راهنمای کامل بهترین منقل‌های سفری: 30 مدل برتر برای سفرهای شما

تاریخ انتشار: 13 شهریور 1402
تعداد دیدگاه: 0
تعداد بازدید: 347

یکی از بهترین تفریحات در زندگی امروزی رفتن به دل طبیعت است. طبیعت از آن جنبه دارای اهمیت است که با نیروی فوق العاده خود آرامش بیش از حدی به افکار و روان انسان می دهد. آشپزی در طبیعت نیز یک امر لذت بخش و هیجان انگیز است که چالش های خاص خود را دارد. برای داشتن یک آشپزی بدون دردسر و لذت بخش باید از ابزار خاصی استفاده کرد که یکی از مهمترین آنها، منقل سفری است. از منقل سفری برای کباب کردن و تهیه انواع غذا میتوانید استفاده کنید و حمل آن بسیار راحت و ساده است. یکی از ویژگی های اصلی منقل سفری، حجم بسیار کم و کوچک آن است که به راحتی جمع می شود و عمل فضای خاصی را اشغال نمی کند. منقل سفری به دلیل داشتن چنین ویژگی منحصر به فردی فقط مختص به استفاده در سفر نیست و حتی اگر شما در منزل یا آپارتمان کوچکی زندگی می کنید، می توانید از منقل سفری که فضای کمی را اشغال میکند استفاده کنید.در ادامه این مطلب فوق العاده از سایت آبی بیوتی با ما همراه باشید تا با بهترین منقل سفری و انواع آن به خوبی آشنا شوید.

پیشنهاد میکنم مقاله بهترین نخ ماهیگیری مطالعه کنید.

پیشنهاد 30 مدل بهترین منقل سفری

جنسفلز/

هنگام رفتن به کوه یا مسافرت با به همراه داشتن این منقل دیگر لازم نیست منقل حلبی که فضای بیشتری اشغال میکند را بهمراه داشته باشیم یا در کوه دنبال سنگ بگردیم .این منقل صحرایی به ابعاد 5x5x30 سانتی متر میباشد و به راحتی درون داشپورد و حتی در جیب نیز جا میشود.

جنسفلز/

منقل صحرایی از ده قسمت تشکیل شده است،چهار عدد پایه،دو عدد میله رابط و چهار عدد میله ساده .میله های رابط وظیفه اتصال میله های ساده را به همدیگر دارد به طوری که چهار میله ساده و دو میله رابط سه به سه به همدیگر وصل می شود و دو میله 80 سانتی متری را درست می کند که تکیه گاه سیخها می باشد.پایه های منقل سه عدد دندانه دارند که در صورت بالا یا پایین بودن حرارت ذغال میتوان ارتفاع میله ها را با توجه به سطح کباب با سطح ذغال تغییر داد.

جنسفلز/

منقل تاشو مسافرتی یک مدل بسیار جمع و جور و کاربردی ساخت ایران است که علیرغم کم حجم بودن بسیار خاص طراحی شده است. این منقل گریل به دلیل اشغال فضای بسیار کم برای سفر، پیک نیک و کمپینگ عالی بوده و حتی در کیف و کوله شما جا می شود.

جنسفلز/

اگر علاقمند به طبیعت گردی و مسافرت هستید، با همراه داشتن سه پایه آتش تاشو می‌توانید لذت سفر خود را افزایش دهید. پس از استفاده هم در حالت تاشده فضای بسیار کمی اشغال می‌کند و همواره می‌توان آن را در صندوق عقب یا زیر صندلی خودرو به همراه داشت.

جنسآهن/
نوع سوختزغال/
اقلام همراهکیف/

منقل یکی از لوازم پرکاربرد در خانواده های ایرانی است که در خانه ، گردش و مسافرت همراه همیشگی است.این منقل مطابق طراحی روز دنیا بصورتی ساخته شده که به راحتی بتوان آن را حمل و استفاده کرد.

جنسفلز/

منقل هاس علاوه بر استحکام بالا و سبک بودن، قابلیت تا شدن یا جمع شدن را دارد و برای کسانی که دغدغه فضا یا مکان برای آهنها اهمیت دارد بسیار مناسب است.منقل تاشو هاس در دو مرحله و در کمتر از یک دقیقه آماره برای مصرف کننده است و در حالت باز روی پایه های خود قرار می گیرد.

جنسآهن/فلز/
نوع سوختزغال/

مناسب برای استفاده در منزل و یا هنگام سفر و پیک نیک.این منقل فضای کمی را در صندوق عقب اتومبیل اشغال نموده و همراه همیشگی شما خواهد بود. به دلیل اینکه این منقل از جنس آهن بوده و برای مقرون به صرفه تر بودن بدون رنگ تولید شده است.

جنسفلز/
جنسفلز/
جنسفلز/

بیشتر افراد در طول سفر همیشه به دنبال وسیله هایی هستند که فضای کمی را بگیرد و همچنین حمل و جابجایی آن آسان باشد، این وسیله یک پیشنهاد خوب برای مسافرت است.منقل سفری مدل 726 کاملا تاشو بوده که دیگر نیازی نیست برای استفاده از آن با پیچ و مهره درگیر شد،کافیست از کاور بیرون بیاورید و در عرض چند ثانیه اجاق شما آماده است.

جنسفلز/

منقل سفری نیرو در این سایز برای استفاده جهت کوهنوردی تخصصی طراحی شده است با پوشش دهی گالوانیزه و طراحی جامع، استحکام و ایستایی بالا با شعله متمرکز و موثر را برای استفاده کنندگان فراهم می آورد.

جنسفلز/

منقل صحرایی از ده قسمت تشکیل شده است،چهار عدد پایه،دو عدد میله رابط و چهار عدد میله ساده .میله های رابط وظیفه اتصال میله های ساده را به همدیگر دارد به طوری که چهار میله ساده و دو میله رابط سه به سه به همدیگر وصل می شود و دو میله ۶٠ سانتی متری را درست می کند که تکیه گاه سیخها می باشد.

جنسفلز/

اگر علاقمند به طبیعت گردی و مسافرت هستید، با همراه داشتن منقل سفری تاشو مدل الوند می‌توانید لذت سفر خود را افزایش دهید. بعد از استقبال خوب شما از منقل سفری تفتان این بار منقل سفری الوند از همان خانواده را به شما پیشنهاد می‌کنیم.این منقل سفری هم پس از استفاده در حالت تاشده فضای بسیار کمی اشغال می‌کند و همواره می‌توان آن را در صندوق عقب یا زیر صندلی خودرو به همراه داشت.

جنسفلز/

منقل صحرایی از ده قسمت تشکیل شده است،چهار عدد پایه،دو عدد میله رابط و چهار عدد میله ساده .میله های رابط وظیفه اتصال میله های ساده را به همدیگر دارد به طوری که چهار میله ساده و دو میله رابط سه به سه به همدیگر وصل می شود و دو میله 62 سانتی متری را درست می کند که تکیه گاه سیخها می باشد.پایه های منقل سه عدد دندانه دارند که در صورت بالا یا پایین بودن حرارت ذغال میتوان ارتفاع میله ها را با توجه به سطح کباب با سطح ذغال تغییر داد.

جنسآهن/
جنسفلز/
جنسفلز/

منقل فلزی صحرایی تاشو .مورد استفاده در طبیعت و کنار ساحل میباشد.منقل دارای 4 عدد پایه که از جنس تسمه 2.5 هست ساخته شده و از اطراف به سمت داخل تا میشود.دستگیره قسمت بالای منقل باعث ایجاد سهولت در جابجایی میباشد.خیلی راحت در صندوق خودرو سواری و شاسی جا گیری میشود.امیدوارم از خرید این محصول نهایت استفاده و لذت رو ببرید.

جنسفلز/
جنسفلز/برزنت/

توری کباب نقش یک منقل همه کاره در هر شرایط محیطی چه زمینه خاکی و چه سفت و بتنی را دارد و شما را از شر منقل های بزرگ وسفری راحت میکند و به شما کمک میکند تا مواد غذایی مختلف مانند برگر ، استیک ، گوشت ، ماهی ، مرغ و انواع سبزیجات راکباب کرده و اوقات خوشی را در کنار خانواده خود داشته باشید.

جنسآهن/فلز/
نوع سوختزغال/

منقل تا شو سفری کمجا دارای صفحه جداگانه برای قرار دادن کتری و ظرف برای پخت و پز مناسب برای استفاده در منزل یا هنگام سفر و پیک نیک می باشد.مناسب برای گریل کردن گوشت و مرغ و همبرگر زغالی می باشد.مناسب برای کباب کردن گوشت و مرغ و ماهی با سیخ بر روی زغال است .

جنسآلمینیوم/

یکی از لذت‌های سفر و طبیعت‌گردی آشپزی در حین سفر است. منقل فلزی یکی از گزینه‌های مناسب برای سفر بوده، و با خاصیت تاشو بودن خود، کمترین فضا را اشغال می‌کند. این منقل دارای کیف برزنتی و ضدآب است که پس از استفاده و خنک شدن منقل، می‌توانید آن را درون کیف بگذارید تا هنگام جابجایی اذیت نشوید.

جنسفلز/

منقل سفری نیرو برای استفاده کوهنوردان، طبیعت گردان و خانواده های عزیز طراحی شده است و بعلت پوشش دهی گالوانیزه و طراحی جامع، استحکام و ایستایی بالا با شعله متمرکز و موثر را برای استفاده کنندگان فراهم می آورد.

جنسفلز/

برای پخت خوراکی‌ها و غذاهای خوش‌مزه در فضاهای بدون سقف و خارج از خانه باید از وسایلی مناسب استفاده کرد. یکی از این وسایل که به پخت گوشت‌های گوناگون بدون استفاده از روغن کمک بسزایی می‌کند، منقل یا باربیکیو است.

جنسفلز/
جنسفلز/
جنسفلز/
جنسفلز/
جنسفلز/
نوع سوختزغال/

برای طبخ انواع گوشت یا سبزیجات در سفر یا طبیعت‌گردی باید از وسایلی مناسب استفاده کرد که به‌سادگی در صندوق‌عقب خودرو جا بگیرند و فضای زیادی را اشغال نکنند. منقل تاشو بزرگ یکی از مناسب‌ترین محصولات موجود است که ساختاری تاشو دارد تا بعد از استفاده بتوانید آن را به‌سادگی با خود حمل کنید. این منقل برای سرهم‌شدن به ابزار خاصی نیاز ندارد.ویژگی منحصر به فرد این محصول کم جا بودن و حمل آسان آن است به نحوی که به راحتی کف صندوق اتومبیل و یا هر جایی که محدودیت فضا دارید جای می گیرد.طراحی دستگیره حمل به نحوی انجام شده که شما میتوانید همانند یک کیف آن را جابه جا کنید.متریال به کار رفته در آن از جنس مرغوبی استفاده شده تا علاوه بر استحکام بالا بر اثر حرارت دچار انعطاف نشود.به کمک راهنمای مونتاژی که همراه محصول برای شما ارسال میشه در سفرها کمپ ها و دورهمی های خانوادگی از آن استفاده کنید.

جنسفلز/برزنت/

توری کباب نقش یک منقل همه کاره در هر شرایط محیطی چه زمینه خاکی و چه سفت و بتنی را دارد و شما را از شر منقل های بزرگ وسفری راحت میکند و به شما کمک میکند تا مواد غذایی مختلف مانند برگر ، استیک ، گوشت ، ماهی ، مرغ و انواع سبزیجات راکباب کرده و اوقات خوشی را در کنار خانواده خود داشته باشید.

جنسآهن/
نوع سوختزغال/

آتشدان و منقل باربیکیو گریل سفری کمپینگ تاشو 4 تکه طرح گل هندسی قابل حمل . طرحی شامل 4 صفحه فولادی تخت با شیارهای دقیق و برش خورده توسط لیزر که باسرهم و وصل کردن سه قطعه آن به هم امکان تشکیل آتشدانی گل مانند را فراهم نموده و با اضافه کردن قطعه چهارم تبدیل به گریل برای پخت و پز و طبخ استیک و کباب تابه ای و ... می شود .

دوستان عزیز، مقاله بهترین منقل سفری همیشه بروزرسانی خواهد شد. مجددا به ما سر بزنید. خوشحال خواهیم شد.

بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید! ارسال دیدگاه
ارسال دیدگاه
امتیاز شما:
🔃
تا 60% تخفیف بر روی صدها عنوان کتاب! خرید کتاب با 50% تخفیف