15 مدل بهترین اپیلاتور(باکیفیت) برای راحت شدن از موهای زائد+قیمت

تاریخ انتشار: 25 شهریور 1402
تعداد دیدگاه: 0
تعداد بازدید: 4136

دستگاه های زیادی برای از بین بردن موهای زائد برای خانم ها وجود دارد و ممکن است جای تعجب باشد که کدام یک را انتخاب کنید ،بنابراین اگر به دنبال دستگاه حذف مو هستید ، ما در این مقاله 15 دستگاه پرفروش ترین اپیلاتور بدن بانوان بهمراه مشخصات به شما ارائه می دهیم.

انتخاب دستگاه اپیلاتور کمی گیج کننده و خسته کننده است زیرا بیشتر این دستگاه ها از نظر خصوصیات و ویژگی ها شبیه به هم هستند و از نظر فناوری ،قیمت و سازنده آنها متفاوت هستند و بنابراین تشخیص اینکه بهترین محصول کدام است کمی دشوار است.

بنابراین،دراین مقاله قصد داریم تا شما را با فاکتور و ویژگی های مهم در مرحله خرید بهترین اپیلیدی (اپیلاتور)از برندهای معتبر همچون براون و فیلپس و نحوه استفاده ازآشنا سازیم.پس تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

یکی از آزار دهنده ترین مواردی است که بسیاری از زنان رنج می برد وجود موهای زائد ناخواسته است ،. که متأسفانه ممکن است برخی از ویژگی های جذاب زنانگی او را تغییر دهداین موضوع ناخوشایند بیشتر در صورت بخصوص لب بالایی، چانه ، گونه ها ، پاها و انگشتان نمود بیشتری دارد.

یکی از مهمترین روشهایی که دختران و خانمها برای حفظ زیبایی خود همیشه از آن محافظت می کنند ،از بین بردن موهای زائد صورت و بقیه نقاط بدن است که این روش ها متفاوت می باشد.
در گذشته نه کمی دور اکثر بانوان از روش های قدیمی و سنتیمانند

برای حذف موهای زائد خود استفاده میکردند .
شکی نیست که همه زنان از همه این روشهای قدیمی رنج می برند ،زیرا مطالعات جدید نشان میدهد تراشیدن موهای زائد بدنبا استفاده از روش های قدیمی سخت ترین روش آرایشی توصیف کرده اند.

مشکل خلاص شدن از شر موهای ناخواسته با این روش های سنتی برای بسیاری از خانم ها مناسب نیست ،زیرا برخی از آنها می خواهند موهای زائد را در اسرع وقت از بین ببرند ،اما استفاده از روش های قدیمی کمی زمانبر هست یا اینکه اگر خدایی نکرده پوست حساس داشته باشید استفاده از روش های سنتی باعث تحریک پوست ودر نهایت منجر به آلرژی میشود و یا اینکه ممکن است عوارض جانبی دیگری داشته باشد.

به دلیل همه آنچه که ما ذکر کردیم ،این امر بسیاری از زنان را بر آن داشت تا به دنبال روش هایی برای تمیز کردن پوست با استفاده از دستگاه از بین برنده موی زائد باشند.

اپیلیدییا اپیلاتور (Epilator) چیست؟

اپیلیدییا اپیلاتور (Epilator) چیست؟
اپیلیدی یا اپیلاتور (Epilator) چیست؟

دستگاه حذف مو(اپیلاتور) از روش موچین های بسیار کوچک برای از بین بردن مو استفاده می کند ،زیرا این دستگاه از یک استوانه دایره ای شکل پر از موچین بسیار کوچک تشکیل شده است که هنگام چرخش خیلی سریع می تواند مو را از ریشه بیرون بکشد.

انواع دستگاه اپیلدی یا اپیلاتور

تنوع محصولات اپیلاتور در بازار بسیار زیاد است بنابراین باید نوع و ویژگی هایهریک از دستگاه توجه داشته باشید و با توجه به نیازتان انتخاب کنید.اپیلاتور ها با توجه به ساختار و عملکردشان به 3 تقسیم میشوند.

 1. اپیلاتور های فنری

  این سبک از اپیلاتر با اتصال چندین فنر ایجاد شده و در هنگامی روی موهای زائدکشیده میشوند با گیر کردن موهای زائد در فنرها، از سطح پوست جدا میشوند.از مهمترین معایب این دسته از اپیلاتور ها خراب شدن سریع فنرها می باشند.

 2. اپیلاتورهای موچینی

  از بهترین و بروزترین مدل اپیلاتور ها محسوب میشوند که سبک عملکرد آن مشابه استفاده ازموچین است .تفاوت این مدل با مدل فنری در این است که بجای فنر از دو صفحه همزمان استفاده میکنند که براحتی می تواندموهای زائد رو از بین ببرد.

 3. اپیلاتورهای چرخشی

  از تعدادی دیسکهای چرخان تشکیل شده است و بجای فنراز دیسک متحرک برای حذف موهایزائد استفاده میکند.این گونه از اپیلاتور ها خرابی کمتری نسبت به اپیلاتورهای فنری دارد.

راهنمای خرید انتخاب یک ایپلاتور خوب

اگر به دنبال بهترین دستگاه اپیلاتور موجود در بازار ایران هستید،لازم است پیش از خرید حتما نیازهای خود را در مورد امکانات جانبی آنها ،ویژگی هایی که برایتان بسیار اهمیت دارد ،نوع دستگاه را قبل خرید مشخص نمایید .

دستگاه اپیلیدی مدل های مختلفی با امکانات و ویژگی های متفاوت دارد،بنابراینباید بتوانید بهترین دستگاه را انتخاب نمایید.به همین دلیلی در ادامه مقاله چند ویژگی و قابلیت مهم را بیان می کنیم تا هنگام خریداین موارد را مد نظر داشته باشید تا انتخاب موفقیت آمیزی داشته باشید.

ویژگی های اپیلاتور خوب
راهنمای خرید انتخاب یک ایپلاتور خوب (اپیلاتور خوب چه ویژگی هایی دارد؟)
 1. تعداد موچین

  یکی از معیارهای اصلی مهم در انتخاب یک اپیلاتور با کیفیت و مناسب ، تعداد موچین های یکاپیلاتور است،بین تعداد موچین و سرعت دستگاه رابطه مستقیمی وجود دارد.هر چه تعداد موچین ها بیشتر باشد ، سرعت دستگاه اپیلیدی بیشتر خواهد شد.

 2. سیم

  دستگاه اپیلاتور به دو دسته : شارژی و غیر شارژی (برقی ، سیم دار) تقسیم میشوند.
  اپیلیدی سیم دار دغدغه خالی شدن شارژ باتری را ندارد اما برای سفر گزینه مناسبی نخواهد بود.
  برای مسافرت بهترین گزینه ، اپیلیدی شارژی هست.اگر اهل سفر و گردش هستی و به نظافت خود اهمیت می دهید بهترین انتخاب ،دستگاه اپیلیدی شارژی هست.

 3. مدت زمان نگهداری شارژ

  اکثر اپیلاتور های امروزی بوسیله باتری کار می کنند و نیازمند شارژ شدن هستند.یکی از موارد مهم دیگر در انتخاب بهترین دستگاه، مدت زمان شارژ شدن دستگاه و مدت زمان قابل استفاده با یکبار شارژ کردن دستگاه توجه نمایید.

 4. قیمت اپیلاتور

  توصیه تیم آبی بیوتی به شما دوستان عزیز این است که بهنگام خرید حتما یک دستگاه اپیلاتور برقی مناسبو با کیفیت بروید زیرا اپیلیدی که خریداری میکنید قرار است مدتها از آن استفاده کنید و این دستگاه بصورت مستقیم با پوست شما در ارتباط است .بنابراین توصیه میکنیم متناسب با بودجه خود بهترین دستگاه ممکن را خریداری کنید

 5. قابلیت تنظیم سرعت

  ضخامت موهای بدن در نواحی مختلف متفاوت هستند مثلا در ناحیه کشاله ران پاموها ضخامت بیشتری نسبت به ناحیه زیربغل و بیکینی دارند .

  هر چه ضخامت و سفتی مو بیشتر باشد به همان اندازه سرعت دستگاه برای از بین بردن مو باید بیشتر باشد و در نواحی که پوست و مو حساس تر هستند سرعت دستگاه را کاهش داد.

  از این رو برخی اپیلاتورها دارای تنظیمات سرعتهستند کهبراحتی میتوان سرعت آنها را تنظیم نمود.پیشنهاد میشود که اپیلاتورهای تهیه کنید که قابلیت تنظیم سرعت دارند.

 6. ضد آب بودن یا نبودن

  قبل از خرید، حتما باید به این سوال پاسخ دهید کهآیا قرار است از دستگاه در محیط مرطوب مانند حمام واستفاده شود یا در محیط خشک؟اگر پاسخ شما محیط مرطوب هست بنابراینشما نیاز دارید که مدل ضد آب این محصول را خریداری کنید.

  پیشنهاد تیم تحریریه آبی بیوتی به شما این است که ازمدل ضد آب استفاده کنید زیرااصلاح به روش مرطوب آسانتر و درد بسیار کمتری به نسبت روش خشک دارد.

نحوه استفاده از دستگاه اپیلاتور مو

برای بهره مندیبهینه از دستگاه و گرفتن بهترین نتیجه باید مراحل زیر را دنبال کنید:

 1. پوست خود را آماده کنید و قبل از از بین بردن مو حتماً آن را تمیز کنید.
 2. قبل از از بین بردن موها ، پوست خود را لایه برداری کنید.
 3. دستگاه را از قبل شارژ کنید.
 4. دستگاه را به شکل صحیح قرار دهید یعنی با زاویه 90 درجه نسبت به پوست قرار دهید.
 5. دستگاه را به آرامی نگه دارید و اجازه دهید در جهت رشد مو جریان یابد تا با کمترین درد به بهترین نتیجه برسد.

آماده سازی برای فرایند از بین بردن مو

 1. لایه برداری یک مرحله ضروری است

  اگر شما برای حذف موهای زائدآماده می شوید ،لایه برداری از پوست به عنوان اولین قدم بسیار مهم است. عدم لایه برداری پوست ممکن است شما را در معرض مشکل موهایی که در زیر آن رشد می کنند قرار دهد.
  از طرف دیگر ، لایه برداری لایه های اپیدرم را که در زیر موهای داخلی گیر کرده اند از بین می برد وبنابراین این موها را نشان می دهد و برداشت آنها را آسان می کند.
  همچنین برای از بین بردن سلولهای مرده که ممکن است منافذی که از طریق آنها مو رشد می کند ، لایه برداری از پوست انجام شود ، لازم است.
  برای جلوگیری از تحریک و حساسیت بیش از حد پس از لایه برداری ، ترجیح داده می شود پوست یک روز قبل از برداشتن موها ، لایه برداری شود.

 2. قبل از بیرون رفتن به خودتان وقت کافی بدهید

  آماده نباشید موها را در همان روزی که می خواهید بیرون بروید یا در یک مراسم شرکت کنید از بین ببرید. بنابراین از بین بردن موها توسط دستگاه ممکن است باعث ایجاد جوش در پیازهای مو شود.
  این جوش ها پس از یکی دو ساعت از بین بردن موهای زائد از بین می روند ،اما ترجیح داده می شود شب قبل از قرار ملاقات موهای خود را بردارید تا به پوست فرصت استراحت دهید .

 3. فاصله زیادی بین جلسات اپیلاسیون نداشته باشید

  این توصیه همچنین به تسکین دردی که در حین از بین بردن مو احساس می کنید نیز کمک خواهد کرد.

  این تصور غلطی است که شما باید اجازه دهید موهای بدن شما رشد کرده تا برداشتن آن برای شما راحت تر باشد ،همانطور که در هنگام استفاده از موم چنین است.


  اما این اشتباه است،

  اپیلاتور قادر است موهای کوتاه 0.5 میلی متر را از بین ببرد ، که تقریبا چهار برابر کوتاهتر از طول مو است که می توان با موم یا موم از بین برد.


  همچنین ، بلند شدن مو ممکن است هنگام برداشتن درد غیر ضروری برای شما ایجاد کند ، بنابراین حتماً برنامه ریزی موهای زائد را به طور مناسب انجام دهید.

مراحل مراقبت بعد از حذف مو

 1. لایه برداری یک مرحله اساسی است

  یک بار دیگر! لایه برداری از پوست یک مرحله بسیار مهم برای جلوگیری از رشد مو است ، بنابراین اگر اولین بار است که از اپیلاتور استفاده می کنید ، مرتباً لایه برداری کنید.
  از بین بردن مو با استفاده از این دستگاه ها قطعاً احتمال رشد مو در زیر پوست را افزایش می دهد ، بنابراین باید مراقبت از لایه برداری پوست را انجام دهید.

 2. مرطوب کننده!

  مانند هر روش حذف مو ، آبرسانی نیز ضروری است. از لوسیون مرطوب کننده بدون عطر و الکل استفاده کنید تا از تحریک پس از برداشتن مو جلوگیری شود.
  مرطوب کننده احساس خوبی خواهد داشت ، درد ناشی از برداشتن مو را تسکین می دهد و پوست شما را مرطوب می کند!

 3. مراقب دستگاه حذف موهای خود باشید

  تمیز کردن اپیلاتور برای از بین بردن موهایی که هنوز روی سر اپیلاتور مانده بسیار مهم است ، زیرا این تجمع ممکن است بعداً مسدود شده و دوک دستگاه را متوقف کند.
  بیشتر اپیلاتورها معمولاً ابزاری کوچک دارند که می توانید برای تمیز کردن سر اپیلاتور استفاده کنید ، بنابراین استفاده از آن را فراموش نکنید!

بهترین مارک اپیلیدی سال 2021 چیست؟

در این لیست پرفروش ترین و بهترین اپیلاتور بانوان سال 2021 معرفی می کنیم.

 1. اپیلاتور اپتیما
 2. اپیلاتور براون
 3. اپیلاتور فیلیپس
 4. اپیلاتور وی جی ار
 5. اپیلاتور جیمی
 6. اپیلاتور روزیا

بهترین اپیلاتور های موجود در بازار ایران + قیمت

منبع انرژیآداپتور برق
تعداد موچین36
سایر مشخصاتطراحی منحصر به فرد موکن های دو طرفه با تعداد 36 موچین
دارای 2 سری مخصوص اصلاح
سری اپیلاتور
سری شیور (جهت اصلاح صورت و نقاط حساس بدن)
قابلیت تنظیم 2 سرعت جهت اصلاح
موتور قدرتمند با کارکرد برق مستقیم
به همراه جعبه زیبا جهت نگهداری
اقلام همراهدرپوش محافظ تیغه ها
دستکش مخصوص اصلاح
برس تمیز کاری
آداپتور برق
جعبه نگهداری
تکنولوژی اصلاحاپیلاتور
تجهیزات همراهکیف نگهداری
امکانات ابزاردرپوش محافظ
قابلیت‌های ابزار اصلاحقابلیت تنظیم سرعت
ابزار همراهبرس تمیز کننده
تعداد سری2

این مدل از اپیلاتور اپتیما طوری طراحی شده است که از فاصله نزدیک به کندن موها می پردازد و حتی موهای ریز و یا تازه رشد کرده را از ریشه می کند تا پوستی بدون مو و صاف را ارائه دهد.
علاوه بر این موچین های تعبیه شده در این اپیلیدی دارای دو ردیف جداگانه می باشند که هر کدام در جهت های مختلف و به صورت مستقل به چرخش در می آیند.

این ویژگی منحصر به فرد این اپیلاتور موجب می شود تمامی موها با حالت های رشد متفاوت به وسیله موچین ها کنده شوند.
همچنین اپیلاتور اپتیما به علت حالت موجی که دارد حالتی ماساژ دهنده به پوست می دهد که تا حد زیادی موجب از بین رفتن درد در هنگام اپیلاسیون می شود. از دیگر ویژگی های اپیلیدی اپتیما سَری شیور می باشد.

این سری نیز برای قسمت هایی از بدن که به سختی اپیلاسیون می شوند به کار می رود. پس به کمک این شیور می توانید به راحتی موهای زائد این قسمت ها را اصلاح نمائید.
این اپیلاتور دارای موتور بسیار قدرتمندیست که با اتصال مستقیم به برق می توانید از آن استفاده کنید.
همراه این اپیلاتور یک کیف بسیار زیبا به همراه آداپتور برق، دو سری محافظ تیغه ها، دستکش مخصوص و برس تمیز کننده نیز دریافت خواهید کرد.منبع انرژیآداپتور برق
تعداد موچین40
سایر مشخصات1- شیور
2- شانه‌ی قابل نصب روی شیور
3- موکن مخصوص صورت
4- پوشش مخصوص نقاط محدود
5- پوشش باریک برای ایجاد بیشترین تماس با پوست
6- سری اصلی - سری متحرک برای انطباق بهتر با پوست
دارای زائده‌های پلاستیکی هدایت‌کننده‌ی مو
دارای زائده‌های پلاستیکی هدایت‌کننده‌ی مو
دارای چراغ روشنایی برای دید بهتر
دارای باتری قابل شارژ: مدت زمان شارژ کامل باتری:1 ساعت
مدت زمان شارژدهی: 40 دقیقه
ساخت آلمان
وزن300 گرم
اقلام همراهشیور
شانه‌ی قابل نصب روی شیور
پوشش مخصوص نقاط محدود
موکن مخصوص صورت
پوشش باریک برای ایجاد بیشترین تماس با پوست
سری اصلی
پیرایشگر مخصوص بانوان(خط زن)
قابلیت‌های ابزارمقاوم در برابر آب
تکنولوژی اصلاحاپیلاتور
امکانات لوازم اصلاحسری قابل شست‌وشو
تجهیزات همراهکیف نگهداری
قابلیت‌های ابزار اصلاحقابلیت تنظیم سرعت
جنس موچیناستیل ضد زنگ
ابزار همراهبرس تمیز کننده
تعداد سری6

ملاحظاتاز سر اپیلاتور بر روی پوست های مبتلا به واریس، جوش ها، لکه ها، خال های گوشتی (همراه با مو) یا محل زخم و جراحت، بدون مشورت پزشک استفاده نکنید.
بانوان باردار یا افرادی که مبتلا به دیابت هستند نیز باید قبل از استفاده با پزشک مشورت کنند.
سایر مشخصاتتکنولوژی نرم و بدون درد جهت برداشتن پوست مرده
مدت زمان شارژ کامل باتری: 8 ساعت
مدت زمان شارژدهی: 60 دقیقه
وزن130 گرم
تکنولوژی اصلاحاپیلاتور
جنس موچیناستیل ضد زنگ
ابزار همراهبرس تمیز کننده
تعداد سری4

داشتن یک اپیلاتور که بتواند موهای بدن را با سرعت زیاد از ریشه جدا کند می‌تواند مورد علاقه بسیاری از خانم‌ها قرار گیرد.
دستگاه اپیلاتورV-700 که توسط شرکت وی جی ار تولید شده است می‌تواند با یک بار قرار گرفتن آن روی پوست تعداد زیادی از موها را از ریشه جدا کند.
برای این اپیلاتور تنها باتری قابل شارژ به عنوان منبع تغذیه در نظر گرفته شده است.

علاوه‌بر سری اپیلاتور، سری کوچک برای جدا کردن موهای مربوط به مناطق محدود وجود دارد که نیاز فرد را از خرید دستگاهی جداگانه برای اصلاح این مناطق بر طرف کرده است.

از آنجایی‌که این مدل قابلیت شارژ شدن را دارد می‌توان از آن پس از 8ساعت شارژ کامل به مدت60 دقیقه استفاده کرد.
با استفاده از برس تمیز کننده که برای این اپیلاتور به عنوان اقلام همراه در نظر گرفته شده می‌توان دستگاه را پس از اصلاح به‌راحتی تمیز کرد.

تعداد موچین20
سایر مشخصاتقابلیت تنظیم سرعت در دو وضعیت
دارای چراغ روشنایی برای اصلاح دقیق‌تر
اقلام همراه- آداپتور برق
تکنولوژی اصلاحاپیلاتور
امکانات لوازم اصلاحسری قابل شست‌وشو
قابلیت‌های ابزار اصلاحقابلیت تنظیم سرعت
جنس موچیناستیل ضد زنگ
ابزار همراهبرس تمیز کننده
تعداد سری1

اپیلاتور براون سری ۳ مدل 3170 یکی از محصولات ساده اما پیشرفته‌ی براون است که برای استفاده ی خانم‌ها طراحی و عرضه شده است.
اپیلاتوری با کاربری بسیار ساده که به راحتی جای خود را در کشوی میز آرایش خانم‌ها باز می‌کند.
این محصول نشان دهنده‌ی تفکر شرکت‌های تولید‌کننده‌ای مانند براون است که به دنبال ارائه‌ی محصولاتی مدرن‌ با ساده‌ترین شیوه‌ی استفاده و بهترین نتیجه هستند.

استفاده از موچین‌های ظریف که توانایی درآوردن موهای دست و پا را با طولی در حدود نیم میلی‌متر دارند این دستگاه‌ها را تبدیل به ابزارهایی بسیار محبوب کرده است.
طراحی ارگونومیک محصولات براون چه در بخش محصولات آقایان و چه در بخش محصولات مربوط به خانم‌ها از شهرت بالایی برخوردار است و همین موضوع راحتی کار با محصولات این شرکت آلمانی را تضمین می‌کند.

شیارهای تعبیه شده روی بدنه‌ی این اپیلاتور از سر خوردن آن هنگام استفاده جلوگیری می‌کند. اما این‌ها تمام ویژگی‌های این اپیلاتور محبوب نیستند.
چندین عامل دیگر نیز در کنار عوامل ذکر شده در این ابزار زیبایی جمع شده‌اند تا آن را تبدیل به یکی از محبوب‌ترین محصولات براون کنند.

منبع انرژیآداپتور برق
تعداد موچین30
سایر مشخصاتدارای 5 سری مختلف:1- سری اپیلاتور بایک پوشش مخصوص نواحی محدود
2- سری شیور با شانه‌ی مخصوص

3- برس پاکسازی پوست

4 سری ماساژور

5- سری سنگ پا

ایپلاتور دارای 32 موچین

عرض سری اپیلاتور: 30 میلی‌متر

طراحی خاص موچین‌ها

نوع باتری: لیتیوم یون

2 ساعت شارژ = 90 دقیقه استفاده

دارای دو سرعت مختلف

دارای چراغ روشن کردن موضع

طراحی ارگونومیک

قابل استفاده برای پا، بدن و صورت
وزن800 گرم
قابلیت‌های ابزارمقاوم در برابر آب
تکنولوژی اصلاحاپیلاتور
امکانات لوازم اصلاحسری قابل شست‌وشو
قابلیت‌های ابزار اصلاحقابلیت تنظیم سرعت
جنس موچیناستیل ضد زنگ
ابزار همراهبرس تمیز کننده
تعداد سری5

اپیلاتور جیمی مدل 7003 محصولی کاملا حرفه ای و ضد آب است که همزمان 5 نیاز مختلف را برآورده می کند.ماساژور بدن ، سری برس پاک‌سازی پوست و سری سوهان پا (یا همان سنگ پا) است.
سری اپیلاتور، موچین‌هایی از جنس استیل ضد زنگ دارد که طراحی ویژه آن‌ها، کمک می‌کند که همه‌ی موها حتی موهای خوابیده از سطح پوست بلند شده و در دام موچین‌ها بیافتند.
روی سری اپیلاتور یک پوشش دیگر میتوان قرارداد تا نقاط محدود را به راحتی اصلاح کرد.

سری شیور که برای کوتاه کردن موها از ته استفاده می‌شود. برای اصلاح نقاط حساس توسط شیور می‌توان از شانه‌ی مخصوصش استفاده کرد.
پس از اتمام کار اصلاح می‌توان به کمک سری ماساژور چرخشی، روی پوست را ماساژ داده تا ضمن برخورداری از حسی لذت ‌بخش، تفاوت رنگ قسمت‌های مختلف پوست نیز برطرف شود.
از سری سنگ پا می توان برای پاکسازی پوست مرده کف پا استفاده کرد.

در سری اپیلاتور سرعت حرکت موچین‌های اپیلاتور را می‌توان روی یکی از دو حالت معمولی و تند قرار داد.
این اپیلاتور ضد آب است . پایین سری اپیلاتو یک چراغ LED قرار داده شده که به‌خوبی موضع را روشن کرده و می‌توان حتی موهای ریز و روشن را دید و اصلاح کرد.

منبع انرژی اپیلاتور از باتری قابل شارژ لیتیوم یونی آن تأمین می‌شود که با 2 ساعت شارژ کردن آن می‌توان به مدت 90 دقیقه از دستگاه استفاده کرد.
از این دستگاه هم با سیم و هم بدون سیم میتوان استفاده کرد.

منبع انرژیآداپتور برق
تعداد موچین20
سایر مشخصاتدارای شانه برای اضافه نمودن به سری اصلاح برای کوتاه کردن موهای بلند قبل از ریشه کن کردن آنها
طراحی دیسک های موکن کوتاهترین موها، حتی تا 0.5 میلی متر را نیز از ریشه جدا می کند
طراحی ارگونومیک
ابعاد: 10 × 6.5 × 2 سانتی‌متر
وزن95 گرم
تکنولوژی اصلاحاپیلاتور
امکانات لوازم اصلاحسری قابل شست‌وشو
تجهیزات همراهکیف نگهداری
قابلیت‌های ابزار اصلاحقابلیت تنظیم سرعت
جنس موچیناستیل ضد زنگ
ابزار همراهبرس تمیز کننده
تعداد سری2

دستگاه اپیلاتور مدل «HP6423» محصول شرکت «فیلیپس» سبک و به صورت ارگونومیک طراحی شده است.
این محصول دارای دو سری اپیلاتور و فویلی برای کندن مو و کوتاه کردن از ریشه است. تعداد موچین‌های سری اپیلاتور 20 عدد است.
اپیلاتور فیلیپس تنها با برق خانگی کار می‌کند و برای آن دو درجه‌ی سرعت در نظر گرفته شده است.

منبع انرژیآداپتور برق
سایر مشخصاتمورد تأیید استاندارد اروپا CE
دارای چهار سری مختلف (دو سری موکن، سری شیو، سری صاف کننده کف پا و از بین برنده پوست های مرده)
قابل استفاده به صورت بی سیم و با استفاده از برق
قابلیت شارژ سریع
دارای درجه تنظیم سرعت
تکنولوژی اصلاحاپیلاتور
امکانات لوازم اصلاحسری قابل شست‌وشو
قابلیت‌های ابزار اصلاحقابلیت تنظیم سرعت
جنس موچیناستیل ضد زنگ
ابزار همراهبرس تمیز کننده
تعداد سری4

اپیلاتور HB 6006 از برند روزیا «ROZIA» یکی از محصولات جدید و پرطرفدار این کمپانی که به دلیل متریال مرغوب به کار رفته مورد تأیید استاندارد اروپا CE قرار گرفته است.
از مزیت‌های این دستگاه برخورداری از چهار سری مختلف است که هر کدام کاربرد خاصی دارد؛ دو عدد از سری ها برای کندن موهای زائد به کار می رود که یکی از سری ها دهانه کوچکتری دارد که برای تمرکز بر روی موهای ناخواسته موقتی به کار می رود.

در واقع اگر مویی قابل مشاهده دیدین که خواستید فورا آن را بکنید کافیست دستگاه را روشن کرده و این سری را استفاده نمایید تا با سرعت هرچه تمامتر و از ریشه آن را بکنید از طرفی سری موکن اصلی دارای 15 موچین از جنس استیل ضدزنگ است که روی غلتکی چرخان قرار دارند. این موچین‌ها با طراحی خاص خود، قابلیت کندن موهای بسیار کوتاه را دارند.

همچنین برای شیو و کوتاه کردن موهای بلند می‌توانید از سری شیو استفاده کنید که موها را در نزدیکترین حالت به پوست قطع می کند و حتی می توان برای نواحی بیکینی و همچنین زیر بغل و مناطق حساس استفاده کنید و با استفاده از سری چهارم که صاف کننده کف پا است به راحتی می‌توانید از شر پوست‌های مرده و زبر کف پا خلاص شوید و کف پاهیتان صاف و صیقلی شود همچنین به دلیل برخورداری از موتور پر قدرتی که دارد هر چهار سری کارشان را به بهترین نحو انجام می‌دهند.

از دیگر نقاط مثبت این دستگاه مجهز بودن آن به باتری قابل شارژ است تا بتوان به شکل بی‌سیم از آن استفاده کرد (6 ساعت شارژ 45 دقیق استفاده) . چنانچه در میانه‌ی اصلاح، شارژ باتری تمام شود، می‌توان به کمک قابلیت شارژ سریع با 5 دقیقه شارژکردن باتری، انرژی لازم برای یکبار استفاده را در آن ذخیره کرد.

البته خوشبختانه در صورت تمام شدن شارژ باتری برخلاف بعضی از اپیلاتورها می‌توان با اتصال دستگاه به برق نیز کار اصلاح را انجام داد از طرفی این دستگاه دارای درجه تنظیم سرعت می‌باشد که از سرعت کم می‌توان برای نقاط حساس بدن مانند زیر بغل و از سرعت زیاد برای موهای ضخیم‌تر استفاده نمود، و با طراحی بسیار ارگونمیک و خوش دستی که دارد به راحتی در دستان شما قرار می‌گیرد و مانع از خستگی و لیز خوردن دستگاه از دست می‌شود .

تعداد موچین20
سایر مشخصاتساخت آلمان
موچین استیل ضد زنگ
سری دارای ماساژور میباشد
تنظیم سرعت در دو وضعیت
دارای چراغ روشنایی برای اصلاح دقیق‌تر
اقلام همراهبرس تمیز کننده
آداپتور برق
تکنولوژی اصلاحاپیلاتور
امکانات لوازم اصلاحسری قابل شست‌وشو

منبع انرژیآداپتور برق
تعداد موچین40
سایر مشخصاتابعاد 2.5 × 6 × 18 سانتی‌متر
40 درصد عرض بیشتر = سرعت بیشتر
دارای 6 سری مختلف:
لایه بردار نرم
لایه بردار سخت
شیور
شانه‌ی قابل نصب روی شیور
سری باریک تماس بهتر با پوست
سری اصلی
قابلیت تنظیم سرعت در دو وضعیت
دارای چراغ روشنایی برای دید بهتر
دارای طراحی ارگونومیک
دارای سری متحرک برای انطباق بهتر با پوست
دارای باتری قابل شارژ:
مدت زمان شارژ کامل باتری: 1 ساعت
مدت زمان شارژدهی: 40 دقیقه
ساخت آلمان
دارای تکنولوژی Microgrip: قابلیت کندن موهای بسیار کوتاه تا 5 میلی‌متر
وزن195 گرم
اقلام همراهلایه بردار نرم
لایه بردار سخت
شیور
شانه‌ی قابل نصب روی شیور
سری باریک تماس بهتر با پوست
سری اصلی


قابلیت‌های ابزارمقاوم در برابر آب
تکنولوژی اصلاحاپیلاتور
امکانات لوازم اصلاحسری قابل شست‌وشو
تجهیزات همراهکیف نگهداری
قابلیت‌های ابزار اصلاحقابلیت تنظیم سرعت
جنس موچیناستیل ضد زنگ
ابزار همراهبرس تمیز کننده
تعداد سری6

این اپیلاتور «Braun 9-961e» نام دارد و دارای سری‌های مختلفی است که هر سری استفاده‌ی مخصوص به خود را دارد.
موچین‌های سری موکن روی غلتکی چرخشی قرار دارند و با طراحی خاص خود، از قابلیت کندن موهای بسیار کوتاه تا 0.5 میلی‌متر برخوردارند.

در دو طرف این غلتک، دو رول ماساژور و پلاستیک‌های زائده‌دار قرار داده شده است تا سر اپیلاتور راحت‌تر روی پوست حرکت کند و احساس بهتری را فراهم آورد.

روی غلتک علاوه‌بر موچین‌ها، زائده‌های پلاستیکی بسیار ریز با سر گرد قرار دارد که وظیفه‌ی آن‌ها بلند‌کردن موها و هدایت آن‌ها به سمت موچین‌هاست.
به کمک این زائده‌ها، حتی موهای خوابیده هم از چنگ موچین‌ها رهایی ندارند.

منبع انرژیآداپتور برق
سایر مشخصات- تکنولوژی نرم و بدون درد جهت برداشتن پوست مرده
کارایی با حداقل نویز
جنس تیغه: استیل ضدزنگ
قابلیت استفاده دوگانه
وزن350 گرم
اقلام همراهکابل USB
برس تمیزکننده
تکنولوژی اصلاحاپیلاتور
امکانات لوازم اصلاحسری قابل شست‌وشو
امکانات ابزاردرپوش محافظ
قابلیت‌های ابزار اصلاحقابلیت تنظیم سرعت
جنس موچیناستیل ضد زنگ
ابزار همراهبرس تمیز کننده
تعداد سری2

منبع انرژیآداپتور برق
تعداد موچین40
سایر مشخصاتدارای 6 سری قابل تعویض:
شیور
شانه‌ی قابل نصب روی شیور
موکن مخصوص صورت
پوشش مخصوص نقاط محدود
پوشش باریک برای ایجاد بیشترین تماس با پوست
سری اصلی
سری متحرک برای انطباق بهتر با پوست
دارای زائده‌های پلاستیکی هدایت‌کننده‌ی مو
دارای چراغ روشنایی برای دید بهتر
دارای باتری قابل شارژ:
مدت زمان شارژ کامل باتری:1 ساعت
مدت زمان شارژدهی: 40 دقیقه
ساخت آلمان

اقلام همراه1- شیور
2- شانه‌ی قابل نصب روی شیور
3- موکن مخصوص صورت
4- پوشش مخصوص نقاط محدود
5- پوشش باریک برای ایجاد بیشترین تماس با پوست
6- سری اصلی
قابلیت‌های ابزارمقاوم در برابر آب
تکنولوژی اصلاحاپیلاتور
امکانات لوازم اصلاحسری قابل شست‌وشو
تجهیزات همراهکیف نگهداری
قابلیت‌های ابزار اصلاحقابلیت تنظیم سرعت
جنس موچیناستیل ضد زنگ
ابزار همراهبرس تمیز کننده
تعداد سری6

موهای زائد در قسمت‌های مختلفی از بدن در می‌آیند و اصلاح این موها در بعضی نقاط مانند زیر بغل حساس‌تر است. برای اصلاح این نقاط باید از اپیلاتور مناسب این کار استفاده کرد. شرکت «براون» (Braun) اقدام به تولید اپیلاتوری با سری‌های مختلف کرده که هر سری استفاده‌ی مخصوص به خود دارد.
این اپیلاتور «Braun 7-561» نام دارد و علاوه‌بر سری موکن، دارای 5 سری دیگر نیز است.
سری موکن دارای 40 موچین از جنس استیل ضدزنگ است که روی غلتکی چرخان قرار دارند. این موچین‌ها با طراحی خاص خود، قابلیت کندن موهای بسیار کوتاه تا 0.5 میلی‌متر را دارند.
در دو طرف این غلتک دو رول ماساژور قرار داده شده تا سر اپیلاتور راحت‌تر روی پوست حرکت کند و احساس بهتری را فراهم آورد.

روی غلتک علاوه‌بر موچین‌ها، زائده‌های پلاستیکی بسیار ریز با سر گرد قرار دارد که وظیفه‌ی آن‌ها بلند‌کردن موها و هدایت آن‌ها به سمت موچین‌هاست.
به کمک این زائده‌ها، حتی موهای خوابیده هم از چنگ موچین‌ها رهایی ندارند.
برای اینکه تماس بهتری بین پوست و سر اپیلاتور برقرار شود،می‌توان از پوشش پلاستیکی بدون ماساژور استفاده کرد و یا می‌توان پوشش باریک مخصوص نواحی محدود را روی موکن قرار داد.

در پشت دستگاه دکمه‌ای قرار دارد که به کمک آن سر دستگاه آزاد شده و می‌توان سر دیگری روی آن قرار داد.
مثلاً می‌توان برای کندن موهای صورت، از سری موکن باریک استفاده کرد.
سری شیور برای قطع‌کردن موها در نزدیک‌ترین حالت به پوست استفاده می‌شود که البته برای کوتاه‌کردن موها ، یک شانه‌ی نیمه شفاف روی آن قرار می‌گیرد.

استفاده از همه‌ی این قابلیت‌ها زمانی راحت‌تر می‌شود که بتوان از دستگاه در حالت مرطوب هم استفاده کرد.
خوشبختانه این مدل کاملا ضد آب است و می‌توان در حمام و زیر آب گرم، به نتیجه‌ی مطلوب‌تری رسید.
سرعت چرخش سر اپیلاتور قابل‌تغییر است و توسط دکمه‌ی چرخشی روی بدنه، قابلیت تغییر بین دو وضعیت آرام و سریع وجود دارد.

بالای این دکمه، یک چراغ نیز قرار داده شده که با روشن‌کردن موضع، دید بهتری را فراهم می‌آورد.

در پایین این دکمه نیز نشانگر باتری قرار دارد که در حالت روشن‌کردن دستگاه، به رنگ سبز دیده می‌شود.
7-561 به باتری قابل شارژ مجهز شده که با یک ساعت شارژ‌کردن آن، انرژی لازم برای 40 دقیقه کارکردن با دستگاه را فراهم می‌آورد.

بدنه‌ی اپیلاتور دارای طراحی ارگونومیک است و پشت آن شیارهایی دارد که احتمال لیزخوردن دستگاه از دست را کم می‌کند.
به طور خلاصه Braun 7-561 دارای 40 موچین، 6 سری مختلف شامل شیور و موکن نقاط محدود، قابلیت تغییر سرعت، چراغ روشنایی، طراحی ارگونومیک و باتری قابل شارژ بوده و کاملا ضدآب است .

منبع انرژیآداپتور برق
تعداد موچین48
سایر مشخصاتابعاد 3 × 5 × 12.5 سانتی‌متر
سر بزرگ و عریض دستگاه با دارا بودن 48 موچین برای مناطق عریض پوست
دارای 2 سری مخصوص دست و پا، زیر بغل و مناطق محدود
دارای 1 سری رولی لایه بردار برای کف پا
مجهز به یک سرپوش محافظ
وزن175 گرم
تکنولوژی اصلاحاپیلاتور
امکانات لوازم اصلاحسری قابل شست‌وشو
تجهیزات همراهکیف نگهداری
قابلیت‌های ابزار اصلاحقابلیت تنظیم سرعت
جنس موچیناستیل ضد زنگ
ابزار همراهبرس تمیز کننده
تعداد سری2
منبع انرژیآداپتور برق
تعداد موچین2
وزن115 گرم
اقلام همراهاداپتور شارژ
قابلیت‌های ابزارمقاوم در برابر آب
تکنولوژی اصلاحاپیلاتور
امکانات لوازم اصلاحسری قابل شست‌وشو
امکانات ابزاردرپوش محافظ
جنس موچیناستیل ضد زنگ
ابزار همراهبرس تمیز کننده
تعداد سری5

اپیلاتور کیمی(Kemei) مدلKm-5129 ۵ کاره که دارای ۵ سری مختلف که هر کدام مخصوص یک کار می باشد سری اولیه که نصب بر روی خود دستگاه می باشد برای پاکسازی و از بین بردن موهای کل بدن می باشد و سری فرچه ای یکی دیگر از سری های این دستگاه می باشد برای پاکسازی کل پوست مخصوصا قسمت های ارایش شده و سری ماساژور برای ماساژ کل بدن و صورت فراهم شده است و سری دیگر برای اصلاح مو ابرو و خط زنی می باشد و یکی دیگر از سری ها مخصوص سوهان پا یا همان سنگ پای قدیمی خودمان نام بره میشود و به عنوان از بین برنده پوست های مرده بدن استفاده میشود

منبع انرژیآداپتور برق
تعداد موچین40
سایر مشخصاتساخت کشورآلمان
انواع سری ها:
لایه بردار نرم
لایه بردار سخت
شیور
شانه قابل نصب روی شیور
سری باریک تماس بهتر با پوست
مدت زمان شارژ کامل باتری : 60 دقیقه
سری اصلی
مدت زمان شارژدهی : 40 دقیقه
دارای چراغ یا نمایشگر شارژ
دارای تکنولوژی micro-vibration
دارای تکنولوژی Microgrip : قابلیت کندن موهای بسیار کوتاه تا 5 میلی‌متر
دارای سری متحرک برای انطباق بهتر با پوست

وزن300 گرم
قابلیت‌های ابزارمقاوم در برابر آب
تکنولوژی اصلاحاپیلاتور
امکانات لوازم اصلاحسری قابل شست‌وشو
تجهیزات همراهکیف نگهداری
امکانات ابزاردرپوش محافظ
قابلیت‌های ابزار اصلاحقابلیت تنظیم سرعت
جنس موچیناستیل ضد زنگ
ابزار همراهبرس تمیز کننده
تعداد سری6

اپیلاتور براون مدل 9961 دارای 40 عدد موچین از جنس استیل ضد زنگ است که به وسیله آن می توان کوتاه ترین مو را نیز از روی پوست برداشت .
این محصول مجهز به باتری است که بعد از یک ساعت کامل شارژ آن می توانید 40 دقیقه با دستگاه کار کنید .
یکی از ویژگی هایی که این محصول را با سایر اپیلاتورها متمایز می کند ، قابلیت ضد آب بودن می باشد که شما می توانید حتی در زیر دوش آب گرم هم از آن استفاده کنید .
اگر به دنبال از بین رفتن تدریجی موهای زائد خود هستید ، استفاده از اپیلاتور را به شما پیشنهاد می دهیم ، زیرا با استفاده ی مداوم از این دستگاه ، به تدریج ریشه ی موها ضعیف تر و نازک تر می شوند و در نهایت موها به طور کلی از بین می روند .

ویژگی بارز اپیلاتورهای سری نه ، این است که سری آن به گونه ای است که می تواند 40 درصد سطوح بیش تری را پاکیزه کند .
یکی دیگر از ویژگی هایی که این محصول را با سایرین متمایز می کند ، تکنولوژی Micro-Vibration می باشد که با بیش از 3000 لرزش خفیف و ملایم در هر دقیقه ، در جهت تصحیح و ترمیم پوست به شما کمک می کند .

منبع انرژیآداپتور برق
تعداد موچین40
تکنولوژی اصلاحاپیلاتور
امکانات لوازم اصلاحسری قابل شست‌وشو
جنس موچینسرامیک
ابزار همراهبرس تمیز کننده
تعداد سری2

دوستان عزیز، مقاله بهترین دستگاه اپیلاتور همیشه بروزرسانی خواهد شد.مجددا به ما سر بزنید .خوشحال خواهیم شد.

بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید! ارسال دیدگاه
ارسال دیدگاه
امتیاز شما:
🔃