خرید 30 مدل بهترین کرم موی ایرانی و خارجی با کیفیت[فوق العاده]

تاریخ انتشار: 23 شهریور 1402
تعداد دیدگاه: 0
تعداد بازدید: 23007

بهترین کرم مو(hair cream)یک آبرسان قدرتمند می باشد که برای انواع مو ساخته شده است. اگر شما هم از خشکی مو خسته شده اید یا همسرتان مدام به وز بودن و بی روح بودن موهایتان گلایه می کند، با استفاده از کرم مو برای همیشه به این گلایه ها و کلافگی ها پایان دهید. کرم مو یک محصول تخصصی و تضمین شده ست که موها را خوش حالت می کند. موهایی که شادابی و طراوت خود را از دست داده اند و مشکلاتی مانند شکستگی در آنها به وجود آمده است با بهترین کرم مو ترمیم و تغذیه می شوند.

همانطور که پوست شما نیاز به مرطوب سازی روزانه دارد ، موهایتان نیز به مرطوب سازی نیاز دارند ، به خصوص اگر از نوع خشک باشد ، زیرا بیشتر مشکلات مویی مانند تقسیم شدن موها ، شکنندگی ، حالت کدر ، شوره سر و ... بخاطر کمبود رطوبت و قرار گرفتن در معرض نور خورشید یا استفاده مداوم از شامپو یا استفاده بیش از حد از اتو و سشوار ، باعث کمبود رطوبت در موهامی شود.
استفاده از روغن و کرم به بازگرداندن رطوبت به مو کمک می کند و رشته های آن را با یک لایه محافظ که رطوبت داخلی آن را حفظ می کند ، می پوشانیم.

داشتن موهای سالم و براق با خستگی که پوست سر هنگام استفاده از مواد رنگی ، داروهای شیمیایی ، آلودگی و گرما در معرض آن قرار می گیرد ، به یک وسواس تبدیل شده است ، بنابراین محصولاتی که از مو مراقبت می کنند و شادابی آن را باز می گردانند ، به دنبال می آیند ، از جمله به عنوانکرم موبسته به نتیجه مورد نظر ، کرم های مختلفی برای انتخاب وجود دارد. خواه تمایل به کنترل موخوره باشد یا صاف بودن ، موها را مرطوب و تغذیه کنید.

تیمآبی بیوتیدر ادامه لیستی شامل30 مدل بهترین کرم موبسیار فوق العاده و کارآمد و موثر را برای شما عزیزان آماده کرده است که امیدوارم از آن بهره ببرید.

کرم مو چیست؟

کرم مو ، معمولاً به عنوان کرم زیبایی ظاهر سر طراحی شده ، براقیت طبیعی به موهای شما اضافه می کند. موهای ریز و صاف را صاف می کند و آنها را به خوبی نگه می دارد تا دچار ریزش نشوند. به عبارت ساده ، بدون ایجاد سنگین بودن آنها مورد استفاده قرار می گیرد.

کرم برای اتمام گاه به گاه و طبیعی است که ضمن تغذیه ، سبک می شود. کرم مو مانند موم محکم نیست ، یا مانند ژل چسبنده نیست ، بلکه کرم های ضخیمی هستند که برای همه نوع مو موثر هستنند. کرم مو مخصوصاًباعث تقویت موها یا موهای مواج بدون وزنه کردن آنها می شود.

بهترین کرم مو چگونه انتخاب می شود؟

انتخاب کرم مو فقط به نیاز به استفاده از کرم بستگی ندارد ، اما برای گرفتن بهترین نتیجه باید نوع مو را بشناسید. نوع مو فقط در گروه موهای چرب و غیر چرب قرار نمی گیرد ، عوامل مختلفی تعیین کننده نوع مو هستند که مهمترین آنها عبارتند از:

 1. بافت مو

  این به قطر مو بستگی دارد ، یا نازک ، متوسط یا ضخیم است. ساده ترین راه برای تعیین بافت مو ، مقایسه قطر مو با قطر یک نخ معمولی است که برای دوخت پارچه استفاده می شود. اگر مو نازک تر از نخ است ، نوع مو نازک است و اگر ضخامت مو برابر ضخامت رشته است ، نوع مو متوسط است ، اما اگر ضخامت مو بیشتر باشد از ضخامت رشته پس نوع مو ضخیم است.

 2. تراکم مو

  تعداد موهایی است که پوست سر را می پوشاند و از فضاهای موجود در پوست سر می توان نتیجه گرفت. اگر فضاها زیاد باشد ، این موها از نوع کم چگالی است و اگر فضاها کم باشد و شما نتوانید بسیاری از قسمتهای پوست سر را ببینید ، این موها از نوع چگالی متوسط هستند ، اما اگر فضاها تقریباً کم باشد وجود ندارد ، این نوع مو را موهای دارای چگالی بالا می نامند.

 3. انعطاف پذیری

  شما باید نوع فرهای خود را قبل از خرید هر کالایی بدانید ، پس از شستن موها و خشک ماندن آنها ، الگوی فرهای شما مشخص می شود. توزیع مو با توجه به نوع فر به زیر:

  این گواهی بر سلامت مو و سبک بودن آن است. برای تعیین خاصیت ارتجاعی مو ، یک مو را از دو انتهای آن می کشیم ، اگر مو بلافاصله شکسته شود ، تراکم مو کم است و اگر مو به بیش از 50٪ طول اصلی برسد ، مو بسیار کشسان است.

 4. نوع فرها

  • صاف: فاقد هرگونه امواج است.
  • مواج: فر ندارد اما مواج است.
  • فرفری: فر را حفظ می کند حتی بعد از یک ظاهر طراحی شده.
  • مارپیچ: فرها بسیار باریک و مشخص هستند که در آن موها به بیش از نیمی از طول خود منقبض می شوند.
 5. تولید روغنهای طبیعی

  برای آگاهی از چرب بودن پوست سر ، پس از شستن و خشک شدن مو ، یک دستمال روی پوست سر قرار می گیرد ، در صورت مشاهده لکه های چرب ، این مو چرب است. اگر چند لکه چرب پیدا کنید ، این مو متعلق به موهای چرب متوسط است. اگر لکه های چربی وجود نداشته باشد ، این مو خشک است. لکه های روغنی در قسمتی از بافت و سایر مناطق که هیچ لکه ای با انتهای موهای خشک ندارند ، این موها مخلوط است و در اکثر قریب به اتفاق یافت می شود.

 6. تخلخل

  این ویژگی بیانگر میزان جذب و حفظ رطوبت مو در داخل مو است. هرچه تخلخل کمتر باشد ، مقاومت مو در برابر ترکیبات شیمیایی بیشتر است. برای فهمیدن تخلخل مو ، مویی پس از شستن و خشک کردن مو در یک کاسه آب قرار می گیرد. اگر مو فرو رود ، با تخلخل زیاد به مو تعلق دارد ، اما اگر بعد از مدتی فرو برود ، این نوع تخلخل متوسط است و اگر مو روی سطح شناور بماند تخلخل کم است.

  پس از دانستن نوع موی خود ، به راحتی می توان فهمید که هر کرم مناسب هر راه رفتن به راهروی مراقبت از پوست فروشگاه مورد علاقه خود است.

کرم مو برای موهای چرب

موی چرب یکی از مهمترین موها که باید با احتیاط زیادی انتخاب شود ، استفاده از محصولاتی که باعث افزایش چربی یا ایجاد شوره در پوست سر می شوند امکان پذیر نیست .

کرم مو برای موهای خشک

اولین موردی که در هنگام استفاده از کرم مو برای نوع خشک باید برطرف شود ، مرطوب کنندگی عمیق است ، زیرا موهای خشک اغلب از حالت کدر ، ضعیف و شکننده رنج می برند ، بنابراین شما به موادی نیاز دارید که علاوه بر تغذیه ، سلامت آن را افزایش داده و رطوبت آن را نیز افزایش می دهد .

کرم مو برای موهای فر

موهای فر اغلبخشک هستند ، اما گاهی اوقات ممکن است اینطور نباشدبرای جلوگیری از وز شدن و شکنندگی مو باید از کرمموهای مناسب موهای فر استفاده کرد.این نوع کرم موها ،موهای فر را حالت داده و از ایجاد الکتریسته در بین تارهای مو جلوگیری میکندو با توجه به فرمالاسیون این کرم مو ها حس سنگینی در موها ایجاد نمی کند.این دسته از محصولات با ترکیبی غنی شده از ویتامین ها و دکسپانتنول به مراقبت مو کمک های شایانی می کند.

خرید اینترنتی کرم مو و بهترین قیمت انواع کرم مو

مقدار475 میلی لیتر
ویتامینندارد
کشور سازندهآلمان
سایر توضیحاتحاوی گلیسیرین
آب رسان قوی
مزطوب کننده مو
نرم کننده و حالت دهنده
تقویت کننده قوی

مراقبت از موها سبب افزایش زیبایی شما خواهند شد. موها اجزای هستند که زیبایی بی اندازه را به صورت فرد می بخشند.
مو ها معمولا دچار مشکلات متعددی می شود، این مشکلات به دلایل گوناگونی ایجاد می گردد همانطور که همیشه بیان شده است استفاده از مواد شیمیایی برای تغییر حالت موها چه به صورت رنگ و دکلره باشد و چه به صورت موادی که برای صاف کردن و فر کردن موها استفاده می گردد، سبب ایجاد مشکلات زیادی برای موها می گردند. این مشکلات شامل ایجاد شوره یا خشک شدن موی شما میباشد.

در صورتی که به دلایل گوناگون برای موهای شما مشکلاتی ایجاد شده است، رسیدگی به موقع و دائم به موها سبب می گردد این مشکل به صورت موقت باشد و موهای شما شادابی و طراوت و زیبایی قبلی خود را مجدد بازیابند.

محصولات متعددی در بازار برای تقویت و بازسازی موهای آسیب دیده وجود دارند، در این قسمت قصد داریم به معرفی کرم موی برکلی 475 میل که یک محصول انگلیسی و بسیار قوی برای موها است بپردازیم.
بنابراین اگر که به دنبال روشی دائمی برای برطرف کردن بیشتر مشکلات موی خود هستید بهتر از این مطلب کوتاه را تا آخر مطالعه فرمایید. روش استفاده:کرم موی برکلی 475 میل به صورت کاسه ای ارائه می گردد.

تنها کافی است مقداری از این کرم را از کاسه خارج کرده و کف دست خود بمالید و سپس به موها مالش دهید این کرم ابدا حالت چرب را بر روی موها ایجاد نمی کند. پس از استفاده از این کرم نیاز به شستشوی موها نمی باشد.

شما می توانید قبل از استفاده از سشوار و اتوی مو نیز از این کرم استفاده نمایید و موهای ابریشمی و زیبا را برای خود به ارمغان آورید.
مزایای استفادهکرم موی برکلی 475 میل یکی از محصولاتی است که از خشکی مو جلوگیری میکند و ابداً به مو حالت چرب و نمای کثیف نمی‌دهد. این کرم مو با توجه به دارا بودن ترکیب منحصر به فرد خشکی مو را به تدریج از بین می‌برد.

کرم موی برکلی سبب می‌گردد مشکلات شکستگی مو برطرف شود و مو قدرت بالا و همچنین مقاومت و کشسانی زیادی را پیدا کند. از مهمترین خصوصیات این کرم مو آبرسانی و رساندن رطوبت لازم به موها می باشد.
موها مانند هر عضو دیگری از بدن نیاز به رطوبت کافی دارند که به دلایل گوناگون از آنها اسن رطوبت گرفته می شود و شما بایستی به صورت جداگانه توسط ماسک ها و کرم ها آن را برای مو تامین کنید.

این کرم مو دارای گلیسیرین و روغن های گیاهی می باشد که رطوبت لازم را برای موها فراهم می کند با استفاده از این کرم به موهای خود شادی و نشاط و طراوت را تقدیم کنید.
با استفاده دائم از این کرم مو می توانید موهای شفاف و ابریشمی را برای خود به ارمغان آورید.
استفاده از این کرم مو قبل از استفاده از حالت دهنده های نظیر سشوار و اتوی مو مضرات این وسایل حالت دهنده و گرم کننده را کاهش می دهد.
این محصول قابل استفاده توسط خانم ها و آقایان می باشد.

مقدار250
ویتامیندارد
نوع ویتامینویتامین E , ویتامین B
کشور سازندهایران
سایر توضیحاتبدون نیاز به آبکشی، مقدار مناسب از محصول را بر روی موی خشک شده با حوله استفاده نمایید و 30 ثانیه ماساژ دهید. سپس شانه کنید. از تماس محصول با پوست سر ممانعت نمایید.

این محصول بطور اختصاصی آسیب‌های وارده به لایه‌های شفت مو را ترمیم نموده و توامان حجم مو را افزایش می‌دهد.
‌کرم ترمیم کننده مو، خلل و فرج‌های ایجاد شده در ساختار مو را که می‌توانند زمینه ساز موخوره و شکنندگی مو شوند را پوشش می‌دهد و ساختار یکنواختی برای کوتیکول،‌لایه خارجی مو،‌فراهم می‌آورد.
‌استفاده از این محصول پس از استحمام با وجود مواد موثر و عصاره‌های گیاهی تقویت کننده دوام ترمیم مو را نسبت به محصولات نیازمند به آبکشی افزایش می‌دهد که خود زمینه ساز درخشانی و حالت دهی آسان‌تر به مو می‌باشد.
این محصول علاوه بر عملکرد‌های فوق با عصاره‌های گیاهی از جمله روغن بادام،‌روغن جوانه گندم،‌روغن آووکادو،‌روغن زیتون،‌آلوئه‌ورا و کراتین موجب رطوبت رسانی عمقی به ساقه مو شده و زمینه احیای شفت مو را فراهم می‌آورد.

مقدار150 میلی لیتر
ویتامیندارد
نوع ویتامینویتامین B5 , ویتامین E
کشور سازندهایران
راهنمای استفادهمقداری از کرم را در کف دست ریخته و روی موی مرطوب (مویی که رطوبت آن توسط حوله گرفته شده است) به خصوص قسمت های میانی و انتهایی آن بمالید . سپس مو را به شکل دلخواه حالت دهید. جهت سشوار کشیدن از حرارت کم استفاده کنید.
سایر توضیحاتحاوی پروتئین های هیدرولیز شده جوانه گندم و ویتامین هایB5 , E
ترمیم موهای آسیب دیده از رنگ، فر و مواد شیمیایی
حفظ رطوبت طبیعی و جلوگیری از موخوره
افزایش درخشندگی و حالت پذیری مو
جلوگیری از ایجاد الکتریسیته ساکن در میان موها

ترمیم‌کننده‌ی موی «سینره» بدون نیاز به آبکشی (leave – on) بوده و جهت کاهش آثار ناشی از صدمات واردشده به موها، حالت‌پذیری بهتر، تقویت و ترمیم مو تهیه شده است.
این فرآورده از قدرت نفوذ به داخل مو برخوردار است و رطوبت لازم را به مو بخشیده و انعطاف‌پذیری لازم را در مو ایجاد می‌کند.
این محصول دارای پلیمرهای کاتیونی است که ضمن خنثی‌کردن بار منفی سطح مو، یک لایه‌ی محافظ روی مو ایجاد می‌کنند.
پلیمر به‌کاررفته در این فرآورده قدرت پرکردن خلل و فرج روی سطح مو را دارد؛ طوری‌که سطح مو صاف شده و ضمن ازبین‌بردن الکتریسیته‌ی ساکن باعث درخشندگی و جلای مو می‌‍شود.
پلیمرهای کاتیونی نسبت به مواد کاتیونی که در فرمول اکثر نرم‌کننده‌ها به کار می‌روند، خاصیت تحریک‌کنندگی کمتری دارند.
ترکیبات سیلیکونی موجود در این فرآورده به صورتی پیش‌بینی شده‌اند که ضمن ایجاد یک لایه‌ِی محافظ روی مو و ایجاد حالت درخشنده و نرم در موها باعث آسانی شانه‌کردن در حالت خیس و خشک می‌شوند.

مقدار350 میلی لیتر
ویتامیندارد
نوع ویتامینویتامین A , ویتامین B
کشور سازندهایران
سایر توضیحاتترمیم موهای آسیب دیده از رنگ و فر و مواد شیمیایی
حفظ رطوبت طبیعی مو و جلوگیری از موخوره
جلوگیری از ایجاد الکتریسیته ساکن میان موها
باعث درخشندگی و حالت پذیری مو
حاوی ویتامین AوB
بدون نیاز به آبکشی
وزن 350 میلی لیتر

مقدار400
ویتامینندارد
کشور سازندهایران
سایر توضیحاتحاوی روغن آرگان

مقدار300 میلی لیتر
ویتامیندارد
نوع ویتامینویتامین E
راهنمای استفادهبعد از حمام مقدار مناسبی از محصول را روی ساقه ی موها بمالید و ماساژ دهید. این محصول نیازی به آبکشی ندارد.
سایر توضیحاتمخصوص موهای آسیب دیده
حاوی روغن آرگان غنی از آنتی اکسیدان
موثر در استقامت موها در برابر آسیبهای وارده به مو
ترمیم کننده و تقویت کننده ای قوی
براق کننده و ابریشمی کردن موها

مو سریع ترین بافت رویشی در بدن می باشد . در یك پوست سرسالم 90تا95 در صد فولیكول های مو در حال رشد ، كمتر از1 در صد حال ریزش و5تا10 درصد در حال استراحت می باشد .

ریزش مو می تواند به علت عوامل ژنتیكی ، پیر شدن ،استرس ،صدمات فیزیكی پوست سریا مو ،عفونت پوست ، بیماری هایی كه بر عموم بدن تاثیر می گذارند.
کرم مو یک محصول غلیظ همچون کرم مرطوب کننده پوست بوده و مهمترین وظیفه آن، آبرسانی و ویتامینه کردن موها می باشد.
از طرفی به دلیل اینکه پس از استفاده نیاز به آبکشی نداشته و تأثیرطولانی تری دارند می تواند نسبت به محصولات مشابه مانند ماسک مو در اولویت قرار گیرد.
sکرم مو در دراز مدت می تواند موهایی لطیف، براق و خوش حالت را برای ما به ارمغان بیاورد. کرم موی بعد ازحمام پیکشن (piction) حاوی روغن آرگان و غنی از آنتی اکسیدان، موثر دراستقامت موها در برابر آسیب های وارده به مو، ترمیم کنندگی قوی، براق کنندگی و ابریشمی کردن موها در زمینه حفظ سلامت و لطافت موها خودنمایی می کند.

کرم مو علاوه بر آبرسانی می تواند موهای آسیب دیده را ترمیم نموده و وضعیت صدمه دیده موها را در ناحیه ساقه، بهبود ببخشد.
مواد موجود در این کرم ها معمولا جاذب رطوبت بوده و علاوه بر این همچون لایه ای محافظ از خروج رطوبت و چربی موها جلوگیری می نماید.
کرم مو پیکشن (piction) که حاوی روغن گیاهی آرگان هست می تواند به شکلی عمیق به ترمیم ساقه موها بپردازد.

مقدار200
ویتامینندارد
سایر توضیحاتساخت اسپانیا

مقدار350
ویتامیندارد
نوع ویتامینویتامین E
سایر توضیحاتهمراه با سرم موی رایگان داخل جعبه
کرم تقویت کننده و ضد ریزش موی سر

مقدار250
ویتامیندارد
نوع ویتامینویتامین C
کشور سازندهایتالیا
سایر توضیحاتکرم تقویت کننده و ترمیم کننده مو بدون نیاز به آبکشی

مقدار300 میلی لیتر
ویتامیندارد
نوع ویتامینویتامین E
راهنمای استفادهبعد از حمام مقدار مناسبی از محصول را روی ساقه ی موها بمالید و ماساژ دهید. این محصول نیازی به آبکشی ندارد.
سایر توضیحاتمخصوص موهای رنگ شده
حاوی کراتین غنی از آنتی اکسیدان
موثر در استقامت موها در برابر آسیبهای وارده به مو
ترمیم کننده و تقویت کننده ای قوی
براق کننده و ابریشمی کردن موها

حجم400 میلی لیتر
مناسبموی خشک , موهای رنگ شده , موی عادی
ویتامیندارد
ویژگیدرخشان کننده , تقویت کننده
نوع ویتامینویتامین E
حاویآرگان
عصارهدارد
نوع عصارهعصاره آرگان - عصاره جوانه گندم - عصاره پوست و میوه انار

حجم300 میلی‌لیتر
حاویروغن آرگان
دارای خاصیتدرخشان کننده , حالت دهنده , تغذیه کننده
ویتامینندارد
نوع ویتامینندارد
عصارهندارد
میزان سختی3
نوع محفظه نگه دارندهتیوبی
جنس محفظه نگه دارندهپلاستیک
سایر توضیحاتموثر بر افزایش حجم مو
آبرسانی موثر به موها
موثر بر افزایش شفافیت و درخشندگی مو
تغذیه کننده مو
محافظ و ترمیم کننده مو
بدون ایجاد حس سنگینی و چربی بر روی مو
بدون نیاز به آبکشی
مناسب برای موهای خشک، آسیب دیده و نازک

یکی از محصولات محبوب پنتن، کرم آبرسان و حجم دهنده مو است که علاوه بر محافظت موثر از موها، به حالت گرفتن آن نیز کمک می کند. همچنین باعث تغذیه مو شده و آن را چرب نمی کند.
این کرم باعث می شود تا موها حجیم و پر تر به نظر برسند. مناسب استفاده بعد از حمام است و علاوه بر آبرسانی وتغذیه موها، کمک می کند تا موها راحت تر حالت گرفته و درخشان شوند.

حجم300 میلی‌لیتر
حاویروغن آرگان
دارای خاصیتدرخشان کننده , حالت دهنده , تغذیه کننده
ویتامینندارد
نوع ویتامینندارد
عصارهندارد
میزان سختی3
نوع محفظه نگه دارندهتیوبی
جنس محفظه نگه دارندهپلاستیک
سایر توضیحاتنرم و لطیف کننده مو
موج دهنده مو (مناسب موهای فر با فر درشت)
آبرسان فوری
محافظت از موها در برابر آسیب
قابل استفاده بر روی موهای مرطوب یا خشک
بدون نیاز به آبکشی

مقدار1000
ویتامیندارد
کشور سازندهایتالیا
سایر توضیحاتبازسازی کننده ای عالی برای مو های رنگ شده و عامل آنتی اکسیدانی موثر در هنگام کاهش تشکیل رادیکال های آزاد
دارای پلی اسید های چرب اشباع نشده ویتامین ها، نمک های معدنی و اسید های آمینه
مراقبت در برابر اشعه ماورا بنفش
سرشار از ویتامین
پس از شستشو به مدت 2 الی 3 دقیقه روی مو های مرطوب گذاشته و سپس آن را به خوبی بشویید

بالزام آکوارلی (کرم بازسازی کننده) ایده آل برای مو های خشک و آسیب دیده با غلظت و اسطحکام بالا، قدرت تغذیه کنندگی قو، آبرسانی و احیای سلامت و شادابی مو میباشد.
با استفاده از این کرم مو های شما نرم،مستحکم و براق خواهد شد. این کرم مملو از ویتامین که محافظیست طبیعی دربرابر اشعه ماورابنفش،بازسازی کننده ای عالی برای مو های رنگ شده و عامل آنتی اکسیدانی موثر در هنگام کاهش تشکیل رادیکال آزاد میباشد.

همچنین دارای پلی اسید های چرب اشباع نشده ویتامین ها، نمک های معدنی و اسید های آمینه ضروری که مخلوطی موثر را برای تضمین سلامت مو پدید آورده است.

حجم400 میلی لیتر
مناسبموهای رنگ شده , موی عادی
ویتامیندارد
ویژگیتقویت کننده , میزان سازی چربی مو و پوست سر
نوع ویتامینویتامین E
حاویکراتین هیدرولیز شده - عصاره آرگان - جوانه گندم
عصارهدارد
نوع عصارهعصاره پوست و میوه انار - عصاره جوانه گندم - عصاره آرگان
سایر توضیحاتتقویت کننده و ترمیم کننده مو
براق کننده و ضد وز
مناسب برای انواع مو

مقدار177
راهنمای استفادهآب اضافی موها را بگیرید تا فقط کمی نمدار باشد. سپس مقداری از این کرم مو را کف دست ریخته و بین دو دست مالش دهید. کرم را از بالای ساقه تا انتهای موها پخش کنید. سپس موها را به شیوه دلخواه با کمک سشوار یا ابزارهای دیگر حالت دهید.
از تماس محصول با چشم خودداری شود و در صورت تماس تصادفی، بلافاصله چشم‌ها را با آب فراوان بشویید.
محصول را دور از دسترس کودکان نگهدارید.
سایر توضیحاتترمیم موهای آسیب دیده
مناسب برای موهای رنگ شده یا دکلره شده
بازسازی موهای سوخته، ترد و شکننده
آبرسانی و استحکام بخشیدن به مو
سولفات و پارابن ندارد

کرم موی باندینگ پلکس OGX بدون سولفات، برای ترمیم و احیای دوباره‌ی موهایی که به واسطه قرارگیری در معرض مواد شیمیایی یا گرمای بیش از حد آسیب دیده‌اند، طراحی شده است.
بنابراین انتخاب خوبی برای بازسازی و ترمیم موهایی است که رنگ کردن، دکلره کردن یا گرمای وسایلی مثل اتو مو، حالت دهنده‌ها و سشوار باعث شده آسیب ببینند.
این محصول ترمیم کننده او جی ایکس اصل، پیشنهادی عالی برای محافظت از موهای رنگ شده بدون کمرنگ شدن رنگ آن‌هاست.

حجم475 میلی لیتر
مناسبموی خشک , موی آسیب دیده , موهای رنگ شده
ویتامیندارد
ویژگیمغذی , درخشان کننده , تقویت کننده
حاویروغن بادام و عصاره بابونه
عصارهدارد
نوع عصارهبابونه
کشور مبدا برندایران

کرم موی ورد کالر 475 میل که یک محصول ایرانی و بسیار قوی برای موها است .
بنابراین اگر که به دنبال روشی دائمی برای برطرف کردن بیشتر مشکلات موی خود هستید بهتر از این مطلب کوتاه را تا آخر مطالعه فرمایید. روش استفاده:کرم موی ورد کالر 475 میل به صورت کاسه ای ارائه می گردد.
تنها کافی است مقداری از این کرم را از کاسه خارج کرده و کف دست خود بمالید و سپس به موها مالش دهید این کرم ابدا حالت چرب را بر روی موها ایجاد نمی کند. پس از استفاده از این کرم نیاز به شستشوی موها نمی باشد.
شما می توانید قبل از استفاده از سشوار و اتوی مو نیز از این کرم استفاده نمایید و موهای ابریشمی و زیبا را برای خود به ارمغان آورید

حجم300 میلی لیتر
ویتامیندارد
نوع ویتامینویتامین B , ویتامین E
عصارهدارد
نوع عصارهآرگان ، کراتین
کشور مبدا برندآلمان

حجم150 میلی لیتر
ویتامیندارد
نوع ویتامینویتامین E , ویتامین B
عصارهدارد
نوع عصارهروغن آرگان
کشور مبدا برندایران
سایر توضیحاتکرم مو بدون نیاز بهآبکشی مدل آبرسان و ضد وز حاوی روغن آرگان مناسب برای انواع مو

بعد از آنکه موهایتان را با حوله آبکشی کردید مقدار کمی از ماسک موی بدون آبکشی روغن آرگان دوماسی را کف دستتان برزید و پس به نرمی روی ساقه و انتهای موها بزنید احتیاجی به آبکشی ندارد.
با استفاده از ماسک مو دوماسی می توان موهای خود را ترمیم و مرطوب کرده این محصولباعث افزایش مقاومت و درخشندگی مو شده و از وز شدن آن نیز جلوگیری می کند.

حجم200 میلی لیتر
مناسب برایموهای خشک , موهای آسیب دیده
عصارهدارد
نوع عصارهمرطوب کننده گیاهی
ویتامیندارد
نوع ویتامینویتامین E
سایر توضیحاتنرم کننده و مغذی با حفظ حجم مو
تقویت کننده مو
جلوگیری از ریزش مو
جلوگیری و درمان موخوره
افزایش استحکام مو
ضد شکنندگی مو
ترمیم کننده و رطوبت رسان مو
مناسب انواع مو
ترمیم کننده، رطوبت رسان و ضد شکنندگی تار مو
ترکیبات روغن آرگان خالص و کره کاریته
فاقد پارابن

کرم مو آرگان بیتروی سبب بازسازی، ترمیم و تغذیه عمقی مو و پوست سر خشک و آسیب دیده شده و با داشتن انواع ویتامین ها به تقویت رشد و جلوگیری از ریزش موی سر کمک می کند.

ساختار ابریشمی این روغن معجزه آسا سبب ایجاد حس نرمی، لطافت، رفع شکنندگی و جلوگیری از ایجاد موخوره در تار مو می شود.

این روغن می تواند به عنوان یک عامل محافظت کننده، ضد آفتاب و آنتی اکسیدان مو عمل کرده و از طرف دیگر با تقویت کراتین مو، سبب افزایش استحکام و احیا تار مو شود.

استفاده روزانه از روغن آرگان سبب تقویت و بازسازی موهای آسیب دیده ناشی از رنگ، دکلره، موادشیمیایی، حرارت سشوار و…شده و با مرطوب کنندگی بسیار عالی از وز شدن موها جلوگیری کند.

امروزه بسیاری از خانم‌ها علاقه به رنگ، مش و هایلایت کردن موهای خود دارند، اما استفاده مداوم از این رنگ موها سبب ازبین بردن درخشندگی می‌شود زیرا مواد شیمیایی موجود در این رنگ موها، سبب آسیب رسیدن مو می‌شود. علاوه بر این عوامل بسیاری سبب آسیب موها می‌شود، از بیماری‌های ژنیتیکی گرفته تا داشتن استرس. راه‌های بسیاری وجود دارد که سبب تقویت و شادابی مو می‌شود. یکی از این را‌ه‌ها استفاده از کرم مو است. کرم کراتینه و تثبیت کننده رنگ مو هرباسنس با عصاره توت‌های وحشی مناسب برای موهای رنگ شده و دکلره شده تولید شده است. این محصول به ترمیم ساختار داخلی و خارجی موها کمک کرده و اجازه نمی‌دهد تا رنگ موی شما دچار آسیب‌دیدگی یا تغییر شود. کرم کراتینه موها رو نرم و لطیف کرده و یک درخشندگی و برق خاصی به آن‌ها می‌بخشد.

موهای رنگ شده به مراقبت و رسیدگی بیشتری نیاز دارند تا بتوانند سلامت و شادابی خود را حفظ کنند. به همین منظور استفاده از محصولات مراقبتی مخصوص این نوع مو برای شستشو و بعد از استحمام می‌تواند کمک کننده باشد. کرم مو دیترون با دارا بودن عصاره انار و جوانه گندم موجب تقویت فولیکول‌های مو شده و با افزایش گردش خون مویرگی در کف سر به رشد بهتر آن‌ها کمک می‌کند. پروویتامینB5 موجود در این کرم مو به خوبی جذب بافت مو شده، به تامین و حفظ رطوبت آن‌ها کمک کرده و در افزایش نرمی و لطافت مو‌ها تاثیر مثبتی دارد. عصاره انار دارای ویتامینC بوده، درخشندگی و شفافیت موها را افزایش می‌دهد و برای رفع موخوره مفید است.

کرم مو دیترون بر پایه عصاره‌های گیاهی بوده و برای استفاده بعد از استحمام برای انواع مو طراحی شده است و نیازی به آبکشی ندارد. این محصول با دارا بودن عصاره آلوئه‌ورا و دپانتنول موجب آبرسانی و حفظ رطوبت موها شده، در افزایش نرمی و لطافت آن‌ها نقش بسزایی دارد و به رفع خشکی مو کمک می‌کند. آلوئه‌ورا با دارا بودن ویتامین‌های مختلف و اسیدهای چرب و آمینه ضروری به حفظ سلامت مو کمک کرده و در بازسازی سلولی آن تاثیرگذار است. عصاره سیب و جوانه گندم موجود در کرم مو نرم کننده دیترون باعث تقویت ساختار موها شده، رشد آن‌ها را افزایش می‌دهد و از ریزش موها جلوگیری می‌کند. این محصول موجب بهبود شانه‌پذیری و حالت پذیری مو‌ها شده، وز و زبری آن‌ها را از بین می‌برد و از موها پس از شستشو مراقبت کامل به عمل می‌آورد. کرم مو سیب دیترون مرطوب کننده قوی و مغذی مو بوده، از کدر شدن موها جلوگیری می‌کند و در افزایش شفافیت و طراوت آن مفید واقع می‌شود.

موهای خشک و آسیب دیده برای بازیابی سلامت و شادابی خود نیازمند مراقبت و رسیدگی ویژه‌ای است. در همین راستا بهره‌گیری از محصولات مراقبتی مخصوص و با کیفیت مانند کرم مو شون می‌تواند در رسیدن به موهایی زیبا و با طراوت ما را یاری کند. این محصول بافت سبکی دارد، به سرعت جذب موها می‌شود و روی آن‌ها اثری از چربی و سنگینی ایجاد نمی‌کند. کرم مو آکوا لایت شون با دارا بودن آب نارگیل موها را به طور عمیق آبرسانی کرده و با حفظ رطوبت آن‌ها به احیاسازی موها کمک زیادی می‌نماید. آب نارگیل سرشار از اسیدهای چرب ضروری، ویتامین‌های K، A، C، پروتئین، آهن، کلسیم، سدیم و پتاسیم بوده، موجب تغذیه شدن بافت موها می‌شود و در بهبود رشد آن‌ها تاثیر مثبتی دارد.

رسیدگی به سلامت موها، از اهمیت زیادی برخوردار است. گاهی به دلیل رنگ زیاد، موهای شما دچار شکنندگی و یا ریزش می‌شود. کرم تقویت کننده موهای رنگ شده فولیکا، از مو‌های شما محافظت می‌کند و ساقه موی سر شما را نیز تقویت می‌کند. جالب است بدانید روغن انار موجود در این کرم مو موجب تثبیت رنگ روی ساقه مو می‌شود. این ماده باعث افزایش عمر رنگ روی موها شده و از تغییر رنگ آن جلوگیری می‌کند. یکی از ویژگی‌هایی که این کرم نسبت به سایر کرم‌ها دارد، این است که به تامین رطوبت و افزایش انعطاف پذیری مو، رفع موخوره و شکنندگی، جلوگیری از وزشدگی و گره خوردگی مو، احیا و تثبیت رنگ مو و افزایش درخشندگی و ماندگاری کمک ویژه‌ای می‌کند.

کرم کراتینه آردن به شما کمک می‌کند تا مویی سالم، صاف و درخشان داشته باشید. این کرم حاوی مواد مغذی و تقویت‌کننده‌ای مانند روغن آرگان و جوانه گندم است که به لطافت و سلامت موهای شما کمک می‌کند. با استفاده از این کرم مو شما موهایی صاف، نرم، لطیف و درخشان خواهید داشت.

عوامل محیطی و آلودگی‌های روزانه به تدریج باعث ضعیف و کدر شدن موها می‌گردد؛ بنابراین استفاده از محصولات مراقبتی برای بازگرداندن شادابی و طراوت به موها بسیار واجب می‌باشد. کمپانی الیدور به تازگی محصولی را روانه بازار نموده که ظرف مدت 1 دقیقه نرمی و لطافت و درخشندگی را به موهای شما باز می‌گرداند.

اگر شما هم از موهای ضعیف و کدر خود خسته شده و به یک محصول با کیفیت برای ترمیم موهای خود نیاز می‌توانید به آسانی و ظرف 1 دقیقه به این هدف دست پیدا کنید .

محصولات مراقبتی مو در انواع مختلفی مانند ماسک مو، اسپری دوفاز، نرم کننده و کرم مو طراحی و تولید شده و در دسترس ما قرار گرفته‌اند. هر یک از ما می‌توانید با توجه به میزان سلامت مو، زمانی که برای این کار می‌گذاریم، نیاز موها و بودجه مورد نظرمان بهترین گزینه را برای روتین مراقبتی موی خود انتخاب کنیم. کرم موی بیتروی روی موها ایجاد چربی و سنگینی نکرده و برای استفاده بعد از حمام افرادی که موهای خشک و آسیب دیده دارند انتخاب مناسبی به شمار می‌رود. این محصول حاوی روغن آرگان بوده که سرشار از اسیدهای چرب ضروری و ویتامین E است و مواد مغذی را به موها می‌رساند. روغن آرگان موجب تغذیه شدن موثر بافت مو شده و در ترمیم و بازسازی بافت آسیب دیده آن تاثیر مثبتی دارد.

ماسک مو، یکی از محصولات مراقبتی بسیار مهم و ضروری برای مو است. ماسک مو انواع متنوعی دارد که هر فرد می‌تواند بر اساس نیاز و جنس موی خود از آن استفاده کند. ماسک مو کلاژن و روغن آرگان یک محصول مناسب برای انواع مو بوده که توسط برند باکیفیت آموس وان تولید شده است. این ماسک مو در داخل حمام استفاده می‌شود و بعد از استفاده نیاز به آبکشی دارد. در فرمولاسیون این محصول از روغن آرگان استفاده شده که باعث ایجاد درخشش طبیعی در موهای شما می‌گردد و نرمی دوچندانی را در موهای شما ایجاد می‌کند. همچنین این ماسک مو تارموهای آسیب دیده شما را ترمیم می‌کند و با آبرسانی آن مانع از ایجاد خشکی و زبر شدن بیش از حد در آن می‌گردد.

دوستان عزیز، مقاله بهترین کرم مو همیشه بروزرسانی خواهد شد.مجددا به ما سر بزنید .خوشحال خواهیم شد.

بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید! ارسال دیدگاه
ارسال دیدگاه
امتیاز شما:
🔃