کمک به سلامتی و خواب نوزادان با بهترین تشک آنتی رفلاکس کودک

تاریخ انتشار: 14 مرداد 1402
تعداد دیدگاه: 0
تعداد بازدید: 238

بهترین تشک آنتی رفلاکس کودک (best anti-reflux baby mattress): پزشکان رعایت اصول تغذیه جهت عدم ابتلا به رفلاکس و استفاده از تشک آنتی رفلاکس را برای تمامی نوزادان توصیه می کنند. رفلاکس معده یک نوع بیماری گوارشی می باشد که ممکن است خطرات جبران ناپذیری برای کودک ایجاد کند. برای جلوگیری از رفلاکس می توانید از تشک های آنتی رفلاکس برای کودک استفاده کنید.

در این مقاله از آبـی بیوتـی با ما همراه باشید تا اطلاعات کاملی در رابطه با بهترین تشک آنتی رفلاکس کودک در اختیارتان قرار دهیم. ضمنا در انتهای مقاله تعدادی از پرفروش ترین و بهترین تشک آنتی رفلاکس کودک موجود در بازار را برایتان لیست کرده ایم.

این تشک ها شیبدار هستند و اغلب دارای شیب ۱۲ یا ۱۴ درجه می باشند تا به این ترتیب سر و گردن کودک بالاتر از پایین تنه او قرار گیرد تا مانع از برگشت شیر به دهان او گردد. استفاده از بهترین تشک آنتی رفلاکس کودک علاوه بر جلوگیری از رفلاکس و خواب راحت کودک در حفظ سلامتی ستون فقرات کودک نیز تاثیرگذار می باشد. این تشک ها دارای غلت گیر ، بند آغوشی یا گارد می باشند تا مانع از غلت خوردن کودک شود.

مزایا و ویژگی های تشک آنتی رفلاکس

  • جلوگیری از بالا آمدن اسید معده کودک
  • بالاتر بودن سر نوزاد و کمک به خواب بهتر
  • قابل شست و شو بودن تشک

پیشنهاد میکنم مقاله بهترین تشک مواج را مطالعه کنید.

پیشنهاد بهترین تشک آنتی رفلاکس کودک

قابلیت‌های مقاومتیسطح ضد لغزش
قابلیت‌های مقاومتیسطح ضد لغزش
قابلیت‌های مقاومتیسطح ضد لغزش
قابلیت‌های مقاومتیسطح ضد لغزش
قابلیت‌های مقاومتیسطح ضد لغزش
قابلیت‌های مقاومتیلایه نفوذناپذیر مایعات
قابلیت استفادهاز هر دو سمت

تشک آنتی رفلاکس کودک مدل ایس ایز Isiz از بهترین برند ترکیه و مناسب برای خواب و استراحت کودک می باشد شیبدار بودن و خاصیت آنتی رفلاکس داشتن این تشک باعث می شود تا نوزاد هنگام خواب دچار مشکلات تنفس و یا رفلاکس معده نشود و با آرامش بخوابد همچنین این تشک طوری طراحی شده است که دارای خاصیت ضد خفگی و ضد تعریق نوزاد است سطح تشک دارای شیب ملایم و استاندارد می باشد همچنین دارای بالشک ضربه گیر که جابجا می شود

قابلیت‌های مقاومتیسطح ضد لغزش
قابلیت استفادهاز هر دو سمت
قابلیت‌های مقاومتیسطح ضد لغزش

این تشک شیب‌ 12 درجه دارد. دارای 2 بالشتک غلت‌گیر پر شده با اسفنج است. بالشتک‌های غلت‌گیر این کار قابل تنظیم هستند. ابعاد آنها 20 × 10 سانتی‌متر است. این بالشتک ها از غلت خوردن نوزاد جلوگیری کرده و امکان به پهلو خواباندن نوزاد و ثابت نگه‌داشتن او را فراهم می‌کند. روکش بالشتک‌ها نیز مانند رویه تشک، به راحتی قابل جداسازی و شستشو هستند همچنین این تشک یک سرگیر قابل تنظیم و قابل جدا شدن دارد که به صورت برجستگی ای در پایین تشک قرار دارد.

ابعاد70x40x12 سانتی‌متر
وزن500 گرم
سایر توضیحاتدارای دو غلت گیرحفره های ضد خفگی در قسمت سر

در قسمت بالای تشک حفره های ضد خفگی وجود دارد که احتمال سندروم مرگ ناگهانی را کاهش میدهد.دو غلتگیر قابل تنظیم و با روکش زیپ دار، کمک می کند که نوزاد در جای خودش بماند و غلت نزند.روکش تشک نیز زیپ دارد و قابل جدا شدن و شستشو میباشد.تشک های آنتی رفلاکس ابعادی کوچکتر از تشک تخت دارند و روی تشکِ تخت قرار می گیرند.

قابلیت‌های مقاومتیسطح ضد لغزش

محصولی که می‌بینیم تشک آنتی‌رفلاکس نوزادی برند «summer» مدل (2022)است. این تشک شیب‌دار دارای 2 بالشتک غلت‌گیر پر شده با اسفنج است. بالشتک‌های غلت‌گیر این کار قابل تنظیم هستند. ابعاد آنها 20 × 10 سانتی‌متر است. این بالشتک ها از غلت خوردن نوزاد جلوگیری کرده و امکان به پهلو خواباندن نوزاد و ثابت نگه‌داشتن او را فراهم می‌کند. روکش بالشتک‌ها نیز مانند رویه تشک، به راحتی قابل جداسازی و شستشو هستند.

قابلیت‌های مقاومتیلایه نفوذناپذیر مایعات
قابلیت استفادهاز هر دو سمت

تشک دارای بالشک ضربه گیر که جابجا می شود و مانع از غلت زدن کودک هنگام خواب می شود تشک غلت گیر ایس ایز دارای یک عدد کمربند شورتی برای محافظت از کودک و مانع از غلت زدن و خوابیدن کودک به روی شکم می شود این محصول دارای منافذ زیری جهت عبور هوا می باشد و رویه آن قابل شستشو نیز می باشد.

ابعاد66*40*13 سانتی‌متر
وزن600 گرم
ضخامت13
پر شده بااسفنج
جنس روکشپلی استر

این تشک علاوه بر راحتی و کاهش بی‌قراری در نوزادان تازه متولد شده، اثر قابل توجهی در جهت بهبود و کاهش عوارض ناشی از رفلاکس معده نوزاد دارد. این مدل از تشک آنتی رفلاکس «دی روحه» محصول قابل استفاده برای نوزاد از بدو تولد تا 6 ماهگی در قسمت بالایی تشک و امکان استفاده برای نوزاد از 6 تا 24 ماهگی در قسمت پایینی تشک است. در قسمت بالایی تشک سوراخ هایی وجود دارد که از احتمال خفگی نوزادان جلوگیری می کند.

ابعاد66x43x12 سانتی‌متر
وزن590 گرم
پر شده بااسفنج
جنس روکشپلی استر
سایر توضیحات- دارای تشک با زاویه 12 درجه- دارای نوار محافظ و نگهدارنده نوزاد که دور تشک قرار دارد- دارای بالش لوله‌ای- دارای کاور تشک- رویه تشک از جنس 100 درصد کتان، با بست زیپی- بهره‌مندی از تکنولوژی استخراج گازهای موجود در منافذ اسفنج- افزایش ضریب ایمنی تشک، با بهره‌گیری از بندهای محافظ مهار به تخت- امکان جابه‌جایی نوار محافظ، جهت استفاده تشک تا سن 2 سال- قابلیت شست‌و‌شو روکش تشک
ابعاد70*42*12 سانتی‌متر
وزن740 گرم
پر شده بافوم نرم
جنس روکشپنبه
سایر توضیحاترویه تشک از جنس 100 درصد پنبه، با بست زیپیقابلیت شست‌و‌شو روکش تشک دارای 2 بالشتک غلت‌گیر پرشده با اسفنجبهره‌مندی از تکنولوژی استخراج گازهای موجود در منافذ اسفنج بالشتک‌های غلت‌گیر دارای ابعاد 20 × 10 × 6.5 سانتی‌متر
ابعاد52x39x11 سانتی‌متر
وزن450 گرم
سایر توضیحاتدارای خاصیت آنتی رفلکسدارای شیب 15 درجهدارای پدهای ضربه‌گیر در دو طرف تشک برای امنیت بیشترکودکقابلیت جابه‌جایی مکان قرارگیری پدهامناسب برای کاهش خطر غلت زدن نوزادطراحی ساختار داخلی به‌صورت گردش آزادانه هوا با جلوگیری از گرمای بیش از حد و تعرق کودکمتناسب با آناتومی بدن نوزاد جهت راحتی در خوابقابلیت شستشو با آب حداکثر 30 درجه سانتی‌گرادابعاد: 11 × 39.5 × 52 سانتی‌ متربهترین پارچه بدون پرز و صد در صد پنبه نخی تولید شده و ابر داخلی آن ضد حساسیت می باشد
ابعاد66x40x13 سانتی‌متر
وزن600 گرم
پر شده بااسفنج
جنس روکشپارچه
قابلیت‌های مقاومتیسطح ضد لغزش
قابلیت استفادهاز هر دو سمت

جلوگیری از رفلاکس کودک، ضد کولیک، ضدغلط، جلوگیری از خفگی نوزاد، شیبدار، آنتی باکتریال و شستشو راحت، آنتی آلرژیک، تشک شیبدار و دو بالشت برای جلوگیری از غلط و قابل اتصال به تشک، کاور تشک زیپدار برای شستشوی آسانتر

قابلیت‌های مقاومتیسطح ضد لغزش
قابلیت استفادهاز هر دو سمت

دوستان عزیز، مقاله بهترین تشک آنتی رفلاکس کودک همیشه بروزرسانی خواهد شد. مجددا به ما سر بزنید. خوشحال خواهیم شد.

بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید! ارسال دیدگاه
ارسال دیدگاه
امتیاز شما:
🔃
تا 60% تخفیف بر روی صدها عنوان کتاب! خرید کتاب با 50% تخفیف