کنکور آسان است از معرفی تا رتبه های برتر کنکور

تاریخ انتشار: 25 مرداد 1402
تعداد دیدگاه: 0
تعداد بازدید: 224

چکیده : کنکور آسان است از معرفی تا رتبه های برتر کنکور در این مقاله مورد بررسی قرار گرفتند و نکات ارزشمندی در مورد پکیج های انتشارات گیلنا ونحوه تهیه آن ها گفته شد.

موسسه کنکور آسان است

اگر جزو آن دسته از افراد پرتلاش هستید و قصد دارید به هر قیمتی که شده در کنکور، رتبه خوبی به دست آورید، باید با مشاوران و مدرسان بسیار خوبی آشنا شوید تا به شما در این مسیر پر چالش کمک کند . در بیان کلی‌تر می‌توان گفت، کنکور هم مانند هر چیزی نیاز به یکسری لوازم اولیه دارد که اگر رعایت آن‌ها را در برنامه‌ریزی‌های خود قرار ندهید، قطعا مشکلات ریز و درشت زیادی گریبان‌گیر شما خواهد شد؛ پس تا پایان این مقاله همراه ما باشید تا شما را با ابزارهای تخصصی این مسیر، بهتر آشنا کنیم .

کنکور آسان است

آشنایی با موسسه کنکور آسان است

انتشارات گیلنا با نام رسمی کنکور آسان است در سال 1373 توسط حسین احمدی به ثبت رسید و با هدف تحقق عدالت آموزشی رسما کار خودش را آغاز کرد . انتشارات گیلنا جزو اولین موسسه‌هایی است که فعالیتش را در حوزه نشر دیجیتال و تولید محتوای آموزشی در قالب دی‌وی‌دی و ارائه پکیج‌های آموزشی آغاز کرده است . نکته جالب توجه درباره موسسه آموزشی کنکور آسان است این است که بیش از 3 میلیون نفر توانسته‌اند با استفاده از دی‌وی‌دی‌های آموزشی این برند در کنکور به نتیجه مطلوب خود دست پیدا کنند .

وجود مدرسین مجرب و حرفه‌ای مانند امیر مسعودی، عارف ربیعیان و ... که سخت‌ترین مطالب آموزشی دروسی چون فیزیک و شیمی را همچون آب خوردن به دانش‌آموزان یاد می‌دهند باعث شده است، همه ساله دانش‌آموزان زیادی سرنوشت خود در کنکور را به دستانِ مدرسان و مشاوران این مجموعه گره بزنند و به نتیجه مطلوب خود هم دست پیدا کنند .

حتی علی‌رغم ساخت شایعات، نشر اکاذیب درباره این موسسه، تلاش رقبا و برخی افراد سودجو برای تخریب نام کنکور آسان است، این مجموعه هنوز هم یکی از بهترین و قابل اعتمادترین موسسات آموزشی کنکور است که دانش‌آموزان و کنکوری‌ها می‌توانند روی اثربخشیِ خدمات آن بر رتبه کنکورشان حساب اساسی باز کنند .

این موسسه با سابقه درخشان و اعتبار بلند بالای خود، حتی لحظه‌ای دست از تلاش و پشتکار خود در ارائه خدمات موثر و با کیفیت بالا به دانش‌آموزان کنکوری برنداشته است . پیشنهاد ما برای اینکه در دام افراد سودجو و کلاهبردار نیفتید، این است که مستقیما از خدمات اصلی موسسه استفاده کنید؛ به این منظور بایستی حتما از کانال‌های رسمی و معتبر همچون سایت رتبه گردون با این مجموعه ارتباط بگیرید .

چرا باید موسسه کنکور آسان است را انتخاب کنیم؟

 • در این مجموعه تمام تکنیک‌ها و روش‌های تست زنی جهت کسب درصد و رتبه برتر برای هر درس به دانش آموزان آموزش داده می‌شود .

 • انتشارات گیلنا برای موفقیت هر یک از دانش آموزانش به صورت اختصاصی و منحصربه‌فرد تلاش و برنامه‌ریزی می‌کند . هدفِ شما در واقع، هدفِ آن‌هاست .

 • این موسسه گروهی از بهترین مدرسان مانند امیر مسعودی در فیزیک و عارف ربیعیان در شیمی را در اختیار دارد که پیچیده‌ترین مباحث دروس خود را به ساده‌ترین شیوه به دانش آموزان خود آموزش می‌دهند .

 • در هر کجای ایران که زندگی می‌کنید، می‌توانید به پکیج‌های آموزشی این موسسه دسترسی داشته باشید و از تمام خدمات آن مانند مشاوره رایگان نیز استفاده کنید .

 • مشاورین این موسسه با توجه‌به ویژگی‌های شخصیتی شما، بهترین برنامه تحصیلی را برایتان تنظیم خواهند کرد .

 • در مسیر موفقیت با کنکور آسان کم‌ترین چیزی که اهمیت دارد، نمرات شما در مدرسه است !

 • بعد از مشاهده سی‌دی‌های آموزشی، چنانچه در هر قسمت از آموزش درس یا هنگام تست زنی، در هر ساعت از شبانه روز با سوالی مواجه شدید، مشاور شما از سوی موسسه کنکور آسان، همواره پاسخگوی شماست .

انتشارات گیلنا

خدمات موسسه کنکور آسان است برای کدام مقاطع تحصیلی مناسب است؟

خدمات این موسسه شامل دوره‌ها و دی‌وی‌دی‌های آموزشی، مشاوره‌های تحصیلی، تمام مقاطع دوره اول دبیرستان، یعنی هفتم، هشتم، نهم و تمامی مقاطع دوره دوم دبیرستان، یعنی دهم، یازدهم و دوازدهم در سه رشته تجربی، انسانی و ریاضی را در بر می‌گیرد؛ بنابراین اگر تازه وارد دوره اول دبیرستان شده‌اید و به فکر رتبه‌های تک رقمی هستید، یا اینکه در یکی از مقاطع دوره دوم دبیرستان هستید و می‌خواهید هر چه زودتر مباحث دهم، یازدهم و دوازدهم را به طور کامل و مفهومی یاد بگیرید، تست بزنید و جمع‌بندی کنید، همچنین می‌توانید از پکیج‌ها و دی‌وی‌دی‌های کنکور آسان است استفاده کنید .

ناگفته نماند که چیزی غریب به 3 میلیون نفر (به اندازه جمعیت کشور مالدیو) تا کنون از دی‌وی‌دی‌های موسسه کنکور آسان است، نتیجه گرفته‌اند. همچنین برای خرید شیمی دهم تجربی کنکور آسان است با تدریس عارف ربیعیان میتوانید برروی لینک کلیک نمایید.

پکیج کنکور

چرا کنکور آسان است محدودیت پذیرش دارد؟

با توجه اینکه طرح‌ها و پکیج‌های این موسسه برای رشته‌های خاص و پرطرفدار است، این مجموعه ناگزیر است یک حد و سقف مشخصی را برای پذیرش دانش‌آموزان خود در نظر بگیرد تا به کیفیت و کمیت خدمات و آموزش‌ها نیز خدشه‌ای وارد نشود . بعد از ثبت‌نام در این موسسه، هر فرد بر اساس نقاط قوت و ضعف خود وارد مسیر هدایت تحصیلی می‌شود؛ برای مثال ممکن است یک داوطلب در شیمی قوی، اما در فیزیک ضعیف باشد . سپس تیم مشاوره کنکور آسان است مسیر تحصیلی و برنامه درسی این دانش‌آموز را بر اساس همین نقاط قوت و ضعف طراحی می‌کند و در تمام مراحلِ این مسیر نیز همراه او خواهد بود .

جمع‌بندی

در این مطلب موسسه کنکور آسان است را به شما معرفی کردیم، درباره شایعه کلاهبردار بودن این مجموعه، صحت یا کذب بودن آن صحبت کردیم؛ درنتیجه طبق شواهد و قرائن موجود، تمامی اتهامات وارده به موسسه کنکور آسان است رد می‌شود و شما همچنان می‌توانید روی آن به عنوان یک موسسه کنکوری خوش سابقه و معتبر حساب کنید . برای دریافت خدمات آموزش و مشاوره کنکور این موسسه می‌توانید به سایت رسمی آن تحت عنوان رتبه گردون مراجعه کنید .

تلفن تماس

 • 02166552600
 • 02191316001
 • 09121968536
 • 09121003198

برچسب ها : کنکور آسان است,گیلنا,انتشارات گیلنا

بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید! ارسال دیدگاه
ارسال دیدگاه
امتیاز شما:
🔃