خرید 20 مدل بهترین پودر لاک ناخن بازار[بسیار زیبا] + قیمت عالی

تاریخ انتشار: 25 شهریور 1402
تعداد دیدگاه: 0
تعداد بازدید: 1350

یکی از تکنیک های مدرنی که اخیر مورد توجه بسیاری از دختران قرار گرفته است استفاده ازپودر لاک ناخناست.امروزه برای زیباتر کردنناخناز تکنیک ها و روش های گوناگون و محصولات متنوعی استفاده میکنند.
با استفاده ازپودر لاک ناخنمیتوان شکل خارق العاده و زیبایی به ناخن ها داد. امروز تصمیم گرفتم تمام اطلاعاتی را که ممکن است لازم باشد درباره پودر لاک ناخن بدانید، برای شما جمع آوری کنم.در این مقاله به موارد زیر اشاره شده است.

پودر لاک ناخن چیست؟

برخلاف مانیکورهای معمولی ، لاک ناخن پودری برای مدت زمان طولانی تری 3-4 هفته دوام دارد و همچنین بلافاصله پس از استفاده روی ناخن خشک می شود. همچنین برای افرادی که ترجیح می دهند از آن استفاده کنند ، به ویژه از نظر استشمام بوی آن ، هیچ صدمه ای به سلامتی نمی رساند ، زیرا کاملاً از بوی شدید مانیکور ژل سنتی خالی است.

برخلاف لاک ناخن معمولی ، لاک ناخن پودری شما را ملزم می کند مراحل ساده و بسیار آسانی را دنبال کنید.با آن حتی می توانید ناخن های شکسته خود را درست کنید و ناخن های متقارن بگیرید.

استفاده از پودر مانیکور برای استفاده از آن به زمان اضافی و ابزار خاصی نیاز ندارد. همچنین می توانید با استفاده از این فناوری جدید ، یک ناخن شکسته را با استفاده از یک لایه نازک اضافی از آن ترمیم کنید.

ویژگی پودر لاک ناخن مرغوب

 • مقاومت بالا
 • شاین و درخشندگی بعد از کاشت
 • بدون نیاز به سوهان کشی
 • قابلیت فرم گیری آسان
 • ترکیب با انواع لیکوئیدها
 • بدون ایجاد حساسیت
 • دارای انواع رنگ بندی

انواع رنگ بندی پودر کاشت ناخن

 • کلیر یا کریستالی
 • سفید گچی
 • صورتی
 • هلویی
 • پودر رنگی

مراحل استفاده از پودر لاک ناخن برای ماندگاری بیشتر رنگ

برای بدست آوردن لاک ناخن بی نظیر با استفاده از لاک ناخن پودر ، این مراحل را دنبال کنید:

 1. ناخن های خود را با پاک کننده لاک ناخن پاک کنید و با قیچی به آرامی پوست و لک های اضافی نوک ناخن را برطرف کنید.
 2. لایه بالایی ناخن های خود را با یک فایل آغشته کنید ، و سعی کنید آنها را به آرامی سرد کنید تا آسیب نبیند.
 3. گوشه های بالایی و کناری ناخن را به خوبی تمیز کنید و فراموش نکنید که آن را نیز مالش دهید.
 4. برای عقیم سازی ناخن ها از ضدعفونی کننده ناخن استفاده کنید و در صورت عدم وجود الکل ، می توانید ناخن های خود را با مواد ضدعفونی شده به آرامی با یک تکه پنبه مالش دهید.
 5. اگر می خواهید ناخن مصنوعی بزنید یا از چسب های مصنوعی استفاده کنید ، در این مرحله از آنها استفاده کنید و اگر از این مرحله صرف نظر نکردید.
 6. ناخن های خود را با لاک ناخن شفاف رنگ کنید و بگذارید تا کاملا خشک شود.
 7. با استفاده از برس رزین ، رنگ را روی ناخن های خود پخش کنید و مطمئن شوید که آن را به طور مساوی پخش می کنید.
 8. از برس تمیز برای از بین بردن پودر اضافی ناخن خود استفاده کنید و در این مرحله از پودر رنگی استفاده نکنید ، اگر می خواهید رنگی بگیرید چسب بیشتری بزنید.
 9. ناخن خود را به لاک ناخن پودری آغشته کنید.
 10. مراحل قبلی را تکرار کنید تا پوشش بیشتری پیدا کنید.
 11. یک لایه چسب دیگر به ناخن خود اضافه کنید ، در این صورت می توانید از پودر رنگی استفاده کنید.
 12. از یک محصول ثابت کننده لاک ناخن استفاده کنید و اجازه دهید خشک شود.
 13. لبه های ناخن خود را تا جایی که به شکل دلخواه درآید ، بزنید.
 14. در آخر ، ناخن های خود را با لاک ناخن اکریلیک شفاف رنگ کنید.

پودرلاک ناخن چه معایبی دارد؟

مشکل این نوع لاک ناخن در روش از بین بردن آن است که برای از بین بردن لایه های ضخیم و لجباز آن نیاز به استفاده از پاک کننده اساسی استون دارد که با گذشت زمان و استفاده مکرر ممکن است بر سلامت ناخن تأثیر منفی بگذارد.

چگونه لاک ناخن پودر را در خانه پاک کنیم

شما می توانید لاک ناخن پودری را با آغشته کردن در استون به مدت حداقل دو دقیقه از بین ببرید ، زیرا ضخیم و سفت است. و از آنجا که می دانیم استفاده از استون بر روی ناخن ها می تواند به سلامت ناخن های شما آسیب برساند ، به همین دلیل باید به استفاده از سرم های ناخن و روغن های طبیعی توجه کنید که به شما کمک می کند تا دوباره قدرت ناخن ها را بازیابی کنید.

مراقبت از ناخن

برای مراقبت از ظاهر ناخن های خود ، در اینجا نکات زیر آورده شده است:

 1. ناخن های خود را مرطوب کنید

  مرطوب کردن عامل اصلی سلامت پوست است ، اما اغلب در مراقبت از ناخن نادیده گرفته می شود ، به خاطر داشته باشید که رطوبت مناسب اساس برنامه مراقبت از ناخن است.

 2. ناخن های خود را دستکاری نکنید

  بسیاری از افراد ناخن های خود را دستکاری می کنند و آنها را گاز می گیرند و شکل آنها را کاملا خراب می کنند ، بنابراین سعی کنید ناخن های خود را تنها بگذارید بدون اینکه با آنها سر و کله بزنید.

 3. تا حد امکان از تماس با آب خودداری کنید

  هنگام تمیز کردن از دستکش استفاده کنید و از مدت زمان قرار گرفتن دستان در معرض آب آگاه باشید زیرا تماس بیش از حد با آب باعث ضعیف شدن ساختار ناخن ها می شود.

 4. هنگام دست زدن به ناخن های خود ملایم باشید

  هنگامی که می خواهید ناخن های خود را از داخل تمیز کنید ، یک ابزار نوک تیز را در زیر ناخن قرار ندهید تا کثیفی های چسبیده به آن خارج شود ، بنابراین بهتر است از یک ابزار تمیز کردن ناخن استفاده کنید که برای این فرآیند طراحی شده است ، و شما نباید آن را باز کنید جعبه های آهنی را با استفاده از ناخن های خود استفاده کنید ، زیرا ناچار از بین می روند. شما از ناخن های اکریلیک استفاده می کنید ، بنابراین از روش صحیح برای از بین بردن و خلاص شدن از آنها استفاده کنید.

 5. مشکلات ناخن خود را درمان کنید و از آنها غافل نشوید

  ناخن ها از پروتئین های کراتین تشکیل شده اند که در معرض آسیب و تجزیه قرار می گیرند و بنابراین برای نگهداری آنها باید از محصولات صحیح استفاده کنید و رنگ ، ژل و اکریلیک بیش از حد باعث آسیب به ناخن می شود ، در حالی که مرطوب سازی می تواند به راحتی مشکلات مختلف ناخن را ترمیم کند.

 6. وضعیت هوا از لحاظ دمایی بررسی کنید

  هوای سرد می تواند بر ناخن ها تأثیر منفی بگذارد ، زیرا ناخن ها را شکننده و لطیف می کند و نوسانات دما مانند ورود ناگهانی از یک مکان سرد به یک مکان گرم یا بالعکس باعث کوچک شدن و گسترش سلول های ناخن می شود که منجر به ضعف می شود. سلول ها ، که در نهایت منجر به شکستن ناخن می شود ، بنابراین تا آنجا که ممکن است سعی کنید دستکش در زمستان استفاده کنید و همیشه ناخن های خود را خیس کنید.

 7. به آنچه روی ناخن های خود استفاده می کنید توجه کنید

  سمباده ها و سمباده های قدیمی می توانند باعث ایجاد ترک های نامرئی در ناخن ها شوند ، و در نتیجه آنها را می شکند ، بنابراین به جای آن یک ناخن شیشه ای یا کریستالی انتخاب کنید. اما در این حالت ، استفاده از پاک کننده لاک ناخن بدون استون ، که حاوی روغن و مواد مرطوب کننده.

  برای تمیز کردن خاک زیر ناخن خود ، از سوزن یا ابزار تیز استفاده نکنید ، با استفاده از برس ناخن ملایم خاک را تمیز کنید و حتی می توانید از مسواک استفاده کنید.

  برای مراقبت از سلامت ناخن ها ، به شما توصیه می کنیم از محصولات در نظر گرفته شده برای رشد ناخن که در بازار به فروش می رسند ، خودداری کنید ، زیرا آنها در واقع لاک ناخن هستند و هیچ تاثیری ندارند ، بنابراین توصیه می کنیم آنها را جایگزین کنید مواد طبیعی مانند روغن زیتون یا روغن نارگیل.

لیست بهترین پودر لاک ناخن

سایر توضیحاتپودر صدفی ساخت آلمان
مناسب برای دیزاین و لاک

سایر توضیحاتسه سایز اکلیل با کیفیت بالا

سایر توضیحاتمناسب برای دیزاین ناخن
مناسب برای تزیین ناخن
پودر لاک

سایر توضیحات8 رنگ اکلیل در بسته بندی لوله ای شکل

16.پودر لاک ناخن مدل 2021


پودر لاک ناخن مدل 2021
مشاهده و خرید این محصول در دیجی کالا

پیگمنت یا رنگدانه با قابلیت استفاده به صورت مستقیم روی ناخن ها و حتی ترکیب با انواع پودر و ژل، برای ایجاد طراحی های منحصر بفرد و خاص استفاده می شود.
از مزایای این رنگدانه های لوکس و خاص میتوان به کیفیت و درخشش فوق العاده ، بافت ریز و یکنواخت و سرعت بالا در ترکیب شدن اشاره کرد.

17.پودر کروم ناخن های لتو مدل 14-46283


پودر کروم ناخن های لتو مدل 14-46283
مشاهده و خرید این محصول در دیجی کالا

برای استفاده از این پودر کروم، ناخن ها را با یک لایه لاک پایه آماده کنید و با نور UV یا LED خشک کنید. یک لایه ژل ناخن با رنگ مورد نظر را روی ناخن ها زده و با UV یا LED خشک کنید. یک لایه تاپ کت زده و زیر نور UV/LED خشک کنید.
با براش سایه چشم یا براش سیلیکونی، پودر را برداشته روی سطح ناخن بکشید. در آخر یک لایه تاپ کت زده و مجددا با نور UV/LED خشک کنید.

19.پودر لاک ناخن مدل AR-PC04


پودر لاک ناخن مدل AR-PC04
مشاهده و خرید این محصول در دیجی کالا

ناخن‌های آینه‌ای و بسیار براق امروزه به یکی از جدیدترین و پرطرفدارترین مدل‌های طراحی ناخن تبدیل شده است. در این روش معمولا از پودر کروم بر روی ناخن استفاده می‌شود و حالت فلزی و بسیار براق و زیبایی را برای ناخن‌های ایجاد می‌کنند.
روش استفاده به اینصورت می باشد که ابتدا یه لایه تاپ ژل روی ناخن زده و داخل دستگاه یووی گذاشته سپس با استفاده از قلم سیلیکونی یا پد نرم سایه پودر کرومو روی تاپ ژل زده و بعد از اینکه روی سطح ناخن پوشیده شد دوباره روی آن تاپ ژل می زنیم و داخل دستگاه یووی قرار میدهیم.

دوستان عزیز، مقاله بهترین پودر لاک ناخن همیشه بروزرسانی خواهد شد.مجددا به ما سر بزنید .خوشحال خواهیم شد.

بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید! ارسال دیدگاه
ارسال دیدگاه
امتیاز شما:
🔃