ثبت خاطره کنید با بهترین استند رو میزی کودک

تاریخ انتشار: 16 شهریور 1402
تعداد دیدگاه: 0
تعداد بازدید: 461

بهترین استند رو میزی کودک، یکی از ابزارهای تزئینی و ماندگار برای کودکان است. این استندها میتواند شامل نام فرزند یا روزشمار و ماه شمار بارداری باشد. این استند ها از جنس گچ یا رزین است که به هر رنگی که مدنظرتان باشد قابل سفارش است.

این استند ها را به دو صورت که هر حروف جداگانه باشد یا اینکه کل نام فرزندتان به صورت بهم چسبیده باشد میتوانید تهیه کنید. از استند های روزشمار و هفته شمار بارداری نیز برای ثبت لحظات رشد فرزندتان در شکمتان میتوانید استفاده کنید. یکی از عکس هایی که به تازگی بسیار ترند شده، عکاسی بارداری با استفاده از استند رومیزی است که هفته و ماه بارداری را نشان میدهد.

این استندها در سایز های مختلف و به صورت های مختلف تولید شده اما یکی از پرطرفدارترین حالت های آن، حالت مکعب مربع است. اگر فرزندتان دختر است می توانید استند رو میزی صورتی و اگر پسر است میتوانید از استند رو میزی آبی استفاده کنید. در کنار تمام اجزای استند رو میزی نام یا هفته شمار بارداری میتوانید جزئیاتی مانند گل یا فرشته کوچکی را بر روی استند خود داشته باشید.

برای آشنایی کامل با بهترین استند رو میزی کودک در ادامه این مطلب از آبی بیوتی با ما همراه باشید.

پیشنهاد میکنم مقاله بهترین بالش شیردهی را مطالعه کنید.

پیشنهاد بهترین استند رو میزی کودک

جنسچوب

ست گاهشمار کودک جهت نمایش و ثبت سن کودک در هر لحظه استفاده میشود. هر ست شامل دو مکعب کوچک و یک مکعب بزرگ هست، بر روی 4 وجه مکعب بزرگ کلمات روز، هفته، ماه و سال درج شده و روی دو مکعب کوچک اعداد مختلف و مورد نیاز جهت نمایش عدد فعلی سن. به این ترتیب میتوان سن کودک را از 1 روزگی تا چند سالگی نمایش داد.

جنسچوب
جنسام دی اف
جنساکریلیک

مجسمه سامان ساخته شده از سنگ مصنوعی و مواد اولیه ترک و رنگ داخلی که سبب ثابت ماندن رنگ محصول در طول گذر زمان میشود میتواند یک هدیه مناسب و یا یک یادبود ماندگار برای عزیزانتان باشد.

جنسچوب

استند رومیزی طرح رنگین کمان ماوراء ساخته شده با بالاترین دقت و کیفیت بوسیله دستگاه پیشرفته و دقیق یکی از جذاب ترین و محبوب ترین اکسسوری های تزئینی اتاق کودک میباشد. استفاده از ترکیب رنگی زیبا و شاد توانسته است این کالا را برای تناسب با تمامی فضاهای رنگی هماهنگ سازد.

جنسچوب
جنسچوب
جنسام دی اف
جنسچوب/ام دی اف
جنسچوب
جنسام دی اف
جنسچوب
جنسچوب

اسباب بازی طرح خانواده فیل، یک اکسسوری جذاب و زیبا دارای رنگبندی متنوع و شاد، ساخته شده از چوب طبیعی میباشد. رنگ آمیزی این کالا تماما با دست انجام شده و در پرداخت سطح چوب بیشترین دقت و کیفیت اعمال میشود.

جنسام دی اف
جنسچوب
جنسچوب
جنسام دی اف
جنسچوب
جنسچوب
جنسچوب
جنسام دی اف
جنسام دی اف
جنسچوب/ام دی اف
جنسچوب
جنسام دی اف
جنسام دی اف
جنسچوب
جنسچوب
جنسچوب
جنسام دی اف

دوستان عزیز، مقاله بهترین استند رومیزی کودک همیشه بروزرسانی خواهد شد. مجددا به ما سر بزنید. خوشحال خواهیم شد.

بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید! ارسال دیدگاه
ارسال دیدگاه
امتیاز شما:
🔃
تا 60% تخفیف بر روی صدها عنوان کتاب! خرید کتاب با 50% تخفیف