سازماندهی و مرتب‌کردن لباس‌ها با بهترین دراور

تاریخ انتشار: 31 شهریور 1402
تعداد دیدگاه: 0
تعداد بازدید: 108

بهترین دراور، خانه های امروزی بیشتر آپارتمانی هستند و فضای زیادی برای نگهداری از لباس و وسایل مختلف ندارند. در این خانه ها بهترین نظم دهنده که ظاهر خوبی داشته باشد و در عین حال کاربردی هم باشد، دراور است. دراور یک نظم دهنده با تعدادی کشو افقی است که بر روی یک ریل حرکت میکنند و فضای زیادی برای نگهداری وسایل دارند. دراور علاوه بر داشتن فضا مناسب برای نگهداری از لوازم ظاهر زیبایی به خانه تان میدهد. در مقاله از سایت ابی بیوتی با بهترین دراور آشنا خواهید شد.

دراور چیست و چه کاربردی دارد؟

دراور یک نظم دهنده بزرگ است که دارای تعداد کشو در اندازه های مختلف است که کشوها بر روی یک ریل به راحتی حرکت میکنند. اندازه دراور و تعداد کشوها بسیار متنوع است و هر خانواده متناسب با نیاز خود میتوند انتخاب خوبی داشته باشد. از دراور برای نگهداری لباس و انواع وسایل میتوانید استفاده کنید.

پیشنهاد میکنم مقاله بهترین استیکر دیواری اتاق کودک مطالعه کنید.

پیشنهاد 30 مدل بهترین دراور

جنسملامینه
تعداد کشوچهار عدد

امروزه دراور‌ چوبی به سبب کارایی مطلوب و زیبایی در چیدمان، یک وسیله ضروری در دکوراسیون داخلی محسوب می‌شود. دراور، در طرح و رنگ‌های مختلفی وجود دارد که کاربرد اصلی آن در مرتب‌سازی و طبقه‌بندی لباس‌ها و دیگر وسایل است. دراور چوبی با توجه به مدل و کاربری آنها در فضاهای مختلف قابل استفاده هستند. ویژگی‌های اصلی یک دراور کشو‌های متعددی است که به صورت افقی وجود دارد و می‌تواند به وسایل شما سرو سامان بدهد.

جنسملامینه
تعداد کشوهفت عدد
امکانات ظاهریکشو
جنسام دی اف
تعداد کشوپنج عدد
جنسام دی اف/ملامینه
تعداد کشوسه عدد
جنسام دی اف/ملامینه
تعداد کشوسه عدد
جنسملامینه
تعداد کشوشش عدد
امکانات ظاهریکشو
جنس پایهملامینه

دراور پنج کشو دستگیره مخفی IKE 451 دارای پنج کشو بزرگ و یک کشو کوچک با دستگیره مخفی با ریل ساچمه ای درجه یک در رنگ بندی های زیبا و شکیل گردویی ، آنتیک طلایی و سفید میباشد .

ابعاد70x38x86 سانتی‌متر
سایر توضیحاتکشو های جادار/دراور 5 کشو /ابعاد کمجا و با استحکام بالا/ریل ساچمه ای سه زمانه/لبه های کار پی وی سی/یراق آلات درجه یک
جنسملامینه
تعداد کشوچهار عدد
جنس پایهچوب
جنسملامینه

دراور چند منظوره اعیان - جنس نئوپان ملامینه شرکتی - سطح ضدخش - طراحی ساده و کاربردی - وزن متناسب با ابعاد.دارای چهار کشو بازشو - دارای فضای مجزا میله رگال .دستگیره به صورت سی ان سی - تحمل وزن متناسب با ابعاد و به صورت استاندارد - بسته بندی با لوگو و برند اعیان.

جنسچوب
تعداد کشوچهار عدد
جنس پایهچوب

دراور D4WV دراوری زیبا و مستحکم با کشوهای ریلی روان و ساختی بسیار تمیز و با کیفیت می باشد. طراحی این دراور جدید و با توجه به متد ها و استانداردهای اروپاست. کشوهای عمیق و ریلی این کمد میتواند فضای بسیار مناسبی برای قرار گرفتن لباس ایجاد کرده، و طراحی آن بگونه ای است که میتوان بعنوان میز آرایش و یا میز ابزار و اسناد و ... نیز استفاده کرد. .

جنسملامینه
تعداد کشوچهار عدد

دراور اعیان.جنس ملامینه.سطح ضدخش.طراحی ساده و کاربردی.وزن متناسب با ابعاد.تحمل وزن متناسب با ابعاد و به صورت استاندارد.در رنگ های متنوع.بسته بندی با لوگو و برند اعیان.

جنسملامینه
تعداد کشوشش عدد
امکانات ظاهریدستگیره

دراور شش کشو مدل IKE4666 جنس روکش ملامینه ضد خش میباشد و کشو ها با ریل ساچمه ای با کیفیت دستگیره فلزی مستحکم در سه رنگ گردویی ، سفید و آنتیک طلایی زیبا و شکیل میباشد.

جنسام دی اف
تعداد کشوسه عدد
تعداد درسه عدد

دراورها زیبایی خاصی را به منزل و یا محل کار شما اضافه می کنند. طراحی مینیمال و مدرن برای نشیمن، ورودی راهرو، اتاق خواب، دفتر، سالن اجتماعات و... یا هر بخش دیگری که تمایل دارید مناسب است.جنس این دراور بر خلاف مدل های مشابه از ملامینه نیست و تماما از بهترین نوع ام دی اف (MDF) ساخته شده است.لبه های این محصول با دستگاه های پیشرفته صنایع چوب PVC شده است.

جنسملامینه
تعداد کشوچهار عدد
تعداد دریک عدد
امکانات ظاهریدر
جنس پایهملامینه

میز دراور مدل چهار کشو و کمد دار کد IKE445 دارای چهار عدد کشو با ریل ساچمه ای درجه یک و یک عدد کمد با لولای آرام بند با کیفیت و جنس روکش از ملامینه ضد خش و دارای سه رنگ آنتیک طلایی ( قهوه ای ) ، گردویی ( قهوه ای روشن ) و سفید زیبا و شکیل میباشد .

جنسام‌دی‌اف-پی‌وی‌سی
تعداد کشوپنج عدد
امکانات ظاهریپایه
جنس پایهچوب
جنسملامینه
تعداد کشوچهار عدد
جنسملامینه
تعداد کشوچهار عدد
تعداد دریک عدد
امکانات ظاهریکشو
جنس پایهملامینه

دراور چهارکشو و کمد دار IKE445 جنس روکش ملامینه ضد خشمیباشد و کشو ها با ریل ساچمه ای با کیفیت درب دارای لولای آرام بند درجه یک دستگیره فلزی مستحکم در سه رنگ گردویی ، سفید و آنتیک طلایی زیبا و شکیل میباشد.

جنسچوب
تعداد کشوهفت عدد
جنسملامینه
تعداد کشوشش عدد
امکانات ظاهریکشو

دراور شش کشو مدل IKE456 جنس روکش ملامینه ضد خش میباشد و کشو ها با ریل ساچمه ای با کیفیت دستگیره فلزی مستحکم در سه رنگ گردویی ، سفید و آنتیک طلایی زیبا و شکیل میباشد.

جنسام دی اف
تعداد کشودو عدد
امکانات ظاهریدر

دراور دکوراتیو ساخته شده از ام دی اف درجه یک می باشد که حتی می توان بجای جاکفشی هم از آن استفاده کرد.نمای کار سفید می باشد ولی رنگ دربها قابل تغییر است.

جنسام دی اف
تعداد کشودو عدد
امکانات ظاهریدر
جنسام دی اف
تعداد کشوچهار عدد

این محصول دارای چهار کشو باریل سه تیکه ساچمه ای و بدنه تماما MDFترک با دستگیره از جنس لوکس میباشد.

جنسملامینه
تعداد کشوشش عدد
جنسملامینه
تعداد کشوچهار عدد
امکانات ظاهریدستگیره
جنس پایهپلاستیک فشرده
جنسملامینه
تعداد کشوچهار عدد
جنسملامینه

همان طور که می دانید دراور بعنوان یک محصول ضروری در اغلب اتاق خواب ها وجود دارد که بدیهی است چیدمان دکوراسیون اتاق خواب فقط به انتخاب رنگ مناسب و قرار دادن تخت خوابی شیک در مرکز دکوراسیون محدود نمی‌شود. بلکه نقش دروار در اتاق خواب به اندازه تخت خواب و رنگ، مهم است.

جنسملامینه
تعداد کشوسه عدد
جنسملامینه
تعداد کشوهفت عدد
تعداد دریک عدد

دراور اعیان.جنس ملامینه.سطح ضدخش.طراحی ساده و کاربردی.وزن متناسب با ابعاد.مناسب برای اتاق خواب و دیگر محیط ها .تحمل وزن متناسب با ابعاد و به صورت استاندارد.در رنگ های متنوع.بسته بندی با لوگو و برند اعیان.7کشو باز شو.یک درب بازشو.

ابعاد80x40x122 سانتی‌متر
سایر توضیحاتجنس ملامینه/وزن متناسب با ابعاد/نوار پی وی سی/بسته بندی با لوگو و برند اعیان/ریل سه تکه

دراور اعیان.جنس ملامینه.سطح ضدخش.طراحی ساده و کاربردی.وزن متناسب با ابعاد.مناسب برای اتاق خواب و دیگر محیط ها .تحمل وزن متناسب با ابعاد و به صورت استاندارد.در رنگ های متنوع.بسته بندی با لوگو و برند اعیان.سه کشو.

جنسملامینه
تعداد کشوشش عدد
جنس پایهپلاستیک ABS

دراور های مدل میلان با طراحی مدرن و زیبا دارای استحکام و کیفیت بینظیری بوده و برای ساخت آن از استاندارد های اروپایی استفاده شده است. کشو های این دراور نسبتا عمیق بوده و فضای بسیار مناسبی برای قرار گیری لباسها بوجود آورده است. با توجه به ابعاد مناسب این دراور میتواند به عنوان میز آرایش نیز مورد استفاده قرار گیرد.دراور های سری میلان در سه رنگ سفید، سفید-گردویی و فندقی تولید می گردد.

انواع دراور

دراورها در زیبایی ظاهری دارای تفاوت های زیادی هستند اما به طور کلی دو دسته دراور داریم که از جهت جنس تقسیم میشود:

  • دراور چوبی:این دراورها از جنس چوب ساخته شده اند و دارای مقاومت و استحکام خوبی هستند. یکی از معایب این مدل از دراورها وزن زیاد آنها است.
  • دراور ام دی اف:این مدل از دراور دارای وزن کمتری نسبت به نوع چوبی آن است و تفاوت رنگ بیشتری نسبت به مدل های چوبی دارد.

بهترین جنس دراور چه مدلی می باشد؟

جنس دراورها معمولا از ام دی اف برای تولید دراور استفاده می‌شود و علت آن نیز این امر است که در صورت استفاده از چوب برای تولید این وسیله کاربردی، قیمت دراور بسیار بالا خواهد بود. به همین دلیل بسیاری از تولیدکنندگان از ام دی اف برای این امر استفاده می‌کنند.

بهترین مارک دراور

دراورهای زیادی در بازار تولید شده اند که هر شخص متناسب با بودجه و انتظارات خود از یک دراور میتواند انتخاب خوبی داشته باشد. برندهای ابوقداره، اپادانا، قائم و ... از برندهای خوب این حوزه هستند.

نکات مهم و درخور توجه در خصوص خرید دراور

برای داشتن یک خرید رضایت بخش و کاربردی بهتر است نکات زیر را رعایت کنید:

  1. تعداد کشوها:در خرید دراور حتما تعداد کشوها را در نظر بگیرید. بهتر است متناسب با نیازتان تعداد کشوها را انتخاب کنید. .
  2. اندازه دراور: قبل از خرید دراور حتما جای قرار گیری آن را معلوم کنید و با متر اندازه های ان را بگیرید که در هنگام خرید راحت تر تصمیم گیری کنید. .
  3. نوع ریل:به کیفیت ریل و جنس ریل ها دقت کنید. چندبار کشو را باز و بسته کنید که از راحتی حرکت ریل مطمئن باشید. .
  4. دسته های کشو: در هنگام خرید دراور حتما به دسته های کشو توجه کنید. دستگیره های بسیار ضعیف هنگام کار کردن طولانی مدت شل شده و ظاهر دروار شما را تغییر میدهد.

سوالات متداول درباره بهترین دراور

1. قیمت دروار لباس چقدر است؟

قیمت دراور به عوامل مختلفی از جمله جنس متریال، ابعاد، تعداد کشو، کیفیت ساخت و ... بستگی دارد و به طور کلی از مبلغ 500 تومان تا 45 میلیون تومان میتوانید انتخاب های متنوعی داشته باشید.

2. چه جنسی برای ساخت دراور لباس مناسب است؟

کیفیت دراور چوبی بسیار زیاد است اما هزینه ساخت آن زیاد است و خرید مقرون به صرفه ای به حساب نمی اید با این اوصاف بهترین جنس برای دروار همان ام دی اف است.

3. چند کشو برای دروار لباس مناسب است؟

بستگی به حجم لباس هایی دارد که قرار است درون دراور قرار گیرند اما به طور کلی بین 4 تا 8 کشو مناسب است.

4. آیا سنگینی و سبکی دراور اهمیت دارد؟

بله، برای حمل و جا به جایی دراور اندازه و سنگینی آن دارای اهمیت است.

5. بهترین رنگ برای دراور لباس

بهترین رنگ برای انتخاب دراوری رنگی است که با محیط دکوراسیون اتاقتان بیاید و به طور کلی رنگ های خنثی گزینه های مناسبی هستند.

6. دراورهای پایه‌دار مناسب هستند یا بدون پایه؟

دراور های پایه دار نباید دارای وزن زیادی باشند زیرا ممکن است به پایه فشار بیاورند و باعث شکستگی شود. اما دراور های بدون پایه مشکلی بابت سنگینی و سبکی ندارند.

سخن آخر(نتیجه گیری):

داشتن دراور در هر خانه ای از واجبات است و باعث داشتن یک فضای مینیمال وخلوت در محیط خانه یا محیط کار می شود. امروزه فضای زیادی برای استفاده از کمد های بزرگ وجود ندارد و افراد برای نگهداری از لوازم و لباس هایشان می توانند از دراور استفاده کنند. دراورهای با جنس ام دی اف دارای تنوع رنگی بالایی است و به راحتی با دیگر وسایل اتاق ست میشود. بهترین دراور باید دارای ریل های راحتی باشد که به دور از فشار باز و بسته شوند. بهتر است هنگام خرید دراور به تعداد کشو مورد نیاز خود توجه داشته باشید.

دوستان عزیز، مقاله بهترین دراور همیشه بروزرسانی خواهد شد. مجددا به ما سر بزنید. خوشحال خواهیم شد.

بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید! ارسال دیدگاه
ارسال دیدگاه
امتیاز شما:
🔃