نگهداری وسایل و اسباب بازی کودک در بهترین ست سبد وسایل کودک

تاریخ انتشار: 29 شهریور 1402
تعداد دیدگاه: 0
تعداد بازدید: 716

بعد از به دنیا آمدن کودکتان ممکن است با حجم زیادی از دارو، لوازم ریز مانند ناخن گیر نوزاد، پودر بدن، پسونک و شیشه شیر و ... مواجه می شوید که برای آن ها هیچ جای خاصی در نظر نگرفته اید و همین موضوع باعث بهم ریخته شدن اتاق کودکتان میشود. از طرفی این همه وسایل که هر روزه برای فرزندتان باید استفاده شود جزء مواردی نیست که آنها در کمد یا کشو قرار دهید. برای این دسته از لوازم کودکتان یکی از بهترین لوازم، ست سبد وسایل کودک است که میتوانید در ابعاد مختلف و طرح و رنگ متفاوت آن ها را تهیه کنید.

ست سبد وسایل کودک معمولا از جنس پارچه ای است و میتوانید نسبت به نوع کیفیت و رنگ مورد نظرتان از بین آنها انتخاب داشته باشید. ست سبد وسایل کودک جزء لوازم بسیار کاربردی در اتاق هر کودکی است که برای نگهداری وسایل آن میتوانید از آنها استفاده کنید. این سبد ها برای لوازم بهداشتی کودک و یا اسباب بازی های کوچک بسیار کاربردی هستند و از بی نظمی اتاق فرزندتان جلوگیری میکند. برای آشنایی کامل با بهترین ست سبد وسایل کودک ادامه این مطلب از آبی بیوتی را بخوانید.

پیشنهاد میکنم مقاله بهترین سبد اسباب بازی کودک را مطالعه کنید.

پیشنهاد بهترین ست سبد وسایل کودک برای نظم دهی اتاق کودکتان

جنسپلاستیک
جنسپارچه/پلاستیک
جنسپلاستیک
جنسام دی اف
طراحی شده برایپسران و دختران
جنسنمدی
جنسکاموا/ام دی اف
جنسکاموا
طراحی شده برایپسران و دختران

سبد عروسکی قلاب بافی تریکو، مجموعه 2عددی، مناسب ست سیسمونی نوزادان و اتاق کودک میباشد. در ابعاد مربع 20و 15سانتیمتر بافته و ارائه میگردد. با قابلیت شستشو با اسفنج و شامپو است

جنسپارچه

سبد قلاب بافی تریکو مجموعه 4 عددی میباشد. کیفیت بافت بالا بوده، دیواره کار محکم و با استقامت و رنگبندی زیبایی دارد. ابعاد کار 22 و 20 و 15 و 10 سانتیمتر میباشد.

جنسپارچه

مجموعه چهار تایی سبد طرح خانواده خرسی در رنگ خاکستری خاکی با بافت با کیفیت از جنس تریکو میباشد. ابعاد کار 22 و 20 و 15 و 10 سانت میباشد. مناسب تزیین اتاق کودک و نکهدارنده لوازم بهداشتی نوزاد و کودک بوده و استحکام و زیبایی بالایی دارد

جنسپارچه
طراحی شده برایپسران و دختران

سبد قلاب بافی تریکو طرح خرگوش مناسب سیسمونی نوزاد و کودک و دانش آموزان و میز آرایشی میباشد. در ابعاد 20و 15 سانتیمتر با دیواره محکم و مقاوم بافته و تقدیم میشود.

جنسپارچه
طراحی شده برایپسران و دختران

سبد تریکو مجموعه 2 عددی است. مناسب سیسمونی کودک میباشد. دایره با قطر25 در 15 و دایره با قطر 15میباشد. قابل شستشو با شامپو و اسفنج میباشد. کالا در رنگبندی تصویر ارایه میشود

جنسپارچه

سبد 3 تایی قلاب بافی تریکو مناسب نوزاد، کودک و بزرگسال میباشد. مناسب نظم بندی لوازم بهداستی و ارایشی است. با بافت محکم و ابعاد مناسب میباشد. ابعاد کار دایره 20 و دایره 15و دایره 10 سانتیمتری میباشد.

جنسپارچه

سبد 2 تایی قلاب بافی تریکو مناسب نوزاد، کودک و بزرگسال میباشد. مناسب نظم بندی لوازم بهداستی و ارایشی است. با بافت محکم و ابعاد مناسب میباشد. ابعاد کار دایره 15 سانتیمتری میباشد.

جنسکاموا
جنسپارچه
جنسحصیر چوبی
جنسپارچه

سبد قلاب بافی تریکو 3 پارچه مناسب سیسمونی نوزاد و اتاق کودک میباشد. برای مرتب کردن لوازم بهداشتی کودک پیشنهاد و گزینه مناسبی است. در ابعاد مربع 20 و دایره 15 و 10 سانتیمتر میباشد.

جنسپارچه

سبد قلاب بافی تریکو مجموعه 3 عددی میباشد. کیفیت بافت بالا بوده، دیواره کار محکم و با استقامت و رنگبندی زیبایی دارد. ابعاد کار به قطر 20 سانتیمتر میباشد.

جنسپارچه
طراحی شده برایدختران

مجموعه ارائه شده شامل چهار سبد میباشد که با بافت قلاب بافی از نخ تریکو پارچه ای تهیه شده است. در ابعاد 25 در 15 2 عدد 15 و 10 سانت میباشد و مناسب نظم دهی اتاق خواب و اتاق کودک و لوازم زینتی و بهداشتی میباشد.

جنسنمدی
جنسچوب
جنسکاموا
طراحی شده برایپسران و دختران

سبد تریکو قلاب بافی، طرح تریکو اهو مجموعه تک عددی. مناسب میز ارایش و لوازم سیسمونی کودک و نوزادان و حتی دانش اموزان میباشد. در قطر 20سانتیمتر میباشد. با قابلیت شستشوبا شامپو و اسفنج

جنسکاموا/ام دی اف
جنسپارچه

سبد تریکو بافته شده از تریکو با کیفیت. قابلیت شستشو با اسفنج و شامپو را دارد. ایستادگی و محکمی دیواره از ویژگی های محصول است. قطر کار 20 و 15 و 10 سانتیمتر است. مناسب برای نظم دهی لوازم بهداشتی کودک و ارایشی است

جنسپارچه
طراحی شده برایدختران

سبد تریکو قلاب بافی طرح مادر و‌دختر خرگوشی مناسب سیسمونی نوزادان دختر برای نگهداری لوازم بهداشتی و پوشک عزیزانمان میباشد. در دو سایز 20و 15 سانت میباشد.

جنسپارچه

سبد تریکو مجموعه دوعددی است. مناسب سیسمونی کودک میباشد. دایره با قطر 15 میباشد. قابل شستشو با شامپو و اسفنج میباشد. کالا در رنگبندی تصویر ارایه میشود

جنسپارچه
طراحی شده برایپسران و دختران

سبد کودک مجموعه 2تایی طرح راسو. در ابعاد 170سانت میباشد. مناسب لوازم بهداشتی کودک در نظم دادن سیسمونی نوزادان در طرح کارتونی و زیبا بافته و ارائه میشود.

جنسپارچه

سبد تریکو طرح گندمی خرسی و بصورت دایره و مستطیل و مربع میباشد. مناسب میز آرایش و لوازم تحریر دانش آموزان سیسمونی نوزاد و اتاق کودک در ابعاد مستطیل به ضلع 25 و15و دایره به قطر 20 و مربع به ضلع 15 سانتیمتری هستند. با قابلیت شستشو با شامپو و اسفنج در رنگبندی مختلف میباشد

جنسکاموا
طراحی شده برایپسران و دختران

سبد قلاب بافی تریکو مجموعه 3عددی مناسب سبسمونی کودک و نوزادان میباشد. قابلیت شستشو با شامپو و اسفنج رادارا میباشد. با دیواره محکم ایستایی زیبا ارائه میشود

جنسکاموا
طراحی شده برایپسران و دختران

ست سبد لوازم کودک طرح خرسی، مجموعه 4عددی، مناسب سیسمونی نوزادان و اتاق کودک با دیواره محکم‌و زیبا میباشد. با قابلیت شستشو با اسفنج و شامپو میباشد. در قطر دایره 22و20و15و10سانتیمتر میباشد.

جنسپنبه
طراحی شده برایپسران و دختران
جنسچوب
جنسچوب
جنسکاموا
طراحی شده برایپسران و دختران

سبد عروسکی قلاب بافی تریکو، مناسب سیسمونی نوزاد، برای نظم دهی لوازم بهداشتی و تعویض کودک کار آیی بسیاری دارد. با دیواره محکم و مقاوم بافته میشود. با قابلیت شستشو با شامپو و ابر میباشد. در ابعاد دایره با قطر های 20و 17و 15سانتیمتر میباشد

جنسکاموا
طراحی شده برایپسران و دختران

ست سبد لوازم کودک طرح فیل، مجموعه 3عددی، مناسب سیسمونی نوزادان و اتاق کودک با دیواره محکم‌و زیبا میباشد. با قابلیت شستشو با اسفنج و شامپو میباشد. مربه با ضلع 20 و دایره با قطر 15و10سانتیمتر میباشد.

جنسکاموا

سبد سه عددی نظم دهنده لوازم کودک و سیسمونی شامل سه سبد به ابعاد دایره قطر 10و15و20 می‌باشد. قایب شستشو به وسیله اسفنج کف آلود و سپس آبکشی ناحیه پارچه ای است. کفی این محصول چوبی می‌باشد. نخ مصرفی در این محصول مرغوب و عاری از پرز و سوراخ است. استفاده به عنوان سبد لوسیون و سبد نظم دهنده سیسمونی و همچنین اتاق کودک می‌باشد.

جنسکاموا
طراحی شده برایپسران و دختران

سبد لوازم کودک طرح خرگوش، قلاب بافیشده با کاموا تریکو، مجموعه 2عددی، مناسب سیسمونی نوزادان و کمد کودک و دانش اموزان میباشد. در ابعاد مربع 20سانتیمتر و دایره 17سانتیمتر با دیواره محکم بافته و تقدیم میشود.

جنسپارچه

سبد قلاب بافی تریکو 2 پارچه مناسب سیسمونی نوزاد و اتاق کودک میباشد. برای مرتب کردن لوازم بهداشتی کودک پیشنهاد و گزینه مناسبی است. در ابعاد مستطیل 25 در 15 و دایره 15 سانتیمتر میباشد.

جنسسایر

ست سبد وسایل کودک در سه سایز مختلف شامل؛گرد بزرگ به قطر 30 سانت، گرد کوچک به قطر 17 سانت و مستطیل بزرگ به ابعاد 21×35؛ منایب برای نظم دهی وسایل و ملزومات اتاق کودک در عین داشتن ظاهری زیبا و شیک جهت دادن نمایی زیبا به اتاق کودک شما

جنسپارچه

سبد 2 عددی رنگارنگ مناسب مرتب کردن لوازم ارایشی میباشد. جنس کفی از چوب ام دی اف میباشد. ابعاد کا مستطیل 25 در 15 و دایره 10 سانت میباشد. استقامت کار بالا و نخ ان بسیار باکیفیت و بافت مرتبی دارد

جنسپلاستیک و پارچه
طراحی شده برایپسران و دختران
جنسپارچه
جنسپارچه
رده سنییک سال به بالا
جنسپارچه
محفظه نگهداریمعمولی

مجموعه دو عددی سبد وسایل کودک دارای ابعاد دایره قطر 10و20ومستطیل 25x15 می‌باشد. کفی این محصول چوبی است. نخ مصرفی مرغوب می‌باشد. رنگ طوسی و سفید در تمام ارسال ها ثابت و رنگ زرد یا آبی متغیر است.

طول25 سانتی‌متر
عرض15 سانتی‌متر
ارتفاع9 سانتی‌متر

سبد قلاب بافی تریکو مجموعه 3 عددی میباشد. کیفیت بافت بالا بوده، دیواره کار محکم و با استقامت و رنگبندی زیبایی دارد. ابعاد کار 10 و 20 سانتیمتر میباشد.

جنسحصیر چوبی/پارچه
جنسحصیر چوبی/پولیشی
جنسچوب
جنسچوب
جنسحصیر چوبی

دوستان عزیز، مقاله بهترین ست سبد وسایل کودک همیشه بروزرسانی خواهد شد. مجددا به ما سر بزنید. خوشحال خواهیم شد.

بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید! ارسال دیدگاه
ارسال دیدگاه
امتیاز شما:
🔃
تا 60% تخفیف بر روی صدها عنوان کتاب! خرید کتاب با 50% تخفیف