راهنمای خرید: بهترین زیرلیوانی‌های چوبی و کاغذی برای میز ناهارخوری

تاریخ انتشار: 4 شهریور 1402
تعداد دیدگاه: 0
تعداد بازدید: 118

بهترین زیر لیوانی یک قطعه کوچک از مواد، معمولاً چوب، پلاستیک، چرم، فلز یا شیشه است که برای محافظت از میز از لکه و خراش ناشی از فنجان، لیوان یا سایر ظروف استفاده می شود. زیر لیوانی ها همچنین می توانند به زیباتر شدن میز کمک کنند و می توانند به عنوان یک بیانیه سبک عمل کنند.

زیر لیوانی ها در اشکال و اندازه های مختلف موجود هستند و می توان آنها را از مواد مختلفی ساخت. برخی از زیر لیوانی ها ساده هستند، در حالی که برخی دیگر تزئین شده اند. زیر لیوانی ها را می توان با هم یا جداگانه استفاده کرد و می توانند یک راه عالی برای اضافه کردن شخصیت به میز باشند.

انواع زیر لیوانی:

  1. زیر لیوانی های چوبی: زیر لیوانی های چوبی یک انتخاب کلاسیک هستند که می توانند به میز شما گرما و شخصیت اضافه کنند. آنها همچنین بادوام و قابل شستشو هستند.
  2. زیر لیوانی های پلاستیکی: زیر لیوانی های پلاستیکی یک انتخاب مقرون به صرفه هستند که در اندازه ها و طرح های مختلف موجود هستند. آنها همچنین قابل شستشو و قابل بازیافت هستند.
  3. زیر لیوانی های چرمی: زیر لیوانی های چرمی یک انتخاب لوکس هستند که می توانند به میز شما ظرافت و زیبایی اضافه کنند. آنها همچنین بادوام و قابل شستشو هستند.
  4. زیر لیوانی های فلزی: زیر لیوانی های فلزی یک انتخاب شیک هستند که می توانند به میز شما ظرافت و زیبایی اضافه کنند. آنها همچنین بادوام و قابل شستشو هستند.
  5. زیر لیوانی های شیشه ای: زیر لیوانی های شیشه ای یک انتخاب مدرن هستند که می توانند به میز شما ظرافت و زیبایی اضافه کنند. آنها همچنین بادوام و قابل شستشو هستند.

پیشنهاد میکنم مقاله پیشبند آشپزخانه مطالعه کنید.

پیشنهاد 30 مدل بهترین زیر لیوانی

تعداد10 عدد
جنسکاغذ

زیر لیوانی کاغذی طلاکوب شده از برند سنجاب ، که با طرح فنجان برجسته طلاکوب شده و نوار گرد طلاکوب شده و کاغذ مخصوص و ضخیم تولید شده تا زینت بخش مجالس و میهمانی های شما باشد.ابعاد این زیر لیوانی 10x10 سانتی متر می باشد.

امکانات ظاهریپایه
جنسچوب
جنسچوب

بعد از سرو نوشیدنی، تنها چیزی که بسیار آزاردهنده خواهد بود، باقی‌ماندن رد لیوان روی میز است. اگر هم میز، شیشه‌ای یا چوبی و سفیدرنگ باشد، این مشکل بسیار بزرگ‌تر است.

امکانات ظاهریپایه
تعدادشش عدد
جنسچوب
تعدادشش عدد
جنسچوب

برای اینکه میز چوبی یا شیشه ای و یا هر میزی در اثر رطوبت زیر لیوان لکه دار نشود و تمیز بماند بهتر است از زیر لیوانی استفاده شود همچنین در میزهای شیشه ای از شکستن میز در اثر ضربه یا حرارت جلوگیری می کند.

ابعاد10x10 سانتی‌متر
وزن10 گرم
امکانات ظاهریپایه
تعدادشش عدد
جنسچوب
امکانات ظاهریپایه
جنسچوب
تعداددو
جنسچوب
امکانات ظاهریپایه
جنسچوب
امکانات ظاهریپایه
جنسام دی اف

زیر لیوانی 7 تکه دکوماتوس از جنس ام دی اف،با ابعاد هر زیرلیوانی 10 در 10 سانتیمتر می باشد. این محصول دارای 6 عدد زیر لیوانی و یک عدد باکس جهت گذاشتن زیرلیوانی ها می باشد.توجه داشته باشید که در هنگام خرید فروشنده برند دکوماتوس را انتخاب نمایید در غیر این صورت محصول غیر اصل می باشد.

تعدادیک عدد
جنسچوب
جنسچوب
تعدادشش عدد
جنسسنگ
جنسچوب

بعد از سرو نوشیدنی، تنها چیزی که بسیار آزاردهنده خواهد بود، باقی‌ماندن رد لیوان روی میز است. اگر هم میز، شیشه‌ای یا چوبی و سفیدرنگ باشد، این مشکل بسیار بزرگ‌تر است. برای رفع این مشکل پیشنهاد ما به شما استفاده از زیرلیوانی است .

امکانات ظاهریپایه، استند یا سینی
جنستخته لایه

زیر لیوانی و یا اردوخوری چوبی طرح شاخ گوزن میباشد که کاملا قابل شستشو هست این زیر لیوانی برای زیر انواع ماگ ها و لیوان و استکان قابل استفاده هست و همچنین به عنوان اردوخوری کوچولو برای تنقلات و آجیل قابل استفاده میباشد

تعدادیک جفت (دو عدد)
جنسچوب

زیر لیوانی از جنس چوب راش با کیفیت می باشد. توسط روغن گیاهی همل کاملا ابگریز شده است. دارای سطح کاملا صاف و صیقلی است. انواع سایزهای لیوان و فنجان روی ان قرار میگیرد.

امکانات ظاهریطرح‌دار
تعدادشش عدد
جنسچوب
تعدادیک عدد
جنساستیل
تعدادیک عدد
تعدادیک عدد
جنسچوب
جنسچوب
جنسپلی استر - نخ

زیر لیوانی STORAGE از جنس قیطان نسوز می باشد که در رنگهای طوسی روشن و طوسی تیره عرضه می شود.در این کالا همانطور که در عکس نشان داده شده است ،سعی شده با دوخت محکم و استفاده ار بهترین جنس قیطان رضایت خاطر مشتریان عزیز را فراهم آوریم.

تعداددو
جنسبلور
جنسچوب
تعدادیک عدد
جنسچوب

وسایل های چوبی اولین لازمش ظرافت در طراحی،دومی بهترین اجرا محصولات و در آخربحث مهم پوشش روغن خوراکی هست که مواد غذایی گرم وسرد رو بتونین بدون دغدغه سرو کنین.

ابعاد10x10 سانتی‌متر
وزن10 گرم
امکانات ظاهریدسته
تعدادهفت عدد
جنسام دی اف

زیر لیوانی 7 تکه دکوماتوس از جنس ام دی اف،با ابعاد هر زیرلیوانی 8 در 8 سانتیمتر می باشد. این محصول دارای 6 عدد زیر لیوانی و یک عدد استند با ارتفاع 12 سانت در 10 سانت جهت قرار گرفتن زیرلیوانی ها می باشد.توجه داشته باشید که در هنگام خرید فروشنده برند دکوماتوس را انتخاب نمایید در غیر این صورت محصول غیر اصل می باشد.

ابعاد10x10 سانتی‌متر
وزن10 گرم

دوستان عزیز، مقاله بهترین زیر لیوانی همیشه بروزرسانی خواهد شد. مجددا به ما سر بزنید. خوشحال خواهیم شد.

بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید! ارسال دیدگاه
ارسال دیدگاه
امتیاز شما:
🔃