طعمه ماهیگیری حرفه‌ای: انتخاب بهترین ابزار جذب ماهی‌ها

تاریخ انتشار: 18 مرداد 1402
تعداد دیدگاه: 0
تعداد بازدید: 933

بهترین طعمه ماهیگیری : اگر اطلاعات اندکی در ارتباط با ماهیگیری داشته باشید، یا حداقل یک بار دست به انجام این فعالیت زده باشید، خواهید دانست که انتخاب یک طعمه ماهیگیری مناسب در هنگام انجام این فعالیت به وسیله چوب ماهیگیری می تواند تأثیر زیادی در موفقیت‌آمیز بودن یا نبودن کار شما بگذارد.

همچنین خوب هست بدانید که طعمه های ماهیگیری انواع متفاوتی دارند و به دو دسته کلی طعمه های مصنوعی و طبیعی تقسیم‌بندی می شوند، که هر کدام از این دسته بندی های کلی تقسیم‌بندی های متعدد دیگری نیز دارند؛ بعید است اگر درارتباط با این انواع مختلف اطلاعات به روزی نداشته باشید و ویژگی های مختلف آن ها را ندانید، قادر به انتخاب بهترین طعمه ماهیگیری باشید؛ بنابراین با یک انتخاب نامناسب در این زمینه موفقیت خود را در ماهیگیری کاهش خواهید داد، پس با توجه به مطالبی که در ادامه برای شما شرح داده ایم، سایت آبی بیوتی تصمیم گرفته است در این مقاله شما را بیش از پیش با انواع طعمه های ماهیگیری و ویژگی های بهترین طعمه ماهیگیری آشنا کند؛ پس در ادامه وتا پایان این مقاله همراه ما باشید، امید است که بتوانیم اطلاعات مفیدی را در اختیار شما قرار دهیم.

پیشنهاد میکنم مقاله بهترین چرخ ماهیگیری مطالعه کنید.

پیشنهاد 19 مدل بهترین طعمه ماهیگیری

ابعاد13.7 سانتی‌متر
وزن27 گرم
جنسپلاستیک ABS
طول چوب در حالت بسته1 31295

این لور با طراحی بسیار نزدیک به واقیت به بازار عرضه گردیده است .لور فعلی تشکیل شده از 8 تیکه مجزا با حرکت فوق العاده زیبا در آب که در فریب ماهی ها اصلی ترین کاربرد لور را دارا خواهد بود.این محصول از پلاستیک ABS درجه یک ساخته شده است.

ابعاد9x9x10 سانتی‌متر
وزن70 گرم
جنسطعمه طبیعی
سایر توضیحاتهر بسته محتوی حدودا 250 عدد لارو با سایز بین 5 تا 6 سانتی متر
ابعاد4x1x1 سانتی‌متر
وزن5 گرم
جنسپلاستیکی ژله ای
طول چوب در حالت بسته4 31295
سایر توضیحاتکرم ژله ای طول هر کرم 4 سانتی متر / قطر هر کرم 4 میلی متر / تعداد 10 عدد در هر بسته
ابعاد25*8*8 سانتی‌متر
وزن70 گرم
جنسپلاستیک
مناسب برای محیطآب شور /آب شیرین
ابعاد2x2x5 سانتی‌متر
وزن10 گرم
جنسمایع
طول چوب در حالت بسته5 31295
مناسب برای محیطآب شیرین
سایر توضیحاتنحوه استفاده : شما می توانید به چندین صورت از این لیکوئید استفاده نمایید : 1- بصورت مستقیم میتوانید روی طعمه اصلی ( بویله یا خمیر ) بصورت سُس مانند کاور نمایید 2- شما میتوانید این لیکوئید را با خمیر دستساز خودتان مخلوط نمایید 3 – همچنین شما می توانید در ساخت بویله های دست ساز خودتان از این لیکوئید استفاده نمایید/ نحوه نگهداری لیکوئید کرم خونی :در دمای اتاق تا یکسال ماندگاری دارد ،در دمای یخچال تا 2 سال ماندگاری دارد / هشدار : از قرار دادن این محصول در محیط های بسیار گرم و همچنین نور مستقیم خورشید خودداری نمایید.

لیکوئید کرم خونی به عنوان معجزه گر آبهای شیرین در ماهیگیری شناخته میشود. این لیکوئید بسیار تخصصی به گونه ای طراحی گردیده که به محض اینکه وارد آب شد با انتشار فرمونهای جنسی ماهی و همچنین عطر و بوی تقویت شده کرم خونی که بسیار برای ماهیان جذاب میباشد و همچنین انتشار طعمها و مزه های فوق العاده جذاب باعث میشود تا راندمان صید ماهی شما بسیار بسیار بیشتر گردد.

ابعاد7x7x7 سانتی‌متر
وزن60 گرم
جنسطعمه طبیعی

یکی دیگر از کاربردهای رایج کرم میل ورم و سوپر ورم جهت استفاده در ماهیگیری با قلاب می باشد. بسیاری از ماهیگیران این کرم ها را بعنوان طعمه ماهیگیری در صید ماهی های کپور، قزل آلای خال قرمز، قزل آلای رنگین کمان و باس دهان بزرگ بکار میگیرند

ابعاد9x1 سانتی‌متر
وزن2.7 گرم
جنسPVC
طول چوب در حالت بسته1 31295

طعمه لور نرم نئونی با ضریب گزش بسیار بالا می باشد.با داشتن نئون در بدنه خود مناسب برای شب و روز می باشد .لور نرم با ابعاد 9 سانتیمتر و وزن 2.7 گرم است که قابلیت نصب انواع قلاب ها با سایز مختلف را داراست. .

ابعاد1x0.3x0.3 سانتی‌متر
وزن0.2 گرم
جنسپلاستیکی ژله ایی
طول چوب در حالت بسته1 31295
ابعاد3x3x5 سانتی‌متر
وزن30 گرم
جنسمایع
طول چوب در حالت بسته3 31295
مناسب برای محیطآب شور /آب شیرین
ابعاد9x9x10 سانتی‌متر
وزن120 گرم
جنسپودر طعمه
سایر توضیحاتپودرفوری ساخت بویله غنی شده با لارو حشره

بویله ها یکی از طعمه های کاربردی و شناخته شده برای انواع کپور ماهیان است. این محصول با استفاده از لارو حشره بوداده شده به علاوه غلات مختلف و طعم دهنده های طبیعی تولید شده است پس از ترکیب با مقدار مناسب آب آماده مصرف می شود.

ابعاد7x7x10 سانتی‌متر
وزن150 گرم
جنسلوفاک

این محصول به وزن 150 گرم لوفاک با سایز 8 میلیمتر می باشد. قابل استفاده به عنوان طعمه ماهیگیری برای انواع ماهی بخصوص ماهی کپور است. طعم و بوی زیاد آن موجب جذب ماهی و موفقیت بیشتر در ماهیگیری می شود.

ابعاد19x13x5 سانتی‌متر
وزن100 گرم
جنسپودری
سایر توضیحاتطرز استفاده : پودر را با آب مخلوط نموده و بصورت خمیر درآورید سپس به راحتی بر روی قلاب قرار دهید

«طعمه ماهیگیری پودری گود فیشرمن مخصوص ماهی کپور» طعمه خوب برای ماهیان کپور و .... می باشد.این طعمه به رنگ زرد میباشد . پودر را با آب مخلوط نموده و بصورت خمیر درآورید سپس به راحتی بر روی قلاب قرار دهید . قابلیت استفاده در رودخانه، دریاچه ، سد و .... را دارد.

ابعاد3x3x7 سانتی‌متر
وزن25 گرم
جنسمایع

این محصول به حجم 25 سی سی و با طعم سیر و روغن ماهی قابل استفاده به عنوان طعمه ماهیگیری برای انواع ماهی بخصوص ماهی کپور است. طعم و بوی سیر زیاد آن موجب جذب ماهی و موفقیت بیشتر در ماهیگیری می شود. این اسانس به روش مخلوط کردن با خمیر به عنوان طعم دهنده قابل استفاده است.

ابعاد20x15x6 سانتی‌متر
وزن750 گرم
جنسپودر کپورگیری
طول چوب در حالت بسته31295
سایر توضیحاتمناسب تمام ماهی هایی مانند کپور، زردپر، ماهی سفید و ... که با طعمه خمیر صید می شوند.پودر ماهیگیری مخصوص تهیه طعمه‌ی خمیر / تهیه سریع و آسان طعمه خمیر برای قلاب / خمیر آماده شده محکم و ماندگار روی قلاب / وزن: 750 گرم
ابعاد10x1.5x1.5 سانتی‌متر
وزن14 گرم
جنسپلاستیک ABS
طول چوب در حالت بسته1 31295

این محصول با قابلیت درخشش در شب و شب رنگ بودن ،گوی رقابت در دسته ی طعمه مصنوعی برای صید ماهی شکاری را ربوده است .لور شب رنگ کیوتو مجهز به10 قلاب می باشد که این امر احتمال فرار ماهی حتی در گزش های تستی رو هم به صفر نزدیک می کند.

ابعاد18x5x5 سانتی‌متر
وزن35 گرم
طول چوب در حالت بسته1 31295
مناسب برای محیطآب شور /آب شیرین /آبهای سرد /آبهای گرم

محصول بالا شامل 10 عدد لور با کاربرد های ترکیبی می باشد . این پکیج به ماهیگیران کمک می کند در تمامی شرایط محیطی بی نیاز باشند. شامل 2 عدد لور استخوانی ، 2 عدد لور ژله ای و 5 عدد بچه ماهی ژله ای همراه لور میگو شب رنگ می باشد.

ابعاد8×2×2 سانتی‌متر
وزن26 گرم
جنسفلز
طول چوب در حالت بسته0.0 31295
ابعاد6x5x5 سانتی‌متر
وزن30 گرم
جنسخمیری
سایر توضیحاتBerkley PoweBaitتهیه شده از تکه های خرچنگتوپی های کوچک ( حبه ای )برند برکلی (Berkley)اورجینال ( آمریکا)مناسب تمامی ماهی مثل قزل آلا ، کپور ، سوف و ....قابل استفاده برای برای ماهی های مهاجم قزل الا، زردپر، سوف، اردک ماهی و ...)، دارای کیفیت بالا، استفاده سریع و آسان، قابلیت استفاده در رودخانه، دریاچه، دریا و ....
ابعاد9x1x1 سانتی‌متر
وزن7 گرم

طعمه ماهیگیری میگو می باشداین لور به خاطر همراه داشتن سیم بکسل ، هرز گرد ، مهره ی سیار ، یک عدد قلاب متصل و طراحی بی نظیر طبیعی خودش یکه پیشنهاد عالی برای مسابقات ماهیگیری می باشد.

دوستان عزیز، مقاله بهترین طعمه ماهیگیری همیشه بروزرسانی خواهد شد. مجددا به ما سر بزنید. خوشحال خواهیم شد.

بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید! ارسال دیدگاه
ارسال دیدگاه
امتیاز شما:
🔃