لیست قیمت 35 مدل بهترین پوشک کودک تمام سایزها با جذب فوق العاده

تاریخ انتشار: 21 شهریور 1402
تعداد دیدگاه: 0
تعداد بازدید: 1741

از همان لحظه اول ورود من به دنیای مادری ، متوجه شدم که انتخاب نوع پوشکی که برای کودک من مناسب باشد ، که برای پوست او بهترین باشد و همچنین مقرون به صرفه باشد ، اولویت اصلی من به عنوان یک مادر خواهد بود ، به منظور از کوچکم در برابر مشکل آزار دهنده نشت و عفونت های دردناک محافظت کنید.
بنابراین ، در این مقاله ، من تصمیم گرفتم که به هر مادر جدیدی کمک کنم تا بهترین پوشک نوزاد را برای کودک خود انتخاب کند ، بنابراین برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آن به مطالعه ادامه دهید.

چگونه پوشک مناسب فرزندم را انتخاب کنم؟

در اینجا اساسی ترین مواردی را می توان در پوشک کودک خود یافت:

 1. ضخامت پوشک:ضخامت پوشک باید کمی باشد ، به طوری که فضای لباس را اشغال نکند و باعث ایجاد فاصله بین ران نشود.
 2. قدرت جذب آب:قدرت جذب آن زیاد است و با رنگ سبز داخل پوشک نشان داده می شود که نشان می دهد میزان جذب پوشک بیشتر است. چسب: پوشک را با چسب قوی انتخاب کنید ، تا بتوانید پوشک را محکم کنید.
 3. کناره های لاستیکی: راحتی بیشتری به کودک می دهید ، متناسب با فرم بدن است و برای جلوگیری از نشت ، بسته شدن آن را کنترل می کنید.
 4. اندازه گیری:اندازه مناسب وزن کودک خود را انتخاب کنید ، زیرا در هر اندازه گیری وزن کودک در کنار آن نوشته شده است و این یک روش موثر برای مادران جدید است که می توانند بفهمند کودک وزن خود را چگونه اندازه گیری می کند

نحوه انتخاب پوشک برای نوزادان تازه متولد شده

 1. هنگام انتخاب پوشک برای کودک خود برای اندازه گیری نوزادان ، برای اندازه گیری نوزادان ، اطمینان حاصل کنید که برای اولین بار پوشک با جایی برای بند ناف انتخاب کنید ، زیرا پزشکان توصیه می کنند پوشک را با باقی مانده بند ناف لمس نکنید تا از عفونت در این منطقه حساس جلوگیری کنید.
 2. انتخاب اندازه پوشک این است که برای سن و وزن نوزادان خود را مناسب و مطمئن شوید از پوشک نباید محکم تنگ در برابر معده و کمر این منطقه است.
 3. مرتباً پوشک کودک خود را مطابق با نیازهای او تغییر دهید ، خصوصاً که نوزادان زمان مشخصی ندارند که باید پوشک را تغییر دهند ، مانند سایر مراحل پیشرفته در آن گروه سنی.
 4. هنگام امتحان پوشک نوع جدید بیش از یک بسته خریداری نکنید ، بهتر است ابتدا آن را به اندازه کافی طولانی امتحان کنید و از مناسب بودن آن برای کودک خود مطمئن شوید.
 5. بیش از یک نوع پوشک را امتحان کنید تا بهترین نتیجه را برای پوست کودک خود ببرید ، که باعث نمی شود او خیس شود ، بنابراین آنچه با یک کودک سازگار است ممکن است با کودک دیگر سازگار نباشد.
 6. از خرید مقادیر زیادی از نوع پوشک مناسب کودک خودداری کنید ، زیرا نوزادان تازه متولد شده سریعتر از آنچه تصور می کنید رشد می کنند و ممکن است مجبور شوید هر زمان بخواهید سایز بزرگتری بخرید.

هر چند وقت یکبار نوزاد تازه متولد شده نیاز به تعویض پوشک دارد؟

تعداد دفعات ادرار یا اجابت مزاج هر نوزادی با کودک دیگر متفاوت است و این باعث می شود تعداد پوشک هایی که نوزادان استفاده می کنند ثابت نباشد ، اما در همه موارد پزشکان توصیه می کنند پوشک برای نوزادان حداکثر هر دو یا سه ساعت تعویض شود و البته هر زمان به آنها احتیاج دارد ، مثل اینکه پوشک پر از ادرار است یا وقتی کودک شما در آن مدفوع می کند ، حتی اگر دو ساعت از زمان قبلی نگذشته باشد و هرچه کودک بزرگتر باشد ، تعداد دفعاتی که پوشک او عوض می شود ، از البته ، و اگر در مورد یک شماره خاص تعجب می کنید ، موارد زیر ممکن است به شما کمک کند:

 • نوزادان تازه متولد شده:از یک روز تا یک ماه ممکن است به 10 تا 12 پوشک در روز نیاز داشته باشند که تقریباً هر ماه 300 عدد است.
 • نوزادان از یک ماه تا پنج ماهگی:ممکن است روزانه به 8 تا 10 پوشک نیاز داشته باشند که تقریباً 240 عدد در ماه است.
 • نوزادان بزرگتراز 5 ماه:ممکن است به شش تا هشت پوشک در روز نیاز داشته باشند که تقریباً هر ماه 200 عدد است.

در هر صورت به خاطر داشته باشید كه كودكان در این موارد با توجه به بسیاری از عوامل از جمله ماهیت دستگاه گوارش ، نوع شیردهی یا تغذیه مصنوعی و یا معرفی یا عدم وجود غذای جامد تفاوت زیادی در این موارد دارند.
کودک شما باید ظاهر شود و پوشک باید فوراً برداشته شود.برای محافظت از او در برابر بریدگی ، عفونت و عفونت های ادراری و همچنین پر کردن پوشک با ادرار ، زیرا باعث تحریک پوست او می شود.

اگر نمی توانید هر دو ساعت یکبار پوشک کودک خود را بررسی کنید ، می توانید به موارد زیر پایبند باشید:

 1. پوشک را قبل و بعد از هر شیردهی بررسی کنید.
 2. همچنین وقتی کودک گریه می کند و ناراحت کننده به نظر می رسد ، آن را بررسی کنید.
 3. قبل از خواب کودک ، چه در شب و چه در هنگام چرت زدن ، آن را بررسی کنید.
 4. به محض بیدار شدن آن را بررسی کنید.
 5. به محض ورود به رژیم غذایی کودک ، بعد از خوردن وعده های غذایی جامد ، آن را بررسی کنید.

نحوه آماده سازی برای تعویض پوشک

اولین بار تغییر پوشک ممکن است برای شما استرس آور و عجیب باشد ، اما بعد از چندین بار متخصص شدن ، در اینجا چند نکته برای تعویض آسان پوشک و بدون خرابکاری آورده شده است:

 1. همه چیزهایی را که لازم دارید آماده کنید: یکی از مشکلاتی که مادر در هنگام تعویض کودک به آن دچار می شود این است که لباس خود را دربیاورد و سپس به دنبال پوشک ، کرم و دیگران بگردد ، بنابراین قبل از شروع کار ، پوشک ، تشک تعویض ، دستمال مرطوب یا آب گرم ، پنبه و خامه در ناحیه پوشک.
 2. دستان خود را به خوبی بشویید:به این ترتیب که هیچ میکروبی را به ناحیه دستگاه تناسلی کودک منتقل نکنید.
 3. کودک خود را روی تشک قرار دهید:آن را به آرامی روی پشت او قرار دهید تا آسیب نبیند.
 4. فک پوشک:با بلند کردن آرام مچ پا به پایین ، کودک را از روی پوشک بلند کنید و اگر مدفوع زیادی وجود دارد ، می توانید آن را با قسمت بالای پوشک تمیز کنید.
 5. پوشک را دور بریزید:آن را درون کیسه پلاستیکی قرار داده و از دسترس کودک خارج کنید.
 6. کودک خود را تمیز کنید:از آب و پنبه یا دستمال مرطوب کودک استفاده کنید و مطمئن شوید که نظافت از جلو به عقب است و پس از استفاده پنبه یا دستمال را بیندازید ، سپس کودک را با دستمال یا حوله خشک کنید.
 7. پوشک زیر کودک خود بگذارید:بسیاری از نوزادان پس از برداشتن پوشک ادرار می کنند ، بنابراین سریع باشید.
 8. کرم مرطوب کننده بزنید :برای مرطوب کردن محل پوشک و جلوگیری از عفونت و لایه برداری.
 9. پوشک را به روش معمول ببندید:پس از این مرحله ، کودک خود را در لباس او قرار دهید ، و دست ها و دستان خود را به خوبی بشویید.

روش های جلوگیری نشت پوشک

اول از همه ، در ماه های اول زندگی کودک خود انتظار داشته باشید که تزریق ، بدون توجه به نوع پوشکی که استفاده می کنید ، مکرر باشد (زیرا طبیعت ادرار و مدفوع کودک کوچک شما بسیار مایع است) ، و بدانید که بزرگتر کودک شما ، بیشتر ادرار افزایش می یابد ، به عنوان مثال هنگامی که فرزند شما سال اول ادرار دو برابر مقدار ادرار در روز است که در ماه اول خود داشته است.
بنابراین ، از نشت نترسید و ابتدا مطمئن شوید که از اندازه مناسب پوشک برای سن او استفاده کرده اید و آن را به خوبی بسته اید ، سپس این سه قسمت را بررسی کنید:

 1. پشت نوزاد:به دلیل وجود فاصله ای بین پوشک و پشت نوزاد ، که ممکن است به دلیل حرکات فعال پا ، به خصوص در ماه های اول یا به دلیل پوشک در معده نوزاد بالا می رود و از پشت به پایین می افتد.
  برای جلوگیری از نشتی از پشت ، اطمینان حاصل کنید که پوشک را به اندازه کافی بالا بکشید ، به طوری که پشت پوشک کمی بالاتر از جلو باشد ، سپس نوار را نسبتاً پایین ببندید.
 2. پاهای کودک و پهلوها:شکاف های اطراف ران کودک باعث نشت پوشک می شود ، مخصوصاً هنگام نصب آنها روی صندلی ها یا کالسکه های آنها ، و می توانید با محکم نگه داشتن پوشک و کشیدن آن ، به ناف برسید و نوار پوشک را با زاویه کمی بچسبانید ، مطمئن شوید که آن را در اطراف کشاله ران تنظیم کنید تا متناسب با اندازه آن باشد.
  در مورد دو طرف ، متوجه خواهیم شد که وقتی قسمت های اطراف پاها به سمت داخل تا می شوند ، پوشک از آنها نشت می کند ، یا اگر نوار پوشک به طور یکنواخت روی دو طرف نصب نشده است ، بنابراین اطمینان حاصل کنید که لبه های لبه ها پوشک تراز شده و به داخل تا نشده و نوار از راست و چپ به طور مساوی نصب شده است.
 3. شکم کودک:گاهی اوقات از ناحیه شکم نشتی وجود دارد که معمولاً به دلیل خوابیدن نوزاد روی شکم است که باعث می شود ادرار به سمت بالا جریان داشته باشد یا اینکه آلت تناسلی مردها بالاتر است و در این حالت خود را تنظیم کنید پوشک کودک به طوری که جلوی آن بالاتر باشد کمی در عقب ، با نوار بسته و در مورد نوزادان پسر نیز قبل از بستن پوشک مطمئن شوید که آلت تناسلی مرد به سمت پایین است.


لیست 35 مدل بهترین پوشک کودک تمام سایزها + خرید


2.پوشک مای بیبی آبی سری مهربان با پوست سایز 1 بسته 40 عددی

پوشک مای بیبی آبی سری مهربان با پوست سایز 1 بسته 40 عددی
تعداد کلی40 عدد
مناسب برای وزن2 تا 5 کیلوگرم
سایزکوچک
نحوه بسته شدنچسبی
سایر توضیحاتپوشک اکونومی
سایز خیلی کوچک
حاوی عصاره بابونه ضد حساسیت
لایه رویی به نرمی پنبه
لایه کشسان دور ران پا
لایه رنگی فوق جاذب
لایه محافظ کشسان عمودی
لایه بیرونی تنفسی
نوارهای کناری کشسان

پوشک «مای بیبی» سری مهربان با پوست، حاوی عصاره بابونه است که در برابر حساسیت از پوست لطیف کودک محافظت می‌کند.
لایه‌ی رویی پوشک به نرمی پنبه استو لایه‌ی تنفسی آن قابلیت عبور هوا دارد.
لایه فوق جاذب، رطوبت را جذب میکند که این نیز باعث کاهش حساسیت پوستی خواهد شد.
از طرف دیگر لایه‌ی کشسان راحت دور ران پا، حس راحتی به کودک داده و لایه‌ی محافظ کشسان عمودی آن نیز از نشستی ادرار جلوگیری می‌کند.
چسب های محکم و مطمئن پوشک مای بیبی با 30% کشسانی بیشتر نوارهای کناری کمک می‌کند تا پوشک متناسب با بدن کودک بسته شود و راحتی تحرک را نیز به کودکان هدیه می‌کند.


3.پوشک کوکومی سایز 1 بسته 11 عددی

پوشک کوکومی سایز 1 بسته 11 عددی
تعداد کلی11 عدد
مناسب برای وزن2 تا 5 کیلوگرم
سایزکوچک
نحوه بسته شدنچسبی
سایر توضیحاتسایز خیلی کوچک
جذب بالا
لایه کشسان راحت دور ران پا
لابه بیرونی نرم و جذاب

4.پوشک کودک بارلی سایز 1 بسته 20 عددی

پوشک کودک بارلی سایز 1 بسته 20 عددی
تعداد کلی20 عدد
مناسب برای وزن2 تا 5 کیلوگرم
سایزکوچک
نحوه بسته شدنچسبی

5.پوشک بچه او بیبی سایز 1 بسته 20 عددی

پوشک بچه او بیبی سایز 1 بسته 20 عددی
تعداد کلی20 عدد
مناسب برای وزن2 تا 4 کیلوگرم
نحوه بسته شدنچسبی
سایر توضیحاتلایه پخش کننده
لایه محافظ عمودی
دارای نوار های کناری کشسان
دارای نوار طرح دار جلو
دارای لایه پشت پارچه‌ای تنفسی

6.پوشک بیبی کینگ سایز 1 بسته 20 عددی

پوشک بیبی کینگ سایز 1 بسته 20 عددی
تعداد کلی20 عدد
مناسب برای وزن2 تا 5 کیلوگرم
نحوه بسته شدنچسبی
سایر توضیحاتقدرت جذب بالا
نرم و سازگاربا پوست
فرم آناتومیک برای راحتی نوزاد
لایه بیرونی پارچه اینـرم و لطیـف
دارای لایه عمودی محافظ جهت ممانعت از نشتی
چسب مکانیکال جهت باز و بسته شدن راحت و بدون هیچگونه عوارض پوستی
دارای لایه فوق جاذب ADL جهت جذب سریع وجلوگیری از بازگشت مایع به سطح پوست
استفاده از بهترین نوع ترکیب مواد و پودر جاذب جهت سبک تر شدن و حداکثر جذب ممکن

پوشک سایز یک بیبی کینگ با توجه به اینکه نوزاد در روزهای اول زندگی خود نیاز به مراقبت بیشتری دارد طراحی گردیده است این سایز برای مراقبت از پوست نرم و حساس نوزاد از لایه های داخلی و خارجی نرم و لطیف استفاده می کند و همچنین با استفاده از لایه فوق جاذب ADL مانع از بازگشت مایع به سطح پوست نوزاد می شود و شما براحتی با استفاده از چسب های مکانیکال پوشک بیبی کینگ که قابلیت باز بسته شدن به دفعات را دارد می توانید نوزاد خود را پوشک نمایید.
پوشک بیبی کینگ محصول شرکت آرمان سلولز است که با هدف تولید پوشک با کیفیت خوب برای کودکان و قیمت مناسب برای خانواده ها با استفاده از جدیدترین تکنولوژی روز دنیا و بهترین مواد اولیه توسط متخصصان خارجی و ایرانی تولید می شود.
پوشک بیبی کینگ به گونه ای طراحی گردیده تا با آناتومیک بدن نوزاد متناسب بوده و راحتی و آرامش او را در روزهای ابتدایی زندگیش فراهم می نماید.

7.پوشک کودک مامی کد 001 سایز 1 بسته 38 عددی

پوشک کودک مامی کد 001 سایز 1 بسته 38 عددی
تعداد کلی38 عدد
مناسب برای وزن2 تا 4 کیلوگرم
سایزخیلی کوچک
نحوه بسته شدنچسبی
سایر توضیحاتدارای توده جاذب چند لایه برای جذب بیشتر
دارای نشانگر زمان تعویض
دارای پودر جاذب آنتی باکتریال و ضد حساسیت
دارای لایه پشت پارچه ای تنفسی
مناسب پوست‌های حساسدارد
قابلیت عبور هوادارد

8.پوشک مولفیکس مدل 3D newborn سایز 1 بسته 42 عددی به همراه دستمال مرطوب

پوشک مولفیکس مدل 3D newborn سایز 1 بسته 42 عددی به همراه دستمال مرطوب
تعداد کلی42 عدد
مناسب برای وزن2 تا 5 کیلوگرم
نحوه بسته شدنچسبی
سایر توضیحاتپوشک به همراه دستمال مرطوب
مانع از ایجاد حساسیت
فاقد لاتکس، پارابن و BPA
سازگار با پوست لطیف نوزاد، نرم مانند پنبه
دارای تکنولوژی عبور هوا
لایه رویی و پشتی نرم، با قابلیت عبور هوا
دارای دو لایه محافظ کشسان
نوارهای کناری، دارای کشسانی بیشتر
دارای انحنای بند ناف
دارای نشانگر تعویض با تغییر رنگ
جلوگیری از نشت مایعات
دارای عصاره آلوئه ورا و بابونه

9.پوشک مای بیبی آبی سری مهربان با پوست سایز 2 بسته 44 عددی

پوشک مای بیبی آبی سری مهربان با پوست سایز 2 بسته 44 عددی
تعداد کلی44 عدد
مناسب برای وزن3 تا 6 کیلوگرم
سایزکوچک
نحوه بسته شدنچسبی
سایر توضیحاتسایز کوچک
حاوی عصاره بابونه ضد حساسیت
لایه رویی به نرمی پنبه
لایه کشسان دور ران پا
لایه رنگی فوق جاذب
لایه بیرونی تنفسی
لایه محافظ کشسان عمودی
نوارهای کناری کشسان

10.پوشک مای بیبی آبی سری مهربان با پوست سایز 2 بسته 18 عددی

پوشک مای بیبی آبی سری مهربان با پوست سایز 2 بسته 18 عددی
تعداد کلی18 عدد
مناسب برای وزن3 تا 6 کیلوگرم
سایزکوچک
نحوه بسته شدنچسبی
سایر توضیحاتسایز کوچک
حاوی عصاره بابونه ضد حساسیت
لایه رویی به نرمی پنبه
لایه کشسان دور ران پا
لایه رنگی فوق جاذب
لایه بیرونی تنفسی
لایه محافظ کشسان عمودی
نوارهای کناری کشسان

11.پوشک بی تا سایز کوچک بسته 20 عددی

پوشک بی تا سایز کوچک بسته 20 عددی
تعداد کلی20 عدد
مناسب برای وزن5 تا 10 کیلوگرم
نحوه بسته شدنچسبی

13.پوشک مولفيکس سايز 3 بسته 70 عددي

پوشک مولفيکس سايز 3 بسته 70 عددي
تعداد کلی70 عدد
مناسب برای وزن4 تا 9 کیلوگرم
سایزمتوسط
نحوه بسته شدنچسبی

14.۰۷:۴۳:۳۱ پوشک مای بیبی آبی سری مهربان با پوست سایز 3 بسته 38 عددی

۰۷:۴۳:۳۱ پوشک مای بیبی آبی سری مهربان با پوست سایز 3 بسته 38 عددی
تعداد کلی38 عدد
مناسب برای وزن5 تا 9 کیلوگرم
سایزمتوسط
نحوه بسته شدنچسبی
سایر توضیحاتپوشک اکونومی
سایز متوسط
حاوی عصاره بابونه ضد حساسیت
لایه رویی به نرمی پنبه
لایه کشسان دور ران پا
لایه رنگی فوق جاذب
لایه بیرونی تنفسی
لایه محافظ کشسان عمودی
نوارهای کناری کشسان

15.پوشک بچه مای بیبی کد 01 سایز 3 بسته 38 عددی

پوشک بچه مای بیبی کد 01 سایز 3 بسته 38 عددی
تعداد کلی38 عدد
مناسب برای وزن5 تا 9 کیلوگرم
سایزمتوسط
نحوه بسته شدنچسبی

16.پوشک بارلی سایز 3 بسته 46 عددی به همراه دستمال مرطوب

پوشک بارلی سایز 3 بسته 46 عددی به همراه دستمال مرطوب
تعداد کلی46 عدد
مناسب برای وزن4 تا 9 کیلوگرم
سایزمتوسط
نحوه بسته شدنچسبی
سایر توضیحاتهمراه با رایحه بابونه
به همراه دستمال مرطوب
تعداد دستمال 20 عدد
مناسب پوست‌های حساسدارد

کیفیت خواب، راحتی هنگام حرکت و نبود دردسرهای تعویض از مزیت‌های پوشک مناسب است.
پوشک بارلی سایز 3 بسته 46 عددی به همراه دستمال مرطوب علاوه بر کیفیت خوبی که دارد، برای شما بسیار باصرفه خواهد بود. پوشک استاندارد و باکیفیت آرامش کودکان و آسایش بیش‌تر خانواده‌ها را تأمین خواهد کرد.
پوشک نقش بسیار مهمی در ایجاد آرامش و کیفیت زندگی روزمره کودکان و حتی شما والدین خواهد داشت.
بیداری و خواب خوب کودکان به عواملی مانند پوشک مناسب هم‌بستگی دارد.
پوشک بارلی از مواد اولیه مرغوبی برای کودک شما تولید شده است.
این پوشک‌ها از قدرت جذب بالایی برخوردارند و بافت داخلی آن‌ها به نرمی پنبه و از جنس کتان است.
کودکان در تماس با آن حس خوبی خواهند داشت و راحت‌ترند.
استفاده از پوشک‌های شورتی فرآیند تعویض پوشک را بسیار ساده می‌کنند و این مسئله برای مادران اهمیت بسیاری دارد.

17.پوشک مولفیکس مدل 001 سایز 5 بسته 50 عددی

پوشک مولفیکس مدل 001 سایز 5 بسته 50 عددی
تعداد کلی50 عدد
مناسب برای وزن11 تا 25 کیلوگرم
سایزخیلی بزرگ
نحوه بسته شدنچسبی

18.پوشک کودک کانفی سایز 5 بسته 34 عددی

پوشک کودک کانفی سایز 5 بسته 34 عددی
تعداد کلی34 عدد
مناسب برای وزن11 تا 25 کیلوگرم
سایزخیلی بزرگ
نحوه بسته شدنچسبی
سایر توضیحاتدارای نوارهای جانبی کشسانی بالا
دارای لبه‌های جانبی ضد آب
دارای لایه فوق جاذب
دارای سطح فوقانی فوق‌العاده نرم
دارای لوسین جهت محافظت از پوست

پوشک سایز 5 برند «کانفی» یک پوشک برای نوزادان 11 تا 25 کیلوگرم است.
لایه فوق جاذب، لبه‌های جانبی ضد آب، سطح فوقانی فوق‌العاده نرم و لوسین از جمله مشخصه‌‌های این محصول هستند.
تا زمانی‌که کودک برای رفتن به دستشویی اراده پیدا کند، این پوشک است که از پوست او محافظت می‌کند.
پوشک نامناسب، ممکن است موجب انحراف پاهای کودک، عفونت ادراری، حساسیت پوستی و بیماری‌های جدی‌تری شود.
لایه فوق جاذب به کار رفته در ساختار پوشک برند «کانفی» میزان جذب رطوبت را به حداکثر می‌رساند.
همچنین وجود لبه‌های جانبی ضد آب در این پوشک، از عبور رطوبت به بیرون پوشک جلوگیری می‌کند.
این پوشک که به خوبی جریان هوا را عبور می‌دهد، باعث تنفس راحت پوست نوزاد می‌شود.
لوسین به کار رفته در تولید این پوشک نیز، پوست نوزاد را همواره نرم و لطیف نگه داشته و از بوی نامطبوع جلوگیری می‌کند.
پوشک برند «کانفی» با دارا بودن نوار چسب‌هایی در قسمت کناری و جلوی پوشک به دفعات مورد نیاز، به صورت چسبی بسته می‌شود.
پوشک برند «کانفی» با پوست لطیف نوزاد سازگار بوده و حساسیتی ایجاد نمی‌کند.
لازم به ذکر است، بسته‌بندی این مدل دارای 34 عدد پوشک با سایز خیلی بزرگ است.

19.پوشک مای بیبی آبی سری مهربان با پوست سایز 5 بسته 28 عددی

پوشک مای بیبی آبی سری مهربان با پوست سایز 5 بسته 28 عددی
تعداد کلی28 عدد
مناسب برای وزن12 تا 20 کیلوگرم
سایزخیلی بزرگ
نحوه بسته شدنچسبی
سایر توضیحاتپوشک اکونومی
سایز خیلی بزرگ
حاوی عصاره بابونه ضد حساسیت
لایه رویی به نرمی پنبه
لایه کشسان دور ران پا
لایه رنگی فوق جاذب
لایه بیرونی تنفسی
لایه محافظ کشسان عمودی
نوارهای کناری کشسان

20.پوشک مای بیبی پول آپ سایز 5 بسته 26 عددی

پوشک مای بیبی پول آپ سایز 5 بسته 26 عددی
تعداد کلی26 عدد
مناسب برای وزن13 تا 20 کیلوگرم
سایزخیلی بزرگ
نحوه بسته شدنشورتی
قابلیت عبور هوادارد

21.پوشک بچه مای بیبی کد 01 سایز 5 بسته 28 عددی

پوشک بچه مای بیبی کد 01 سایز 5 بسته 28 عددی
تعداد کلی28 عدد
مناسب برای وزن12 تا 20 کیلوگرم
سایزخیلی بزرگ
نحوه بسته شدنچسبی

22.پوشک بچه مای بیبی کد 01 سایز 4 بسته 34 عددی

پوشک بچه مای بیبی کد 01 سایز 4 بسته 34 عددی
تعداد کلی34 عدد
مناسب برای وزن8 تا 16 کیلوگرم
سایزبزرگ
نحوه بسته شدنچسبی

23.پوشک کانفی سایز 4 بسته 40 عددی

پوشک کانفی سایز 4 بسته 40 عددی
تعداد کلی40 عدد
مناسب برای وزن8 تا 18 کیلوگرم
سایزبزرگ
نحوه بسته شدنچسبی
سایر توضیحاتدارای نوارهای جانبی کشسانی بالا
دارای لبه‌های جانبی ضد آب
دارای لایه فوق جاذب
دارای سطح فوقانی فوق‌العاده نرم
دارای لوسین جهت محافظت از پوست
مناسب پوست‌های حساسدارد
قابلیت عبور هوادارد

24.پوشک بارلی سایز 4 بسته 40 عددی به همراه دستمال مرطوب

پوشک بارلی سایز 4 بسته 40 عددی به همراه دستمال مرطوب
تعداد کلی40 عدد
مناسب برای وزن7 تا 18 کیلوگرم
سایزبزرگ
نحوه بسته شدنچسبی
سایر توضیحاتهمراه با رایحه بابونه
به همراه دستمال مرطوب
تعداد دستمال 20 عدد
مناسب پوست‌های حساسدارد

پوشک بارلی سایز ۴ برای نوزادان با وزن ۷ تا ۱۸ کیلوگرم مناسب است.
در هر بسته پوشک بارلی ۴۰ عدد پوشک قرار دارد. نحوه بسته شدن این پوشک از نوع چسبی است و باز و بسته کردن آن کار چندان سختی نیست و این کار را می‌توانید به سرعت انجام دهید.
از ویژگی‌های پوشک بارلی می‌توان به رایحه بابونه آن اشاره کرد.
رایحه بابونه باعث نرمی و لطافت پوست شده و ضد حساسیت است و مانع از ایجاد حساسیت روی پوست فرزند شما خواهد شد.
همچنین به همراه پوشک بارلی سایز چهار ۲۰ عدد دستمال مرطوب هم عرضه شده است.
جنس پوشک به گونه‌ای است که با پوست نوزادان سازگار بوده و از لایه‌های داخلی و خارجی بسیار نرم و لطیفی تشکیل شده است. این پوشک قدرت جذب خوبی هم دارد.
اگر به دنبال یک پوشک خوب و مناسب برای فرزند دلبندتان هستید، این محصول می‌تواند گزینه مناسبی برای شما باشد.

25.پوشک کودک مولفیکس سایز 4 بسته 34 عددی

پوشک کودک مولفیکس سایز 4 بسته 34 عددی
تعداد کلی34 عدد
مناسب برای وزن7 تا 18 کیلوگرم
سایزبزرگ
نحوه بسته شدنشورتی

26.پوشک مای بیبی پول آپ سایز 4 بسته 15 عددی

پوشک مای بیبی پول آپ سایز 4 بسته 15 عددی
تعداد کلی15 عدد
مناسب برای وزن9 تا 17 کیلوگرم
سایزبزرگ
نحوه بسته شدنشورتی
سایر توضیحاتسایز بزرگ
کش یکپارچه °360 راحت و با متناسب با بدن کودک
لایه محافظ عمودی ضد نشتی
لایه بیرونی تنفسی
چسب دورانداز بهداشتی
جست و خیز راحت
تعویض آسان

27.پوشک مای بیبی آبی سری مهربان با پوست سایز 6 بسته 24 عددی

پوشک مای بیبی آبی سری مهربان با پوست سایز 6 بسته 24 عددی
تعداد کلی24 عدد
مناسب برای وزن15 تا 25 کیلوگرم
سایزخیلی بزرگ
نحوه بسته شدنچسبی
سایر توضیحاتپوشک اکونومی
سایز خیلی خیلی بزرگ
حاوی عصاره بابونه ضد حساسیت
لایه رویی به نرمی پنبه
لایه کشسان دور ران پا
لایه رنگی فوق جاذب
لایه بیرونی تنفسی
لایه محافظ کشسان عمودی
نوارهای کناری کشسان

28.پوشک بچه کانفی کد 01 سایز 6 بسته 28 عددی

پوشک بچه کانفی کد 01 سایز 6 بسته 28 عددی
تعداد کلی28 عدد
مناسب برای وزنبیشتر از 16 کیلوگرم
سایزخیلی بزرگ
نحوه بسته شدنچسبی
قابلیت عبور هوادارد

29.پوشک کودک مولفیکس سایز 6 بسته 24 عددی

پوشک کودک مولفیکس سایز 6 بسته 24 عددی
تعداد کلی24 عدد
مناسب برای وزنبیشتر از 15 کیلوگرم
سایزخیلی بزرگ
نحوه بسته شدنچسبی

30.پوشک بچه مای بیبی کد 01 سایز 4 بسته 8 عددی

پوشک بچه مای بیبی کد 01 سایز 4 بسته 8 عددی
تعداد کلی8 عدد
مناسب برای وزن8 تا 16 کیلوگرم
سایزبزرگ
نحوه بسته شدنچسبی

31.پوشک کودک جان به به مدل jumbo paket سایز 4 بسته 40 عددی

پوشک کودک جان به به مدل jumbo paket سایز 4 بسته 40 عددی
تعداد کلی40 عدد
گروه سنی9 تا 24 ماهگی
مناسب برای وزن7 تا 18 کیلوگرم
سایزبزرگ
نحوه بسته شدنچسبی

پوشک جان به به ساخت کشور ترکیه بوده و برای عرضه در اشل بالا به شکل کاملا اقتصادی طراحی شده است تا با وجود کیفیت مطلوب قیمت مناسب و در حد توان همه قشرها داشته باشد.
پوشک جان به به با لوسیون، اکسید روی و ویتامین E آغشته شده که حساسیت‌های پوستی کودک شما را به حداقل می‌رساند و کناره‌های ارتجاعی پوشک کانفی کاملا فرم آناتومیک بدن کودک را به خود می‌گیرد.

32.پوشک مولفیکس سایز 4 بسته 12 عددی

پوشک مولفیکس سایز 4 بسته 12 عددی
تعداد کلی12 عدد
مناسب برای وزن7 تا 18 کیلوگرم
نحوه بسته شدنچسبی
سایر توضیحاتتکنولوژی 3 بعدی، سیستم انعطاف‌پذیر
نوارهای کناری، دارای کشسانی بیشتر
لایه محافظ عمودی، کشسان دو لایه
سیستم کشسان مرکزی، راحت و انعطاف‌پذیر
دارای دو لایه سبز و دو ناحیه جاذب
فاقد لاتکس، پارابن و BPA
لایه رویی و پشتی نرم، با قابلیت عبور هوا
دارای نشانگر تعویض با تغییر رنگ
جلوگیری از نشت مایعات
دارای عصاره آلوئه ورا و بابونه

قطعا فاکتوری که یک پوشک را از سایر پوشک‌های متفرقه متمایز می‌کند و از اهمیت بالایی برخوردار است،‌ میزان جذب مایعات است.

در مورد پوشک‌های این برند بایستی بگوییم که وجود دو لایه جذب که به دو لایه سبز و دو ناحیه جاذب معروف هستند، باعث شده میزان جذب مایعات در این پوشک‌ها به حداکثر میزان ممکن برسد.

اولین ویژگی در مورد این سری از پوشک‌های برند «مولفیکس» وجود تکنولوژی منحصر به فرد 3 بعدی و سیستم انعطاف‌پذیر است که باعث می‌شود پوشک به خوبی روی بدن کودک قرار گرفته و در ناحیه کش دور کمر و دور ران‌ها به خوبی فیکس شود،‌ به این ترتیب از نشت نم و رطوبت به بیرون از پوشک جلوگیری می‌کند. کشسانی بیشتر در نواحی مرکزی پوشک نیز باعث می‌شو‌د کودک احساس راحتی بیشتری را تجربه کند و به خوبی بتواند پاهایش را حرکت دهد. علاوه بر این نوارهای کناری نیز از کشسانی نسبتا خوبی برخوردار هستند.
لایه‌های رویی و پشتی این پوشک نرم و لطیف هستند به طوری که در تماس با پوست بدن کودک، کوچکترین حساسیتی ایجاد نکرده و راحتی و آرامش را برای او به ارمغان می‌آورند.

اگر جزو کسانی هستید که می‌خواهید برای اولین بار کودک خود را پوشک کنید و نگران زمان تعویض پوشک او هستید و به نوعی در زمان درست تعویض پوشک مردد هستید،‌ نگران این موضوع نباشید، چرا که برند خوش‌نام «مولفیکس» با قرار دادن نشان‌گر زمان تعویض پوشک بر روی محصولات خود، ‌این امکان را به شما می‌دهد تا به راحتی این زمان را تشخیص دهید.
در واقع این نشان‌گر با تغییر رنگ نسبت به حالت اولیه، به شما این آلارم را می‌دهد که زمان تعویض پوشک کودک رسیده است.

با این طراحی دیگر نیاز به چک کردن مداوم کودک نخواهید داشت. لاتکس، پارابن و BPA از جمله مواد مضری هستند که در پوشک‌های برند «مولفیکس» خبری از آن‌ها نیست. علاوه بر این‌، ‌این پوشک حاوی عصاره آلوئه‌ورا و بابونه بوده که از ورم، قرمزی پوست، اگزما، خارش و التهابات پوستی جلوگیری می‌کند.
پوشک «مولفیکس» سایز 4 یک پوشک سایز بزرگ محسوب شده و با توجه به این سایز مناسب برای کودکان با وزن 7 تا 18 کیلوگرم است.
بسته‌بندی این پوشک دارای 12 عدد پوشک است.

33.پوشک مای بیبی آبی سری مهربان با پوست سایز 4 بسته 12 عددی

پوشک مای بیبی آبی سری مهربان با پوست سایز 4 بسته 12 عددی
تعداد کلی12 عدد
مناسب برای وزن8 تا 16 کیلوگرم
سایزبزرگ
نحوه بسته شدنچسبی
سایر توضیحاتسایز بزرگ
حاوی عصاره بابونه ضد حساسیت
لایه رویی به نرمی پنبه
لایه کشسان دور ران پا
لایه رنگی فوق جاذب
لایه بیرونی تنفسی
لایه محافظ کشسان عمودی
نوارهای کناری کشسان

34.پوشک مای بیبی آبی سری مهربان با پوست سایز 0 بسته 22 عددی

پوشک مای بیبی آبی سری مهربان با پوست سایز 0 بسته 22 عددی
تعداد کلی22 عدد
مناسب برای وزنبدو تولد تا 2.5 کیلوگرم
نحوه بسته شدنچسبی
سایر توضیحاتمناسب نوزادان زودرس
حاوی عصاره بابونه ضد حساسیت
لایه رویی به نرمی پنبه
لایه کشسان دور ران پا
لایه رنگی فوق جاذب
لایه بیرونی تنفسی
لایه محافظ کشسان عمودی
نوارهای کناری کشسان

35.پوشک مای بیبی آبی سری مهربان با پوست سایز 0 بسته 22 عددی

پوشک مای بیبی آبی سری مهربان با پوست سایز 0 بسته 22 عددی
تعداد کلی22 عدد
مناسب برای وزنبدو تولد تا 2.5 کیلوگرم
سایزکوچک
نحوه بسته شدنچسبی
سایر توضیحاتخیلی کوچک
مناسب نوزادان زودرس
حاوی عصاره بابونه ضد حساسیت
لایه رویی به نرمی پنبه
لایه کشسان دور ران پا
لایه رنگی فوق جاذب
لایه بیرونی تنفسی
لایه محافظ کشسان عمودی
نوارهای کناری کشسان

اندازه پوشک کودک

لازم است چندین مارک پوشک را امتحان کنید تا بتوانید بهترین نتیجه را بگیرید. پوشک ها در این اندازه ها تولید می شوند:
 • پوشک نوزاد تازه متولد شده: تقریبا معادل چهار و نیم کیلو
 • اندازه 1: بین 3.8 تا 6.3 کیلوگرم
 • اندازه 2: بین 5.4 تا 8.16 کیلوگرم
 • اندازه 3: بین 7.2 تا 12.7 کیلوگرم
 • اندازه 4: بین 9.97 تا 16.78 کیلوگرم
 • اندازه 5: بین 12.24 تا 15.87 کیلوگرم
 • اندازه 6: از 15.87 کیلوگرم تا بیشتر
 • سایز 7: از 18.59 کیلوگرم تا بیشتر
همانطور که می بینید، برخی از این سایزها همپوشانی دارند. بنابراین نیاز است هنگام انتخاب آنها بدن کودک خود را در نظر بگیرید.
به این موضوع هم دقت کنید که هر مارک پوشک، می تواند سایزهای متفاوتی داشته باشد.

دوستان عزیز، مقاله لیست قیمت 35 مدل بهترین پوشک کودک تمام سایزهابا جذب فوق العاده+ خرید همیشه بروزرسانی خواهد شد.مجددا به ما سر بزنید .خوشحال خواهیم شد.

منبع مقاله :دیجی کالا

بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید! ارسال دیدگاه
ارسال دیدگاه
امتیاز شما:
🔃