نکات مهم در انتخاب تشک هتلی

تاریخ انتشار: 28 شهریور 1402
تعداد دیدگاه: 0
تعداد بازدید: 159

تشک هتلی و روتختی های متنوع از جمله مواردی هستند که تمامی صاحبان هتل ها و مهانسراها باید به آن توجه داشته باشند. هر چقدر در انتخاب تشک محتاط تر باشید، به همان اندازه می توانید برند هتل خود را به یک برند شناخته شده و محبوب تبدیل کنید. حتی توصیه می شود تعدادی تشک طبی در هتل خود داشته باشید و آنها را به مسافرانی ارائه دهید که به دردهای بدنی مبتلا هستند و می خواهند خواب راحتی را در هتل شما تجربه کنند. برای انتخاب تشک برای هتل باید به موارد زیادی توجه کنید تا بتوانید در پایان بهترین محصول را انتخاب نمایید.

متریال با کیفیت

برای اینکه بتوانید بهترین تشک هتلی را انتخاب نمایید و آن را به هتل و یا مهمانسرای خود ببرید باید به متریالی که در تشک به کار رفته است توجه زیادی داشته باشید. اگر متریال به کار رفته در تشک نا مناسب باشد، به زودی خراب می شود و این مسئله هم به برند هتل و مهمانسرای شما آسیب وارد می کند و هم باعث افزایش نارضایتی در میان مهمانان هتل می گردد.

قابلیت شستشو

یکی از مهمترین مواردی که در زمان خرید تشک هتلی باید به آن توجه داشته باشید قابلیت شسشتو این تشک است. بهتر است بدانید هر زمان که مسافران هتل را ترک کردند شما باید برای مسافران بعدی که قرار است در هتل شما حضور داشته باشند تشک را بشویید و آن را با بخار ضد عفونی کنید. اگر تشک مقاومت در برابر شستشو نداشته باشد به زودی فرم و ظاهر خود را از دست می دهد و این مسئله می تواند برای شما چالش آفرین شود.

ضد حساسیت و آلرژی

یکی دیگر از مواردی که در زمان خرید تشک هتلی باید به آن توجه کنید ضد حساسیت بودن تشک است. این مسئله در هتل ها و مهمانسراها که افراد متعددی از تشک استفاده می کنند اهمیت بسیار زیادی دارد و تمامی صاحبان هتل ها باید به آن توجه داشته باشید. تشک ضد حساسیت باعث می شود که هر فردی بدون نگرانی از آسیب به بافت پوستی از آن استفاده کند و خواب خوبی را در هتل و یا مهمانسرای شما تجربه کند. در نتیجه، توصیه می شود قبل از خرید به مشخصات فنی تشک خود توجه داشته باشید و بهترین گزینه را انتخاب نمایید.

قابلیت گردش هوا

از جمله مواردی که در زمان انتخاب تشک هتلی باید به آن دقت داشته باشید قابلیت گردش هوا است. زمانی که هوا درون ساختار تشک به جریان در می آید از ایجاد بوی بدن در تشک جلوگیری می شود. از طرف دیگر، قابلیت گردش هوا خطر بروز مشکلات پوستی و حساسیت های دیگر را به میزان زیادی کاهش می دهد. تشک هایی که قابلیت گردش هوا دارند طول عمر بالایی دارند. همچنین، این تشک ها باعث می شوند که در طول خواب دمای بدن افراد تنظیم گردد و در نتیجه آنها می توانند خواب با کیفیتی را تجربه نمایند.

بهترین رنگ برای انتخاب روتختی هتلی

ممکن است زمانی که می خواهید روتختی هتلی را انتخاب کنید، این سوال برای شما پیش بیاید که بهترین رنگ برای انتخاب روتختی چیست. در اولین مرحله در زمان انتخاب روتختی باید به رنگ و دکوراسیون اتاق هتل توجه داشته باشید و روتختی را بر اساس آن انتخاب نمایید. اما به طور کلی، یکی از بهترین رنگ هایی که می توانید برای رو تختی به کار ببرید رنگ سفید است. رنگ سفید با تمامی رنگ ها همخوانی دارد و همین امر باعث می شود حتی زمانی که رنگ دکوراسیون قالب تغییر کرد شما بتوانید دوباره از این محصول استفاده کنید.

تشک طبی چه فوایدی دارد؟

تشک طبی فواید زیادی دارد که در ادامه به معرفی آنها می پردازیم:

  • تشک طبی متناسب با ساختار و آناتومی بدن ساخته شده است و همین امر سبب می شود که این محصول به خواب راحت و با کیفیت در افراد کمک کند.

  • تشک طبی می تواند تنش های مفصلی و عضلانی را کاهش دهد و در نتیجه دردهای بدن به میزان بسیار زیادی کاهش پیدا می کند.

  • این تشک برای تمامی افراد حتی کسانی که سالم هستند و هیچ گونه مشکلی در ساختار بدنشان ندارند مناسب است و همین امر باعث است شده است به یک محصول قابل استفاده برای همه تبدیل شود.

برای خرید تشک هتلی به کجا مراجعه کنیم؟

تا به اینجا تلاش کردیم اطلاعات کاملی را در مورد تشک هتلی در اختیار شما قرار دهیم. همانطور که متوجه شده اید این تشک باید ضد حساسیت و ضد الرژی باشد. از طرف دیگر، قابلیت شستشو و قابلیت گردش هوا یکی دیگر از مواردی است که در این تشک باید رعایت شده باشد تا بتواند فضای مناسبی را برای مهمانان به وجود بیاورد. اگر به دنبال مرکز معتبری برای خرید تشک هتلی، روتختی و یا تشک طبی هستید، می توانید به فروشگاه ایی خواب مراجعه کنید و از خدمات گسترده و محصولات متنوع این فروشگاه بهره مند شوید.

بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید! ارسال دیدگاه
ارسال دیدگاه
امتیاز شما:
🔃