بهترین توپ بدمینتون

تاریخ انتشار: 10 مرداد 1402
تعداد دیدگاه: 0
تعداد بازدید: 345

بهترین توپ بدمینتون (best badminton ball): بدمینتون بازی و ورزشی است که اگر حداقل یکبار آن را بازی نکرده باشیم، دست کم در پارک ها و سایر امکان عمومی بارها دیده ایم که افراد در حال انجام این فعالیت بسیار محبوب هستند.

اگر شما هم جزء کسانی هستید که قصد دارید این ورزش را به طور حرفه ای دنبال کنید و به کلاس بدمینتون بروید و یا این که مدتی استوقت خود در این ورزش به طور حرفه ای می گذرانید؛ باید بدانید علاوه بر قدرت بدنی، استعداد و دریافت آموزش های لازم، داشتن ابزار و وسایل مناسب یکی دیگر از نکاتی است که باید حتماً برای موفقیت در این عرصه به آن دقت داشته باشید.

اما وقتی از وسایل بازی بدمینتون اسم می بریم، اولین چیزی که به ذهن افراد می رسد؛ راکت بدمینتون است؛ در حالیکه علاوه بر راکت بدمینتون توپ بدمینتون نیز یکی از موضوعات مهمی است که می تواند باعث شود شما بازی خوبی از خود نمایش بدهید؛ به همین دلیل تصمیم گرفته ایم در ادامه این مطالب در ارتباط با ویژگی های بهترین توپ بدمینتون اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دهیم؛ پس تا پایان این مطلب سایت آبی بیوتی را دنبال کنید.

پیشنهاد میکنم مقاله بهترین لوازم جانبی بیلیارد مطالعه کنید.

پیشنهاد 20 مدل بهترین توپ بدمینتون

سریحرفه‌ای
نوع استفادهمحیط خارجی

توپ بدمینتون چراغ دار با وزن استاندارد انتخابی مناسب برای بازی جذاب بدمینتون در شب است؛کیفیت ساخت بالا این محصول باعث مقاوم بودن در برابر ضربات راکت میباشد؛چراغ استفاده شده درمحصول ال ای دی هفت رنگ میباشد که بصورت خودکار برنامه روشنایی و رنگ ها از چشمک زن به رقص نور تغییر پیدا میکند

نوع استفادهسالن
سریغیر حرفه‌ای
نوع استفادهمحیط خارجی

توپ بدمینتون یکی از اصلی‌ترین وسایل بازی در بدمینتون است. این توپ از جنس نایلون بوده و دارای 16 چین است. وزن توپ بین 4٫7 تا 5٫5 گرم متغیر است، به طوری که توپ‌های سبک‌تر به سرعت بیشتری پرواز می‌کنند. توپ بدمینتون دارای دو نوع است: توپ فشرده و توپ پرشده با فضای خالی. توپ فشرده از یک قطعه پلاستیک ساخته شده است که درونش نوارهایی از پلاستیک نرم قرار دارد و به همین دلیل به آن توپ 4٫2 گرمی نیز گفته می‌شود.

سریحرفه‌ای
نوع استفادهمحیط خارجی
سریحرفه‌ای
نوع استفادهمحیط خارجی

توپ بدمینتون یونکس مدل Mavis 600 بسته 6 عددی در بسته بندی مناسب شش عددی به شما عرضه می شود. این توپ بدمینتون به دلیل ساختار خود دارای برد و سرعت مناسبی بوده و برای بازیکنانی مناسب است که به طور حرفه ای می خواهند تمرین کنند.این توپ مقاومت بسیار بالایی نسبت به توپهای مشابه دارد توپ بدمینتون یونکس ماویس 600 سفید در 3 رنگ دور سبز ، دور آبی ، دور قرمز موجود است که هر رنگ از آن معرف بازی کردن در شرایط آب و هوایی مخصوص به خودش می باشد .به عنوان مثال توپ دور سبز برای بازی کردن در دمای بین 22 الی 33 درجه سانتی گراد مناسب است

سریحرفه‌ای
نوع استفادهمحیط خارجی

توپ بدمنیتون لونکس دارای چهار عدد توپ چراغ دار که در زیر توپ نعبیه شده و از هر گونه آسیب در امان است.رنگنور توپ ها متفاوت است نور چراغ این توپ ها به قدری خوب و کافی هست که حتی اگر در تاریکی کامل باشید میتوانید بازی جذابی داشته باشید

سریحرفه‌ای
نوع استفادهمحیط خارجی
سریحرفه‌ای
نوع استفادهمحیط خارجی
سریحرفه‌ای
نوع استفادهمحیط خارجی
سریحرفه‌ای
نوع استفادهمحیط خارجی

اگر برای ورزش بدمینتون به دنبال توپی با کیفیت هستید، این توپ از پیشنهادهای ما به شما خواهد بود. این توپ برای استفاده در هر فضایی تمرینی (بیرون یا باز) مناسب است بنابراین برای استفاده در سالن، زمین چمن و زمین معمولی هم مناسب است. این توپ‌ها برای استفاده‌ی حرفه‌ای‌ها کاربرد بسیار خوبی دارد و حتی مبتدیانی که تازه شروع به بازی بدمینتون کرده‌اند می‌توانند از این توپ نایلونی استفاده کنند که بسیار خوش کاربرد است.

سریحرفه‌ای
نوع استفادهسالن
سریحرفه‌ای
نوع استفادهمحیط خارجی
سریغیر حرفه‌ای
نوع استفادهمحیط خارجی

این توپ بدمینتون به دلیل ساختار خود دارای برد و سرعت مناسبی بوده و برای بازیکنانی مناسب است که به طور حرفه‌ای می‌خواهند تمرین کنند. «توپ بدمینتون یونکس» انتخابی مناسب برای شما است تا به صورت حرفه‌ای این ورزش را دنبال کرده و از تمرین با آن لذت بیشتری ببرید.

سریغیر حرفه‌ای
نوع استفادهمحیط خارجی
سریحرفه‌ای
نوع استفادهسالن

توپ بدمینتون مدل «Target 980» بسته 6 عددی و بسته‌بندی مناسب به شما عرضه می‌شود. این توپ‎‌ها بسیار سبک بوده در نتیجه با سرعت بیشتری به زمین حریف پرتاب خواهند شد. علاوه بر این جنس پلاستیکی آن سبب افزایش مقاومت در برابر ضربه نیز خواهد شد و مدت زمان طولانی‌تری از این توپ استفاده می‌شود. تکنولوژی به کار رفته در این توپ از Micro Silver Nano است که باعث وزن سبک توپ می‌شود. «توپ بدمینتون مدل «Target 980» بسته 6 عددی با بسته‌بندی مناسب، احساس خوب و لذت‌بخشی را از یک بازی حرفه‌ای به شما خواهد داد.

سریغیر حرفه‌ای
نوع استفادهمحیط خارجی

با توپ های بدمینتون ال ای دی تالبوت تورو Talbot Torro Badminton Ball Magic Night LED که به تازگی تولید شده است، اکنون می توانید در شب نیز بدمینتون بازی کنید. توپ های پلاستیکی مقاوم دارای یک کلید برای روشن کردن LED در داخل هستند. این بسته توپ شامل 3 توپ (سفید و زرد) می باشد. LED توپ سفید سبز رنگ و LED توپ بدمینتون زرد به رنگ قرمز میباشد.

سریحرفه‌ای
نوع استفادهمحیط خارجی

«توپ بدمینتون یونکس مدل Mavis 350 بسته 6 عددی» در بسته‌بندی مناسب شش عددی به شما عرضه می‌شود. این توپ بدمینتون به دلیل ساختار خود دارای برد و سرعت مناسبی بوده و برای بازیکنانی مناسب است که به طور حرفه‌ای می‌خواهند تمرین کنند. اگر می‌خواهید توپ با کیفیتی داشته باشید و در هنگام تمرین و مسابقه نیز با تعداد بیشتری توپ تمرین کنید این توپ‌های بسته‌بندی شده به شما کمک خواهد کرداین ورزش را دنبال کرده و از تمرین با آن لذت بیشتری ببرید.

نوع استفادهمحیط خارجی
سریغیر حرفه‌ای
نوع استفادهمحیط خارجی

توپ بدمینتون Talbot Torro Tech 350 از برند معروف آلمانی Talbot-Torro یک شاتل نایلونی بادوام با پایه چوب پنبه ای مصنوعی است. این توپ برای ورزش های تفریحی، تمرین یا مدرسه مناسب است، اما همچنین به عنوان یک توپ جایگزین با کیفیت بالا برای بازی بدمینتون در فضای باز مناسب است.

سریحرفه‌ای
نوع استفادهمحیط خارجی

توپ بدمینتون یونکس ماویس ترکیبی از عملکرد پرواز مشابه شاتل پردار و دوام چهار تا پنج برابری یک شاتل نایلونی معمولی را داراست. این محصول مقرون به صرفه ترین گزینه برای جلسات تمرین بوده و ورزشکار پس از برخورد آن به راکت، عملکرد برتر پرواز آن را متوجه خواهد شد.

دوستان عزیز، مقاله بهترین توپ بدمینتون همیشه بروزرسانی خواهد شد. مجددا به ما سر بزنید. خوشحال خواهیم شد.

بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید! ارسال دیدگاه
ارسال دیدگاه
امتیاز شما:
🔃