4 مرحله ضروری برای از بین بردن موهای زائد بدون درد!

تاریخ انتشار: 24 شهریور 1402
تعداد دیدگاه: 0
تعداد بازدید: 1007

همه زنان می دانند که وظیفه حذف موهای زائد بدن به دلیل دردی که در معرض آن قرار دارند بسیار آزاردهنده است ،بنابراین ما در مقاله امروزآبی بیوتینکاتی را ارائه می دهیم که می تواند با درد کمتر حذف موهای زائد را تسهیل کند.

 • 1. پوست خود را به خوبی آماده کنید

  برای اطمینان از رفع موهای زائد بدون درد و التهاب ، لازم است پوست را حداقل برای یک روز آماده کنید. روز قبل ، بدن خود را بکشید تا سلول های مرده و ناخالصی هایی که برای شما سخت بود را از بین ببرد.
  در روز مقرر ، دوش آب گرم بگیرید ، زیرا گرما باعث باز شدن منافذ پوست می شود تا موهای شما راحت تر و بدون درد کشیده شود.

 • 2. زمان سنجی

  ترجیحاً ازمومدر شب قبل از خواب استفاده کنید تا به پوست این فرصت را بدهید که تعادل خود را قبل از قرار گرفتن در معرض نور خورشید و پوشیدن لباس بدون هیچ مشکلی بازیابی کند.

 • 3. بلندای مو

  هرچه موها بلندتر باشد ، برداشتن آنها دردناک تر است ، حتی اگر موها خیلی کوتاه باشند. بنابراین ، مطمئن شوید که موهای زائد را در موهای بلند از بین می برید تا روند کشیدن موها از ریشه تسهیل شود.

 • 4.قالب یخ

  آیا پوست نازک و حساسی دارید که هنگامبرداشتن موهای زائداحساس درد می کند؟ قبل از برداشتن مو ، یک تکه یخ یا یک پارچه خنک شده را به آرامی روی پوست بکشید و یک اثر بیهوشی موقت خواهید داشت که به شما اجازه می دهد موها را بدون احساس درد شدید بردارید.
  از یخ زیاد استفاده نکنید زیرا سرما منافذ پوست را سفت می کند و کشیدن موها را نسبت به قبل دشوارتر می کند.

بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید! ارسال دیدگاه
ارسال دیدگاه
امتیاز شما:
🔃