سهولت و صرفه جویی در زمان با بهترین گرمکن شیشه شیر

تاریخ انتشار: 24 شهریور 1402
تعداد دیدگاه: 0
تعداد بازدید: 372

یک نوزاد در هفته های اول زندگی خود معمولا بین 8 تا 12 بار شیر می خورد و همچنین اکثر نوزادان شیر کمی گرم را ترجیح می دهند؛ بنابراین اگر که به دنبال بهترین گرم کن شیشه شیر موجود در بازار می گردید ما در این مقاله از آبی بیوتی با مقایسه انواع مختلفی از آن ها به شما در انتخاب بهترین گزینه کمک می‌کنیم. ما میزان حفظ سلامت و ایمنی، میزان دما و زمان گرم شدن، قابلیت ها و سهولت در تمیز کردن را کاملا بررسی کرده ایم و بهترین ها را برای معرفی به شما در نظر گرفته ایم.

هنگامی که زمان صرف شده خود را برای تهیه یک شیشه شیر حساب می‌کنید، متوجه می شوید که این کار زمان قابل توجهی از روزتان را در بر می گیرد. این دستگاه در سایز و اشکال مختلفی تولید می شود و انتخاب بهترین گرم کن شیشه شیر از میان آن ها که مناسب با بودجه‌ی خانواده‌ شما باشد و کار شما را نیز راه بیاندازد، همچنین با راحت تر کردن کار شما و همچنین صرفه جویی در زمان، می‌تواند تأثیر قابل توجهی بر زندگی روزمره تان داشته باشد. پس با ما در ادامه این مقاله همراه باشید.

پیشنهاد میکنم مقاله بهترین شیردوش برقی را مطالعه کنید.

پیشنهاد بهترین گرم کن شیشه شیر برای نوزادان

جنسپلاستیک
تعداد جایگاهیک
جنسچرم/پلی‌استر/سیلیکون
تعداد جایگاهیک
جنسپلاستیک
تعداد جایگاهیک
جنسپلی‌پروپیلن
تعداد جایگاهیک
جنسپلاستیک
تعداد جایگاهدو

می تواند دو بطری یا شیشه غذای کودک را همزمان گرم کند سه عملکرد گرم کردن شیر 40 درجه سانتی گراد، گرم کردن غذا 70 درجه سانتی گراد و استریل کردن 100 درجه سانتی گراد. از بخار برای گرم کردن و استریل کردن استفاده می کند. عملکرد حفظ حرارت. مناسب برای شیشه شیر بچه و شیشه های غذا. جمع و جور، قابل حمل و با طراحی کاربردی است. سه حالته است و همه چیز لازم را فقط در یک محصول فراهم می کند.

جنسپلاستیک
تعداد جایگاهیک
رده سنی0 تا 48 ماهگی
جنسپلاستیک/پلی‌پروپیلن
تعداد جایگاهیک
رده سنیتا 2 سال
تعداد جایگاهیک
رده سنیتا 2 سال

این محصول دارای نگهدارنده های شیشه شیر است که علاوه بر شیشه های دکتر براون برای دیگر محصولات نیز قابل تنظیم می باشد به طوریکه میتوان از آن برای گرم کردن مواد غذایی داخل شیشه های غیر از شیشه شیر نیز استفاده کرد. حتی دستگاه ضدعفونی کننده ایمن نیز برای تمیز کردن سریع تنظیم شده است. سرشیشه و سایر قطعات بطری، پستانک، دندانگیر و. . . را به راحتی استریل کنید.

جنسفلز/ملامین/پلاستیک سخت
تعداد جایگاهیک
ابعاد38x10x0.5 سانتی‌متر
وزن110 گرم
جنسپارچه مخصوص و پد حرارتی
سایر توضیحاتتولید ایران، گرم کن عالی برای شیشه شیر کودک، قابل اتصال به فندکی انواع خودرو ، 12 ولت، سبک و کم حجم، قابل حمل

گرمکن نوشیدنی فندکی نادیاهوم یک کالای خلاقانه و دوست داشتنی است که می تواند انواع بطری و لیوان در سایز های مختلف را گرم نماید. این مدل گرمکن نوشیدنی به صورت یک پد حرارتی با حرارت بسیار عالی طراحی شده که خودتان دور بطری یا لیوان چرخانده و با زیپ چسب تعبیه شده فیکس می نمایید. به همین راحتی می توانید انواع نوشیدنی شامل چای، قهوه، آب، شیر و. . . را در داخل خودرو گرم نمایید.

جنسپلی‌پروپیلن
تعداد جایگاهیک
جنسپلی‌پروپیلن
تعداد جایگاهیک
رده سنیتا 2 سال
تعداد جایگاهیک
رده سنیتا 2 سال
تعداد جایگاهیک
رده سنیتا 2 سال

گرم شدن سریع در نوک انگشتان شماست! با فشار دادن چند دکمه، می توانید تنظیمات گرمایش از قبل برنامه ریزی شده را برای بسیاری از ترکیبات، نوع و اندازه بطری کودک – از گرم شدن شیر مادر گرفته تا گرم کردن شیر خشک کودک، به راحتی پیدا کنید. زنگ هشدار صوتی با خاموش شدن خودکار به شما نشان می دهد که چه کاری تمام شده است، بنابراین خطر گرم شدن بیش از حد وجود ندارد.

سایر توضیحات- دارای 4 درجه جهت گرم کردن- دارای صدای هشدار در انتهای گرم کردن- قابلیت گرم کردن سریع مایعات: 240 میلی لیتر در 3 دقیقه

گرم‌کن غذای px1250a0 که توسط شرکت «مولینکس» (Moulinex) طراحی شده، دارای چهار درجه حرارت برای گرم کردن شیر است. با قرار دادن شیشه‌ی شیر داخل محفظه‌ی این دستگاه و چرخاندن پیچ آن به‌اندازه‌ی دلخواه، می‌توان 240 میلی‌لیتر شیر را حداکثر در سه دقیقه گرم کرد. همچنین در انتهای زمان گرم شدن، px1250a0 به‌طور خودکار خاموش می‌شود.

تعداد جایگاهیک

این گرم‌کن، که دارای شارژر فندکی است و فقط برای گرم کردن یک شیشه بطری کاربرد دارد. شارژر این محصول به کلید روشن و خاموش و تایمر مجهز شده است. تایمر شارژر از 5 تا 30 دقیقه مدرج شده و هنگام شب و محیط‌های کم‌نور پس‌زمینه دارد.

جنسپلی‌پروپیلن
تعداد جایگاهیک
رده سنی0 تا 6 ماهگی
جنسپلی‌پروپیلن
تعداد جایگاهیک
رده سنی0 تا 6 ماهگی
جنسپلی‌پروپیلن
تعداد جایگاهشش
رده سنی0 تا 6 ماهگی

این محصول دارای شش جایگاه مختلف جهت استریل انواع شیشه شیرها، پستانک و سایر ظروف در دو طبقه را دارد. این دستگاه شیر، شیشه پر شده شیر نوزاد و غذای او را تا دمای دلخواهتان گرم میکند و تا زمان مصرف در همان دما نگاه میدارد.

تعداد جایگاهیک

این دستگاه که مجهز به یک عدد جایگاه جهت قرار دادن شیشه‌شیر یا لیوان‌های آموزشی است، قابلیت گرم‌کردن شیشه‌شیر یا لیوان آموزشی در مدت زمان 4 دقیقه را دارد و تنها امکان گرم‌کردن شیشه‌شیرها و لیوان‌های آموزشی با ظرفیت 125 میلی‌لیتر را دارد.

دوستان عزیز، مقاله بهترین گرم کن شیشه شیر همیشه بروزرسانی خواهد شد. مجددا به ما سر بزنید. خوشحال خواهیم شد.

بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید! ارسال دیدگاه
ارسال دیدگاه
امتیاز شما:
🔃