ارسال بار به اروپا چگونه انجام می شود ؟

تاریخ انتشار: 4 مرداد 1402
تعداد دیدگاه: 0
تعداد بازدید: 170

ارسال بار به اروپا با توجه به افزایش روند مهاجرت به شدت افزایش پیدا کرده و انتقال اثاثیه و کالاهای شخصی نیز با افزایش شدیدی موجه شده است .از طرف دیگر افزایش قیمت ارز نیز سبب شده است که تولیدکنندگان و تجار میل زیادی به صادرات کالاهای خود داشته باشند.

از همین جهت ، نقش خدمات باربری برای ارسال بار به اروپا بیش از پیش نمایان شده است و نیاز به این خدمات در حد بی سابقه ای قرار گرفته است. در این بین ، وجود تحریم ها نیز مانعی در سر راه صادرات و انتقال محموله های مختلف به اروپا می باشد که مشکلات حمل و نقل کالاها را افزایش داده است.

با توجه به موارد گفته شده تصمیم به معرفی یکی از بهترین و معتبر ترین شرکت های باربری بین المللی داریم که امکان ارسال محموله های مختلف به اروپا را با کمترین هزینه و بدون مشکلات تحریم برای شما عزیزان فراهم می نماید.

شرکت حمل و نقل باربری آنی بار با بیش از 30 سال سابقه در ارائه خدمات حمل و نقل کالا به نقاط مختلف جهان با بهترین کیفیت و با پشتیبانی 24 ساعته و امکان ترکینگ محموله در خدمت شما عزیزان می باشد.

مجموعه آنی بار برای همه کشور های اروپایی حمل و نقل کالا به روش های زیر را در اسرع وقت انجام خواهد داد :

  • حمل و نقل دریایی
  • حمل و نقل هوایی
  • حمل و نقل زمینی

در ادامه این مقاله به بررسی موارد نام برده شده می پردازیم تا اطلاعات کاملی را در اختیار شما قرار دهیم. برای مشاوره با کارشناسان و متخصصین آنی بار نیز می توانید از طریق شماره 5 رقمی 57669-021 اقدام نمایید.

ارسال بار به اروپا به صورت دریایی

روش دیگری که برای انتقال محموله های شما به اروپامورد استفاده قرار میگیرد ، روش حمل و نقل دریایی است . در این روش ، محموله های شما پس از بارگیری داخل کانتینر و از طریق حمل زمینی به بندرعباس ، چابهار ، جاسک و .... منتقل می شوند . در بندر مورد نظر ، محموله ها داخل کشتی های باری بارگیری می شوند و به سمت مقصد مورد نظر ارسال می شوند.این روش برای حمل و نقل بسیاری از کالاهای تجاری و صنعتی مناسب است و هزینه های نسبتا مناسبی برای حمل و نقل محموله ها به شما عزیزان ارائه می نماید .

حمل و نقل دریایی یکی از ایمن ترین روش های ارسال بار به اروپا است و امکان انتقال حجم زیادی از انواع محموله و کالاها را برای شما فراهم می نماید.

یکی از کشور هایی که میزبان خدمات حمل و نقل دریایی از ایران است قبرس می باشد . ارسال بار به قبرس به صورت دریایی از ویژه ترین و تخصصی ترین خدمات آنی بار است که با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه انجام میشود.

ارسال بار به اروپا به صورت هوایی

یکی از بهترین و سریعترین روش ها برای انتقال محموله های مختلف به سایر کشور ها و خصوصا کشور های اروپایی ، حمل و نقل بین المللی به صورت هوایی است. در روش حمل هوایی محموله های شما از طریق خطوط هوایی و ایرلاین های بین المللی منتقل خواهند شد و ارسال بار به همه کشور های اروپایی میسر است.

در این روش ، محموله های پس از انجام فرایند های بسته بندی و گمرکی و اجازه ارسال محموله ، بارگیری توسط خطوط هوایی از طریق فرودگاه امام خمینی انجام میشود.

در این روش، محموله ها در اسرع وقت به نقاط مختلف جهان ارسال می شوند و هزینه های معقولی نیز برای ارسال محموله ها وجود دارد . روش حمل و نقل هوایی از مطمئن ترین روش های باربری است و برای ارسال محموله ها و کالاهای تجاری و صنعتی مورد استفاده قرار میگیرد.

روش حمل هوایی به صورت کامل تحت پوشش بیمه نامه معتبر قرار میگیرد که امنیت محموله های شما را تامین می نماید. یکی از کشور هایی که به صورت همه روزه ارسال هوایی به آن انجام میشود آلمان است.

ارسال بار به آلمان به صورت هوایی از طریق فرودگاه امام خمینی در مدت 3-4 روز کاری انجام میشود و محموله های شخصی و تجاری و صنعتی قابل ارسال هستند.

ارسال بار به اروپا به صورت زمینی

روش دیگر حمل بار جاده ای می باشد ، این روش به دو صورت فول تراک (FTL) و گروپاژ(LTL) انجام می شود .حمل و نقل زمینی پر کاربرد ترین روش برای ارسال بار به کشور های آسیایی و اروپایی می باشد ، زیرا در مقایسه با حمل و نقل دریایی دردسر کمتری و ایمنی بالاتری دارد و در مقایسه با روش حمل و نقل هوایی هزینه مقرون به صرفه تری دارد.

حمل و نقل زمینی کالاها با استفاده از تریلی ترانزیت انجام میشود و امکان بارگیری 23 تن محموله و کالا برای شما فراهم می شود.

ارسال بار به صورت زمینی معمولا برای کشور های همسایه و همچنین کشور های اروپایی انجام می شود . به عنوان مثال ، برای ارسال بار به فرانسه می توانید از طریق خدمات حمل زمینی در اسرع وقت امکان انتقال محموله های خود را فراهم نمایید.

مدارک مورد نیاز برای ارسال به اروپا

برای ارسال بار به اروپا از طریق روش های مختلف ممکن است نیاز به مدارک مختلفی نیز داشته باشیم. اما به صورت کلی برای محموله های معمول می بایست مدارک زیر را در اختیار داشت :

  • اصل و کپی کارت ملی و شناسنامه
  • اصل و کپی پاسپورت
  • مدارک مربوط به مجوز ارسال محموله ( برای محموله های خاص که نیاز به مجوز دارند )
  • کارت بازرگانی
  • پکینگ لیست

این مدارک به صورت کلی برای ارسال ار به اروپا از طریق روش های مختلف مورد نیاز است اما ممکن است برخی مدارک دیگر نیز برای ارسال بار به اروپا مورد نیاز باشد که می توانید این موارد را از طریق تماس با شماره 57669-021 استعلام نمایید.

ارسال لوازم خانه به اروپا

یکی از مهمترین ویژگی های مجموعه آنی بار ، امکان ارسال لوازم و اثاثیه منزل به همه نقاط جهان و خصوصا کشور های اروپایی می باشد . از این طریق ، مهاجران گرامی می توانند در هزینه های خود صرفه جویی نموده و محموله ها و اثاثیه خود را از این طریق به کشور مورد نظر خود ارسال نمایند .

برای ارسال اثاثیه و لوازم به اروپاباید لوازم برقی شما آکبند نبوده باشد تا از نظر گمرک کالای صادراتی محاسبه نشود . در خدمات ارسال لوازم خانه به اروپاپس از بسته تخصصی ، محموله ها در گمرک مورد ارزیابی قرار میگیرند تا میزان ارزش آنها مشخص و هزینه های گمرکی بر این اساس مشخص شوند .

پس از پرداخت هزینه های مربوط به گمرکی بارنامه برای ارسال محموله های شما صادر خواهد شد و محموله به مقصد ارسال می شود.

برای ارسال لوازم منزل به اروپا اگر محموله شما کم وزن و کم حجم باشد بهترین روش حمل هوایی است اما برای ارسال حجم زیاد اثاثیه می بایست از روش دریایی یا زمینی استفاده نمود که هزینه ای معقول و مناسب دارد.

برای مشاوره با کارشناسان آنی بار برای ارسال بار به اروپا می توانید از طریق شماره 57669-021 اقدام نمایید و یا از وبسایت anibar.net ثبت سفارش خود را انجام دهید.

بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید! ارسال دیدگاه
ارسال دیدگاه
امتیاز شما:
🔃