بهترین چسب اپوکسی ایرانی + بهترین تولید کننده چسب های ساختمانی

تاریخ انتشار: 30 شهریور 1402
تعداد دیدگاه: 0
تعداد بازدید: 77

چسب اپوکسی چیست؟ چسب اپوکسی نوعی پلیمر است با خواص ارتجاعی که ساختار مولکولی خاصی دارد. چسب اپوکسی بخاطر واکنش شیمیایی خاصی که در آن اتفاق می افتد بسیار سخت و محکم می شود و نوعی از چسب های پر مصرف ساختمانی است. باید دانست که چسب اپوکسی دو جزئی با رزین کردن یک ماده سخت و محکم مانند فولاد به دست می آید و حدودا بعد از یک روز ماده ای بسیار محکم مانند بتن را به وجود می آورد. اما سوال این جا است که بهترین چسب اپوکسی دو جزئی ایرانی در بازار کدام است؟ که در ادامه به بررسی آن می پردازیم.

بهترین چسب اپوکسی با توجه به نظرات مجریان ساختمانی چسبی است که بالاترین کیفیت ممکن را داشته باشد. دارای گواهینامه های بین المللی باشد و قابلیت صادرات به کشورهای مختلف را داشته باشد که با توجه به بررسی های موجود بهترین تولید کننده چسب های ساختمانی که محصولات خود را به ویژه چسب اپوکسی دو جزئی را به کشورهای مختلف عربی صادر می کند چسب اپوکسی وینتو شیمی می باشد.

البته معرفی این برند با توجه به نظر سنجی مجریان ساختمانی بوده در صورتی که شما تجربه ای در این زمینه دارید می توانید در قسمت نظرات سایت با ما به اشتراک بگذارید.

کاربرد چسب اپوکسی

کاربرد چسب اپوکسی با توجه به تنوع آن متفاوت است باید دید که از کدام نوع چسب اپوکسی می خواهید استفاده کنید که با توجه به آن، کاربرد نیز مشخص می شود. برای اطلاع بیشتر انواع چسب اپوکسی را معرفی می کنیم که با توجه به تنوعی که دارد کاربرد آن نیز مشخص خواهد شد. انواع چسب اپوکسی به شرح زیر می باشد:

 1. چسب اپوکسی سنگ؛
 2. چسب اپوکسی سرامیک؛
 3. چسب اپوکسی شیشه؛
 4. چسب اپوکسی پلاستیک؛
 5. چسب اپوکسی فلز؛
 6. چسب اپوکسی بتن.

مقایسه قیمت چسب اپوکسی

رسیدیم به بررسی قیمت چسب اپوکسی در سه سایت برتر ترب، وینتو شیمی و دیجیکالا که این محصول در این سه سایت به صورت تخصصی به فروش می رسد حال طبق بررسی های انجام شده می خواهیم بدانیم که چسب اپوکسی از کدام سایت خریداری شود که به نفع نمایندگی، فروشگاه یا مجریان ساختمانی تمام شود. بررسی های انجام شده به شرح زیر است:

چسب اپوکسی در دیجیکالا: دیجیکالا یکی از سایت های مطرح در زمینه فروش کالای دیجیتال و هر محصولی می باشد و هم اکنون چسب اپوکسی را به فروش می رساند. اما نکته مهمی که وجود دارد طبق بررسی ها این سایت در رابطه با این محصول با مشکلات زیر مواجه است:

 1. دیجیکالا نمی تواند به صورت تخصصی در رابطه با چسب اپوکسی فعالیت کند زیرا همان طور که می دانید دیجیکالا به عنوان نمایش دهنده این محصولات فعالیت می کند و در صد خود را میگیرد که شاید برای خرید جزئی مشکلی نباشد اما در خرید کلی اصلا به صرفه نیست؛
 2. از آن جا که این محصولات را فروشگاه های مختلف در دیجیکالا منتشر می کنند هیچگاه فروشگاه نمی تواند قیمت متعادلی برای مجریان ساختمانی، نمایندگی ها و دیگر فروشگاه ها ایجاد نماید زیرا آن ها خود از عمده فروشان یا تولید کنندگان تامین می کنند؛
 3. این یک محصول تخصصی است که تولید آن فرایند مخصوص به خود را دارد و انتقال آن به بازار و قیمت گذاری چسب اپوکسی نیز طبق تصمیمات تولید کنندگان انجام می شود به همین دلیل در بیشتر اوقات این محصول را در دیجیکالا به صورت ناموجود مشاهده می کنید.

چسب اپوکسی در وینتو شیمی: سایت وینتو شیمی یک سایت اختصاصی در زمینه خرید انواع چسب های ساختمانی و همچنین چسب اپوکسی است این سایت در مالکیت برند وینتوشیمی می باشد که یکی از تولید کنندگان با سابقه چسب های ساختمانی است که محصولات خود را در ایران و خارج از کشور توزیع می کند از آن جا که این شرکت به عنوان تولید کننده فعالیت می کند سایت آن مزیت هایی نسبت به دیگر سایت های فروشگاهی دارد که به شرح زیر می باشد:

 1. وینتو شیمی یک برند تولید کننده چسب اپوکسی است پس خرید مستقیم و بدون واسطه از تولید کننده می تواند مقرون به صرفه تر و مناسب تر تمام شود؛
 2. این شرکت محصولات خود را در سایت وینتوشیمی هم به صورت تک و هم به صورت عمده می فروشد که در صورت خرید عمده می توان با مدیریت تماس گرفت و با توجه به میزان خرید، تخفیف و امتیاز بگیرید؛
 3. شرکت وینتو شیمی در جهت اعتماد سازی و رضایت مشتریان تمامی محصولات خود را همراه با گواهینامه ایزو و همچنین با ضمانت کیفیت و قیمت رقابتی به مشتریان خود تحویل می دهد تا بتواند جمعی از مشتریان وفادار را برای خود ایجاد نماید.

چسب اپوکسی در ترب: سایت ترب یکی از سایت های معتبر در زمینه ارائه انواع محصولات است کار این سایت به این گونه است که سایت های فروشگاهی با دادن هزینه به ترب محصولات سایت خود را به سایت ترب وصل می کنند خرید چسب اپوکسی از ترب نیز با مشکلات زیر مواجه است است:

 1. ترب تولید کننده نیست و نمایش دهنده است و مجموعی از چسب های با کیفیت و بی کیفیت را به مشتریان با قیمت های متفاوت نشان می دهد و انتخاب نهایی با مشتری است؛
 2. شما ممکن است از ترب خرید کنید و با خود فکر کنید که از تولید کننده خریداری کردید که احتمال آن پایین است؛
 3. در بسیاری از مواقع چسب اپوکسی چون به صورت انحصاری می باشد در فروشگاه ترب ناموجود می باشد به همین دلیل ارتباط مستقیم با تولید کننده می تواند منفعت بیشتری برای شما داشته باشد.

خرید چسب اپوکسی از تولید کننده

همان طور که گفته شد چسب های ساختمانی یکی از محصولات تخصصی است که اگر قصد خریداری به صورت عمده دارید بهترین راهکار خرید چسب اپوکسی از تولید کننده می باشد چرا که می توانید با بهترین قیمت این محصول را خریداری کنید.

قیمت چسب اپوکسی در وینتو شیمی

چسب اپوکسی در وینتو شیمی با قیمت رقابتی و کیفیت تضمینی به مشتریان تحویل داده می شود. ضمانت کیفیت یکی از مهم ترین شاخصه های چسب اپوکسی در وینتو شیمی است زیرا این محصول هم اکنون در حال صادرات به کشورهای مختلف می باشد. این شرکت در جهت رضایت مشتریان خود قیمت محصولات را با توجه به آنالیز رقبا قیمت گذاری کرده است و محصول خود را با قیمت منصفانه به مشتریان، فروشگاه ها و مجریان ساختمانی تحویل می دهد.

جهت ارتباط و خرید می توانید با مدیریت وینتو شیمی تماس بگیرید:

قیمت عمده و تخفیف نمایندگی: 09125139379

بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید! ارسال دیدگاه
ارسال دیدگاه
امتیاز شما:
🔃