برترین طرح‌های آویز اتاق کودک: ترفندهایی برای تزیین جذاب

تاریخ انتشار: 14 مرداد 1402
تعداد دیدگاه: 0
تعداد بازدید: 137

بهترین آویز اتاق کودک (best pendant child room): یکی از بهترین لوازم اتاق کودک که به خواب بهتر کودک و تقویت قوه بینایی آن کمک میکند آویز اتاق کودک است. از آویز اتاق کودک برای سرگرم شدن، تقویت ماهیچه های چشم، ایجاد حس کنجکاوی و دنبال کردن اشیاء و ... میتوان استفاده کرد.

تماشا آویز کودک قبل از خواب به خسته شدن چشمان کودک کمک کرده و باعث میشود که کودک خواب راحت تری داشته باشد. یکی از بهترین فایده های استفاده از آویز نیز این است که کودک بعد از بیدار شدن به سرعت بی قراری نمی کند و میتواند با آویزهای جذاب و معلق دقایقی سرگرم بماند.

آویز اتاق کودک در اندازه های مختلف و به دو صورت موزیکال و ساده تولید شده. این آویزها میتواند از جنس های پارچه ای یا پلاستیکی و چوبی باشد. بهتر است از آویزهای دارای رنگبندی متنوع استفاده کنید که کودک بیشتر به آن جذب شود و با رنگ های بیشتری نیز آشنا شود.

این مدل آویزها در قسمت بالای تخت نصب می‌شوند و برای نصب آنها نیازی به ابزار خاصی ندارید، با استفاده از یک پیچ و در برخی مدل ها فقط چسب کار شما را راه می اندازد. در ادامه این مطلب در آبی بیوتی با ما همراه باشید تا با بهترین آویز اتاق کودک آشنا شوید.

پیشنهاد میکنم مقاله بهترین آغوشی نوزاد مطالعه کنید.

پیشنهاد 15 مدل بهترین آویز اتاق کودک

جنسنمدی

آویز اتاق کودک برند ریماز کالایی کاملا شناخته شده در میان خریداران این محصول میباشد، ریماز با بیش از یک دهه فعالیت در این عرصه کاملا جایگاه خود را درمیان طرفداران این نوع محصول پیدا کرده است، تولید کالاهایی با زیبایی بصری، دوام بالا و قیمت منصفانه در کنار طرح هایی پویا و به روز باعث شده ریماز همواره انتخابی مناسب برای مادران جهت زیباسازی اتاق کودکان دلبندشان باشد.

جنساکریلیک

امروزه تزئینات اتاق کودک بخشی جدا نشدنی از دیزاین اتاق نوزادان و کودکان گردیده است این محصول که به شکل یک رنگین کمان طوسی رنگ به همراه قطرات باران از جنس چرم اکلیلی و پارچه ساخته شده است و برای آویزان کردن از دیوار و تخت اتاق کودک جهت دیزاین اتاق کودک بکار برده می شود .

جنسنمدی

اتاق کودک، اتاقی با چیدمانی ویژه است؛ چیدمانی شاد و جذاب و متنوع. یکی از اجزای این چیدمان، آویزهای اتاق کودک است که در طرح ها و رنگ های گوناگون موجود است .این آویز نمدی زیبا هم جلوه و نشاط اتاق کودک را افزایش می دهد و هم سرگرمی خوبی برای زمانی که کودک در تخت خود خوابیده می باشد.

جنسپلاستیک
جنسنمدی
جنسنمدی
جنسنمدی
جنسنمدی
جنسنمدی

این محصول زیبا که با نمد تهیه شده است جلوه بسیار زیبایی به اتاق کودک شما می دهد و باعث شناسایی رنگها و ایجاد انگیزه یادگیری رنگها در کودک می گردد.

جنسنئوپان
جنسنمدی
جنساکریلیک
جنساکریلیک
جنسنمدی
جنسنمدی

دوستان عزیز، مقاله بهترین آویز اتاق کودک همیشه بروزرسانی خواهد شد. مجددا به ما سر بزنید. خوشحال خواهیم شد.

بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید! ارسال دیدگاه
ارسال دیدگاه
امتیاز شما:
🔃