همه آن چیزی که باید در مورد دوره آموزش کوتاهی مو زنانه بدانید!

تاریخ انتشار: 11 شهریور 1402
تعداد دیدگاه: 0
تعداد بازدید: 456

چکیده : در این مطلب به شما کمک می‌کنیم تا هر اطلاعاتی راجع‌به دوره آموزش کوتاهی مو زنانه را به دست بیاورید!

کوتاهی مو زنانه، یکی از قدیمی‌ترین و البته جذاب‌ترین شاخه‌های حرفه آرایشگری است. هنر کوتاهی مو، همیشه طرفداران خود را دارد و بسیاری از خانم‌ها طرفدار مدل‌های موی کوتاه هستند. موی کوتاه، مدل‌های متنوع و زیبایی دارد و شما می‌توانید در یک دوره آموزش کوتاهی مو این حرفه را به صورت کامل یاد بگیرید و پس از دریافت مدرک معتبر، مشغول به کار و درآمد زایی شوید. آموزش کوتاهی مو زنانه تکنیک‌ها و اصول خاص خود را دارد و شما با آموزش این تکنیک‌ها در یک آموزشگاه آرایشگری زنانه معتبر، می‌توانید در آرایشگاه‌های مختلف مشغول به کار شوید. برای شروع این حرفه، شما باید با اصولی همچون آناتومی، زاویه‌های صورت و همچنین مدل‌های مختلف کوتاهی مو زنانه و کار با ابزار مورد نیاز کوتاهی مو آشنا خواهید شد. در ادامه با این دوره بیشتر آشنا خواهید شد.

دوره آموزش کوتاهی مو زنانه

کوتاهی مو زنانه

کوتاهی مو، یکی از جذاب‌ترین تکنیک‌های آرایشگری است. در گذشته شاید مدل‌های کوتاهی مو متنوعی وجود نداشت؛ اما امروزه تعداد قابل توجهی مدل مو کوتاه زنانه وجود دارد. اینکه بدانید چه مدل مویی برای افراد مناسب است، باید به آناتومی صورت و همچنین سلیقه فرد توجه کنید. در یک دوره آموزش کوتاهی مو حرفه‌ای، شما با انواع مدل‌های کوتاهی مو زنانه و همچنین آناتومی صورت‌ افراد آشنا خواهید شد تا بتوانید مدل کوتاهی موی مورد نظر را اجرا کنید. اگر به فکر شرکت در دوره آموزش کوتاهی مو هستید ولی نمی‌دانید چه آموزشگاه آرایشگری زنانه‌ای بهتر است و یا در این کلاس‌ها قرار است چه چیزی را آموزش ببینید، در ادامه این مطلب همراه ما باشید.

دوره آموزش کوتاهی مو زنانه

اگر می‌خواهید هنر کوتاهی مو زنانه را به خوبی آموزش ببینید و سپس وارد بازار کار شوید، باید بدانید که بهترین راه شرکت در دوره آموزش کوتاهی مو در یک آموزشگاه آرایشگری زنانه معتبر است. با شرکت در این دوره، شما با انواع مدل‌های کوتاهی مو و نحوه اجرا آن بر روی مدل آشنا خواهید شد. همچنین پس شناخت ابزار و وسایل مورد نیاز کوتاهی مو زنانه، نحوه درست کار با آن‌ها را آموزش خواهید دید. پس از آن شما بر روی مدل خود، مدل موی مورد نظر را اجرا کرده و مربی شما ایرادات کار شما را رفع کرده و به سوالات شما پاسخ می‌دهد. در پایان کار نیز با شرکت در آزمون‌های برگزار شده فنی حرفه‌ای، مدرک بین المللی کوتاهی مو زنانه خود را دریافت کرده و مجاز به کار در آرایشگاه‌های داخل و خارج از کشور خواهید شد. توجه کنید که این مدرک برای زدن آرایشگاه توسط شما کافی نیست و باید دوره آموزش و پیرایش را گذرانده باشید.

آموزشگاه آرایشگری زنانه

در دوره آموزش کوتاهی مو چه چیزهایی یاد می‌گیرید؟

اگر قصد شرکت در یک دوره آموزش کوتاهی مو را دارید، باید بدانید که قرار است در این دوره چه آموزش‌هایی ببینید؟ در یک کلاس آموزش کوتاهی مو شما با انواع تکنیک‌های کوتاهی مو مانندتقسیم بندی مو برای کوتاهی،انواع زاویه کوتاهی موو انواع آموزش کوتاهی مو مثلکوپ کرنلی کوپ لیر، مصری، گرد و جدیدترین مدل های سبک هالیوودی و مدل روز آشنا خواهید شد. همچنین شما با مهارت‌هایی که در زیر آن‌ها شرح داده‌ایم آشنا خواهید شد:

آموزشگاه آرایشگری زنانه تهران

1. مشاوره به مشتری

در درجه اول، شما باید با انواع مدل‌های کوتاهی مو و همچنین آناتومی صورت افراد مختلف آشنا باشید تا بتوانید به مراجعین خود مشاوره دهید که چه مدل مویی مناسب صورت آن‌ها است.

2. تقسیم بندی مو

یکی از مهم‌ترین تکنیک‌های مورد نیاز در کوتاهی مو، تکنیک تقسیم بندی مو است. شما برای کوتاهی مو باید تقسیم بندی مو را یاد بگیرید که این مهارت را در دوره آموزش کوتاهی مو به خوبی آموزش خواهید دید.

3. آموزش انواع مدل‌های کوپ

یکی از مدل‌های پرطرفدار کوتاهی مو زنانه، مدل کوپ است. در یک دوره آموزش کوتاهی مو شما با انواع مدل‌های کوپ و نحوه اجرای آن‌ها روی انواع موها آشنا خواهید .

4. آموزش کوتاه کردن مو با تیغ و قیچی

برای اینکه بتوانید مدل‌های کوتاهی مو مختلف را بر روی مو اجرا کنید، باید نحوه استفاده از قیچی و تیغ را برای کوتاه کردن مو آموزش ببینید.

5. آموزش حجم گیری مو

یکی از تکنیک‌هایی که در یک دوره آموزش کوتاهی مو یاد می‌گیرید، آموزش حجم گیری مو است. در این تکنیک شما می‌توانید حجم موی افراد را کم کنید. این تکنیک به خصوص برای فصل گرما و تابستان بسیار مناسب است.

6. آموزش کوتاهی مو به سبک ترکیبی

آموزش کوتاهی مو به سبک ترکیبی نیز یک تکنیک جذاب است که با آن می‌توانید انواع مدل‌ها ی کوتاهی مو را بسته به سلیقه و آناتومی صورت مراجعین اجرا کنید. کمتر آموزشگاهی این تکنیک را به شما آموزش می‌دهد ولی این تکنیک در دوره آموزش کوتاهی مو زنانه آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس، به صورت کامل آموزش داده می‌شود.

7. آموزش کوتاهی جلوی موی سر

جلوی موی سر از حساسیت زیادی برای خانم‌ها برخوردارد است. در یک دوره آموزش کوتاهی مو زنانه، شما با فوت و فن کوتاهی جلوی موی سر آشنا خواهید شد.

وسایل مورد نیاز برای دوره آموزش کوتاهی مو زنانه

کوتاهی مو زنانه، نیاز به ابزار و لوازم خاصی دارد که به آن‌ها نیاز پیدا خواهید کرد. از جمله برخی از این وسایل و ابزارهای مورد نیاز برای کوتاهی مو زنانه می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. قیچی کوتاهی مو
  2. قیچی پیتاژ
  3. شانه دندانه درشت مخصوص کوتاهی
  4. آبپاش
  5. گیره تقسیم مو

سخن پایانی

کوتاهی مو زنانه، یک رشته از هنر آرایشگری است که در میان هنرجویان محبوبیت زیادی دارد. شما می‌توانید با گذراندن دوره کوتاهی مو زنانه آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس، تمامی تکنیک‌ها و فنون کوتاهی مو را آموزش دیده و پس از اخذ مدرک بین المللی کوتاهی مو، در آرایشگاه‌ها مشغول به کار شوید. در دوره آموزش کوتاهی مو، شما با آناتومی صورت افراد، انواع مدل‌های کوتاهی مو زنانه، کار با ابزار کوتاهی مو مانند قیچی و تیغ و همچنین نحوه اجرا انواع مدل‌های کوتاهی مو زنانه مانند کوپ آشنا خواهید شد. سپس با اجرا کار خود بر روی مدل، مربی ایرادات کار شما را برطرف می‌کند. در پایان دوره نیز می‌توانید با شرکت در آزمون‌های معتبر فنی حرفه‌ای، اقدام به گرفتن مدرک معتبر بین المللی کنید. اگر تمایل دارید در دوره آموزش کوتاهی مو زنانه آموزشگاه گل گیس شرکت کنید، می‌توانید با مراجعه به وب سایت آن به نشانی golgisamoz.com از شرایط و قیمت این دوره جذاب مطلع شوید.

دوره آموزش کوتاهی مو زنانه

سوالات متداول

در دوره کوتاهی مو زنانه چه چیزی را یاد میگیرم؟

در این دوره شما با انواع مدل‌های کوتاهی مو زنانه و نحوه اجرا آن بر روی مدل آشنا خواهید شد. همچنین می‌توانید با شناخت آناتومی صورت افراد و مدل‌های مختلف کوتاهی مو، مدل موی مناسب را به آن‌ها پیشنهاد داده و اجرا کنید.

در دوره کوتاهی مو امکان اجرای کار بر روی مدل را دارم؟

بله، شما در حین آموزش کوتاهی مو زنانه، مدل‎‌های یاد گرفته شده را بر روی مدل‌های زنده نیز اجرا خواهید کرد و مربی ایرادات کار شما را رفع می‌کند.

داشتن مدرک معتبر بین المللی کوتاهی مو زنانه چه مزیتی دارد؟

شما با داشتن مدرک معتبر بین المللی کوتاهی مو زنانه می‌توانید در آرایشگاه‌های زنانه داخل و خارح از کشور مشغول به کار شده و درآمدزایی کنید.

آیا با داشتن مدرک کوتاهی مو زنانه می‌توانم آرایشگاه بزنم؟

خیر، برای این کار شما باید دوره آرایش و پیرایش را گذرانده باشید و داشتن مدرک کوتاهی مو زنانه کافی نیست.

بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید! ارسال دیدگاه
ارسال دیدگاه
امتیاز شما:
🔃