40 مدل بهترین ناخن مصنوعی شیک با کیفیت و قیمت ارزان

تاریخ انتشار: 16 شهریور 1402
تعداد دیدگاه: 0
تعداد بازدید: 4138

ناخن ها یکی از مهمترین عناصر زیبایی چشمگیر در زیبایی دختران و زنان است ، بنابراین هر یک از آنها به روش های مختلف به دنبال نشان دادن زیبایی ناخن های خود هستند. با بلند کردن و تزئین آنها با رنگ ، گرانول استرس ، یا حتی گچ مخصوص ، اما برخی از دختران هستند که از ناخن های کوتاه و ضعیف رنج می برند ، بنابراین آنها به روش نصب ناخن مصنوعی متوسل می شوند .

ناخن مصنوعی چیست و برجسته ترین ویژگی ناخن مصنوعی چیست؟

ناخن های مصنوعیناخن هایی هستند که از چند ماده ساخته شده اند ، برخی از آنها پلاستیکی یا از اکریلیک یا ژل ساخته شده اند ، این ناخن ها در بافت شبیه ناخن های طبیعی هستند با این تفاوت که از استحکام و استحکام بیشتری برخوردار هستند و ناخن های بلند اصول ظرافت و زیبایی هستند ، و بیشتر خانم ها ناخن های بلند را دوست دارند ، با این تفاوت که ناخن طبیعی در معرض ترک و شکستن است و راه حل این بود که به ناخن های مصنوعی متوسل شویم ، زیرا این گزینه جایگزینی برای مشکلاتی است که زن با آن روبرو است و مربوط به ظاهر ناخن هایش است.

اما باید توجه داشت که این ناخن ها به درستی نصب شوند تا هیچ شکافی بین ناخن های مصنوعی و طبیعی وجود نداشته باشد و مشکلات زیادی مانند قارچ ها بوجود بیاید و همچنین باید در مورد برداشتن ناخن مصنوعی به طور صحیح دقت کرد. به ناخن طبیعی آسیب نرساند.

مزایا ناخن مصنوعی چیست؟

 1. رنگهای آن چندگانه و تجدیدپذیر است.
 2. ناخن های ضعیف و شکافته طبیعی پنهان هستند.
 3. به راحتی نمی شکند.
 4. از عادت بد جویدن ناخن جلوگیری می شود.
 5. لاک ناخن ماندگاری بیشتری دارد.

معایب ناخن مصنوعی چیست؟

 1. چسبی که برای چسباندن ناخن استفاده می شود ممکن است در برخی از خانم ها واکنش های آلرژیک ایجاد کند.
 2. درصورت نادرست کشیدن و برداشته شدن ، ممکن است منجر به آتروفی اندازه ناخن طبیعی شود.
 3. هنگام استفاده از آن ، احتمال ابتلا به عفونت باکتریایی یا قارچی کم نیست.
 4. باید به طور مداوم حفظ شود که این یک بار مالی است.

انواع ناخن مصنوعی

 1. ناخن مصنوعی اکریلیک
  ناخن های اکریلیک
  ساخته شده از مایع مونومر و پودر پلیمر ، و به دلیل استحکام ، دوام و ارزان بودن بیشترین استفاده را دارند.

 2. ناخن مصنوعی ژله ای
  ناخن های ژله ای
  که از ژل اکریلیک ساخته شده اند و از نزدیک به ناخن های طبیعی نگاه می کنند ، اما گران هستند زیرا رفع آنها مستلزم قرار گرفتن ناخن در معرض اشعه ماورا بنفش است.

 3. ناخن مصنوعی سولار
  ناخن های خورشیدی(سولار)
  از لحاظ ظاهری بسیار شبیه ناخن های اکریلیک هستند ، اما از مواد مختلفی ساخته می شوند و هنگام قرار گرفتن در معرض آفتاب تغییر رنگ نمی دهند.

 4. ناخن مصنوعی ابریمشی
  ناخن ها ی ابریمشی
  از ابریشم ، فایبرگلاس ، کاغذ یا پارچه ساخته شده اند اما به سرعت ترک می خورند و دوام زیادی ندارند.

روش نصب ناخن مصنوعی

برای بدست آوردن روش صحیح نصب ناخن مصنوعی ، این مراحل را با دقت دنبال کنید:

 • ناخن ها با پاک کردن ناخن ها با یک پنبه آغشته به مایع تمیز کننده ناخن ، که (Aston) نامیده می شود ، به خوبی از آلودگی و لاک پاک می شوند. پس از خرید ناخن مصنوعی متناسب با شما ، با توجه به رنگ مناسب مورد نظر خود ، از جعبه ناخن مصنوعی اندازه مناسب انتخاب می شود ، زیرا هر ناخن اندازه ای متناسب با ناخن مصنوعی دارد.
 • میخ های کاذب به منظور جلوگیری از هرگونه خطا ، به ترتیب در مقابل شما قرار می گیرند.
 • لبه های ناخن مصنوعی با یک ناخن خنک می شوند ، تا اندازه مناسبی بدست آورید و به خوبی ناخن هایتان را متناسب کنید.
 • ناخن های طبیعی خود را به راحتی تنظیم کنید تا ناخن های مصنوعی راحت تر شوند.
 • دستان خود را به مدت پنج دقیقه در آب گرم قرار دهید تا ناخن ها و پوست اطراف آن نرم شود.
 • با استفاده از یک پنبه پوست مرده اطراف ناخن ها را عقب برانید.
 • چسب ناخن مصنوعی به ناخن مصنوعی زده می شود و به خوبی توزیع می شود تا به ناخن بچسبد.
 • یک ناخن مصنوعی در ابتدای ناخن طبیعی قرار می گیرد تا به درستی و با دوام ثابت شود.
 • طول ناخن ها به دلخواه تنظیم می شود و در صورت طولانی بودن می توان آنها را برش داد ، سپس آنها را خوب خنک می کنیم تا ناخن های صیقلی گرفته شوند.
 • پس از خشک شدن ناخن ها ، دست ها را با آب گرم و صابون بشویید و کرم مرطوب کننده را به دست ها بمالید و مطمئن شوید که آن را روی انگشتان پخش می کنید تا لثه خشک نشود.
 • لاک ناخن شفاف بزنید تا جلوه زیبایی براق به ناخن ها ببخشد.

روش حذف ناخن مصنوعی چیست؟

ناخن های مصنوعی ظاهری زیبا ، ظریف و جذاب به دستان می دهند و برای کسانی که از مشکل شکاف و شکستگی ناخن رنج می برند یک راه حل آسان و سریع است اما روش از بین بردن ناخن های مصنوعی بسیار مهم است تا ناخن طبیعی مستقیماً آسیب ندیده است.

نحوه حذف ناخن های پلاستیکی

چگونه می توان ناخن های پلاستیکی را برداشت؟

لازم است که این ناخن ها با موادی که برای از بین بردن آنها کار می کنند همراه باشند ، اما می توان از آب گرم استفاده کرد که چسب های ناخن مصنوعی را حل کرده و به سرعت و به راحتی از بین می برد و می توان از برخی کرم های روغنی استفاده کرد ، اما زن برای پاک کردن صحیح و ایمن ناخن مصنوعی باید انواع با مارک شناخته شده و قابل اعتماد را انتخاب کنید .

نحوه حذف ناخن های اکریلیک

چگونه می توان ناخن های اکریلیک را از بین برد؟

روش از بین بردن ناخن های مصنوعی مشابه است ، با این تفاوت که ماده پاک کننده لاک ناخن یا استون ماده اصلی در اینجا است ، زیرا انعطاف پذیری زیادی در از بین بردن ناخن های اکریلیک ایجاد می کند ، و می توان پس از پر کردن یا بریدن ناخن های مصنوعی ، و به این ترتیب نتیجه سریع و آسان بدست می آید.

نحوه حذف ناخن های ژلی

چگونه می توان ناخن های ژل را از بین برد؟

روش از بین بردن ناخن های مصنوعی ساخته شده از ژل یک روش آسان است که به طور عمده با استفاده از استون و وازلین صنعتی انجام می شود، یا با استفاده از آب گرم و کرم های چرب، و یا شما می توانید فویل آلومینیوم با کار با مالش ناخن با توپ پوشش داده شده با استون استفاده کنید با استفاده از فویل آلومینیوم این گلوله ها را روی ناخن ها بپیچید.

نحوه مراقبت و تقویت ناخن ها

اصول مراقبت از ناخن چیست؟

پس ازروش از بین بردن ناخن های مصنوعیاز انواع شناخته شده است ، باید آن را اشاره کرد که فقط به عنوان یک زن مراقبت از پوست او و زیبایی مو او را می کشد، او نیز باید مراقبت از او را ناخن. قوی و تمیز ناخن های سالم برای افزایش زیبایی دستها کار کنید ، و اینها چندین روش برای مراقبت از ناخن است :

 • اعتماد به یک روال خاص برای مراقبت از ناخن:هر زنی باید از ناخن های خود با استفاده از قیچی و یک پرونده مخصوص مراقبت کند و حداقل هفته ای یک بار ناخن ها را مرتب کند تا بتواند قدرت ناخن ها را حفظ کند.
 • چسبیدن به یک لایه محافظ برای ناخن ها:حتی اگر روی آنها ناخن نگذارید ، باید یک لایه محافظ قرار داده شود ، این کار باعث می شود تا آنها از ترک و شکستگی محافظت نکنند و در نتیجه طول ناخن ها حفظ می شود.
 • خشک و تمیز نگه داشتن ناخن ها:خشک نگه داشتن ناخن ها از ایجاد باکتری در اطراف ناخن ها محافظت می کند ، زیرا نگه داشتن طولانی مدت آب روی ناخن ها باعث ضعیف شدن و ترک خوردن آنها می شود ، بنابراین هنگام کار با خانه و شستن باید دستکش استفاده کنید ظروف روی
 • مرطوب سازی ناخن ها به طور مداوم کار کنید:ناخن ها مانند هر ناحیه ای از بدن نیاز به مرطوب کنندگی و مراقبت دارند ، به خصوص اگر این ناخن ها ضعیف باشند ، پس باید از روغن های مخصوص در نوک ناخن ها استفاده کنید و آنها را مرطوب کنید.
 • از لبه های ناخن دور شوید: نباید لبه ها یا نوک ناخن هایی را که بسیار نزدیک به پوست هستند دستکاری کنید ، زیرا این لبه ها از ناخن ها در برابر قارچ ها و باکتری های ناخن محافظت می کنند و اگر دستکاری شود یا برش ، ناخن ها ممکن است در معرض آسیب دائمی قرار بگیرند.

بهترین ناخن مصنوعی

شکل ظاهریبدون رنگ و طرح
قابل استفاده برایدست
چسبندارد
سایر مشخصاتهر بسته 120 عدد
مناسب برای سالن زیباییبله
شکل ظاهریبدون رنگ و طرح
قابل استفاده برایدست
چسبندارد
مناسب برای سالن زیباییبله
تعداد100 عددی
شکل ظاهریبدون رنگ و طرح
قابل استفاده برایدست
چسبندارد
سایر مشخصاتترانسپارنت , سر تخت
مناسب برای سالن زیباییبله
تعداد20 عدد
شکل ظاهریبدون رنگ و طرح
قابل استفاده برایدست
چسبندارد
سایر مشخصاتقابل فیت روی تماهی سایزهای ناخن
ایمن روی ناخن های طبیعی
مناسب برای سالن زیباییبله

ناخن مصنوعی گلدفینگر مدل 1 بسته 20 عددی , بسیار شیک با ظاهری طبیعی روی ناخن ها جلوه بسیار خاص و جذابی دارد. اندازه این ناخن ها نه خیلی کوتاه است و نه خیلی بلند , که این امر باعث می شود ظاهر طبیعی به ناخن داده شود. نوک ناخن گرد می باشد و جنس آن نیز دارای انعطاف پذیری قابل قبولی می باشد که موجب شکنندگی سریع ناخن نمی شود. این ناخن ها رنگ شیری دارند.

تعداد100 عددی
قابل استفاده برایدست
چسبندارد
مناسب برای سالن زیباییبله
تعداد20 عدد
شکل ظاهریبدون رنگ و طرح
قابل استفاده برایدست
چسبندارد
کشور مبدا برندکره
سایر مشخصاتانعطاف پذیری قابل قبول
سر گرد
رنگ شیری
بسته 20 عددی
مناسب برای سالن زیباییبله
تعداد12 عدد
شکل ظاهریطراحی شده
چسبدارد
حجم چسب2
اقلام همراهچسب
مناسب برای سالن زیباییبله

همه‌ی دختر بچه‌ها به لاک زدن علاقه‌ی زیادی دارند و زمانی که کمی عقلشان می‌رسد و بزرگتر‌های خود را در حال لاک زدن می‌بینند به تقلید از آن‌ها به سراغ لاک می‌روند. همه‌ی ما می‌دانیم که لاک حاوی ترکیباتی است که می‌تواند برای کودکان و حتی بزرگسالان ضرر داشته باشد. این موضوع در کودکان خودش را شدیدتر و زودتر نشان می‌دهد. امروزه با توجه به راه‌های متفاوتی که برای زیبا کردن ناخن‌ها آمده بهتر است برای سلامتی کودکان از ناخن‌های مصنوعی به جای لاک استفاده شود.

این کار علاوه بر حفظ سلامتی کودکِ شما، دردسر‌های لاک زدن را نیز ندارد. چرا که بچه‌ها طاقت صبر کردن برای خشک شدن لاک را ندارند و معمولا لاک خود را به همه جا می‌زنند، روی فرش می‌ریزند و یا دستشان را در دهانشان می‌کنند که خطرناک است. می‌توانید به راحتی با چسباندن ناخن مصنوعی در خانه خودتان را راحت کنید و اجازه دهید کودکتان بلافاصله به انجام فعالیت‌های خود بپردازد.

تعداد20 عدد
چسبندارد
سایر مشخصاتکیفیت خوب و انعطاف پذیر
مناسب برای سالن زیباییبله
تعداد12 عدد
شکل ظاهریطراحی شده
چسبدارد
حجم چسب2
اقلام همراهچسب
مناسب برای سالن زیباییبله
شکل ظاهریبدون رنگ و طرح
قابل استفاده برایدست
چسبندارد
سایر مشخصاتقابل فیت روی تماهی سایزهای ناخن
ایمن روی ناخن های طبیعی
کاملا بی رنگ و شفاف
تعداد100 عددی
قابل استفاده برایدست
چسبندارد
مناسب برای سالن زیباییبله
چسبندارد
تعداد100 عددی
قابل استفاده برایدست
چسبندارد
کشور مبدا برندکره
سایر مشخصاتناخن مصنوعي 100 عددي
استفاده راحت
بسيار نازک
نشکن
انعطاف پذير
مقاوم
ظاهري کاملا طبيعي
شفاف
شیشه ای
سرصاف
مناسب برای سالن زیباییبله
چسبندارد
سایر مشخصاتقابل فیت روی تمامی سایزهای ناخن
شیری رنگ
تعداد12 عدد
شکل ظاهریبدون رنگ و طرح
طرحشفاف
چسبدارد
حجم چسب3
اقلام همراهچسب
مناسب برای سالن زیباییبله

ناخن مصنوعی چسب دار 12 عددی مدل lady با چسب سر خود و ضد آب، زودخشکی، ماندگاری بالا، ابعاد مناسب و انعطاف گزینه ی بسیار مناسبی و به صرفه ای است. ناخن مصنوعی چسب دار مدل lady به یکی راحل فوری برای مجابس و مهمانی هاست به راحتی می توانید از چسب قوی این ناخن مصنوعی استفاده کنید در عین حال این ناخن مصنوعی به دلیل چسب و همین طور لبه های سوهان خورده خود مشکلی برای پرداخت‌های بعد از نصب ندارد و شما به راحتی می توانید بعد از نصب از ناخن های خود لذت ببرید همین طور بهترین نتیجه لاک زدن را با استفاده از ناخن مصنوعی خواهید داشت کافی ست از چسب خود ناخن برای استفاده کنید اگر فکر می کنید چسب ناخن مصنوعی برای شما جواب نمی دهد از یک چسب ناخن مصنوعی کمکی نیز برای این کار بهره بجویید.

شکل ظاهریطراحی شده
چسبدارد
حجم چسب5
اقلام همراهچسب
مناسب برای سالن زیباییبله

ناخن مصنوعی به ظاهر ناخن طبیعی شما حالت می‌ دهند و به زیبایی بیشتر ناخن ‌ها کمک می‌کنند. از طرف دیگر، ناخن‌ های مصنوعی به راحتی نمی ‌شکنند و لب پریده نمی‌شوند. مجموع این موارد باعث شده‌اند تا ناخن مصنوعی، برای بانوانی که به دلیل انجام کارهای منزل همیشه ناخن‌ هایشان می‌شکند، انتخاب مناسبی باشد. یکی از راه های داشتن ناخن های بلند و زیبا استفاده از ناخن مصنوعی است، ناخن طرح دار ، موجود در طرح های بسیار متنوعی است.

این محصول متناسب با ساختار هر سلیقه ای و مناسب قالب هر انگشتی می باشد. از این ناخن ها می توانید در طولانی مدت روی ناخن خود استفاده کنید بدون اینکه آسیبی به ناخن شما وارد کند. جدا کردن این ناخن ها کار بسیار راحتی است بنابراین هر زمان که احساس کردید نیاز به تنوع دارید به راحتی می توانید آن ها را جدا کنید.

تعداد12 عدد
قابل استفاده برایدست
چسبندارد
مناسب برای سالن زیباییبله
تعداد24 عدد
طرحفرنچ
قابل استفاده برایدست
چسبندارد
کشور مبدا برندکره
اقلام همراهچسب
سایر مشخصاتدارای شکل مربعی
مناسب برای انواع دست‌ها
رنگ زمینه کرم با فرنچ سفید اکلیلی
دارای ماندگاری 10 روزه
مناسب برای سالن زیباییبله
طرحبدون طرح
قابل استفاده برایدست
مناسب برای سالن زیباییبله

ناخن مصنوعی مربعی زد.وان ،با کیفیت بسیار بالا برای بانوانی طراحی شده که از شکل ظاهری ناخن های خود ناراضی اند. این محصول با نمایی طبیعی و بسیار شفاف طراحی شده که مقاوت آن در برابر شکستگی بسیار زیاد است. همچنین به راحتی بدون آسیب به سطح ناخن از روی ناخن برداشته می شود. با چسباندن ناخن مصنوعی مربعی بر روی ناخن‌های خود می‌توانید نسبت به مانیکور و یا طراحی دلخواه ناخن‌هایتان بپردازید.

این ناخن مصنوعی در بسته‌بندی‌های 100 تایی عرضه شده است که به راحتی حد‌اقل ده بار بتوانید تمام انگشتان خود را مانیکور کنید و حتی برای به دست آوردن مدل‌های مناسب مانیکور دستان خود از به تمرین بپردازید.این محصول با رنگ شیری کاملاً با پوست و ناخن شما سازگاری داشته و برای مانیکور و طراحی ساده با لاک ناخن هم مناسب می باشد .

تعداد12 عدد
قابل استفاده برایدست
چسبندارد
چسبندارد
چسبندارد
چسبدارد
طرحفرنچ
قابل استفاده برایدست
مناسب برای سالن زیباییبله
تعداد12 عدد
شکل ظاهریطراحی شده
قابل استفاده برایدست
چسبندارد
مناسب برای سالن زیباییبله
شکل ظاهریطراحی شده
طرحقرمز راه راه
قابل استفاده برایدست
چسبندارد
سایر مشخصاتانعطاف پذیر
مخصوص کودکان و نوجوانان
براحتی روی ناخن های طبیعی فیت می شود
دارای طرح و بدون نیاز به لاک ناخن و برق ناخن
تعداد12 عدد
قابل استفاده برایدست
چسبندارد
مناسب برای سالن زیباییبله
تعداد12 عدد
قابل استفاده برایدست
چسبندارد
مناسب برای سالن زیباییبله
تعداد100 عددی
قابل استفاده برایدست
چسبندارد
کشور مبدا برندکره
سایر مشخصاتناخن مصنوعي 100 عددي
استفاده راحت
بسيار نازک
نشکن
انعطاف پذير
مقاوم
ظاهري کاملا طبيعي
شفاف
شیشه ای
سرصاف
مناسب برای سالن زیباییبله
تعداد12 عدد
شکل ظاهریلاک دار
طرحساده
قابل استفاده برایدست
چسبدارد
تعداد12 عدد
شکل ظاهریطراحی شده
قابل استفاده برایدست
چسبندارد
مناسب برای سالن زیباییبله
تعداد24 عدد
طرحپاپیون و نگین
قابل استفاده برایپا
چسبندارد
کشور مبدا برندکره
اقلام همراهسوهان , چسب
سایر مشخصات- طرح پاپیون سبز رنگ کوچک بر روی خط پهن و تعدادی نگین
تعداد12 عدد
قابل استفاده برایدست
چسبندارد
تعداد24 عدد
شکل ظاهریطراحی شده
قابل استفاده برایدست
چسبدارد
حجم چسب2 میلی لیتر
اقلام همراهچسب
چسبدارد
تعداد24 عدد
شکل ظاهریطراحی شده
چسبدارد
حجم چسب2
اقلام همراهچسب
سایر مشخصاتبه راحتی نمی‌شکنند.
لب پر نمی‌ شوند.
به ناخن های طبیعی فرمی دلخواه داده و سبب زیبایی انگشتان می شود.

بسیاری از خانم ها به دلیل استفاده از مواد شوینده و کار در منزل، ناخن های خشک و شکننده ای دارند و در این صورت، ناخن های آنها کوتاه است. یکی از راههای داشتن ناخن های بلند و زیبا استفاده از ناخن مصنوعی است. ناخن مصنوعی دالاس، موجود در طرح های بسیار متنوعی است. این محصول متناسب با ساختار هر سلیقه ای و مناسب قالب هر انگشتی می باشد. از این ناخن ها می توانید در طولانی مدت روی ناخن خود استفاده کنید بدون اینکه آسیبی به ناخن شما وارد کند.

جدا کردن این ناخن ها کار بسیار راحتی است بنابراین هر زمان که احساس کردید نیاز به تنوع دارید به راحتی می توانید آن ها را جدا کنید.

تعداد12 عدد
شکل ظاهریطراحی شده
چسبدارد
حجم چسب2
اقلام همراهچسب
مناسب برای سالن زیباییبله
چسبدارد
چسبندارد
تعداد24 عدد
شکل ظاهریطراحی شده
قابل استفاده برایدست
چسبدارد
حجم چسب2
اقلام همراهچسب
بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید! ارسال دیدگاه
ارسال دیدگاه
امتیاز شما:
🔃
تا 60% تخفیف بر روی صدها عنوان کتاب! خرید کتاب با 50% تخفیف