تکنیک های پرطرفدار برای داشتن بینی خوش فرم

تاریخ انتشار: 14 مرداد 1402
تعداد دیدگاه: 0
تعداد بازدید: 253

زیبایی مفهومی نسبی و مبتنی بر سلیقه بوده و راه های دست یابی به آن تنوع زیادی یافته است. یکی از مهم ترین فاکتورها در زمان ترغیب شدن به اجرای آنها، هدفدار بودن می باشد که یکی از مقوله های مهم در معطوف شدن فرد به سمت جراحی های زیبایی محسوب می شود. چهره و اندامی که بعد از اجرای جراحی زیبایی، زیبا می شود، به واسطه حس رضایت و اعتماد به نفسی که در فرد ایجاد می کند، یک سرمایه معنوی برای او به شمار می آید. استقبال از پدیده جراحی های زیبایی و علی الخصوص عمل بینی ، در دنیای مدرن امروز به یک هنجار تبدیل شده و توانسته است علاوه بر بهبود کیفیت چهره، زمینه های آرامش روحی و روانی را برای افراد ایجاد کرده و از تنش های آنها بکاهد. آمار رسمی اعلام شده برای این فرایندهای زیبایی، هم نوایی را نشان می دهد که افراد برای انطباق بیشتر زندگی خود با یک کیفیت استاندارد، دنبال می کنند. جراحی بینی به واسطه تکنیک های مدرن آن، بینی خوش فرمی را برای افراد خلق می کند. هر یک از این تکنیک های مدرن، دارای ویژگی های منحصر به فرد خود در مرحله اجرا می باشند که به واسطه آنها امکان دستیابی به یک نتیجه بهینه و چشم نواز محقق می گردد.

عمل بینی با تکنیک مدرن باز

در مواردی که دسترسی بیشتر به محل جراحی مورد نیاز باشد و دامنه پیچیدگی فرایند به اندازه ای باشد که باید میدان دید جراح از محل تحت درمان افزایش پیدا کند، تکنیک مدرن عمل بینی به روش باز توصیه می شود تا بتوان خلق بینی خوش فرم مد نظر را به نتیجه رساند. در این روش، برشی عرضی در کلوملا یا حد فاصل بین دو سوراخ بینی ایجاد می شود و پوست بینی کنار زده می شود تا جراح میدان دید وسیع تری در ناحیه جراحی داشته باشد و بتواند جراحی را با دقت بیشتری انجام دهد. این پروسیجر دارای مزایای بسیاری می باشد که از جمله آنها می توان به دسترسی جراح به کل ساختار و چارچوب داخلی بینی از جمله نوک بینی اشاره کرد.

این پروسیجر اغلب در جراحی های بینی ترمیمی که به دقت و ظرافت بالایی در مرحله اجرا نیاز داشته و به درمان خطاهای جراحی بر جای مانده از جراحی اولیه در ساختار بینی می پردازد نیز مورد استفاده قرار می گیرد. البته، از آن در رفع سایر مشکلات زیبایی و فانکشنال بینی و مواردی که شکل دهی قابل ملاحظه ای در بینی مورد نیاز است نیز استفاده می شود.

خط کانتور بینی

لاین یا همان خط بینی خطوطی را شامل می شوند که در امتداد استخوان بینی در کناره های آن کشیده شده و دو خط قوس داری را شکل می دهند که باعث می شوند بینی شکل مثلثی خود را حفظ کرده و از نمای روبرو نیز زیبایی آن دو چندان شود. کانتور لاین بینی یکی از تکنیک های مدرنی است که در جراحی های مدرن امروزی برای خلق نتیجه ای زیبا و چشم نواز تر در مقوله جراحی گنجانده می شود.

بهترین جراحان بینی، کدام تکنیک را ترجیح می دهند؟

در طول جلسه مشاوره ، جراح بینی به ارزیابی نیاز های بیمار پرداخته و بهترین پروسیجر را برای خلق یک نتیجه طبیعی و شکل ظاهری کاملاً متناسب با ویژگی های صورت بیمار توصیه می کند. بر حسب دامنه و نوع کاری که قرار است برروی بینی انجام شود، یک یا ترکیبی از تکنیک های مدرن جراحی بینی را انتخاب می کند. عمل جراحی بینی، یک پروسیجر پیچیده در میان جراحی های صورت است و باید حتماً به دست یک جراح پلاستیک با تجربه و ماهر انجام شود. اگر انتظار دارید نتیجه جراحی تان یک نتیجه زیبا و دوست داشتنی باشد و دوره ریکاوری هموار و کوتاهی را تجربه کنید، باید در فاز انتخاب بهترین دکتر جراح بینی، تمام توان خود را به کار بگیرید.

چه کسانی داوطلب ایده ال جراحی بینی با یکی از روشهای مدرن هستند؟

بیشتر بیمارانی که از شرایط استاندارد برای جراحی بینی برخوردارند و به اصلاحات بیشتری در بینی شان نیاز دارند، داوطلبین ایده آل عمل بینی به روش باز محسوب می شوند. بسیاری از بیمارانی هم که به دلیل شکستگی بینی به عمل جراحی نیاز پیدا کرده اند بهتر است با استفاده از این روش مدرن، تحت جراحی قرار بگیرند. مشکلات مختلفی از قبیل برداشتنن قوز بینی یا درمان انحنای بینی و سایر اصلاحات در بینی نیز وجود دارند که اجرای آنها کیفیت چهره را ارتقا داده و با شکل دهی به بینی باعث خلق یک بینی خوش فرم تر شده و به جذابیت چهره می افزاید.

آیا هزینه عمل بینی تحت تاثیر تکنیک استفاده شده، متغیر است؟

با در نظر گرفتن تنوعات اجتناب ناپذیر در آناتومی صورت در بیماران مختلف و نیز بر حسب پیچیدگی فرایند درمان و ایراداتی که باید در طول اجرای پروسیجر رفع شوند، تکنیک های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد. معمولاً پیچیدگی جراحی در روش باز بیشتر است و همین امر باعث می شود که عمل بینی به روش باز در مقایسه با روش های دیگر، هزینه بیشتری را داشته باشد. قیمت نهایی بر اساس ارزیابی های انجام شده روی بینی و تکنیک توصیه شده توسط جراح در طول جلسه مشاوره نفر به نفر بین بیمار و متخصص جراحی پلاستیک تعیین می شود.

منبع : وب سایت دکتر صابری

بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید! ارسال دیدگاه
ارسال دیدگاه
امتیاز شما:
🔃
تا 60% تخفیف بر روی صدها عنوان کتاب! خرید کتاب با 50% تخفیف