بهترین محلول‌های آماده‌سازی کاشت ناخن مصنوعی: راهنمای انتخاب و معرفی

تاریخ انتشار: 1 مهر 1402
تعداد دیدگاه: 0
تعداد بازدید: 86

بهترین محلول آماده سازی کاشت ناخن مصنوعی از مهم ترین مواد کاشت ناخن می باشد که در کیفیت کار نهایی تان بسیار تاثیرگذار است. این محلول، پودر کاشت ناخن را در خود حل می کند و ماده مصنوعی ناخن را به وجود می آورد به طوریکه با قرار دادن آن روی ناخن، عمل کاشت انجام میشود. محلول های لیکوئید اصل کاشت ناخن از فرمولاسیون EMA در ساخت آنها استفاده شده که آسیبی به ناخن و پوست وارد نمی کند و همچنین گاز شیمیایی که از محلول های غیر استاندارد ساطع می شود را ندارد. بنابراین بسیار حائز اهمیت است برند اصل و نوع باکیفیت محلول را تهیه کنید تا به پوست دست و بافت ناخن های خود یا مشتریانتان آسیب نرسد. همچنین یکی از مشکلات متداول در میان ناخنکاران شیوع بیماری های تنفسی ناشی از استنشاق مواد به ویژه محلول لیکویید کاشت ناخن است که علت آن کیفیت پایین این محصول می باشد؛ معمولا بهترین محلول آماده سازی کاشت ناخن مصنوعی کمترین بو را دارد. چون تشخیص این ویژگی برای خریداران قبل از خرید غیرممکن است، ما در انتها لیستی از بهترین و محبوب ترین برندهای این محصول را از دیدگاه خریداران اینترنتی لیست کرده ایم.

پیشنهاد میکنم مقاله بهترین میت رزمی را مطالعه کنید.

پیشنهاد بهترین محلول آماده سازی کاشت ناخن مصنوعی

مشخصات ویژهمناسب برای سالن زیبایی

لیکویید nbi دارای بوی کمی بوده و دارای ثبات رنگی بسیار خوبی است. تولید شده از اتیل متا اکریلیت 100 درصد بوده و پیوندهای تقاطعی منومری آنها باعث استحکام این مواد شده است. این مواد به خودی خود صاف می‌شوندو نیاز بسیار کمی به سوهان دارند. لیکویید NBI باعث جلوگیری از زردی ناخن و افزایش قدرت چسبندگی مواد بر روی صدف ناخن می گردد. حجم 60 میل لیکویید nbi برای استفاده های خانگی یا ناخن کارانی مناسب است که حجم کار آنها پایین است.

مشخصات ویژهمناسب برای سالن زیبایی

لیکویید nbi دارای بوی کمی بوده و دارای ثبات رنگی بسیار خوبی است. تولید شده از اتیل متا اکریلیت 100 درصد بوده و پیوندهای تقاطعی منومری آنها باعث استحکام این مواد شده است. این مواد به خودی خود صاف می‌شوندو نیاز بسیار کمی به سوهان دارند. لیکویید NBI باعث جلوگیری از زردی ناخن و افزایش قدرت چسبندگی مواد بر روی صدف ناخن می گردد.

حجم17 میلی‌لیتر
وزن17 گرم
جنس محفظهشیشه
مشخصات ویژهمناسب برای سالن زیبایی

یکی از مهم ترین محصولات و ضروری ترین مواد مورد نیاز ناخن کاران در خدمات ناخن محلول ضد قارچ میباشد. استفاده از ضد قارچ نامرغوب باعث ایجاد قارچ و فراهم شدن بستر رشد باکتری ها میشود. ضد قارچ ان بی آی علاوه بر جلوگیری از عفونت و باکتری، خاصیت خشک و پاک کنندگی دارد و چربی های سطح ناخن های طبیعی می دهد. ضد قارچ کاشت ناخن همچنین سطح پاتوژن را کاهش می دهد. این محصول ضد قارچ کاشت ناخن از بلند شدن مواد جلوگیری کرده و حداکثر استحکام را برای پودرهای الکریلیک و ژل ناخن ایجاد می نماید. همیشه قبل از فرآیند کاشت ناخن، می بایست زیرساخت مورد نیاز را ایجاد کرده و روی ناخن پاکیزه گردد. به دلیل اینکه کاشت ناخن باعث می شود تا مدت زیادی ناخن شما در زیر مواد مصنوعی پنهان شود، می بایست از هر چربی و مواد قارچی پاک شده و پس از ضد عفونی کامل سطح آن برای فرآیند کاشت ناخن آماده گردد. بنابراین، اولین مرحله در هر فرآیند کاشت ناخن بصورت ژل های اکریلیکی و تیپ ها، آماده سازی ناخن نام دارد.

مشخصات ویژهمناسب برای سالن زیبایی
مشخصات ویژهمناسب برای سالن زیبایی

لیکویید nbi دارای بوی کمی بوده و دارای ثبات رنگی بسیار خوبی است. تولید شده از اتیل متا اکریلیت ۱۰۰ درصد بوده و پیوندهای تقاطعی منومری آنها باعث استحکام این مواد شده است. این مواد به خودی خود صاف می‌شوندو نیاز بسیار کمی به سوهان دارند. لیکویید NBI باعث جلوگیری از زردی ناخن و افزایش قدرت چسبندگی مواد بر روی صدف ناخن می گردد.

حجم15 میلی‌لیتر
صادرکننده‌ مجوزغذا و دارو
جنس محفظهپلاستیک
نوع محفظهپمپی
کشور مبدا برندآمریکا

این پرایمر با نامهای acid free  یا acidless یا non-acid  شناخته می شود. این نوع محصول مانند یک لایه چسبنده عمل می کند و حاوی موادی است که از یک طرف به سطح ناخن  از طرف دیگربه مواد رویی می چسبد، مانند چسب دو طرفه که بعنوان واسطه عمل میکند. به صورت خفیف و ملایم دارای اسید هستند که به طور موقت PH سطح ناخن را تغییر میدهد تا به PH محصولات استفاده شده روی ناخن نزدیکتر شود و محصولات بهتر بچسبند.

حجم15 میلی‌لیتر
جنس محفظهپلاستیک
نوع محفظهدر دار
مشخصات ویژهضد حساسیت

لیکوئید ناخن میا 80 میل MIAA موجود می باشد. لیکوئید ناخن میا 80 میل باید شفاف باشد رنگ شفاف لیکویید که معمولا بنفش یاسی است نشان دهنده سالم بودن و خالص بودن لیکویید بوده و تنالیته بنفش یاسی آن به منظور جلوگیری از زردی ناخن می باشد.

مشخصات ویژهمناسب برای سالن زیبایی

پرایمر کاشت ناخن آی ان ام برای ایجاد چسبندگی بین ترکیب مایع منومری ( لیکوئید ) وپودر پلیمر و ناخن طبیعی مورد نیاز است و بهترین محافظ برای جلوگیری از لیفت شدن مواد از روی ناخن طبیعی می باشد. پرایمر غیر اسیدی آی ان ام با از بین بردن لایه مقاوم روی ناخن باعث چسبندگی بسیار عالی ترکیب پودر و لیکوئید به سطح ناخن میشودو برای افرادی که صدف ناخن بسیار محکمی دارند مناسب است.

حجم25 میلی‌لیتر
جنس محفظهپلاستیک
نوع محفظهپلاستیک
سایر توضیحاتمحلولی چسبناک با کاربرد چند منظوره و حجم حدودی 25 میلی لیتر و بی نیاز از انجام مراحل کاشت و مصرف لیکویید مونومر ویا پودر کاشت آکریلیک ؛ انواع پودرهای رنگی ، تابان ، فانتزی را به طور مستقیم روی ناخن یا لایه /لایه های کاشت و دیزاین شده روی ناخن تثبیت می کند.
حجم18 میلی‌لیتر
جنس محفظهشیشه
نوع محفظهشیشه
سایر توضیحاتدر هنگام خرید و دریافت کالا جهت اطمینان از اصالت کالا به نشان sinuhe در زیر بطری دقت بفرمایید.محصول به وسیله برچسب امنیتی VOID پلمپ شده است.

ضد قارچ که با نام دهیدراتور (DEHYDRATOR) هم شناخته می شود محلولی است دارای ترکیبات باکتریایی و در کاشت ناخن برای از بین بردن چربی، آلودگی و رطوبت اضافی از سطح ناخن استفاده می شود تا زمینه ی لازم برای گذاشتن لایه های بعدی کاشت را فراهم کند.

حجم20 میلی‌لیتر
جنس محفظهشیشه
نوع محفظهشیشه
سایر توضیحاتدارای فرچه جهت استفاده راحت تر

این محصول علاوه بر جلوگیری از عفونت و باکتری، خاصیت خشک و پاک کنندگی دارد و چربی های سطح ناخن های طبیعی می دهد. ضد قارچ کاشت ناخن همچنین سطح پاتوژن را کاهش می دهد.

حجم18 میلی‌لیتر
وزن58 گرم
جنس محفظهشیشه
مشخصات ویژهمناسب برای سالن زیبایی
حجم200 میلی‌لیتر
وزن191 گرم
جنس محفظهپلاستیک
نوع محفظهقوطی
سایر توضیحاتروش استفاده از محلول کلینزر:روش استفاده صحیح از کلینزر بدین صورت می باشد که باید ابتدا دو مرحله لاک ژل را بزنید سپس دستان را داخل دستگاه UV-LED قرار دهید تا خشک شود.پد را به محلول کلینزر آغشته نموده و روی سطح ناخن ها بکشید و نوچی و چسبندگی آن را از بین ببرید. سپس یک لایه تاپ شاین ناخن بزنید و مجددا داخل دستگاه UV-LED قرار دهید تا خشک شود.
حجم30 میلی‌لیتر
جنس محفظهپلاستیک
نوع محفظهپلاستیک
حجم15 میلی‌لیتر
وزن15 گرم
جنس محفظهشیشه
سایر توضیحاتآماده سازي ناخن براي جذب بهتر تركيب ليكوئيد و پودر كاشتاسيدی و ضد باكتريمخصوص استفاده براي كاشت ناخن پودر ( اكليريك ) و ژلبهترین و مقاومترین ماده در برابر پوسته شدن ناخندارای خاصیت ضد زردیایجاد بهترین زمینه چسبندگی بین ترکیب مایع منومری ( لیکوئید ) و پودر پلیمر و ناخن طبیعیبهترین محافظ برای جلوگیری از لیفت شدن مواد از روی ناخن طبیعیحجم محصول : 15mlكشور سازنده : آمريكا

پرایمر اسیدی کاشت ناخن ان بی آی برای ایجاد چسبندگی بین ترکیب مایع منومری ( لیکوئید ) وپودر پلیمر و ناخن طبیعی مورد نیاز است و بهترین محافظ برای جلوگیری از لیفت شدن مواد از روی ناخن طبیعی می باشد. پرایمر ان بی آی با از بین بردن کامل چربی روی ناخن باعث استحکام مواد روی ناخن می شود.

حجم60 میلی‌لیتر
وزن71 گرم
جنس محفظهپلاستیک
نوع محفظهقوطی

پلی ژل محصولی برای کاشت ناخن می باشد که نیاز به زیر سازی نداشته و طریقه مصرف آسانی دارد. پلی ژل علاوه بر کاربرد آسان و مقاومت بالا به صدف ناخن نیز آسیب نمی رساند و برای افرادی که بوی لیکوئید (مونومر) اذیتشان می کند نیز مناسب است.

حجم17 میلی‌لیتر
وزن17 گرم
جنس محفظهشیشه
سایر توضیحات- بدون اسید
حجم40 میلی‌لیتر
جنس محفظهشیشه
نوع محفظهشیشه
سایر توضیحاتمحلول رقیق کننده لاک و لاک ژل ناخن ارمغان

تمام محصولات ناخن از جمله لاک و محافظت کننده های ناخن در طول زمان در داخل بطری غلیظ می گردد و احتیاج به یک رقیق کننده مناسب دارند. این رقیق کننده باید لاک را به غلظت قبلی برگرداند و از غلظت اصلی آن کم نکند و رنگ لاک هیچ گونه تغییری ایجاد نکند.

مشخصات ویژهمناسب برای سالن زیبایی
حجم15 میلی‌لیتر
وزن15 گرم
جنس محفظهشیشه
نوع محفظهشیشه

محلول ضد قارچ ناخن پاور نیل برای جلوگیری از ایجاد قارچ و مشکلات دیگر پوستی یکی از عواملی است که بسیاری از بانوان مشتاق را از انجام کاشت باز می دارد. محلول ضد قارچ کاشت ناخن نیل پیرفکت با قدرت ضد عفونی و باکتری زدایی بسیار قوی این معضل را کاملا از بین می برد. استفاده کمی از این محصول موجب می گردد تا از بیماری های قارچی جلوگیری کرده و همچنین به علت وجود خشک کننده در فرمولاسیون این محصول ماندگاری کاشت شما افزایش خواهد یافت.

حجم30 میلی‌لیتر
وزن30 گرم
جنس محفظهشیشه
حجم17 میلی‌لیتر
وزن17 گرم
جنس محفظهشیشه

دوستان عزیز، مقاله بهترین محلول آماده سازی کاشت ناخن مصنوعی همیشه بروزرسانی خواهد شد. مجددا به ما سر بزنید. خوشحال خواهیم شد.

بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید! ارسال دیدگاه
ارسال دیدگاه
امتیاز شما:
🔃