✅ 20 مدل موزن گوش و بینی و ابرو (ارزان و پرفروش)

تاریخ انتشار: 22 شهریور 1402
تعداد دیدگاه: 0
تعداد بازدید: 2509

با افزایش سن ، مو در بینی بیشتر می شود ، بنابراین طبیعی است که از دستگاه حذف موهای زائد استفاده کنیم ، به خصوص هنگامی که به میانسالی یا بالاتر می رسیم.

موی بینی برای بسیاری از خانم ها یا آقایان یک مشکل است ، اما بسیاری از ما متوجه نیستیم که از بین بردن موهای بینی مسئله ای ساده است و تمام آنچه شما اغلب نیاز خواهید داشت یک اصلاح کننده مناسب بینی است.

بنابراین ما در اینجا به شما کمک می کنیم تا بهترین مدل اصلاح موی بینی را پیدا کنید.

چگونه یک دستگاه موزدایی بینی مناسب انتخاب کنیم؟

تهیه موزن مناسب بینی ممکن استکمی دشوار باشد آن همه یه این دلیل که مارک های مختلفی در بازار موجود هستند و در طراح های متفاوتی ارائه شده اند.

موزن گوش و بینی چیست؟

دستگاهی است که برای از بین بردن موهای زائد در گوش و بینی طراحی شده اند که همگی آنها از تیغ های کوچک و نازکی برای حذف موها استفاده میکنند.
مهمترین مزیت های اصلی این دستگاها استفاده آسان و عدم آسیب رسانی به نواحی داخلی گوش و بینی است و همچنین هیچگونه حساسیت و التهابی در این نواحی ایجاد نمی کنند.

قبل از ساخت موزن های گوش و بینی مردم از موگیر ها و قیچی ها برای تمیز کردن بینی و گوش خود می کردند که خالی از مشکل و درد نبود.
اما امروزه موزن های گوش و بینی به راحتی هر چه تمامتر اقدام از بین برد موهای زائد گوش و بینی می کنند.

ویژگیموزن گوش ، بینی و ابرو

یکی از ویژگیهای بارز موزن بینی ، گوش و ابرو شارژی بودن آن می باشد ، که دارای 2 نوع باطری قلمی و باطری شارژی می باشد و به راحتی می توانید حمل و در هر مکانی استفاده کنیدو سریهای مختلف و کاربردی با قابلیت شستشو می باشد که به کاربرد آنها اشاره می کنیم .

انواع سری های موزن و کاربرد

 • سری چرخشی :جهت اصلاح موهای داخل بینی و گوش
 • سری شانه ای تخت:جهت اصلاح ابرو
 • سری خط زن :جهت اصلاح خط ریش
 • سری باریک و بلند :جهت اصلاح موهای روی لاله گوش و سبیل

چرا باید از دستگاه موزن گوش و بینی استفاده کنیم؟

وجود مو در بینی و گوش فواید بسیاری از مانع از ورود گردو غبار و آلاینده ها موجود در هوا به داخل بدن میشوند اما اگر این موها خیلی زیاد و بلند شوند ظاهری نامرتب برای شخص بوجود می آورد و باعث سلب اعتماد به نفس خواهد شد.
اگر این موها بطور مرتب اصلاح نشوند به مرور زمان رشد کرده و از سوراخ های بینی خارج میشود و این موضوع بسیار ناخوشایند است پس بهترین کار اصلاح این موها از طریق موزن می باشد.

نکات مهم و کاربردی که هنگام خرید دستگاه موزن گوش و بینی باید به آنها توجه کنید:

 1. حتما به تعداد سَری های دستگاه توجه نمایید، برخی از موزن ها علاوه بر اصلاح مو های گوش و بینی، به راحتی می تواند خط ریش و ابروی شما را هم اصلاح نمایند و یک سری اضافه برای این کار دارند.
 2. سعی کنید ابزاری را انتخاب نمایید، که وسایل آن به راحتی جدا شوند، چون این ویژگی باعث شست و شوی راحت دستگاه خواهد شد.
  در بعضی از مدل ها جداکردن ابزارها از طریق فشردن دکمه امکان پذیر است و در برخی دیگر، سری را به طور کامل باید بچرخانید.
 3. باتری دستگاه های موزن: پاره ای از موزن ها با باتری قابل شارژ و دسته ای هم با باتری قلمی کار می کنند. اگر کمتر از دستگاه استفاده می کنید، باتری قلمی گزینه ی مناسبی است، چنان چه قصد دارید در هر مکان و موقعیتی از موزن بهره برداری به عمل بیاورید و امکان شارژ مجدد داشته باشید، خرید نوع شارژی آن توصیه می شود.
 4. چراغ دستگاه موزن: موزن چراغ دار به شما کمک می کند که با دقت ودید بیشتری موهای داخل بینی و گوش خود را اصلاح کنید، هم چنین برای افراد مسن و کسانی که ضعف بینایی دارند مناسب است.
 5. خرید وسیله ای با کارایی اصلاح موها را در اولویت قرار دهید، نه از ریشه کندن آنها.
 6. قیمت: سعی کنید دستگاهی کیفی و استاندارد خریداری نمایید، به خاطر داشته باشید که همیشه قیمت ارزان دلیل یک خرید خوب نیست، عمر کوتاه و عدم کیفیت از تبعات یک دستگاه ارزان قیمت است.

چگونه از موزن گوش و بینی محافظت کنیم؟

بنابراین می توانید بین اصلاح کننده های برقی یا دستی یکی را انتخاب کنید .

نکته خوب در موردموزن این است که اکثر آنها همراه با دکمه هایی هستند که ابرو و ریش را نیز اصلاح می کنند ، این برای شما مفید است.

 1. برای شروع ، یک اتاق یا مکان را با نور مناسب انتخاب کنید
 2. نزدیک آینه باشید تا بهترین تجربه را برای شما کسب کنید
 3. بینی خود را تمیز کنید ، بنابراین اینکه موبر بینی بهتر کار می کند (اگر بینی شما پر باشد ، موبر به خوبی کار نمی کند)
 4. پس از تراشیدن مو ، از یک دستمال یا پارچه مرطوب برای تمیز کردن مو استفاده کنید.
 5. با استفاده از انگشت خود بینی خود را به عقب متمایل کنید و این روش بهشما کمک می کند تا موهای خود را اصلاح کنید . ممکن است دوست داشته باشید گوش خود را نیز مرتب کنید ، بنابراین نکات قبلی را دنبال کنید. اما آن را با انعطاف پذیری روی گوش خود بکشید تا تجربه ای مناسب را برای شما بدست آورید.
 6. موزن وسیله ای شخصی است: این دستگاه شخصی و اختصاصی است، در گوش و بینی هر فرد میکروبی موسوم به فلور طبیعی وجود دارد که بدن به آن عادت دارد، تماس بدن دیگران با این میکروب اختصاصی، ممکن است باعث واکنش و بیماری شود، بهتر است فقط یک نفر از این دستگاه استفاده نماید.
 7. به ضدآب بودن یا نبودن دستگاه توجه نمایید، اگر موزن ضد آب نیست، هیچگاه اقدام له شستن آن نکنید.
 8. بعد از هر بار استفاده، آن را در جعبه ی مخصوص خودش نگهداری کنید.
 9. دور از دسترس کودکان نگهداری شود.
 10. زمان استفاده از موزن: هنگام سرماخوردگی و آنفلوانزا، ترشحات گوش و بینی عفونی و دارای ویروس است، برای اینکه دستگاه آلوده نشود یا گوش و بینی تحریک نگردند، بهتر است در این دوره از دستگاه استفاده نکنید.
 11. هنگام استفاده، خیلی موزن را به درون گوش و بینی وارد نکنید، چون ممکن است به این عضوها صدمه ای وارد شود.

نحوه کارکرد مو زن گوش ، بینی و ابرو

این دستگاه دارای 2 تا 3 سری مختلف می باشد که سری اصلی که برای اصلاح موهای داخل گوش و بینی استفاده می شود ، که به شکل یک سری باریک گرد کوچک با تیغه های چرخشی است که با پوست تماس مستقیم ندارد و به راحتی وارد گوش و بینی شده و موها را به داخل سری هدایت میکند تا تیغه ها عمل قطع و اصلاح مو را انجام دهندو سری دیگر دارای شانه های باریک تخت برای اصلاح و مرتب کردن ابرو و بسته به مدل دستگاه بعضی نیز دارای سری خط زن برای اصلاح خط ریش و موهای پشت گردن می باشد .

سؤالات متداول در هنگام خرید

از موزن گوش و بینی چگونه استفاده کنیم؟

برای استفاده از موزن بینی، تیغه را داخل بینی خود کنید و به سمت چپ و راست بچرخانید. بعد از اصلاح موهای زائد گوش نیز کافی است همین کار را بر روی گوش خود انجام دهید.

استفاده از موزن گوش و بینی درد دارد؟

استفاده از موزن های گوش و بینی هیچ دردی ندارد و به راحتی می توان استفاده کرد. همچنین برندهای موزن بینی که با معرفی کردیم همگی جز بهترین برندها هستند و هیچ آسیبی به پوست وارد نمی کنند.

آیا می توان از موزن بینی در سایر قسمت های بدن نیز استفاده کرد؟

اگر بخواهیم کمی منطقی به این سؤال پاسخ دهیم، باید بگوییم موزن های گوش و بینی بیشتر برای اصلاح موهای زائد کوتاه کاربرد دارد؛ اما درصورتی که محصول شما دارای تیغه های بلند بود می توانید برای کوتاه کردن ابرو نیز از آن استفاده کنید.

چند بار باید موهای بینی و گوش خود را اصلاح کنید؟

به سادگی هیچ جواب ثابت و درستی وجود ندارد ، زیرا ممکن است مو با سرعت متفاوتی از فردی به فرد دیگر رشد کند.بنابراین ، مطمئن باشید ، می توانید موهای بینی خود را به دفعات دلخواه اصلاح کنید.

بهترین مارک موزن بینی و گوش

اولین قدم برای خرید هر محصولی شناخت مارک ها و برند های برتر آن محصول است و برای همین در این بخش ما بهترین مارک های موزن بینی و گوش را به شما معرفی می کنیم تا بتوانید بهترین خرید هوشمندانه ترین انتخاب را داشته باشید.

 1. جیمی
 2. پاناسونیک
 3. فیلیپس
 4. کیمی
 5. جاندلی
 6. روزیا
 7. پروموزر
 8. براون

مدل های معرفی شده در این بخش جز بهترین مارک های موزن در جهان هستند که کیفیت و قیمت های بسیار خوبی دارند.

معرفی بهترین موزن گوش و بینی برای خرید

تکنولوژی اصلاحبرش چرخشی
جنس تیغهاستیل ضد زنگ
منبع تغذیهباتری قابل شارژ(بی سیم)
ضد آب (قابلیت استفاده زیر دوش)ندارد
قابلیت شستشوندارد
سر قابل شستشودارد

بینی زن جیمی مدل 3130 قابلیت اصلاح مو بینی و گوش و خط زن را دارد این دستگاه با usb شارژ میشود این دستگاه دارای استاندارد جهانی میباشد و همچنین طراحی ارگونومیک را دارا میباشد.

تکنولوژی اصلاحبرش چرخشی
جنس تیغهاستیل ضد زنگ
منبع تغذیهباتری غیر قابل شارژ(بی سیم)
ضد آب (قابلیت استفاده زیر دوش)دارد
قابلیت شستشودارد
سر قابل شستشودارد
سایر توضیحاتاولین موزن مخصوص گوش، بینی و موهای صورت و اطراف چشم و ابرو
تیغه های دولبه که عمل اصلاح را ساده تر می کند
مدت زمان کارکرد با یک عدد باتری قلمی: حدود 90 دقیقه
دارای قابلیت شست‌وشو گردابی

موزن گوش و بینی «پاناسونیک» (Panasonic) مدل «ER-GN30» دارای تیغه‌ی دوطرفه و سیستم شست‌وشوی گردابی است. تیغه‌ی داخل موزن به شکل دوطرفه طراحی شده است.
این تیغه دو لبه در کناره‌ها و دو لبه در بالا دارد؛ به این ترتیب هنگامی‌که موها از کناره‌ها یا از بالا وارد سر موزن می‌شوند، توسط یکی از تیغه‌ها به دام می‌افتند.

به کمک این قابلیت موهای منحرف‌شده و خوابیده نیز قطع می‌شوند. این تیغه‌ها برای مرتب‌کردن موهای صورت نیز قابل‌استفاده‌اند.
جنس تیغه از استیل ضدزنگ و ضدحساسیت ساخته شده است که برای پوست حساس نواحی داخل گوش و بینی مشکلی ایجاد نمی‌کند.

نکته‌ی جالب این تیغه این است که مقداری از موها را برای فیلترکردن آلودگی‌ها باقی می‌گذارد.
قابلیت جالب این موزن، شست‌وشوی سریع و آسان آن است. به کمک سیستم گردابی، آب از سر موزن وارد می‌شود و به شکل گردابی داخل آن می‌چرخد و در نهایت از شیارهای پایین سری خارج می‌شود. به این ترتیب برای شست‌وشوی تیغه نیازی به جداکردن سری از دستگاه وجود ندارد.

بابت شست‌وشوی موزن هیچ‌گونه نگرانی بابت نفوذ آب به داخل آن وجود ندارد؛ چون کاملا ضدآب است و حتی می‌توان در حمام و در حالت مرطوب از آن استفاده کرد.
از ویژگی‌های ظاهری این موزن باید به طراحی ارگونومیک و بدنه‌ی ضدلغزش آن اشاره کرد.
اقلام ارائه‌شده همراه این موزن، یک برس پاکسازی و یک محافظ تیغه است.
برای راه‌اندازی موزن به یک عدد باتری قلمی نیاز است که انرژی موردنیاز را برای 90 دقیقه استفاده تأمین می‌کند.
به طور خلاصه موزن گوش و بینی Panasonic ER-GN30 دارای تیغه‌ی دوطرفه‌ی ساخته‌شده از استیل ضدزنگ و ضدحساسیت، سیستم شست‌وشوی آسان گردابی، منبع انرژی باتری قلمی و طراحی ارگونومیک بوده و دربرابر آب مقاوم است.

تکنولوژی اصلاحبرش مستقیم
جنس تیغهاستیل ضد زنگ
منبع تغذیهباتری قابل شارژ(بی سیم)
ضد آب (قابلیت استفاده زیر دوش)ندارد
قابلیت شستشوندارد
سر قابل شستشودارد

داشتن موی زائد درگوش و بینی شاید آزاردهنده باشد پس اگر به زیبایی و آراستگی اهمیت قائل هستید باید درصدد راهی برای رفع این مشکل باشید که ما توصیه می‌کنیم در کنار استفاده از تمامی وسایل اصلاح سروصورت و بدن جایی برای یک موزن گوش و بینی باکیفیت، بازکنیم طوری که باعث شود آراستگی ما چندین برابر شود؛ موزن سه کاره HD102A از برند روزیا(Rozia) این امکان را فراهم کرده تا به‌راحتی از شر این موها که به‌شدت در معرض دید است خلاص شوید.

این دستگاه دارای موتور پرقدرت و بادوامی است که همین امر موجب عمر بالای دستگاه می‌شود و برای سفرها و استفاده طولانی گزینه بسیار مناسبی است؛ و از دیگر مشخصه‌های بارز آن داشتن تیغه‌های استیل ضد‌زنگ است که طراحی این تیغه‌ها به‌صورتی است که بدون کمترین فشار بر پوست، قادر به زدودن موهای اضافه است، لذا موجب آسیب و خراش در پوست‌های حساس نمی‌شود.
این دستگاه در‌واقع چهار کاره محسوب می‌شود و دارای چهار عدد سری است.

یک سری آن، چرخشی است که امکان کوتاه کردن موهای داخل گوش و بینی را برای شما فراهم می‌کند. سری دیگر آن جهت خط‌زنی است و برای مرتب‌کردن خط‌ ریش کاربرد دارد.
این دستگاه همچنین یک سری جداگانه جهت زدودن موهای روی لبه گوش و اطراف سبیل دارد که کاربرد این دستگاه را بیشتر کرده است و می‌توانید از صورتی آراسته‌تر برخوردار شوید.

سری چهارم دستگاه مخصوص کوتاهی و مرتب کردن موهای ابرو طراحی شده و به‌راحتی می‌توان از آن استفاده و سپس برای تمیزکردن آن را شست‌و‌شو داد.
درکل این مجموعه با چهار سری به‌تنهایی قادر به پیرایش کامل موهای زائد صورت شما است و ظاهری آراسته را می‌تواند برای شما فراهم کند.

از‌طرفی برای راحتی نگهداری از دستگاه یک فرچه تمیزکننده و درپوش نیز برای آن درنظر گرفته شده است.
گفتنی است این دستگاه دارای باطری قابل شارژ است و به‌راحتی می‌توان آن را شارژ کرد و در مواقع لزوم و هنگامی که دسترسی به برق امکان‌پذیر نیست، از آن استفاده کرد.

تکنولوژی اصلاحبرش چرخشی
جنس تیغهاستیل ضد زنگ
منبع تغذیهباتری قابل شارژ(بی سیم)
ضد آب (قابلیت استفاده زیر دوش)ندارد
قابلیت شستشوندارد
سر قابل شستشودارد

موزن ها وسیله ای عالی برای داشتن ظاهری عالی و تمیز برای خانم ها و به خصوص آقایان می باشد.
این موزن برای اصلاح موی گوش، بینی، خط ریش و ابرو بسیار عالی است.

مو زن گوش و بینی پرو جیمی از نوع شارژی است و با کابل همراه به برق شهری متصل شده و پس از 8 ساعت کامل شارژ می گردد، حالا بدون مزاحمت سیم و به شکل وایرلس می توانید از آن استفاده نمایید.

به همراه این کالا 4 سری مختلف وجود داردکه می تواند انواع نیاز های شما را برآورده سازد که شامل سری کوتاه کننده موی ابرو، سری خط انداز، سری کوتاه کننده موی گوش و بینی و سری کوتاه کننده ریش می باشد.
از دیگر خصوصیات آن می توان به عدم آسیب به پوست، استفاده آسان، درپوش محافظ، برس تمیز کننده و جنس بادوام و محکم اشاره نمود.

نقاط قوت
 • کم صدا
 • سری قابل شستشو
 • سهولت استفاده در هر جایی
 • دارای 4 کاربرد
تکنولوژی اصلاحبرش مستقیم
جنس تیغهاستیل ضد زنگ
منبع تغذیهباتری غیر قابل شارژ(بی سیم), باتری قابل شارژ(بی سیم)
ضد آب (قابلیت استفاده زیر دوش)ندارد
قابلیت شستشوندارد
سر قابل شستشوندارد
سایر توضیحات4 عدد شانه جهت کوتاهی مو
دارای چراغ ال ای دی جهت مشاهده بهتر نقطه اصلاح
سوئیچ کردن دستگاه با جابه جایی قطعه وسط دستگاه
درپوش محافظ تیغه

میکروتاچ switch blade از لوازم شخصی اصلاح بشمار می رود دارای یک چراغ ال ای دی است که به کمک آن می توانید اصلاح دقیق تر و تمیز تری داشته باشید.

با استفاده از میکروتاچ سوئیچ بلید موهای پشت گردن،پشت گوش و ریش و سیبیل خود را اصلاح نمایید و یا اطراف آن را خط بیندازید.
همچنین به وسیله سوئیچ بلید ابروهای صاف و یکدست داشته باشید و موهای بینی را اصلاح نمایید.
میکروتاچ سوئیچ بلید برای اصلاح آن قسمت از بدن طراحی شده است که امکان اصلاح به وسیله تیغ و یا قیچی وجود ندارد.

موزن میکروتاچ سوئیچ بلید یک ابزار اصلاح برای آقایان به شمار می رود که در نهایت دقت و ظرافت به اصلاح بخش های مختلف بدن می پردازد.
روش های قدیمی آسیب رسان به پوست خود را کنار بگذارید و از میکروتاچ سوئیچ بلید برای اصلاح دقیق و تمیز قسمت های مختلف بدن استفاده نمایید.
میکروتاچ سوئیچ بلید به گونه ای طراحی شده است که قابل استفاده در هر مکانی می باشد و شما می توانید در مسافرت ها نیز از این ابزار برای اصلاح استفاده نمایید.

تکنولوژی اصلاحبرش مستقیم
جنس تیغهاستیل ضد زنگ
منبع تغذیهباتری غیر قابل شارژ(بی سیم)
سر قابل شستشودارد
سایر توضیحاتMade in Holland
سرعت بالا
تیغه های تیز
بدنه ضد لک
یک عدد بوگیر کره ای بیکیت مناسب برای کمد، کابینت، کوله پشتی، کیف، کفش و ... به عنوان هدیه
نقاط قوت
 • سوئیچ کردن دستگاه با جابه جایی قطعه وسط دستگاه
 • سری قابل شستشو
 • دارای چراغ ال ای دی جهت مشاهده بهتر نقطه اصلاح
 • سهولت استفاده در هر جایی
 • دارای 4 کاربرد

تکنولوژی اصلاحبرش چرخشی
جنس تیغهاستیل ضد زنگ
منبع تغذیهباتری قابل شارژ(بی سیم)
ضد آب (قابلیت استفاده زیر دوش)ندارد
قابلیت شستشوندارد
سر قابل شستشودارد

تکنولوژی اصلاحبرش مستقیم
جنس تیغهنانو سیلور
منبع تغذیهباتری غیر قابل شارژ(بی سیم)
ضد آب (قابلیت استفاده زیر دوش)دارد
قابلیت شستشودارد
سر قابل شستشودارد
تکنولوژی اصلاحبرش چرخشی
جنس تیغهاستیل ضد زنگ
منبع تغذیهباتری قابل شارژ(بی سیم)
ضد آب (قابلیت استفاده زیر دوش)ندارد
قابلیت شستشوندارد
سر قابل شستشودارد

اگرچه وجود مو در بینی و گوش مفید بوده و از ورود ذرات معلق جلوگیری میکند،ولی رشدو قابل رویت بودن آن ها حالت آزار دهنده و ناخوشایندی بوجود می آورد.
موزن 5 کاره پرو جیمی این امکان را فراهم آورده است که براحتی از شر موهای زائدی که در معرض دید هستند خلاص شویم.
از خصوصیات بارز این دستگاه 5 کاره بودن آن است که یک سری چرخشی برای کوتاه کردن موهای داخل گوش و بینی است،یک سری جهت خط زنی است و برای مرتب کردن خط ریش کاربرد دارد.
این دستگاه همچنین یک سری جداگانه جهت زدودن موهای روی لبه گوش و اطراف سبیل دارد که کاربرد این دستگاه را بیشتر کرده است و میتوان از صورتی آراسته‌تر برخوردار شوید.
سری چهارم دستگاه مخصوص کوتاهی و مرتب کردن موهای ابرو طراحی شده و به راحتی میتوان استفاده و سپس برای تمیزکردن آن را شستشو داد.
سری پنجم این دستگاه برای خلاص شدن موهای زائد روی صورت و گونه طراحی شده است.
درکل این مجموعه با پنج سری به تنهایی قادر به پیرایش کامل موهای زائد صورت شما است و ظاهری آراسته را میتواند برای شما فراهم کند.
از طرفی برای راحتی نگهداری از دستگاه یک فرچه تمیزکننده و درپوش نیز برای آن در نظر گرفته شده است.
گفتنی است این دستگاه دارای باطری قابل شارژ است و به‌راحتی می‌توان آن را شارژ کرد در مواقع لزوم و هنگامی که دسترسی به برق امکان پذیر نیست از آن استفاده کرد.

تکنولوژی اصلاحبرش مستقیم
جنس تیغهتیتانیوم
منبع تغذیهباتری قابل شارژ(بی سیم)
ضد آب (قابلیت استفاده زیر دوش)ندارد
قابلیت شستشودارد
سر قابل شستشودارد

تکنولوژی اصلاحبرش مستقیم
جنس تیغهاستیل ضد زنگ
منبع تغذیهباتری غیر قابل شارژ(بی سیم)
ضد آب (قابلیت استفاده زیر دوش)ندارد
قابلیت شستشودارد
سر قابل شستشودارد
سایر توضیحاتطراحی مهندسی شده‌ی بدنه و تیغه‌ها
بدنه لاستیکی ممانعت کننده از لیز خوردن در حالت مرطوب
ممانعت از گازگرفتگی وایجاد برش و خراش توسط تیغه‌ها
ابعاد: 4 × 10 × 21
وزن: 158 گرم

موزن گوش و بینی مدل «NT3160» تولید شرکت «فیلیپس» با طراحی زیبا و کاربردی عرضه شده است.
بدنه‌ی این موزن ارگونومیک است و به‌راحتی در دست قرار می‌گیرد. تیغه‌های به‌کاررفته از جنس استیل ضدزنگ هستند و می‌توان پس از هر بار استفاده، آن‌ها را با آب شست.
دو عدد شانه‌ی اصلاح ابرو، کیف خورجینی و یک عدد باتری قلمی نیز به همراه محصول ارائه شده است

تکنولوژی اصلاحبرش چرخشی
جنس تیغهاستیل ضد زنگ
منبع تغذیهباتری قابل شارژ(بی سیم)
ضد آب (قابلیت استفاده زیر دوش)ندارد
قابلیت شستشوندارد
سر قابل شستشودارد

یکی از آزاردهنده‌ترین حالت داشتن موهای زائد گوش و بینی است پس اگر به زیبایی و آراستگی اهمیت قائل هستیم باید درصدد راهی برای رفع این مشکل شویم که ما توصیه می‌کنیم در کنار استفاده از تمامی وسایل اصلاح سروصورت و بدن جایی برای یک موزن گوش و بینی باکیفیت، بازکنیم طوری که باعث شود آراستگی ما چندین برابر شود؛ موزنMZ-209 از برند پروموزر(promozer) طراحی آلمان این امکان را فراهم کرده تا به‌راحتی از شر این موها که به‌شدت در معرض دید است خلاص شویم.

البته این مدل یک سری تریمر خطی نیز دارد که به کاربرد دستگاه افزوده است. از این رو این مدل می‌تواند برای آقایانی که موهای صورت پرپشتی دارند بسیار مفید باشد.

همچنین این دستگاه دارای موتور پرقدرت و بادوامی است که همین امر موجب عمر بالای دستگاه می‌شود و برای سفرها و استفاده طولانی گزینه بسیار مناسبی است؛ و از دیگر مشخصه‌های بارز آن داشتن تیغه های استیل ضد زنگ است که طراحی این تیغه‌ها به صورتی است که تماس مستقیم باپوست ندارد لذا موجب آسیب و خراش در پوست‌های حساس نمی‌شود.

که سری چرخشی دستگاه امکان کوتاه کردن موهای داخل گوش و بینی و همچنین ابروها را فراهم می‌کند.
ازآنجایی‌که دارای یک سری جداگانه جهت خط زنی است به‌سادگی قادر خواهید بود بااتصال آن به بدنه اصلی دستگاه، خط ریش و سبیل و در کل موهای صورت خود را مرتب کنید و از صورتی آراسته‌تر برخوردار شوید.
از طرفی برای راحتی نگهداری از دستگاه یک پایه، فرچه تمیزکننده و درپوش نیز برای آن در نظر گرفته شده است.

گفتنی است این دستگاه دارای باطری قابل شارژ و کم حجم و کوچک است و به‌راحتی می‌توان آن را شارژ کرد در مواقع لزوم و هنگامی که دسترسی به برق امکان پذیر نیست از آن استفاده کرد.
همچنین بدنه‌ی دستگاه نیز به صورت ضد لغزش طراحی شده و باعث می شود دستگاه از دست کاربر لیز نخورد وبه بروز حادثه منجر نشود.
از طرفی زیر سری چرخشی نیز یک لامپLED تعبیه شده که منجر می شود اصلاح کردن نواحی محدود ساده‌تر شود.

تکنولوژی اصلاحبرش چرخشی
جنس تیغهاستیل ضد زنگ
منبع تغذیهباتری قابل شارژ(بی سیم)
ضد آب (قابلیت استفاده زیر دوش)ندارد
قابلیت شستشودارد
سر قابل شستشودارد

ست موزن JUNDELI مدل JDL-0017 یک موزن گوش و بینی می باشد. این موزن قابلیت استفاده برای تمیز کردن موهای گوش، بینی، دم خط گوش و…. را دارد. سری های آن دارای قابلیت شستشو بوده ویکی از بهترین موزن های حال حاضر بازار در نوع خود می باشد. با استفاده از این موزن شما می توانید خط ریش سبیل و ابرو را کوتاه و مرتب کرد. همچنین این موزن دارای دو سری برای اصلاح موی بینی و ریش می باشد. از ویژگی های دیگر این موزن داشتن تعداد سری های مختلف می باشد. دارای یک موتور با قدرت مناسب است که نیروی چرخشی بالایی را ایجاد می کند این قدرت به علاوه ی تیغه های تیز این موزن به راحتی و در کمترین زمان مو های بینی شما را کوتاه می کند. سری گرد کوچک این موزن بینی برای کوتاه کردن موهای گوش نیز قابل استفاده است. این موزن دارای یک سری دیگر نیز می باشد که مناسب برای اصلاح مو های اطراف سر و کوتاه کردن ریش است. از دیگر متعلقات این دستگاه می توان به برس تمیز کننده و درپوش محافظ موتور و تیغه اشاره کرد.

تکنولوژی اصلاحبرش مستقیم
جنس تیغهاستیل ضد زنگ
منبع تغذیهباتری غیر قابل شارژ(بی سیم)
ضد آب (قابلیت استفاده زیر دوش)ندارد
قابلیت شستشودارد
سر قابل شستشودارد
سایر توضیحاتطراحی مهندسی شده‌ی بدنه و تیغه‌ها
بدنه لاستیکی ممانعت کننده از لیز خوردن در حالت مرطوب
ممانعت از گازگرفتگی و ایجاد برش و خراش توسط تیغه‌ها
بدون نیاز به روغنکاری
طول تیغه: 21 میلی‌متر


موزن گوش، بینی و ابرو «فیلیپس» (Philips) مدل (NT1150) با تیغه‌ی استیل و سری قابل شست‌وشو، برای آقایانی که موهای گوش و بینی بلندی دارند ایده‌آل است. در طراحی بدنه‌ی این دستگاه اصول ارگونومیک رعایت شده‌اند و از این رو استفاده از آن بسیار آسان است. همچنین روی بدنه یک روکش لاستیکی تعبیه شده که از لیز خوردن موزن جلوگیری می‌کند.

تکنولوژی اصلاحبرش مستقیم
جنس تیغهاستیل ضد زنگ
منبع تغذیهباتری قابل شارژ(بی سیم)
ضد آب (قابلیت استفاده زیر دوش)دارد
قابلیت شستشودارد
سر قابل شستشودارد

تکنولوژی اصلاحبرش چرخشی
جنس تیغهاستیل پیشرفته, نانو سیلور
منبع تغذیهباتری قابل شارژ(بی سیم)
ضد آب (قابلیت استفاده زیر دوش)ندارد
قابلیت شستشودارد
سر قابل شستشوندارد
سایر توضیحاتدارای 4 سری متفاوت 1- سری خط زن 2- سری اصلاح موهای زائد گوش و بینیو ابرو 3- سری اصلاح و مرتب سازی موی سر 4- سری ریش تراش و اصلاح و مرتب سازی موی صورت
جنس سری ها از فولاد کربن ضد زنگ و ضد کند شدگی
شارژ دهی یک ساعت در صورت استفاده بدون وقفه
دارای تکنولوژی موتور چرخشی و برش مستقیم بصورت همزمان
عدم آسیب به پوست و اندام در زمان استفاده بدلیل بهره مندی از تکنولوژی safe skine
تولید صدای بسیار کم در زمان کارکرد
وزن کم و طراحی ارگانیک

موزن گوش و بینی کیمی مدل KEMEI KM-3025 از محصولات شرکت کیمی بوده، که برای اصلاح موهای زائد آقایان استفاده می شود. موزن کیمی چهار کار بوده که شامل سری شیور، سری موزن گوش و بینی و ابرو و خط زن می باشد. خط زن کیمی 3025 در مدت زمان 360 دقیقه شارژ شده و پس از آن میتوان به مدت 60 دقیقه از موزن گوش و بینی KEMEI KM-3025 استفاده کرد.

تکنولوژی اصلاحبرش چرخشی
جنس تیغهاستیل ضد زنگ
منبع تغذیهباتری غیر قابل شارژ(بی سیم)
ضد آب (قابلیت استفاده زیر دوش)ندارد
قابلیت شستشوندارد
سر قابل شستشودارد
سایر توضیحات- کوچک و قابل حمل

تکنولوژی اصلاحبرش چرخشی
جنس تیغهاستیل ضد زنگ
منبع تغذیهباتری قابل شارژ(بی سیم)
ضد آب (قابلیت استفاده زیر دوش)ندارد
قابلیت شستشوندارد
سر قابل شستشودارد
سایر توضیحاتوزن: 60 گرم
ابعاد: 12×2 سانتی‌متر
دارای چراغ نشانگر اتصال به شارژ
8 ساعت زمان شارژ کامل
داری سری چرخشی مخصوص کوتاه کردن موی بینی، ابرو و ریش
دارای سری تریمر جهت مرتب کردن موی پشت گردن، خط ریش، سبیل و موی صورت

تکنولوژی اصلاحبرش مستقیم
جنس تیغهاستیل ضد زنگ
منبع تغذیهباتری قابل شارژ(بی سیم)
ضد آب (قابلیت استفاده زیر دوش)ندارد
قابلیت شستشودارد
سر قابل شستشودارد

تکنولوژی اصلاحبرش مستقیم
جنس تیغهاستیل ضد زنگ
منبع تغذیهباتری غیر قابل شارژ(بی سیم)
ضد آب (قابلیت استفاده زیر دوش)دارد
قابلیت شستشودارد
سر قابل شستشودارد

دوستان عزیز، مقاله بهترین مارک دستگاه موزن بینی، گوش و ابرو همیشه بروزرسانی خواهد شد.مجددا به ما سر بزنید .خوشحال خواهیم شد.

بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید! ارسال دیدگاه
ارسال دیدگاه
امتیاز شما:
🔃