معرفی 20 مدل پیلینگ صورت با کیفیت [فوق العاده] قیمت عالی + خرید

تاریخ انتشار: 16 شهریور 1402
تعداد دیدگاه: 0
تعداد بازدید: 3663

از نظر من هر شخصی باید یک پیلینگ شخصی داشته باشد، درست مانند حوله و مسواک یا هر وسیله شخصب دیگر؛ با استفاده از ابزار پیلینگ(قلم کومدون) صورت میتوانید براحتی و بدون هیچگونه آسیبی به پوست صورت خود،جوش های زیر پوستی (سر سیاه و سیر سفید) یا موهای زیر پوستیاز صورت زیباتون محو کنید و زیبایی صورت خود را دوچندان کنید.

حال اگر تصمیم به خرید پیلینگ صورت گرفته اید، جای درستی آمده اید، ما در این مقاله لیستی شامل 8 مدل پیلینگ صورت برتر در سال 2021 با قیمت ارزان را به شما معرفی خواهیم کرد.

برای آشنایی با اینپیلینگ(قلم کومدون)شما را به مطالعه راهنمای امروز" آبی بیوتی"دعوت می کنیم.

قلم کومدون چیست؟

قلم کومدون ابزاری است که برای برداشتن جوش های سرسیاه و سرسفید استفاده می شود. این گونه قلم ها معمولاً میله های کوچک شبیه به هم و همراه با حلقه های متصل به انتها هستند و گاهی یک نوک تیز دارند. این ابزار برای خارج کردن هسته جوش بدون آسیب زدن به پوست شما طراحی شده است.

پیلینگ صورت چیست؟

پیلینگ صورت به معنی برداشتن یک قشر سطحی از روی پوست است. این عمل در اصطلاح پیلینگ یا سایش یا لایه برداری سطحی گفته می شود که توسط این عمل یک لایه سطحی از سلولهای مرده پوست که حاوی مواردی چون: جوش، جای جوش و لکه های قهوه ای روی پوست برداشته می شود. در نتیجه این عمل، مشکلات پوستی مانند کدر بودن، زبر بودن، منافذ باز و چروک های ریز از بین رفته و پوست حالت شاداب و با طراوت پیدا می کند.

پیلینگ صورت ابزاری است برای تخلیه کردن جوشهای صورت مخصوصا جوشهای سرسیاه و همچنین برای درآوردن موهای زیرپوستی نیز استفاده میشود. جنس این ابزار از استیل ضدزنگ میباشد. پیلینگ صورت ازدوسرمتفاوت بادوکاربردمختلف درست شده باین صورت که از قسمت نوک تیز آن برای ایجاد روزنه برروی جوش استفاده میکنیم همچنین از این سرابزار، برای درآوردن موهای زیرپوستی نیز استفاده میکنیم.

قسمت دیگر پیلینگ صورت را برروی جوش قرارداده، به آرامی فشاردهیدجوش از ریشه تخلیه خواهدشد.

به جهت اینکه جوش کاملا تخلیه میشود آسیبی به جدارهای داخلی پوست نمیرسدو جای جوش نیز بعد از مدتی ازبین خواهد رفت. بعد از هر بار استفاده از سوزن تخلیه پیلینگ را با الکل یا روش های ضدعفونی کننده، شسته و ضدعفونی نمایید.

بهترین زمان پیلینگ صورت چه زمانی است؟

بهترین فصل برای انجام پیلینگ صورت یا لایه برداری پوست، پاییز و زمستان یا اوایل بهار می باشد. زیرا اشعه خورشید از نفوذ کمتری برخوردار است و با توجه به اینکه دوره ترمیم و بازسازی سلول های پوستی یک ماه است. برای جوانی و طراوت مداوم پوست، تکرار پیلینگ هر ۶-۳ ماه یکبار توصیه می شود. با لایه برداری منظم پوست روند رشد سلول های جدید را افزایش دهید.

معرفی بهترین پیلینگ صورت (قلم کومدون)

مشخصه اصلیابزار و چسب جوش

پیلینگ صورت ابزاری است برای تخلیه کردن جوشهای صورت مخصوصا جوشهای سرسیاه و همچنین برای درآوردن موهای زیرپوستی نیز استفاده میشود. جنس این ابزار از استیل ضدزنگ میباشد. پیلینگ صورت ازدوسرمتفاوت بادوکاربردمختلف درست شده باین صورت که از قسمت نوک تیز آن برای ایجاد روزنه برروی جوش استفاده میکنیم همچنین از این سرابزار، برای درآوردن موهای زیرپوستی نیز استفاده میکنیم. قسمت دیگر پیلینگ صورت را برروی جوش قرارداده، به آرامی فشاردهیدجوش از ریشه تخلیه خواهدشد. به جهت اینکه جوش کاملا تخلیه میشود آسیبی به جدارهای داخلی پوست نمیرسدو جای جوش نیز بعد از مدتی ازبین خواهد رفت. بعد از هر بار استفاده از سوزن تخلیه پیلینگ را با الکل یا روش های ضدعفونی کننده، شسته و ضدعفونی نمایید.

مشخصه اصلیابزار و چسب جوش
ابعاد12x2x2 سانتی متر

پیلینگ یا همان لایه برداری به عملی که لایه سطحی پوست را به طرقی برمی دارد گفته می شود این عمل برای رفع انواع جوش صورت و اسکارهای (SCAR) باقیمانده از جوش صورت به وسیله این میله پاکسازی صورت می پذیرد. با استفاده از سوزن پیلینگ بدون وارد کردن هرگونه جراحت به پوست می توان جوش ها را از روی صورت از بین برد.

مشخصه اصلیابزار و چسب جوش

مشخصه اصلیابزار و چسب جوش
ابعاد10x2x2 سانتی متر

مشخصه اصلیابزار و چسب جوش
ابعاد2x10x10 سانتی متر
سایر توضیحاتپیلینگ صورت

مشخصه اصلیابزار و چسب جوش
ابعاد10 سانتی متر

پیلینگ صورت مدل 789ابزاری برای تخلیه کردن جوشهای صورت مخصوصا جوشهای سرسیاه ودرآوردن موهای زیرپوستی استفاده میشودجنس این ابزارازاستیل ضدزنگ میباشد. پیلینگ صورت ازدوسرمتفاوت بادوکاربردمختلف درست شده باین صورت که از قسمت نوک تیزآن برای ایجادروزنه برروی جوش استفاده میکنیم همچنین ازاین سرابزار,برای درآوردن موهای زیرپوستی نیز استفاده میکنیم.

قسمت دیگرپیلینگ صورت را برروی جوش قرارداده،به آرامی فشاردهیدجوش ازریشه تخلیه خواهدشدبجهت اینکه جوش کاملا تخلیه میشود آسیبی به جدارهای داخلی پوست نمیرسدجای جوش نیزبعدازمدتی ازبین خواهدرفت. بعدازهرباراستفاده ازسوزن تخلیه پیلینگ راباالکل یاهرمایع ضدعفونی کننده شسته ضدعفونی نمایید.

مشخصه اصلیابزار و چسب جوش

مشخصه اصلیابزار و چسب جوش
ابعاد10x.2x.1 سانتی متر

مشخصه اصلیابزار و چسب جوش
مشخصه اصلیابزار و چسب جوش
ابعاد13x0.3x0.3 سانتی متر
سایر توضیحات- دارای بدنه‌ی استیل
- دارای دو سری متفاوت با کاربرد مختلف
- برای پاکسازی پوست و خالی کردن آکنه سر سیاه و یا چرکی (سرسفید) و موهای زیر پوستی

پیلینگ صورت اس ای وی مدل PRO ابزاری برای تخلیه کردن جوشهای صورت مخصوصا جوشهای سرسیاه ودرآوردن موهای زیرپوستی استفاده میشودجنس این ابزارازاستیل ضدزنگ میباشد. پیلینگ صورت SEV مدل PRO ازدوسرمتفاوت بادوکاربردمختلف درست شده باین صورت که از قسمت نوک تیزآن برای ایجادروزنه برروی جوش استفاده میکنیم همچنین ازاین سرابزار,برای درآوردن موهای زیرپوستی نیز استفاده میکنیم. قسمت دیگرپیلینگ صورت را برروی جوش قرارداده،به آرامی فشاردهیدجوش ازریشه تخلیه خواهدشدبجهت اینکه جوش کاملا تخلیه میشود آسیبی به جدارهای داخلی پوست نمیرسدجای جوش نیزبعدازمدتی ازبین خواهدرفت. بعدازهرباراستفاده ازسوزن تخلیه پیلینگ راباالکل یاهرمایع ضدعفونی کننده شسته ضدعفونی نمایید.

مشخصه اصلیابزار و چسب جوش

مشخصه اصلیابزار و چسب جوش
ابعاد10x2x2 سانتی متر

مشخصه اصلیابزار و چسب جوش
ابعاد13x0.5x0.5 سانتی متر

مشخصه اصلیابزار و چسب جوش
ابعاد10x0.2x0.2 سانتی متر
مشخصه اصلیابزار و چسب جوش
ابعاد12x0.3x0.3 سانتی متر

مشخصه اصلیابزار و چسب جوش
ابعاد19x5x1 سانتی متر

پیلینگ یا همان لایه برداری به عملی که لایه سطحی پوست را به طرقی برمی دارد گفته می شود این عمل برای رفع انواع جوش صورت و اسکارهای (SCAR) باقیمانده از جوش صورت به وسیله این میله پاکسازی صورت می پذیرد. با استفاده از سوزن پیلینگ بدون وارد کردن هرگونه جراحت به پوست می توان جوش ها را از روی صورت از بین برد.بعد از هر بار استفاده از سوزن تخلیه پیلینگ را با الکل یا روش های ضدعفونی کننده، شسته و ضدعفونی نمایید.

مشخصه اصلیابزار و چسب جوش
ابعاد12x1x1 سانتی متر
سایر توضیحاتپیلینگ صورت برند OUQI مدل SB1
مناسب جهت تخلیه جوش های معمولی و سر سیاه
ساخته شده از استیل ضد زنگ
دارای درپوش پلاستیکی نوک سوزن
طولپیلینگ 12 سانتی متر
خوش دست و زیبا
ساخت کشور چین

مشخصه اصلیابزار و چسب جوش
ابعاد12x1x1 سانتی متر

مشخصه اصلیابزار و چسب جوش
ابعاد12x0.5x0.5 سانتی متر

نکات مهم قبل از استفاده از پیلینگ (قلم کومدون)

قبل از استفاده از این ابزار، باید کارهایی برای آماده سازی پوست انجام شود تا از آسیب زدن به پوست یا عفونت آن جلوگیری گردد:

  1. پاک سازی مناسب پوست: شستن صورت مهم ترین کاری است که شما می توانید قبل از پاک سازی پوست خود انجام دهید. از مواد پاک کننده ملایم و آب ولرم برای شستن صورت خود استفاده کنید. استفاده از لایه بردارها و سابیدن صورت می تواند پوست صورت را قرمز و ملتهب کند.
  2. منافذ پوست را باز کنید: نرم کردن جوش ها قبل از استفاده از ابزار تخلیه جوش باعث راحت تر شدن برداشتن جوش می شود. گرفتن دوش آب گرم یا قرار دادن حوله خیس داغ بر روی صورت 2 تا 3 دقیقه قبل از انجام کار منافذ پوست شما را باز می کند.
  3. دست های خود را ضدعفونی کنید یا دستکش بپوشید: برای جلوگیری از وارد شدن باکتری به پوست در اثر تماس دست با صورت، دست های خود را با آب و صابون ضد باکتری بشویید یا می توانید از دستکش های یک بارمصرف استفاده کنید.
  4. آکنه را ضدعفونی کنید: قبل از استفاده از ابزار برداشت آکنه می بایست جوش های خود را به گونه ای ضدعفونی کنید که باکتری سهواً وارد منافذ پوست شما نشود.
  5. قلم کومدون را نیز استریلیزه کنید: اگر ابزار شما ضدعفونی نباشد، ممکن است باکتری بیشتری را به پوست شما انتقال دهد. الکل یا پنبه زخم پاک کن را برای استریلیزه کردن ابزار قبل از استفاده روی آن بمالید.

مراحل خارج کردن جوش با استفاده از قلم کومدون

  • ابتدا صورت خود را با استفاده از پاک کننده ملایم با آب گرم بشویید. از خشک بودن پوست اطمینان حاصل کنید.
  • دایره کوچک را روی جوش متمرکز کنید. مستقیم روی پوست فشار دهید. اگر جوش آماده باشد، باکتری های محبوس شده بیرون می آیند. اگر نشد، باید با یک نیشتر نوک تیز سوراخ شوند. معمول ترین ابزار برداشتن جوش قلم کومدون دو سر است که هر سر سایز متفاوتی دارد. شما می بایست قلمی را انتخاب کنید که سایز آن با اندازه جوش های سرسیاه شما متناسب باشد.
  • مرکز حلقه قلم کومدون را روی جوشی که می خواهید آن را خارج کنید قرار دهید. در حالیکه دست خود را اندکی به صورت حرکت پس و پیش تکان می دهید آن را به آرامی روی پوست فشار دهید. جوش سرسیاه در این حالت به صورت کامل خارج می شود و شما می توانید زائده چربی خارج شده از منفذ را مشاهده کنید.
  • اگر جوش سرسیاه با فشار ملایم خارج نشد، سعی نکنید با فشار زیاد آن را خارج کنید. این کار ممکن است باعث ایجاد عفونت یا زخم شود.
  • در برخی از موارد، پوست شما ممکن است بعد از استفاده از قلم کومدون اندکی خونریزی داشته باشد. گاز پانسمان را روی زخم بزنید تا خون را به خود جذب کنید. در صورتی این کار را به درستی انجام دهید خونریزی پس از چند لحظه متوقف می شود. هرچند ممکن است چند ثانیه یا تا زمان بند آمدن خونریزی از فشار زیاد استفاده کنید.

دوستان عزیز، مقاله معرفی 20 مدل پیلینگ صورت همیشه بروزرسانی خواهد شد.مجددا به ما سر بزنید .خوشحال خواهیم شد.

بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید! ارسال دیدگاه
ارسال دیدگاه
امتیاز شما:
🔃