 دقیقه مسواک بزنید. آیا می خواهید برای بهداشت دهان و دندان مسواک بزنید ، دندان ها را سفید کنید یا پلاک را کنترل کنید؟ قبل از خرید مسواک برقی ، این راهنمای زیر را بخوانید که به شما راهنمایی می کند چگونه مسواک مناسب خود را انتخاب کنید.

هنگامی که به دنبال بهترین مسواک برقی هستید ، فاکتورهایی وجود دارد که باید در نظر بگیرید:

 • هزینه: همانطور که قبلا ذکر شد ، هزینه مسواک برقی کمی بالاست است. اما یک مسواک برقی ارزان قیمت با قیمتی بین 200 هزار تومان الی 2 میلیون تومان وجود دارد ، اما از معایب آن این است که مزایای خاص آن از جمله باتری یون لیتیوم یا حسگر و غیره در دسترس نیست.
 • قابلیت ها و وظایف مسواک زدن: مسواک برقی برای انجام چه کارهایی نیاز دارید؟ اگر می خواهید چند دقیقه مسواک بزنید ، اگر می خواهید عادت های تمیز کننده دهان خود را به راحتی دنبال کنید ، بهتر است یکی را با یک دستگاه 2 دقیقه ای داخلی با برنامه بلوتوث انتخاب کنید ، بنابراین ، به دنبال یک مسواک با تکنولوژی بالا باشید. اگر دندان های حساس یا لثه های حساسی دارید ، انواع سر مسواک را در نظر بگیرید که می تواند از انواع مختلف (و اندازه ها) باشد. هر سر مسواک وظایف خاصی را انجام می دهد ، مانند سر مسواک برای سفید کردن دندان ، مراقبت از لثه و تمیز کردن اطراف بریس های دندان (برای ارتودنسی).
 • طراحی بدنه «ارگونومی»: طراحی بدنه مسواک بسیار مهم است. طراحی بدنه، دسته و وزن مسواک، می تواند از خستگی مچ دست به ویژه در کودکان جلوگیری کرده و مسواک زدن را به کاری لذت بخش تبدیل کند.
 • تایمر: بنا بر گفته کارشناسان برای مسواک زدن باید دهان را به چهار قسمت مساوی (بالا راست، بالا چپ، پایین راست و پایین چپ) تقسیم کرد و برای هر قسمت حداقل ۳۰ ثانیه زمان گذاشت. مسواکهای برقی امروزه اکثرا به تایمر مجهز شده و پس از دو دقیقه به لرزش درخواهند آمد. بدین ترتیب فرد زمان کمتری را صرف مسواک زدن نکرده و از آن طرف با مسواک زدن بیشازاندازه مینای دندان خود را از بین نمی برد این قابلیت برای کودکان بسیار مفید است و میتوانند مسواک زدن را به خوبی مدیریت کنند.
 • سری چرخان یا سری لرزان: پرفروش ترین مسواک های برقی امروزی عموماً به دو دسته تقسیم می شوند. نمونه رایج تر را که شرکت Oral-B تولید می کند دارای سری کوچک تری در مقایسه با مسواک های معمولی بوده و این سری ها عموماً دایره ای شکل هستند. چرا که مکانیسم اصلی این مسواک های برقی مبنی بر چرخش سری ها طراحی شده و سری مسواک با سرعت زیادی چرخیده و دندان های شما را تمیز میکند.
 • سری های قابل تعویض: قابل تعویض بودن و قیمت سری مسواک های برقی بسیار مهم است. چراکه عمر مفید سری های مسواک محدود است. پس اگرسری مسواک شما قابل تعویض نباشد، باید آن را دور بیاندازید. قیمت و در دسترس بودن سری نیز از دیگر موارد مهم است، که قبل از خرید مسواک برقی باید به آن توجه کنید چراکه با نبودن سری مسواک قابل استفاده نخواهد بود.
 • شارژ دهی: همان طور که میدانید مسواک ها یا به صورت برقی و با استفاده از باتری شارژ میشوند.نوع باتری دار وشارژی برای مسافرت کاربرد دارد. بنابراین میزان شارژدهی در این نوع حایز اهمیت است. اکثر مسواک هایی که سری های چرخان دارند در این زمینه از مسواک هایی که سری های لرزاننده دارند عملکرد بهتری را از خود نشان می دهند و دیرتر به شارژ احتیاج پیدا میکنند.

خرید مسواک برقی برای کدام یک از افراد مناسب است؟

 1. افراد مبتلا به پارکینسون
 2. افراد معلول و ناتوان جسمی و حرکتی
 3. کودکان زیر 6 سال
 4. سالمندان
 5. کودکان دارای معلولیت ذهنی
 6. افراد مبتلا به آرتریت
 7. بیماران بستری

لیست بهترین و با کیفیت ترین برند مسواک برقی

کمپانی های معروفی در سراسر دنیا اقدام به تولید مسواک برقی در انواع مختلف کرده اند که می توانید انتخاب خوبی از میان آنها داشته باشید

 • اورال بی

 • هارمن

 • تریزا

 • شیائومی

 • واتراسپلش

 • جیمی

 • واتراسپلش

بهترین انواع مسواک برقی 2021

در راهنمای شما ، ما بهترینها مسواک را پس از تأیید اعتبار آنها بر روی لثه و دهان ، جمع آوری کرده و نظرات کاربران آنها را بررسی کردیم ، که در تصویر مثبت و انگیزه مالکیت آنها منعکس شده است.

1. مسواک برقی اورال-بی مدل Vitality cross action 100

مسواک برقی اورال-بی مدل Vitality cross action 100
قابلیت تعویض سری بله
سری ها سری برای تمیز کنندگی قوی
نوع حرکت چرخشیلرزشی
سرعت چرخش در دقیقه 7600
تایمر بله
منبع تغذیه برق شهری
پایه شارژ بله
مدت زمان شارژ باتری با یک بار شارژکردن تا 7 روز شارژدهی دارد
مدت زمان شارژدهی باتری 7 روز
دیگر ویژگی ها وزن مسواک و سری: 110 گرم
پاک کننده لکه ها و پلاکهای دندان
دارای الیاف نرم مناسب برای لثه و دندان
امکان مسواک زدن نقاط دور از دسترس و دندانهای عقبی
اقلام همراه شارژر
پایه ی شارژ
یک عدد سری ی

مسواکاورال-بی Vitality Cross Action پلاک‌های دندان را از بین می‌برد و قدرت پاک‌کنندگی بسیار بالایی دارد؛ همچنین قادر است به‌طور سه‌بعدی دندان‌ها را سفید و براق ‌کند.

سری مسواک دارای الیاف نرم و لطیفی است که حتی برای تمیزکردن لثه‌ها هم کاربرد دارد و می‌تواند برای انواع دندان‌ها حتی دندان‌های حساس استفاده شود.

2. مسواک برقی اورال-بی مدل Cross Action Vitality 100

مسواک برقی اورال-بی مدل Cross Action Vitality 100
قابلیت تعویض سری بله
سری ها سری سفید کنندهسری برای تمیز کنندگی قویسری برای دندان های حساسمعمولی
نوع حرکت چرخشی
تایمر بله
منبع تغذیه برق
پایه شارژ بله
مدت زمان شارژدهی باتری 60

3. مسواک برقی اورال-بی مدل Vitality Cross Action - D100.413.1

مسواک برقی اورال-بی مدل Vitality Cross Action - D100.413.1
قابلیت تعویض سری بله
سری ها سری سفید کنندهسری برای تمیز کنندگی قویسری برای دندان های حساس
نوع حرکت چرخشیلرزشی
تایمر بله
منبع تغذیه قابل شارژ با برق شهری
پایه شارژ بله
مدت زمان شارژدهی باتری 7 روز

این مسواکدرعین زیبایی، فوق‌العاده کاربردی است. اورال-بی دارای سری برای دندان‌های حساس است و توانایی پاک‌کردن فاصله‌های میان‌دندانی را دارد؛ به‌ همین دلیل عملکردی مشابه نخ دندان خواهد داشت. اورال-بی با تمیزکردن عمقی و دقیق دندان‌ها، از پوسیدگی آن‌ها جلوگیری می‌کند و اجازه نمی‌دهد کوچک‌ترین ذره‌ از موادغذایی در لابه‌لا و سطح دندان‌ها باقی بماند. مسواک اورال-بی پلاک‌های دندان را از بین می‌برد و قدرت پاک‌کنندگی بسیار بالایی دارد؛ همچنین قادر است به‌طور سه‌بعدی دندان‌ها را سفید و براق ‌کند. سری مسواک دارای الیاف نرم و لطیفی است که حتی برای تمیزکردن لثه‌ها هم کاربرد دارد و می‌تواند برای انواع دندان‌ها حتی دندان‌های حساس استفاده شود. تکنولوژی دوبعدی مسواک اورال-بی هم نوسانی و هم دورانی بوده و قادر است تمام سطوح دندان‌ها را بشوید. اورال-بی با چرخش زاویه‌ای، دندان‌ها را تمیز می‌کند و دیگر نیازی نیست دست حرکت زیادی داشته باشد. مسواک اورال-بی پایه‌ی شارژ دارد که برای شارژ آن از برق شهری استفاده می‌شود. این مسواک در هربار شارژ کامل، 5 تا 7 روز قابلیت استفاده دارد. مسواک اورال-بی این قابلیت را دارد که پس از دو دقیقه، کافی‌بودن زمان مسواک‌زدن را با پالس اعلام ‌کند.

همچنین با استفاده از مسواک اورال-بی می‌توان دندان‌های عقبی و دور از دسترس را که تمیزکردنشان دشوارتر است، به‌راحتی تمیز کرد. اورال-بی برند شناخته‌شده‌ای است و انتخاب مسواک برقی مدل Vitality Cross Action به‌طورحتم هوشمندانه خواهد بود.

4. مسواک برقی اورال-بی مدل پرو اکسپرت 110

مسواک برقی اورال-بی مدل پرو اکسپرت 110
قابلیت تعویض سری بله
سری ها سری برای تمیز کنندگی قوی
نوع حرکت چرخشیلرزشی
سرعت چرخش در دقیقه 4000
سرعت لرزش در دقیقه 80000
تایمر خیر
منبع تغذیه باطری
پایه شارژ خیر
مدت زمان شارژدهی باتری 4
صادر کننده مجوز سازمان غذا و دارو

5. مسواک برقی کلگیت مدل Cross Action Power

مسواک برقی کلگیت مدل Cross Action Power
قابلیت تعویض سری بله
سری ها سری سفید کنندهسری برای تمیز کنندگی قویمعمولی
نوع حرکت چرخشیلرزشی
تایمر خیر
منبع تغذیه باطری
پایه شارژ خیر
مدت زمان شارژ باتری 100
مدت زمان شارژدهی باتری 100
شماره مجوز 487576456465
صادر کننده مجوز سازمان غذا و دارو

6. مسواک برقی اورال-بی مدل Vitality 3D white 100

مسواک برقی اورال-بی مدل Vitality 3D white 100
قابلیت تعویض سری بله
سری ها سری سفید کننده
نوع حرکت چرخشیلرزشی
سرعت چرخش در دقیقه 7600
سرعت لرزش در دقیقه 7600
تایمر بله
منبع تغذیه برق شهری
پایه شارژ بله
مدت زمان شارژدهی باتری 7 روز
دیگر ویژگی ها دارای سری مخصوص باشدت لرزش و چرخش مناسب به منظور سفید کردن قوی دندان ها
دارای تایمر هشدار دهنده برای پایان زمان پیشنهادى مسواک زدن
ایمن از لحاظ الکتریکی به منظور استفاده در دستشویی و حمام
امکان تمیز کردن نقاط دور از دسترس و دندان های عقبی
از بین برنده پلاک های میکروبی ‏(‏عامل اصلی التهاب لثه‏)‏
مدت زمان لازم برای شارژ کامل ۱۶ ساعت
تکنولوژی ۲ بعدی نوسانی و دورانی
سرعت چرخش ۷۶۰۰ دور در دقیقه
مناسب برای تمام اعضاء خانواده

مسواک اورال بی مدل Vitality 3D white 100 با بهره مندی از تکنولوژی ۲ بعدی نوسانی و چرخشی و سری مخصوص برای سفید کردن دندان ها بیش از یک مسواک معمولی قابلیت تمیز نمودن دندان ها را دارد.

7. مسواک برقی میجیا مدل T100

مسواک برقی میجیا مدل T100
قابلیت تعویض سری بله
سری ها سری برای تمیز کنندگی قوی
نوع حرکت لرزشی
تایمر خیر
منبع تغذیه باتری
پایه شارژ خیر
مدت زمان شارژ باتری کمتر از 4 ساعت
مدت زمان شارژدهی باتری 30 روز
دیگر ویژگی ها نویز کمتر از 60 دسیبل
ضد آب Ipx7

8. مسواک برقی هارمن مدل KEMPHOR SONICX3

مسواک برقی هارمن مدل KEMPHOR SONICX3
قابلیت تعویض سری بله
سری ها سری برای تمیز کنندگی قویسری برای دندان های حساسمعمولی
نوع حرکت لرزشی
سرعت چرخش در دقیقه 35000
سرعت لرزش در دقیقه 35000
تایمر بله
توضیحات تایمر تایمر اتوماتیک 2 دقیقه و 30 ثانیه
منبع تغذیه باطری لیتیومی قابل شارژ
پایه شارژ خیر
مدت زمان شارژ باتری 70 دقیقه
مدت زمان شارژدهی باتری 20 ساعت
دیگر ویژگی ها دارای مود سفید کننده
دارای مود براق کننده
دارای مود سشتشوی عمیق
دارای مود شستشوی سریع
دارای مود دندان های حساس
دارای مود شستشو و ماساژ
دارای باطری قدرتمند برای 30 روز استفاده
دارای دو موتور قدرتمند با لرزش طول و عرض
اقلام همراه بدنه دستگاه
4 عدد سری مخصوصپلی وینیلیدن فلوراید ضد سایش
کابل شارژ مخصوص
کاور محافظ در بسته بندی
دفتر چه راهنما

دندان سالم یک فرصت بی تکرار است و همه می دانیم تاثیری که دندان های سالم و سفید در جذابیت چهره فرد دارد هیچ عضو دیگری ندارد.از طرفی دندان نیاز به مراقبت و دقت بسیار بالایی دارد و ممکن است هزینه زیادی را به شما تحمیل کند.اما مراقبت مستمر و علمی بهترین راهکار حفظ سلامت دندان است. مسواکمدل SONICX3 محصول برند آلمانی هارمن یک دستگاه استاندارد و اقتصادی خانگی است که برای تمامی اعضای خانواده قابل‌استفاده و حتی ضروری است.

در کنار این محصول چهار عدد سری استاندارد ارسال می گردد که برای استفاده چهار نفر کافی است. علاوه بر این سری ید این محصول را از دیجیکالا تهیه نمایید. سری های این دستگاه با داشتن جنس پلی وینیلیدن فلوراید ضد سایش هیچگونه اسیبی به مینای دندان نمی رساند و تنها اجرام روی آن را به آرامی و بسیار عمیق پاکسازی میکند. این دستگاه دارای حالت های مختلف شستشو برای سفید کردن، براق کردن، جرمگیری ، شستشوی سریع، داندان های حساس، براق کنندگی و ... است.

تایمر اتوماتیک دستگاه نیز هر 30 ثانیه به شما یادآوریی خواهد کرد که محل شستشو را تغیر دهید و پس از 2 دقیقه یادآوری خواهد کرد که زمان استاندارد مسواک زدن به پایان رسیده است. مسواک سونیک هارمن دارای دو موتور بسیار قدرتمند با دور موتور 35000 دور در دقیقه است که در مجموع قدرت 70 هزار دور در دقیقه را برای شما فراهم می کند.انرژی این موتورها به وسیله یک باتری قدرتمند لیتیومی تامین می شود که با یک بار شارژ کامل تا 30 روز می توانید مسواک بزنید. شارژ این باتری نیز به وسلیه کابل مخصوص صورت می گرد که به صورت کاملا ضد آب طراحی شده و در محیط های مرطوب قابل استفاده است.

مسواک سونیک هارمن نیز مانند سایر محصولات این برند دارای استانداردهای CE (مجوز فروش در اروپا) و ROHS (استفاده از الاستیک به جای پلاستیک برای فرسایش سریع در طبیعت) و FC ( استفاده از مواد اولیه ایمن برای تماس با پوست) و FDA( تاییدیه بهداشت جهانی) می باشد. برای تولید این محصول از مواد اولیه ایمن استفاده گردیده است و دارای تمام استانداردهای لازم می باشد.

9. مسواک برقی تریزا سری Sonic Power مدل Battery Young Edition

مسواک برقی تریزا سری Sonic Power مدل Battery Young Edition
قابلیت تعویض سری بله
سری ها معمولی
نوع حرکت لرزشی
تایمر خیر
منبع تغذیه یک عدد باتری قلمی
پایه شارژ خیر
مدت زمان شارژدهی باتری 3 ماه ( سه بار مسواک 2 دقیقه‌ای در هر روز)
صادر کننده مجوز سازمان غذا و دارو
دیگر ویژگی ها اندازه سر مسواک: کوچک
طراحی ارگونومیک
افرایش 30 درصدی قابلیت تمیز‌کنندگی از طریق ارتعاشات اولتراسونیک
افزایش حذف پلاک‌های دندانی، حفاظت از دندان‌ها و بهبود لثه‌ها
دارای تکنولوژی اولترا سونیکبا 20000 لرزه نرم در هردقیقهبرای برداشتن کاملپلاک میکروبی از سطوح دندان ها
طراحی جذاب برای استفاده نوجوانان
دارای برس یدک باقابلیت تعویض آسان و سریع
سیستم بسیار قدرتمند شارژ
قابلیت شارژ با باتری قلمی

مسواک مدل «Battery Young Edition» نسل دوم از سری محصولات Sonic Power از برند «تریزا» (Trisa) است. این مسواک تجربه‌ای متفاوت و ترکیبی از یک مسواک معمولی و یک مسواک برقی است. این مسواک برای استفاده نیاز به باتری دارد. ظاهر مسواک مانند مسواک‌های معمولی است؛ با این تفاوت که روی آن دکمه‌ای جهت روشن و خاموش، تعبیه شده است. در انتهای مسواک با کمی چرخاندن بدنه‌ی آن، درپوش محل قرارگیری باتری با شده و باتری درون آن قرار می‌گیرد.

این مسواک دارای سری کوچک با موهایی با میزان زبری متوسط است. این مسواک قابلیت 30 درصد تمیزکنندگی بیشتر از طریق ارتعاشات اولتراسونیک، نسبت به مسواک‌های معمولی را دارد. همچنین می‌توان پلاک‌های بیشتری را حذف کرده و از دندان‌ها نیز محافظت نماید؛ بدین ترتیب به بهبود لثه نیز کمک می‌کند. این مسواک با قدرت باتری، تا 20000 دور در دقیقه کارایی دارد. تریزا برای طراحی این سری از مسواک‌های برقی غیر شارژی، سه مدل با تجربه‌ای متفاوت را عرضه کرده است. این مدل ساده‌ترین نوع در این سری است که با طاحی کاملا ارگونومیک، استفاده‌ی بسیار آسان و کاربردی دارد. بدون نیاز به شارژ برقی، و فقط با یک عدد باتری قلمی می‌توان در هر جا و مکان، از این مسواک استفاده کرد.

10. مسواک برقی اورال-بی مدل D150

مسواک برقی اورال-بی مدل D150
قابلیت تعویض سری بله
سری ها سری سفید کنندهسری برای تمیز کنندگی قوی
نوع حرکت چرخشی
سرعت چرخش در دقیقه 5600
تایمر بله
منبع تغذیه باتری
پایه شارژ بله
مدت زمان شارژدهی باتری هفت تا ده روز
اقلام همراه سری یدک اورال بی

مسواکاورال- بی ویتالیتی مدل D150 طرح کراس اکشن از پرفروش ترین مسواک برقی های اورال-بی در سطح جهانی است. این مسواک با سرعت چرخش 5600 دور دندان هایی سفید و براق برای شمابه ارمغان می آورد. هم چنین این مسواک با ایجاد ارتعاش هر سی ثانیه برای تغیر جهت سبب تمیزی کامل و نظافت دهان و دندان می شود. باتری لیتیومی دستگاه به راحتی قابل شارژ بوده و سری یدک دستگاه قابل تعویض می باشد.

11. مسواک برقی اورال-بی مدل STARTER PACK D12.523.1 white

مسواک برقی اورال-بی مدل STARTER PACK D12.523.1 white
قابلیت تعویض سری خیر
سری ها معمولی
نوع حرکت چرخشیلرزشی
سرعت چرخش در دقیقه 7600
سرعت لرزش در دقیقه 7600
تایمر بله
توضیحات تایمر اعلام زمان کافی مسواک با پالس پس از 2 دقیقه (توصیه شده توسط دندانپزشکان)
منبع تغذیه برق شهری
پایه شارژ بله
مدت زمان شارژ باتری 16 ساعت
مدت زمان شارژدهی باتری 5 روز
دیگر ویژگی ها شارژر قابل حمل
چرخش زاویه ای
تمیزکننده عمیق میان دندان ها
تمیز کننده 2D
عملکردی مانند نخ دندان
جلوگیری از پوسیدگی دندان ها
تکنولوژی دوبعدی نوسانی-دورانی
دارای سری با الیاف نرم و مناسب برای شست‌وشوی لثه و دندان‌های افراد حساس
امکان تعویض سری مسواک (هر 3-4 ماه یکبار به توصیه دندانپزشکان)
تمیز کنندگی قوی
امکان مسواک زدن نقاط دور از دسترس و دندان های عقبی
قدرت پاک کنندگی بیشتر، برطرف کننده پلاک های دندان
طراحی حرفه ای قلم مو CrossAction هر دندان را به صورت جداگانه با زانوی زاویه 16 درجه محاصره می کند و تمیز کردن 2D با حرکات نوسانی و چرخشی کمک می کند، خیلی بهتر از عملکرد یک مسواک دستی معمولی پلاک ها راحتر شل شده و برداشته شود.
مسواکOral-B STARTER PACKD12.523.1 white سازگار با طیف گسترده ای از سر های مسواکOral-B
اقلام همراه یک عدد پایه شارژر
دو عدد سری

در طراحی مسواک«اورال-بی» (Oral-B) مدل «Vitality Cross Action» از رنگ‌های آبی و سفید استفاده شده است. این مسواک برقی درعین زیبایی، فوق‌العاده کاربردی است. اورال-بی دارای سری برای دندان‌های حساس است و توانایی پاک‌کردن فاصله‌های میان‌دندانی را دارد؛ به‌ همین دلیل عملکردی مشابه نخ دندان خواهد داشت. اورال-بی با تمیزکردن عمقی و دقیق دندان‌ها، از پوسیدگی آن‌ها جلوگیری می‌کند و اجازه نمی‌دهد کوچک‌ترین ذره‌ از موادغذایی در لابه‌لا و سطح دندان‌ها باقی بماند.

مسواک اورال-بی پلاک‌های دندان را از بین می‌برد و قدرت پاک‌کنندگی بسیار بالایی دارد؛ همچنین قادر است به‌طور سه‌بعدی دندان‌ها را سفید و براق ‌کند. سری مسواک دارای الیاف نرم و لطیفی است که حتی برای تمیزکردن لثه‌ها هم کاربرد دارد و می‌تواند برای انواع دندان‌ها حتی دندان‌های حساس استفاده شود. تکنولوژی دوبعدی مسواک اورال-بی هم نوسانی و هم دورانی بوده و قادر است تمام سطوح دندان‌ها را بشوید. اورال-بی با چرخش زاویه‌ای، دندان‌ها را تمیز می‌کند و دیگر نیازی نیست دست حرکت زیادی داشته باشد. مسواک اورال-بی پایه‌ی شارژ دارد که برای شارژ آن از برق شهری استفاده می‌شود.

این مسواک در هربار شارژ کامل، 5 تا 7 روز قابلیت استفاده دارد. مسواک اورال-بی این قابلیت را دارد که پس از دو دقیقه، کافی‌بودن زمان مسواک‌زدن را با پالس اعلام ‌کند. همچنین با استفاده از مسواک اورال-بی می‌توان دندان‌های عقبی و دور از دسترس را که تمیزکردنشان دشوارتر است، به‌راحتی تمیز کرد. اورال-بی برند شناخته‌شده‌ای است و انتخاب مسواکمدل STARTER PACK D12.523.1 white به‌طورحتم هوشمندانه خواهد بود.

12. مسواک برقی اورال-بی مدل pro 500

مسواک برقی اورال-بی مدل pro 500
قابلیت تعویض سری بله
سری ها سری برای تمیز کنندگی قوی
نوع حرکت چرخشیلرزشی
سرعت چرخش در دقیقه 20000
سرعت لرزش در دقیقه 7600
تایمر بله
منبع تغذیه برق شهری
پایه شارژ بله
مدت زمان شارژدهی باتری 7 روز
صادر کننده مجوز سازمان غذا و دارو
اقلام همراه 1 دسته حرفه ای Oral-B
1 عدد سری مسواک
1 عدد شارژر

مسواکOral-B PRO 500 دارای یک پاک کننده بالینی ثابت شده و در عین حال بسیار بهتر از مسواک دستی است.در طراحی این سَر این مسواک از موی حیوانات الهام گرفته شده است که برس هایی با زاویه 16 درجه در دو بعد بر روی یک شاسی دوار نصب شده است.گرد بودن سَر این مسواک قابلیت قرار گرفتن بر روی یک دندان به صورت کامل را دارد درنتیجه به راحتی دندان به دندان لکه ها را پاک کرده و تا 500 درصد پلاک بیشتری از روی دندان برمیدارد.

13. مسواک برقی اورال-بی مدل PRO1 790 Black Edition

مسواک برقی اورال-بی مدل PRO1 790 Black Edition
قابلیت تعویض سری بله
سری ها سری برای تمیز کنندگی قوی
نوع حرکت چرخشی
تایمر بله
توضیحات تایمر پس از 2 دقیقه با ویبره پایان زمان مسواک را اعلام می کند .
منبع تغذیه باتری قابل شارژ داخلی
پایه شارژ بله
مدت زمان شارژ باتری 17 ساعت
مدت زمان شارژدهی باتری 28 دقیقه
دیگر ویژگی ها 2 عدد مسواک در یک مجموعه
شارژی بودن
ضد آب کامل
دارای تایمر 2 دقیقه
اقلام همراه 1 عدد پایه شارژ
2 عدد سری
دفترچه راهنما

مسواکاورال-بی مدل PRO 790 به یک متخصص مسواک زدن تبدیل شوید!!! در مقایسه با مسواک زدن کلاسیک یا ساده، نتایج بهتری را به اثبات رسانده و پاکیزگی بهتری برای حفره دندان و مابین آن ها را برای شما فراهم می کند. برس مسواک از الیافی کاملاً ضد حساسیت ساخته شده و فناوری سه بعدی حرکتی برای از بین بردن ۱۰۰ درصد پلاک ها و جرم های دندان طراحی شده است. شما با خیالی راحت تا بیش از یک هفته می توانید به مسواک زدن ادامه دهید بدون اینکه از لحاظ شارژ مشکلی برای شما و مسواکتان پیش آید.

بروی بدنه مسواک یک نمایشگر وضعیت باتری وجود دارد که مقدار شارژ باتری مسواک را نمایش می دهد. با پیشرفته ترین سری Oral-B و 28،000،000 حرکت در دقیقه و تمیز کردن 3D از راحتی مسواک زدن دندان ها لذت ببرید

14. مسواک برقی اورال-بی مدل Vitality Sensitive Clean

مسواک برقی اورال-بی مدل Vitality Sensitive Clean
قابلیت تعویض سری بله
سری ها سری برای دندان های حساس
نوع حرکت چرخشیلرزشی
سرعت چرخش در دقیقه 7600
سرعت لرزش در دقیقه 7600
تایمر بله
توضیحات تایمر اعلام زمان کافی مسواک با پالس پس از 2 دقیقه
منبع تغذیه برق شهری
پایه شارژ بله
مدت زمان شارژ باتری 10ساعت
مدت زمان شارژدهی باتری 1هفته
شماره مجوز 7283539263610558
صادر کننده مجوز سازمان غذا و دارو
دیگر ویژگی ها تکنولوژی 2D نوسانی - دورانی
نوسان و چرخش همزمان برای از بین بردن بهتر و سریع تر پلاک ها نسبت به مسواک های دستی
امکان مسواک زدن نقاط دور از دسترس و دندان‌های عقبی
دارای الیاف نرم مناسب برای لثه و دندان
پاک کننده لکه ها و پلاک‌های دندان
اقلام همراه پایه شارژر
بدنه مسواک
سری قابل تعویض

کسانی که دندان‌ها و لثه‌های حساسی دارند، بهتر است از مسواک‌هایی با الیاف نرم استفاده کنند و شیوه‌ی مسواک‌زدن خود را هم تغییر دهند. شیوه‌ی مسواک‌زدن اهمیت زیادی دارد و فشار بیش از حد مسواک ممکن است موجب ازبین‌رفتن مینای دندان یا تحریک لثه شود. علاوه‌براین‌ها مسواک‌زدن بعضی از نقاط دندان‌ها که دور از دسترس هستند، به دقت بالایی احتیاج دارد و عموما خرابی دندان‌ها از همین قسمت‌ها شروع می‌شود. با استفاده از یک مسواک معمولی و صرف وقت و دقت بیشتر می‌توان به نتیجه‌ی مناسب رسید؛ اما راه راحت‌تر استفاده از مسواک برقی است.

سر مسواکبا سرعت حرکت بالایی که دارد، بسیار سریع‌تر و راحت‌تر از حرکت دست، می‌تواند پلاک‌ها و جرم‌های دندان را پاک کند. کمپانی «اورال-بی» (Oral-B) یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان محصولات مربوط به شست‌وشوی دهان و دندان بوده و مسواک«Vitality Sensitive Clean» هم یکی از تولیدات این شرکت است.

سر این مسواک دارای الیاف نرم مناسب دندان‌ها و لثه‌های حساس است و با دو حرکت دورانی و نوسانی به تمیزکردن دندان‌ها کمک می‌کند. تلفیق این دو حرکت باعث می‌شود که حتی دندان‌های انتهایی و شیارهای بین دندان‌ها که بسیار مستعد تشکیل پلاک هستند، کاملا تمیز شده و از شروع خرابی دندان از این نقاط جلوگیری شود. انرژی مسواک از باتری قابل‌شارژ آن تأمین می‌شود که با یک بار شارژکردن تا 7 روز شارژدهی دارد. مدت‌زمان مسواک‌زدنی که توسط دندان‌پزشکان توصیه می‌شود، حداقل 2 دقیقه است. مسواک برقی اورال-بی با گذشت 2 دقیقه از شروع مسواک‌زدن، با هشدار لرزشی، زمان موردنظر را اعلام می‌کند.

بدنه‌ی مسواک طراحی ارگونومیکی دارد که دردست‌گرفتن آن را آسان‌تر می‌کند. سر مسواک پس از چند ماه استفاده باید تعویض شود که می‌توان نوع سر مسواک را با توجه به نیاز خود یا توصیه‌ی دندان‌پزشک تغییر داد. به طور خلاصه Oral-B Vitality Sensitive Clean با قابلیت حرکت دورانی و نوسانی، هشدار زمان و سری قابل‌تعویض، مناسب استفاده‌ی روزمره است و می‌تواند جایگزین مسواک‌های معمولی شود.

15. مسواک برقی هارمن مدل FUCHS MEDIUM1

مسواک برقی هارمن مدل FUCHS MEDIUM1
قابلیت تعویض سری بله
سری ها سری سفید کنندهسری برای تمیز کنندگی قویسری برای دندان های حساس
نوع حرکت لرزشی
سرعت چرخش در دقیقه 90000
تایمر بله
توضیحات تایمر دارای مود 30 ثانیه و 2 دقیقه
منبع تغذیه باتری لیتیومی قابل شارژ
پایه شارژ بله
مدت زمان شارژ باتری 30-45 دقیقه
مدت زمان شارژدهی باتری 25 بار استفاده کامل
دیگر ویژگی ها دارای قدرت چرخش و لرزش در سه جهت برای شستشوی کامل
دارای مودهای سفید کنندگی، جرم گیری و شستشوی معمولی
درای سه موتور 30 هزار دور در دقسقه
رابط موتور تمام استیل ضد زنگ
شارژ و بدنه ضد آب IPX8
اقلام همراه بدنه اصلی موتور
چهار عدد سری استاندارد
استند شارژ بی سیم ضد آب
کابل شارژ USB
کاور محافظ
دفترچه راهنما

همه می دانیم تاثیری که دندان های سالم و سفید در جذابیت چهره فرد دارد هیچ عضو دیگری ندارد. ولی سفیدی دندان نیاز به مراقبت و دقت بسیار بالایی دارد و ممکن است هزینه زیادی را به شما تحمیل کند.اما شما می‌توانید با یک‌بار هزینه‌کردن معقول، این زیبایی را تا سال‌ها برای خود نگه‌داشت. مسواکمدل FUCHS MEDIUM1 محصول برند آلمانی هارمن یک کیت دندانپزشکی خانگی است که برای تمامی اعضای خانواده قابل‌استفاده و حتی ضروری است. در کنار این محصول چهار عدد سری استاندارد ارسال می گردد که برای استفاده چهار نفر کافی است.

علاوه بر این سری ید این محصول را از دیجیکالا تهیه نمایید. سری های این دستگاه با داشتن جنس پلیکربنات هیچگونه اسیبی به مینای دندان نمی رساند و تنها اجرام روی آن را به آرامی و بسیار عمیق پاکسازی میکند. اما دستگاه هارمن مدل FUCHS MEDIUM1 تنها یک مسواک دندان نیست. این دستگاه دارای حالت های مختلف شستشو برای سفید کردن، براق کردن، جرمگیری و ... است. تایمر اتوماتیک دستگاه نیز هر 30 سانیه به شما یادآوریی خواهد کرد که محل شستشو را تغیر دهید و پس از 2 دقیقه یادآوری خواهد کرد که زمان استاندارد مسواک زدن به پایان رسیده است.

مسواک فوکسمدیوم هارمن دارای سه موتور بسیار قدرتمند با دور موتور 31000 دور در دقیقه است که در مجموع قدرت 90 هزار دور در دقیقه را برای شما فراهم می کند.انرژی این موتورها به وسیله یک باتری قدرتمند لیتیومی تامین می شود که با یک بار شارژ کامل تا 25 بار می توانید مسواک بزنید. شارژ این باتری نیز به وسلیه استند شارژ بی سیم صورت می گرد که به صورت کاملا ضد آب طراحی شده و در محیط های مرطوب قابل استفاده است.اما استند شارژ این دستگاه تنها یک شارژر نیست و مجهز به سیستم خشک کننده سریع و پاکسازی مسواک است که از رشد باکتری ها و میکروب ها بر روی مسواک شما جلوگیری می کند.

مسواک فوکسمدیوم هارمن نیز مانند سایر محصولات این برند دارای استانداردهای CE (مجوز فروش در اروپا) و ROHS (استفاده از الاستیک به جای پلاستیک برای فرسایش سریع در طبیعت) و FC ( استفاده از مواد اولیه ایمن برای تماس با پوست) و FDA( تاییدیه بهداشت جهانی) می باشد. برای تولید این محصول از مواد اولیه ایمن استفاده گردیده است و دارای تمام استانداردهای لازم می باشد.

16. مسواک برقی واتراسپلش مدل RTS 5002 Plus

مسواک برقی واتراسپلش مدل RTS 5002 Plus
قابلیت تعویض سری بله
سری ها سری برای تمیز کنندگی قوی
نوع حرکت لرزشی
تایمر بله
توضیحات تایمر اتوماتیک 2 دقیقه‌ای
منبع تغذیه باتری
پایه شارژ بله
مدت زمان شارژدهی باتری
دیگر ویژگی ها ضد آب
دارای سه عملکرد معمولی(Normal)، نرم(Soft) و ضربانی(Pulse)
دارای نشانگر LED و دکمه تعویض عملکرد
فشار خروجی آب قابل تنظیم بین 40 تا 90 PSI با ضربان 1700 پالس در دقیقه
دارای مخزن آب 160ml
دارای استند مخصوص برای شارژ آسان و نگهداری بصورت ایستاده
دارای باتری شارژی Ni-MH، با نگهداری شارژ طولانی و قابلیت شارژ مجدد تا 600 مرتبه
دارای تائیدیه های CE،FCC،FDA و استاندارد RoHS
اقلام همراه پایه استند شارژ
دفترچه راهنما

17. مسواک برقی اورال-بی مدل Oxyjet + PRO 2000

مسواک برقی اورال-بی مدل Oxyjet + PRO 2000
قابلیت تعویض سری بله
سری ها سری برای دندان های حساسمعمولی
نوع حرکت چرخشیلرزشی
سرعت چرخش در دقیقه 8800
سرعت لرزش در دقیقه 40000
تایمر بله
منبع تغذیه برق شهری
پایه شارژ بله
مدت زمان شارژ باتری 17 ساعت
مدت زمان شارژدهی باتری 1 هفته (در صورت استفاده دوبار در یک روز)
صادر کننده مجوز سازمان غذا و دارو
دیگر ویژگی ها دارای محدوده سرعت متغیر برای تمیز کردن نقاط مختلف
از بین بردن پلاک دندان ها تا 97% حتی در نقاطی که دسترسی به آن ها سخت است.
دارای 5 سطح تنظیم فشار هوا
تاثیر بسیار بالا در سفید نمودن دندان ها به طور طبیعی پس از 21 روز استفاده
آبیاری اکسجت از تکنولوژی میکرو حباب (از طریق هوا و آب تحت فشار ) برای حمله به باکتری هایی که باعث ایجاد پلاک می شود، استفاده می کند.
دارای دکمه تنظیم نحوه پاشش آب به صورت چرخان یا مستقیم بر روی دسته
عملکرد تا دو برابر بیشتر در جهت از بین بردن پلاک و باکتری ها نسبت به مسواک معمولی
اقلام همراه - دارای 4 سری آب پاش
سری مسواک
پایه شارژر متصل به مخزن
دسته مسواک اکسی جت

دندان‌های سالم و سفید در زیبایی هر فرد نقش به سزایی دارند و با یک بار هزینه می‌ توانید از دندان‌ هایتان به خوبی مراقبت کنید و زیبایی و سلامت آن ها را تضمین کنید. مسواک برقی اورال-بی یک کیت دندان پزشکی برای مصارف خانگی است که برای تمامی اعضای خانواده به دلیل داشتن سری‌های مختلف، قابل استفاده و ضروری است. این کیت دندان پزشکی شامل یک مسواک برقی کامل با سری‌های مسواک و یک دستگاه آب فشان Oxyjet که با استفاده از ترکیب هوا و آب پرفشار برای پاک کنندگی باکتری‌هایی که باعث ایجاد پلاک در دندان می‌شوند، مورد استفاده قرار می‌ گیرد و با 4 سری مختلف برای 4 نفر می‌ باشد. این دستگاه دارای سیستم پاک کنندگی 3D و 3 حالت شستشو و پاک کنندگی و دارای 5 سطح فشار هوا می‌ باشد.

18. مسواک برقی جیمی مدل Gm-906 به همراه سری یدک مدل 906

مسواک برقی جیمی مدل Gm-906 به همراه سری یدک مدل 906
قابلیت تعویض سری بله
سری ها سری سفید کنندهسری برای تمیز کنندگی قویمعمولی
نوع حرکت لرزشی
تایمر خیر
منبع تغذیه شارژر usb
پایه شارژ خیر
مدت زمان شارژ باتری 90 دقیقه
مدت زمان شارژدهی باتری 120 دقیقه
دیگر ویژگی ها 4 حالته مخصوص لثه و دندان
اقلام همراه 2 عدد سری مسواک
به علاوه یک عدد هدیه سری مسواک
کابل Usb

19. مسواک برقی جیمی مدل GM 907

مسواک برقی جیمی مدل GM 907
قابلیت تعویض سری بله
سری ها سری برای تمیز کنندگی قویمعمولی
نوع حرکت لرزشی
تایمر بله
منبع تغذیه باطری قابل شارژ
پایه شارژ خیر
مدت زمان شارژدهی باتری 180 دقیقه
دیگر ویژگی ها دارای کیفیتی اروپایی و مورد تایید استاندارد اروپا CE
مجهز به پنج برنامه مختلف با کارایی های منحصر به فرد
برنامه Cleane mode مناسبمسواک زدن روزانه
برنامه White mode به منظور سفیدکنندگی بیشتر
برنامه Polish mode جهت جرم گیری
برنامه Gum care modeمناسب لثه های حساس و جلوگیری از خونریزی لثه ها
برنامه Sensitive mode مناسب برای کودکان و کسانی با دندان‌های حساس
مجهز به دو سری قابل تعویض با الیاف ترکیبی سفید و رنگی
قابل شارژ با کابل USB
دارای طراحی ارگونومیک و بسیار شیک

مسواکGM 907 یکی از محصولات پر فروش و محبوب شرکت جیمی می باشد که به دلیل استفاده از متریال مرغوب دارای کیفیتی اروپایی و مورد تایید استاندارد اروپا CE قرار گرفته است. این مسواک مجهز به پنج برنامه مختلف با کارایی های منحصر به فرد است. به این صورت که برنامه Cleane mode مناسب مسواک زدن روزانه می باشد و به منظور سفیدکنندگی بیشتر می توان از برنامه White mode استفاده کرد از طرفی جهت جرم گیری می توان برنامه Polish mode را فعال کرد و دندان هایتان را همچون مروارید جلا دهید.

می توان گفت این مسواک به دلیل داشتن طراحی هوشمندانه و دقیق تمام جوانب را در نظر می گیرد به این صورت که اگر شما دارای لثه هایی حساس هستید می توانید حالت Gum care mode را فعال کنید و از خونریزی لثه ها جلوگیری کنید.از طرفی حالت ملایم Sensitive mode هم برای کودکان و کسانی که دندان‌های آنها حساس است، بسیار مناسب است در واقع این مسواک وابسته به نیاز، نوع دندان و لثه و به میزان حساسیت تنظیم می شود. یکی دیگر از ویژگی های خوب این محصول مجهز بودن به سری اضافه است که کاملآ استاندارد طراحی شده اند و به سادگی می توان سری های خود مسواک و دیگر برند های معتبر را بر روی آن سوار کرد.

مسواکجیمی با کابل usb شارژ می شود واین امر باعث شده تا گزینه خوبی برای مسافرت نیز باشد که بدون نیاز به برق شهری با یک شارژر همراه نیز شارژ می شود. خوشبختانه برس مسواک دارای الیاف ترکیبی سفید و رنگی است که در اثر استفاده بیشتر از حد استاندارد، تغییررنگ می‌دهند که به معنی فرارسیدن زمان تعویض سری است در نتیجه بهداشت دهان و دندان شما همیشه رعایت می شود و از آنجایکه دارای طراحی ارگونومیک است بسیار خوش دست و کار با آن بسیار راحت و مانع خستگی دست ها می شود.

20. مسواک برقی اورال-بی مدل Sensi UltraThin Pro 1

مسواک برقی اورال-بی مدل Sensi UltraThin Pro 1
قابلیت تعویض سری بله
سری ها سری سفید کنندهسری برای دندان های حساس
نوع حرکت چرخشی
تایمر بله
منبع تغذیه برق شهری (220 ولت)
پایه شارژ بله
مدت زمان شارژدهی باتری 16 ساعت
صادر کننده مجوز سازمان غذا و دارو

21. مسواک برقی سوکاس مدل x3u

مسواک برقی سوکاس مدل x3u
قابلیت تعویض سری بله
سری ها سری برای تمیز کنندگی قویسری برای دندان های حساسمعمولی
نوع حرکت لرزشی
سرعت لرزش در دقیقه 39600
تایمر بله
منبع تغذیه برقی
پایه شارژ بله
مدت زمان شارژ باتری 4 ساعت
مدت زمان شارژدهی باتری 25 تا 30 روز
دیگر ویژگی ها استفاده آسان و تمیز کردن به راحتی با یک دکمه
Super IPX7 ضد آب
وزن: 130 گرم
امکان انتخاب مُد موردنظر از طریق تلفن همراه هوشمند
امکان اتصال مسواکبه تلفن همراه از طریق بلوتوث
نمایش اطلاعاتی از قبیل درجه تمیزشدن دندان‌ها و میزان شارژ باقیمانده در اپلیکیشن
ضدآب در تمام بخش‌های بدنه
اقلام همراه جعبه محافظ
کابل شارژر
سه عدد سری

مسواکسوکاس مدل x3u تحت لیسانس شیائومی مدل آپگرید شده مسواک x3 است سرعت لرزش بالاتر ، قابلیت شارژ سریع تا ۴ برابر سرعت ، صدای محیطی کم تر ، بهره گیری از قاب محافظ و دارا بودن چهار حالت کاری شامل تمیز کردن، مراقبت از دندان های حساس مراقبت از لثه ها و حالت براق کننده ازمهمترین ویژگی های ارتقا یافته این محصول نسبت به مدل x3 می باشد

22. مسواک برقی اینفلای مدل p60

مسواک برقی اینفلای مدل p60
قابلیت تعویض سری بله
سری ها معمولی
نوع حرکت لرزشی
تایمر بله
منبع تغذیه usb type-c
پایه شارژ بله
مدت زمان شارژدهی باتری 3 ساعت

سلامت دهان و دندان یکی از مهمترین چیزهایی است که هرفردی از کنار آن به سادگی رد می شود و پشیمانی پس از دیدن ضرر و زیان آن، سودی ندارد. دردهای دندان، مخارج دندانپزشکی، بوی بد دهان و ده ها مشکل دیگر که ممکن است پلاک های دندانی برای شما بوجود بیاورند. روزانه سه بار مسواک زدن می تواند کمک شایانی به این مسئله کند و از تمامی مشکلات جلوگیری کند. استفاده از مسواک های برقی مانند مسواک Infly P60 می تواند در امر نگهداری سلامت دندان ها، با شما همراهی کند.

اما یکی از مشکلات بزرگی که مسواک های معمولی دارند، سختی در مسواک زدن خصوصا دسترسی به لابلای دندان ها و کشیدن مسواک روی دندان ها برای دسترسی به تمام حفره های میان دندان ها است P60 Pure Sonic Electric Toothbrush دارای یک موتور ویبره قوی با دو حالت مختلف است، این مسواک دارای سری با حالت نیم دایره می باشد که به خوبی روی دندان ها قرار می گیرد و می تواند تمامی پلاک ها و جرم های روی دندان را تمیز می کند. از قابلیت های دیگر مسواک برقی شیائومی می توان به یادآوری تغییر نوع مسواک زدن در هر 30 ثانیه اشاره کرد. مسلما پس از هربار مسواک زدن نیاز به شستن آن دارید. یکی از نگرانی هایی که inFly در مسواک های برقی حل کرده است، شستن آن است.

مسواکP60 دارای گواهینامه IPX7 است. این گواهینامه استاندارد ضدآب را به مسواکشما می دهد و به شما اطمینان کامل می دهد که به راحتی مسواک خود را بدون نگرانی از آبخوردگی بشویید. مسواکinFly دارای یک باتری داخلی 320 میلی آمپری می باشد که می تواند شما را تا حدود 30 روز همراهی کند. (در صورتی که در روز 2 دقیقه استفاده شود) . برای به شارژ زدن این مسواک نیز می توانید از شارژر مخصوصی که در آن قرار گرفته استفاده کنید و مسواک را بصورت ایستاده روی آن قرار دهید تا شارژ شروع شود. در بسته بندی این محصول علاوه بر مسواک و سری آن، کابل تایپ سی شارژر و داک شارژ قرار دارد.

23. مسواک برقی پروفی کر مدل PC-DC 3031

مسواک برقی پروفی کر مدل PC-DC 3031
قابلیت تعویض سری بله
سری ها سری سفید کننده
نوع حرکت لرزشی
تایمر خیر
منبع تغذیه برق شهری
پایه شارژ بله
مدت زمان شارژدهی باتری 30

24. مسواک برقی شیائومی مدل Mijia Sonic

مسواک برقی شیائومی مدل Mijia Sonic
قابلیت تعویض سری بله
سری ها سری برای تمیز کنندگی قوی
نوع حرکت لرزشی
سرعت چرخش در دقیقه 230
سرعت لرزش در دقیقه 31000
تایمر بله
توضیحات تایمر قابل تنظیم از طریق اپلیکیشن
منبع تغذیه پایه وایرلس شارژر
پایه شارژ بله
مدت زمان شارژ باتری 2ساعت
مدت زمان شارژدهی باتری 18 روز
صادر کننده مجوز سازمان غذا و دارو
دیگر ویژگی ها هوشمند بلوتوثی
پایه شارژ وایرلس
اپلیکیشن کنترل ضد آب
رنگ سفید
اقلام همراه سری مسواک و دفترچه راهنما و پایه شارژر

مسواکهوشمند شیائومی که با برند زیرمجموعه میجیا (Mijia) عرضه شده است، طراحی ساده ای دارد و از یک موج بلند مغناطیسی با سرعت نوسان تا ۳۷۲۰۰ بار در دقیقه به منظور لرزش برس مسواک، استفاده می کند. کارآمدی تمیز کردن، حداقل ۱۸۰ بار در دقیقه است. در حالی که مسواک معمولی می تواند سرعت چرخشی حدود ۱۰۰ الی ۱۲۰ بار در دقیقه داشته باشد.مسواکهوشمند شیائومی دارای حسگر STG می‌باشد که در زمان مسواک زدن، حرکات مسواک، زمان و قسمت تمیز شده را ردیابی می کند.

داده های ثبت شده از بهداشت دهان، در اپلیکیشن آن نمایش داده می‌شوند و می‌توانید از آن ها برای نظارت بر مراقبت از دندان‌های خود استفاده کنید. باتری این مسواکلیتیوم ۷۰۰ میلی‌آمپری و با یک بار شارژ کامل می توانید برای ۱۸ روز از آن استفاده کنید.برس این مسواک ساخت شرکت DuPont آمریکا است.پس از اتصال مسواک به اپلیکیشن سلامتی شیائومی، می‌توانید از طریق گوشی یا دکمه روی دسته مسواک، طرز عملکرد مثل زاویه چرخش و شدت لرزش آن را تنظیم کنید. همچنین دارای استاندارد ضدآب IPX7 می‌باشد و در هنگام استفاده از آن هیچ جای نگرانی برای خراب شدن بر اثر نفوذ آب وجود ندارد. به لطف برس متراکم تر و لرزش شدیدتر مسواک برقی هوشمند شیائومی ، سطح دندان شما و فضای بین آن ها بیشتر پوشش داده می‌شود و نسبت به دستگاه‌های مشابه دندان‌ها را ۴۰ درصد بیشتر تمیز می کند.

25. مسواک برقی جیمی مدل GM906

مسواک برقی جیمی مدل GM906
قابلیت تعویض سری بله
سری ها سری سفید کنندهسری برای تمیز کنندگی قویسری برای دندان های حساس
نوع حرکت لرزشی
سرعت چرخش در دقیقه 31000
سرعت لرزش در دقیقه 31000
تایمر خیر
توضیحات تایمر ندارد
منبع تغذیه کابل USB
پایه شارژ خیر
مدت زمان شارژ باتری 60 دقیقه
مدت زمان شارژدهی باتری دو هفته
صادر کننده مجوز سازمان غذا و دارو

مسواکجیمی مدل GM 906 دارای استاندارد اروپا CEمیباشد که دارای دو سری میباشد که میتوان سری خود دستگاه یا برندهای دیگر را که کاملا استاندارد و به سادگی روی آن سوار کرد .مسواکجیمی با کابل USBشارژ میشود که با 60 دقیقه شارژ دو هفته قابل استفاده میباشد و این امر باعث شده تا گزینه خوبی برای مسافرت نیز باشد که بدون نیاز به برق شهری با یک شارژر همراه نیز قابل شارژ میباشد باطری داخلی این دستگاه لیتیوم یون میباشد.قابلیت این دستگاه ضد آب بودن آن میباشد .

کارکرد این دستگاه به صورت لرزشی میباشد که باعث میشود تمام نقاط دندان و لثه ها به راحتی تمیز شوند. این دستگاه دارای 4 مدل کارکرد میباشد که با تنظیم آن میتوانید گزینه های تمیز کننده،سفید کردن،تمیز کننده لثه ،برای دندانهای حساس را انتخاب کنید .این دستگاه دارای طراحی شیک میباشد و وزن کم73 گرم و بسیار سبک میباشد که دست شما را خسته نخواهد کرد.

26. مسواک برقی تریزا سری Pro Clean مدل BATTERY

مسواک برقی تریزا سری Pro Clean مدل BATTERY
قابلیت تعویض سری بله
سری ها سری برای تمیز کنندگی قوی
نوع حرکت چرخشی
تایمر بله
توضیحات تایمر اعلام زمان کافی مسواک با ایجاد وقفه پس از 2 دقیقه
منبع تغذیه 2 عدد باتری قلمی
پایه شارژ خیر
مدت زمان شارژدهی باتری یک هفته

27. مسواک برقی شیائومی مدل T500

مسواک برقی شیائومی مدل T500
قابلیت تعویض سری بله
سری ها معمولی
نوع حرکت لرزشی
سرعت لرزش در دقیقه 310000
تایمر بله
توضیحات تایمر دارای تایمر 2 دقیقه ای
منبع تغذیه باتری قابل شارژ
پایه شارژ بله
مدت زمان شارژ باتری 5 ساعت
مدت زمان شارژدهی باتری 18 روز
دیگر ویژگی ها قابلیت تنظیم در سه حالت Standard ، Gentle و Custom
مجهز به بلوتوث
دارای نشانگر LED برای نمایش وضعیت باتری و اتصال بلوتوث
دارای گواهینامه ضد آب IPX7
دارای باتری قابل شارژ با ظرفیت 700 میلی آمپر ساعت
توان 2 وات
ابعاد سری برابر با 24.6 × 24.6 × 85 میلی متر
ابعاد مسواک بدون سری برابر با 28.1 × 28.3 × 187.5 میلی متر
دارای استاندارد CE
اقلام همراه استند شارژ
یک عدد سری
دفترچه راهنما
دو عدد حلقه رنگی
درپوش محافظ شفت

28. مسواک برقی اورال-بی مدل GENIUS 10000N Black Edition

مسواک برقی اورال-بی مدل GENIUS 10000N Black Edition
قابلیت تعویض سری بله
سری ها سری برای تمیز کنندگی قوی
نوع حرکت چرخشی
تایمر بله
توضیحات تایمر پس از 2 دقیقه با ویبره پایان زمان مسواک را اعلام می کند .
منبع تغذیه باتری قابل شارژ داخلی
پایه شارژ بله
مدت زمان شارژ باتری 12 ساعت
مدت زمان شارژدهی باتری 56 دقیقه
دیگر ویژگی ها دارای 6 حالت (روزانه-تمیز کنندگی حرفه ای-حساس-جرمگیری-ماساژ لثه-پاک کردن زبان)
دسته کاملا ضد آب
با 1 بار شارژ 2 هفته بازدهی شارژ دارد ( روزی 2 بار . هر بار 2 دقیقه)
هماهنگ با تمامی سرمسواک های Oral-B
دارای شارژ سریع 30 دقیقه
اقلام همراه کیف هوشمندUSB جهت حمل در مسافرت با قابلیت شارژ مسواک و گوشی
پایه نگهدارنده گوشی هوشمند
محفظه مخصوص جهت نگهداری سری ها و استند نگهدارنده بدنه
باتری لیتیوم یونی قابل شارژ
دارای 2 عدد سری مدل Cross Action
شارژر مخصوص

مسواکهوشمند اورال بی GENIUS 10000N بنفش با برس گرد به راحتی فواصل میان دندان ها را تمیز می کند، هر دندان را جداگانه به خوبی پاکسازی می کند و از سلامت لثه ها مراقبت می کند. در مقایسه با مسواک های دستی تا دو برابر سلامت لثه ها را افزایش می دهد و عملکرد مطلوبی در از بین بردن پلاک و باکتری های دندان ارائه می دهد.از اولین روز استفاده سبب سفید شدن دندان ها می گردد و لکه های زرد روی دندان ها را از بین می برد. با تکنولوژی SmartRing Gum Guard و سنسور فشار در صورت فشار محکم لثه به کاربر هشدار می دهد و به طور خودکار سرعت مسواک زدن را کاهش می دهد. در نتیجه از خونریزی و التهابات لثه جلوگیری می کند و هر دندان را با روش درست و بدون فشار زیاد تمیز می کند.

مسواک برقی برای کودکان

دندان‌های کودکان هم مانند بزرگسالان به مراقبت و رسیدگی نیاز دارد. دندانپزشکان برای مراقبت از دندان‌های کودکان حتی در دوران قبل از شش‌ماهگی، توصیه می‌کنند که بعد از خوردن شیر، لثه‌ی نوزادان را با دستمالی نرم و تمیز به نحوی پاک شود که جرم یا مواد موجود در شیر روی آن باقی نماند و بعد‌ها باعث آسیب به لثه نشود.

زمانی که دندان‌های شیری کودکان رشد می‌کند، باید مراقبت جدی از آنها را به کودک آموزش داد. بهترین روش برای این کار، استفاده از مسواک برقی است. هرعاملی که علاقه فرزند شما را به مراقبت از دهان و دندان افزایش دهد، می‌تواند به جلوگیری از ایجاد پوسیدگی دندان‌های کودکان کمک کند. مسواک برقی یا شارژی از ابزارهایی است که می‌تواند بچه هایی را که از مسواک زدن خوششان نمی‌آید، به این کارعلاقه‌مند کند.

فواید مسواک برقی برای کودکان

 • سرگرم کننده برای کودکان: اکثر کودکان علاقه ای به مسواک زدن ندارند .اگر یک مسواک برقی برای کودک شما جذابیت بیشتری داشته باشد، می توانید برای تمیز کردن دهان و تنظیم عادت های سالم در او از مسواک برقی استفاده کنید.
 • مناسب برای کودکانی که مهارت برای مسواک زدن ندارند: کودکان مهارت کافی برای مسواک زدن ندارند و پلاک های دندانی آنان ناقص برداشته می شود و از طرفی چون مسواک های برقی نیاز به مهارت های دستی را با حرکت های خودکار خود کاهش می دهد، برای کودکان مفید است.
 • مناسب برای کودکان دارای ناتوانی جسمی و حرکتی: استفاده از مسواک برقی را برای کودکان دارای ناتوانی جسمی و حرکتی و کودکان کم سن و سال (زیر6 سال) مناسب دانست.

مشخصات مسواک خوب برای کودکان چیست؟

 • انتخاب اندازه و سایز درست مسواک، برای کودک اهمیت زیادی دارد.
 • مسواکی که سر آن برای فضای داخل دهان کودک مناسب باشد.
 • مسواک‌های برقی دارای پایه‌ای برای شارژ و یک بدنه‌ی اصلی هستند که برس مسواک قابل ‌تعویض است.
 • به خوبی به دندان‌های عقب دسترسی پیدا کرد.
 • مسواکی با برس نرم، این امر به‌ویژه در مورد کودکانی که هنوز دندان‌های درحال رشد دارند اهمیت زیادی دارد.

لیستی از بهترین مسواک‌های شارژی کودک

1. مسواک برقی اورال-بی مدل stages power طرح فروزن

مسواک برقی اورال-بی مدل stages power طرح فروزن
قابلیت تعویض سری خیر
سری ها سری سفید کنندهسری برای تمیز کنندگی قوی
نوع حرکت چرخشیلرزشی
سرعت چرخش در دقیقه 60
سرعت لرزش در دقیقه 60
تایمر بله
توضیحات تایمر تایمر روی مسواک سبب می شود از مدت زمان مسواک زدن کودک مطلع شوید و مطمئن شوید دو دقیقه ی کاملمسواک زده است.
منبع تغذیه باتری
پایه شارژ خیر
مدت زمان شارژدهی باتری شش ماه
دیگر ویژگی ها سبک و با کیفیت

2. مسواک برقی اورال-بی مدل Stages-power طرح جنگ ستارگان

مسواک برقی اورال-بی مدل Stages-power طرح جنگ ستارگان
قابلیت تعویض سری خیر
سری ها معمولی
نوع حرکت چرخشی
تایمر بله
منبع تغذیه باتری
پایه شارژ خیر
مدت زمان شارژدهی باتری 40 دقیقه

3. مسواک برقی اورال-بی مدل Stages Power

مسواک برقی اورال-بی مدل Stages Power
قابلیت تعویض سری خیر
سری ها سری برای تمیز کنندگی قوی
نوع حرکت چرخشی
سرعت چرخش در دقیقه 60
سرعت لرزش در دقیقه 60
تایمر بله
منبع تغذیه باطری
پایه شارژ خیر
مدت زمان شارژدهی باتری 6 ماه

4. مسواک برقی اورال-بی مدل Stages-power طرح Star Wars

مسواک برقی اورال-بی مدل Stages-power طرح Star Wars
قابلیت تعویض سری خیر
سری ها معمولی
نوع حرکت چرخشی
تایمر بله
منبع تغذیه باتری
پایه شارژ خیر
مدت زمان شارژدهی باتری 40 دقیقه

5. مسواک برقی اورال-بی مدل stages_power طرح پرنسس

مسواک برقی اورال-بی مدل stages_power طرح پرنسس
قابلیت تعویض سری خیر
سری ها سری سفید کنندهسری برای تمیز کنندگی قوی
نوع حرکت چرخشی
سرعت چرخش در دقیقه 60
سرعت لرزش در دقیقه 60
تایمر بله
منبع تغذیه باتری
پایه شارژ خیر
مدت زمان شارژدهی باتری شش ماه

6. مسواک برقی کودک کد 6500e

مسواک برقی کودک کد 6500e
قابلیت تعویض سری بله
سری ها سری برای تمیز کنندگی قوی
نوع حرکت چرخشی
سرعت چرخش در دقیقه 6500
تایمر خیر
منبع تغذیه باتری نیم قلمی 2xAAA
پایه شارژ خیر
مدت زمان شارژدهی باتری 15-30 روز
اقلام همراه دو عدد سری مسواک

داشتن لبخندی زیبا برای کودکان دلبندمان آرزویی دست‌یافتنی می باشد . مراقبت از دندان و حفظ سلامت آن، تنها با استفاده‌ی هرروزه‌ی مسواک ساده و نخ‌ دندان ممکن نخواهد بود. شیوه‌ی مسواک‌زدن اغلب افراد مخصوصا کودکان غلط است یا در خرید مسواک برقی یا معمولی به ویژگی‌های مهم و اصلی آن توجه نمی‌کنند. مسواک برقی با ظاهر کودکانه شوق مسواک زدن را در کودک افزایش میدهد و مسواک‌های برقی نقاط دور از دسترس دهان کودک را تمیز می‌کند؛ علاوه‌براین تا 97 درصد پلاک‌های دندانی را هم از بین می‌برد.

استفاده‌ی مداوم از این مسواک برقی باعث جلوگیری از پوسیدگی دندان‌ کودکان میشود ؛ ضمن اینکه به کاهش التهاب لثه‌های حساس کمک بسیاری می‌کند. یک سر یدک همراه این مسواک می‌باشد . طراحی ظاهری و کیفیت سیم پیچ موتور از ویژگی‌های بارز این مسواک هستند که به‌راحتی این محصول را در میان گزینه‌های خرید قرار می‌دهند

7. مسواک برقی کودک اورال-بی مدل D100.413.2K

مسواک برقی کودک اورال-بی مدل D100.413.2K
قابلیت تعویض سری بله
سری ها سری سفید کننده
نوع حرکت چرخشی
سرعت چرخش در دقیقه 5600
تایمر بله
منبع تغذیه باطری لیتیوم قابل شارژ
پایه شارژ بله
مدت زمان شارژدهی باتری تا پنج روز
صادر کننده مجوز سازمان غذا و دارو
دیگر ویژگی ها سری دارای موهای نرم
اقلام همراه سری قابل تعویض
شارژ

8. مسواک برقی اورال-بی مدل D1200 طرح فروزن

مسواک برقی اورال-بی مدل D1200 طرح فروزن
قابلیت تعویض سری بله
سری ها سری برای تمیز کنندگی قوی
نوع حرکت چرخشیلرزشی
تایمر بله
منبع تغذیه قابل شارژ با برق شهری
پایه شارژ بله
مدت زمان شارژدهی باتری 7 روز

مسواکاورال-بی مدل D1200 با طراحی جذاب و زیبا مسواکی فوق العاده برای کودک دلبند شماست. این مسواک سبک و پرقدرت بوده، تمیزی بی نظیری برای فرزند شما به ارمغان می آورد. هم چنین سری قابل تعویض این نوع مسواک آن را تبدیل به مسواکی همیشگی و مقرون به صرفه کرده. طراحی زیبا همراه با رنگی شاد و جذاب باعث تشویق کودک به مسواک زدن شده و از پوسیدگی دندان ها جلوگیری می کند. باطری لیتیومی دستگاه به راحتی قابل شارژ بوده و تا روزها ماندگاری دارد.

9. مسواک برقی کودک اورال-بی مدل D10.513K

مسواک برقی کودک اورال-بی مدل D10.513K
قابلیت تعویض سری بله
سری ها سری سفید کننده
نوع حرکت چرخشی
سرعت چرخش در دقیقه 5600 دور در دقیقه
تایمر خیر
توضیحات تایمر دارای تایمر موزیکال بعد از 2 دقیقه
منبع تغذیه باتری قابل شارژ
پایه شارژ بله
مدت زمان شارژدهی باتری 5 روز (برای استفاده 2 بار در روز هر بار 2 دقیقه)
صادر کننده مجوز سازمان غذا و دارو
دیگر ویژگی ها مناسب رده‌ی سنی 3 تا 5 سال
وزن کلی مسواک: 110 گرم
ابعاد کلی مسواک: 21.5 × 3 × 2.8 سانتی‌متر
دارای سری کوچک مناسب برای دندان‌های شیری
دارای الیاف میانی بلندتر جهت از بین بردن لکه‌های روی دندان
دسته‌ی ارگونومیک رنگارنگ با دستگیره بدون لغزش و ضد آب
دارای 16 ملودی برای هدایت کودکان در جابه‌جایی از فک بالا به پایین
طراحی شده به تناسب دستان کودکان
حذف پلاک
میزان شارژ باتری برای دوبار استفاده در روز
شامل یک دسته و یک سری

طراحی مسواک«D10.513K» برای کودکان نشان داده که اورال-بی به غیر از بزرگسالان، به سلامت و زیبایی دندان‌های کودکان نیز توجه ویژه‌ای دارد. تمامی ویژگی‌های این مسواک برقی از سری چرخشی، تایمر و دسته ارگونومیک آن گرفته تا سیستم هشدار تغییر مسیر و تصاویر کارتونی رنگارنگ آن، نشان از توجه این برند به بهداشت دهان و دندان کودکان دارد. برای ایجاد انگیزه و تشویق بهتر کودکان برای رعایت بهداشت فردی، بهترین کار استفاده از ابزارها و روش‌های کودکانه است. این مسواک، با طراحی رنگارنگ و جذاب و همچنین ملودی‌های زیبا بیشترین انگیزه برای مراقبت از دندان‌ها را در کودک بوجود می‌آورد.

10. مسواک برقی اورال-بی مدل JUNIOR +6 طرح MINNIE MOUSE

مسواک برقی اورال-بی مدل JUNIOR +6 طرح MINNIE MOUSE
قابلیت تعویض سری بله
سری ها سری برای تمیز کنندگی قوی
نوع حرکت چرخشیلرزشی
تایمر بله
منبع تغذیه دارد
پایه شارژ بله
مدت زمان شارژدهی باتری هشت روز
اقلام همراه شامل یک دسته‌ی قابل شارژ
یک عدد شارژر
دو عدد سری مسواک خیلی نرم

11. مسواک برقی کودک اورال-بی مدل فروزن 2

مسواک برقی کودک اورال-بی مدل فروزن 2
قابلیت تعویض سری بله
سری ها سری برای تمیز کنندگی قوی
نوع حرکت چرخشیلرزشی
تایمر بله
منبع تغذیه باتری قابل شارژ
پایه شارژ بله
مدت زمان شارژدهی باتری هشت روز
اقلام همراه جا مسواکی مسافرتی
شارژر
دسته مسواک ضد آب
۴ لیبل انیمیشن فروزن 2

مسواک شارژی اورال بی مدل FROZEN2 با حرکت لرزشی و چرخش ۷۶۰۰ دور در دقیقه می‌تواند دو برابر یک مسواک معمولی دندان‌ها را تمیز کند. این مسواک یک تایمر دو دقیقه‌ای دارد تا پایان مدت زمان استاندارد مسواک‌زدن را به کاربر اطلاع دهد. تحقیقات پزشکی ثابت کرده که این مسواک شارژی اورال بی نسبت به مسواک‌های معمولی دندان‌ها را بهتر تمیز می‌کند. سری گرد مسواک طوری طراحی شده که تمام دندان‌ها را تحت پوشش قرار داده و به صورت دو بعدی تمیز می‌کند.

با اورال بی، یکی از تولیدکنندگان پیشرو در حوزه‌ی مسواک، می‌توانید تجربه‌ای متفاوت از نوآوری در زمینه‌ی بهداشت دهان و دندان داشته باشید. تمام مسواک‌های برقی اورال بی نسبت به مسواک‌های معمولی دندان‌ها را بهتر تمیز می‌کنند. به هر حال می‌توانید مسواک مناسب خود را از بین محصولات اورال بی، بهترین برند تولیدکننده‌ی مسواک پیدا کنید. طراحی حرفه‌ای سری مسواک‌های برقی اورال بی باعث می‌شود دندان‌ها را به خوبی در بر بگیرند و آن‌ها را به صورت دوبعدی تمیز کنند.

مسواک برقی با حرکت دوبعدی چرخشی و نوسانی، نسبت به یک مسواک معمولی دندان‌ها را بهتر تمیز می‌کند. تایمر ۳۰ثانیه‌ای که روی دسته‌ی مسواک تعبیه شده است، زمان مناسب عوض کردن ناحیه‌ی مسواک زدن را به کاربر خبر می‌دهد. این تایمر همچنین پس از ۲ دقیقه به کاربر خبر می‌دهد که زمان استاندارد مسواک زدن به پایان رسیده است تا از مسواک زدن بیش از حد و آسیب رسیدن به دندان‌ جلوگیری شود.

12. مسواک برقی کودک اورال-بی مدل اسپایدر من

مسواک برقی کودک اورال-بی مدل اسپایدر من
قابلیت تعویض سری بله
سری ها سری برای تمیز کنندگی قویمعمولی
نوع حرکت چرخشیلرزشی
تایمر بله
منبع تغذیه باتری قابل شارژ
پایه شارژ بله
مدت زمان شارژدهی باتری هشت روز
دیگر ویژگی ها دارای ۴ برچسب برای روی مسواک

سولات متداول

قدرت پاک کنندگی مسواک برقی ها بالا است؟

مسواک های برقی چند برابر بیشتر از مسواک های معمولی قدرت پاک کنندگی دارد.

چرا باید از مسواک برقی ها استفاده کرد؟

قدرت پاک کنندگی بالا، مقرون بصرفه، قابل استفاده برای تمامی افراد اعم از افراد ناتوان و سالم، دارای تایمر، و…

قیمت مسواک برقی ها زیاد است؟

خیر شما می توانید با صرف هزینه اندکی بهترین مسواکرا برای خود انتخاب کنید.

مسواک برقی ها برای چه کسانی قابل استفاده است؟

برای تمامی افراد قابل استفاده می باشد، البته بشتر برای کودکان و افراد کم توان و بیمار بسیار ایده ال است.

مسواک برقی بهتر است یا مسواک معمولی؟

بررسی مطالعات نشان می دهد که به طور کلی مسواک های برقی پلاک و التهاب لثه را بیشتر از مسواک های دستی کاهش می دهند. بعد از سه ماه استفاده ، پلاک 21 درصد و التهاب لثه 11 درصد کاهش خواهد یافت. به نظر می رسد مسواک های نوسانی (چرخان) بهتر از مسواک های لرزشی کار می کنند.

چه مدت باید از مسواک برقی استفاده کنید؟

با مسواک برقی شارژی باید حدود دو دقیقه مسواک بزنید تا مطمئن شوید هر یک از دندان ها تمیز شده اند.

سری مسواک برقی را چند وقت بک بار عوض کنیم؟

به مانند مسواک های معمولی شما باید سری این نوع مسواک ها را هر سه ماه تعویض نمایید. اگر کیفیت موهای آن به وضوح تغییر کرده باشند و رنگ برس آن عوض شده باشد زودتر از این زمان نیز باید تعویض شوند.

آیا مسواک های برقی برای لثه ها مضر است؟

در حالی که مسواک های برقی می توانند ابزاری مفید برای زیبا و سالم نگه داشتن دندان های شما باشند، دانستن نحوه استفاده صحیح از آن ضروری است. کسانی که از برس به درستی استفاده نمی کنند می توانند به بافتهای ظریف لثه ضربه وارد کنند که منجر به آسیب لثه ها شود.

چه زمانی کودک می تواند از مسواک برقی استفاده کند؟

برای کودکان زیر سه سال از مسواک برقی استفاده نکنید.

نظر شما چیست؟

شما چه فکر می‌کنید؟ کدام یک از برندهای معرفی شده را برای رعایت بهداشت دهان و دندان پیشنهاد می‌دهید؟ شما کدام مدل را برای تمیزی دندانترجیح می‌دهید؟

بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید! ارسال دیدگاه
ارسال دیدگاه
امتیاز شما:
🔃