بهترین آفتابه مسافرتی: راهکاری برای سفرهای آسوده [معرفی 20 محصول]

تاریخ انتشار: 6 مرداد 1402
تعداد دیدگاه: 0
تعداد بازدید: 366

بهترین آفتابه مسافرتی (best travel pitcher): مسافرت رفتن یکی از تفریحاتی است که افراد در فصل تابستان و تعطیلات مختلف مانند عید نوروز به آن روی می آورند و از این طریق لحظات خوشی را برای خودشان و اعضای خانواده شان رقم می زنند؛ اما در این مسئله که یک خانواده سفر خوشی را سپری کنند عوامل و موضوعات متعددی از جمله چگونگی انجام سفر، مکان اقامت، شهری که به آن سفر می کنند و موارد متعدد دیگر دخیل هستند.

یکی از مهم ترین عوامل؛ داشتن ابزار و وسایل مناسب سفر است، زیرا اگر شما بهترین و با کیفیت ترین وسایل را برای سفر خودتان انتخاب نکرده باشید، نمی توانید احساس راحتی را تجربه کنید و از آن سفر لذت ببرید، به همین دلیل با توجه به این نکته پراهمیت قصد داریم در ادامه این مطلب به ذکر نکاتی در ارتباط با انتخاب یکی از ضروری ترین وسایل هر سفر یعنی آفتابه مسافرتی صحبت کنیم.

پس اگر شما هم در ارتباط با خرید و همچنین ویژگی های بهترین آفتابه مسافرتی نیاز به اطلاعات بیشتری دارید در این مقاله با سایت آبی بیوتی همراه باشید، امیدواریم این اطلاعات بتواند شما را در این زمینه کمک کند و باعث شود سفر بهتر و آسوده تری را تجربه کنید.

پیشنهاد میکنم مقاله بهترین آفتابه دست شویی مطالعه کنید.

پیشنهاد 20 مدل بهترین آفتابه مسافرتی

جنسپلاستیک
جنسپلاستیک

افتابه مسافرتی با اسم تجاری آسان ریز ،یک وسیله لازم و ضروری در هر خودرو و هر خانه میباشد. این وسیله قابلیت اتصال به بطری پلاستیکی را دارد . از این وسیله برای ابیاری گیاهان آپارتمانی میتوان استفاده کرد. وسیله ای سبک و قابل حمل و کم حجم برای بهداشت شخصی در سرویسهای بهداشتی که دسترسی به آب ندارند.

جنسپلاستیک سخت

شما می توانید با بستن این وسیله بر روی درب بطری های کوچک و بزرگ به راحتی مایع را بدون پاشیدن به اطراف استفاده نمایید دیگر احتیاجی به حمل ظرف و بطری نیست.از نزدیک ترین بطری و شیر آب در دسترس می توانید آفتابه خود را آماده کنید.

جنسپلاستیک سخت

این محصول نمونه اصلاح شده آفتابه است و به راحتی در جیب جا شده و بدون دیده شدن قابل جا به جایی است.این مدل آفتابه مسافرتی اصلاح شده مدل های قبل بازار است و معایب ان برطرف شده است.همچنین میتوان از آن به عنوان آبپاش برای آبیاری گلدان ها نیز استفاده کرد.

جنسپلاستیک سخت
جنسکاغذ/پلاستیک سخت

ست ابزار توالت سفری بسته 2 عددی شامل : 1- آفتابه مسافرتی: شما می توانید با بستن این وسیله بر روی درب بطری های کوچک و بزرگ به راحتی مایع را بدون پاشیدن به اطراف استفاده نمایید. 2- ابزار توالت سفری بانوان : ابزار دفع ادرار سرپايی بانوان به هنگام مسافرت يا زمانی كه در خارج از شهر با فقدان سرويس بهداشتی مناسب مواجه هستيد.

جنسکاغذ/پلاستیک
جنسکاغذ/پلاستیک
جنسپلاستیک

لوله آلمینیومی بکار رفته در این محصول باعث ورود هوا و افزایش فشار آب خروجی این محصول میگردد. این محصول به همراه یک کیسه جهت حفظ بهداشت ارائه میگردد.

ابعاد27 * 15 سانتی‌متر
وزن100 گرم
سایر توضیحاتدارای لوله آلومینیمی جهت ‌ورود هوا به بطری و خروج آب بافشار مناسب همراه با کیسه محافظ بهداشتی.

آفتابه مسافرتی با نام تجاری بهریز دارای لوله آلومینیمی جهت ‌ورود هوا به بطری و خروج آب بافشار مناسب.- مناسب طبیعت گردها و کمپینگ و مصارف خانگی.- بهترین وسیله برای شستشوی خودرو و صرفه جویی در آب.

جنسپلاستیک
جنسپلاستیک/فلز
جنسپلاستیک

لوله خم این آفتابه ظاهر ارگونومی به آن می بخشد. این محصول به همراه یک کیسه جهت حفظ بهداشت ارائه میگردد.

جنسپلاستیک
جنسکاغذ/پلاستیک سخت
جنسکاغذ/پارچه/پلاستیک سخت

بسته شامل : 1- آفتابه مسافرتی 2- ابزار توالت سفری بانوان و 3- کاور توالت فرنگی می باشد.

جنسپارچه/پلاستیک سخت

بسته شامل : 1- آفتابه مسافرتی و 2- کاور توالت فرنگی می باشد.

جنسپلاستیک سخت
جنسپلاستیک سخت
جنسپلاستیک سخت

دوستان عزیز، مقاله بهترین آفتابه مسافرتی همیشه بروزرسانی خواهد شد. مجددا به ما سر بزنید. خوشحال خواهیم شد.

بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید! ارسال دیدگاه
ارسال دیدگاه
امتیاز شما:
🔃