لذت بخشی از ماساژ در خانه با بهترین ماساژورهای دستی

تاریخ انتشار: 4 مهر 1402
تعداد دیدگاه: 0
تعداد بازدید: 347

ماساژور دستی، خستگی یک روز پرکار را از تنتان در می آورد. اگر از فعالیت یک روز کاری احساس خستگی می ‌کنید، بهتر است با چند دقیقه ماساژ بخش‌ های مختلف بدن به تسهیل گردش خون، شادابی و رفع خستگی عضلات خود کمک کنید. با یک ماساژور دستی تمام بخش های بدن از جمله کمر، بازو، کتف، قفسه سینه، پاها و... قابل ماساژدهی هستند.

با این وسیله ساده می توانید بدن خود یا دیگران را ماساژ دهید و ماساژ انگشتی را بدون خستگی انگشت‌ها شبیه‌سازی نمایید و در نتیجه‌ی آن متابولیسم سلول های پوست را تقویت و گردش خون را بهبود دهید؛ با این کار پوستتان سفت شده و امکان ماساژ عمیق و پرفشار، به آسانی و بدون نیاز به کمک دیگران فراهم است.

همچنین این وسیله بسیار مناسب برای رفع سلولیت و افرادی ست که نیاز به فیزیوتراپی دارند. بهترین ماساژور دستی ابعاد کوچکی دارد و می ‌توان داخل کیف همراه خود داشته باشید و در اتومبیل و محل کار هم از آن استفاده نمایید.

پیشنهاد میکنم مقاله بهترین مارک ماساژور برقی پا را مطالعه کنید.

پیشنهاد بهترین ماساژور دستی

نوع ماساژحرکتی

ماساژور صورت ساخته شده از سنگ طبیعی خواص درمانی زیادی دارد. با حرکت دادن غلتک بر روی صورت فشار ملایمی به پوست وارد می شود که پزشکان معتقدند باعث متوازن شدن مایعات پوستی و خروج سموم از پوست می شود. یک متخصص زیباییکه از این وسیله استفاده می کند اعتقاد دارد، حرکت غلتک روی پوست مثل ورزش کردن بدن است. با حرکت غلتک بر روی پوست چند اتفاق می افتد که از نظر علمی هم درست است. گردش خون بهتر می شود چون غلطک مثل ماساژ عمل می کند.

نوع ماساژحرکتی

گوی یخی بهترین راه حل برای فرم دهی به پوست و رفع شل شدگی و افتادگی پوست صورت است و با بازکردن چروک ها و بستن منافذ باز پوست به صاف و یک دست شدن پوست کمک میکند از اثرات دیگر آن بالابردن تولید کلاژن رفع پف و تیرگی و چروک های دور چشم از بین بردن خطوط پیشانی و خط لبخند و اخم و بهبود آکنه و التهابات پوستی است همچنین این گوی به رفع سردرد و میگرن هم کمک می کند

نوع ماساژحرکتی
سایر توضیحاتآیس گلوب یا ماساژور سرد یکی از ابزارهای جدید و بسیار کاربردی برای ماساژ دادن گردن،صورت و زیر چشم ها محسوب می شود. آیس گلوب با اینکه ساختار بسیار ساده ای دارد اما به جهت غیرتهاجمی بودن، بدون درد و التهاب بودن و در نهایت زودتر به نتیجه رسیدن بسیار مورد توجه قرار می گیرد.

ماساژور گوی یخی یا آیس گلوب نوعی ماساژور پوست است که جهت مراقبت از پوست و زیبایی و سلامت آن به کار می‌رود. این ماساژور پوست به افزایش جریان خون در قشای زیرین سطح پوست کمک می‌کند. این عمل به حذف مواد شیمیایی مضر زیر پوست کمک شایانی می‌کند. لذت حاصل از رفع خستگی‌ از استرس‌ها و فشارهای روزمره به کمک استفاده از ماساژور ice globes وصف ناپذیر است.

نوع ماساژحرکتی
کشور مبدا برندفرانسه
سایر توضیحات- بهبود ریتم انقباض و انبساط رگ‌های خونی، بهبود خونرسانی به پوست و بهبود سرعت خذف مواد مضر پوست.- نرمی پوست، بهبود سیاهی و گودی دور چشم، کاهش عمق و حذف تدریجی خطوط پیشانی و خطوط دور چشم و خطوط لبخند.- کاهش دمای پوست و بهبود آکنه، سرگیجه، سردرد، تب و بهبود آسیب‌های پوستی ناشی از سوختگی.- کاهش استرس‌های پوستی و خستگی.

ماساژور گوی یخی fraicheur به جریان بهتر خون در قشای زیرین سطح پوست کمک می‌کند که این موضوع منجر به حذف مواد شیمیایی مضر زیر پوستی می‌گردد. حس مطبوع حاصل از استفاده از ماساژور گوی یخی سبب رفع خستگی‌های ناشی از استرس‌ها و فشارهای روزمره شده و جوانی و اصلاح پوست را به ارمغان می‌آورد. برای استفاده از ماساژور گوی یخی مقداری آب در ظرفی ریخته گوی را در آن قرار داده و ظرف را به مدت ۲۰ دقیق در داخل یخچال بگذارید. در فصل زمستان ۱۰ دقیق نگهداری در یخچال کافیست. توجه داشته باشید که گوی یخی را در فریزر نگذارید. ماساژور گوی یخی در بسته 2 عددی میباشد.

نوع ماساژحرکتی
سایر توضیحات- بهبود ریتم انقباض و انبساط رگ‌های خونی، بهبود خونرسانی به پوست و بهبود سرعت خذف مواد مضر پوست.- نرمی پوست، بهبود سیاهی و گودی دور چشم، کاهش عمق و حذف تدریجی خطوط پیشانی و خطوط دور چشم و خطوط لبخند.- کاهش دمای پوست و بهبود آکنه، سرگیجه، سردرد، تب و بهبود آسیب‌های پوستی ناشی از سوختگی.- کاهش استرس‌های پوستی و خستگی.

ماساژور گوی یخی به جریان بهتر خون در قشای زیرین سطح پوست کمک می‌کند که این موضوع منجر به حذف مواد شیمیایی مضر زیر پوستی می‌گردد. حس مطبوع حاصل از استفاده از ماساژور گوی یخی سبب رفع خستگی‌های ناشی از استرس‌ها و فشارهای روزمره شده و جوانی و اصلاح پوست را به ارمغان می‌آورد. برای استفاده از ماساژور گوی یخی مقداری آب در ظرفی ریخته گوی را در آن قرار داده و ظرف را به مدت 20 دقیق در داخل یخچال بگذارید. در فصل زمستان 10 دقیق نگهداری در یخچال کافیست. توجه داشته باشید که گوی یخی را در فریزر نگذارید.

نوع ماساژحرکتی

سنگ یشم در تماس با صورت سرد باقی می­ماند (حتی در هوای گرم) و این امر سبب ایجاد خاصیت ضدپیری می­شود. با غلتاندن این ابزار روی خطوط ریز و گذرگاه­های انرژی صورت، روزنه­‌های ریز اصلاح می­شوند، چین و چروک­‌ها کاهش می­یابند، عضلات صورت سفت می­شوند، گردش خون بهبود می­یابد، پف و دایره­‌های سیاه دور چشم کم می­شوند و تخلیه لنفاوی افزایش می­یابد. حالت کشسانی پوست را افزایش می­دهد.

نوع ماساژحرکتی

پکیچ جیدرولر و گواشا یوکی شامل یک عدد رولر و یک عدد گواشا از جنس سنگ می‌باشد. شما می‌توانید از رولر و گواشا یوکی برای ماساژ و پخش کردن مواد مراقبتی بر روی پوست استفاده نمایید. استفاده از جید رولر و گواشا باعث تحریک شدن پوست میشود، گردش خون را در پوست افزایش می‌دهد و التهابات پوستی را تا حد چشمگیری کاهش می دهد. استفاده از این وسیله به صورت مرتب باعث سفتی پوست می گردد و به خارج شدن سموم از پوست و روشن و شفاف شدن آن کمک می‌کند.

نوع ماساژلرزشی /ضربه‌ای /حرکتی
کشور مبدا برندچین
نوع ماساژحرکتی

جید رولر سنگ یشم نوعی ماساژور غلطکی صورت است که اولین بار توسط زنان باستان به کار ‌رفت. جید رولرهایی که از سنگ یشم اصل ساخته می‌شوند خاصیت آرام بخشی و ضد استرس دارند. آزمایش های زیادی نشان داده است که تنها پس از چند هفته استفاده از ماساژور غلطکی صورت، تغییرات مثبتی از جمله برطرف شدن چین و چروک و شفاف شدن پوست ایجاد می شود. این وسیله ابزار کاربردی است که می‌تواند خون را در صورت به‌ گردش در بیاورد و ورم صورت را از بین ببرد.

نوع ماساژحرکتی
نوع ماساژحرکتی

آیس گلوب یا ماساژور سرد یکی از ابزارهای جدید و بسیار کاربردی برای ماساژ دادن گردن، صورت و زیر چشم ها محسوب می شود. آیس گلوب با اینکه ساختار بسیار ساده ای دارد اما به جهت غیرتهاجمی بودن، بدون درد و التهاب بودن و در نهایت زودتر به نتیجه رسیدن بسیار مورد توجه قرار می گیرد.

نوع ماساژحرکتی
کشور مبدا برندایران
سایر توضیحات- دارای ماساژور هشت پا به ابعاد 12×8×12 سانتی‌متر و وزن 105 گرم مزایای ماساژور هشت پا:قابل ماساژدهی تمام بخش‌های بدن از جمله بازو، کتف، قفسه، سینه و پاها- دارای ماساژور نیشگونی تن‌زیبمزایای ماساژور نیشگونی:- جهت افزایش گردش خون، باعث شادابی و رفع خستگی می‌شود.- متابولیسم سلول‌های پوست را فعال کرده و پوست بدن شما را جوان و شاداب می‌کند.- حالت ارتجاعی پوست را به آن برمی‌گرداند.- به از بین بردن پف و چروک صورت کمک می‌کند. از مواد عالی ساخته شده است. - دارای ماساژور غلطکی به ابعاد 20×3×12 سانتی‌متر و وزن 90 گرم
نوع ماساژحرکتی

✅بستن منافذ باز پوست✅کاهش و از بین برنده ی آکنه و جوش های پوستی✅صاف و درخشندگی پوست در اثر استفاده ی مداوم از آیس رولر توپی✅پیشگیری از چین و چروک و پیری زودرس✅افزایش تحریک گردش خون✅ماساژ سرد و اکسیژن رسانی به پوست✅کاهش رنگدانه های پوستی✅کاهش تیرگی پوست✅ماساژور صورت✅تنظیم چربی پوست✅کیفیت مناسب در مقابل قیمت پایین✅ظاهر شیک و خوش فرم✅برطرف کننده ی تب و سردرد، سرگیجه و ✅التهابات پوستی

نوع ماساژحرکتی
نوع ماساژحرکتی
نوع ماساژحرکتی
کشور مبدا برندایران
نوع ماساژلرزشی /ضربه‌ای
کشور مبدا برندچین
سایر توضیحاتوزن 870 گرمابعاد 140 در 65 در 219 میلی‌مترجنس بدنه پلاستیک ABSگشتاور حداکثر گشتاور 570nMقابلیت استفاده گروه‌های عضلانی مختلفسرعت چرخش 3200 دور در دقیقهمیزان صدا 45 دسی‌بلباتری 2600 میلی‌آمپرساعت,لیتیوم یونیاستاندارد عملکرد 5 ساعتپورت شارژر پورت USB Type-Cاقلام داخل بسته – 3 سری مختلف– سری استوانه‌ای– سری تخت– سری کروی
نوع ماساژحرکتی
کشور مبدا برندچین
نوع ماساژحرکتی

ماساژدادن با دست یا هر وسیله‌ی دیگری می‌تواند به رفع خستگی‌ها و گرفتگی‌های بدن کمک کند. علاقه‌ی مردم به ماساژ باعث شده که انواع و اقسام ابزارهای ماساژ برقی و دستی تولید و روانه‌ی بازار شوند. ماساژور دستی مدل 002 حرکتی است. در وسط این ماساژور تعدادی دندانه پلاستیکی قرار دارد. در دبالا ماساژور نیز دسته‌ پلاستیکی آن دیده می‌شوند. برای ماساژ بخش‌های مختلف بدن باید ماساژور را مانند وردنه روی بدن حرکت داد.

نوع ماساژحرکتی
سایر توضیحاتبهبود ريتم انقباض و انبساط رگ هاى خونى ، بهبود خون رسانى به پوست ، بهبود سياهى و گودى اطراف چشم ، كاهش تدريجى خط و خطوط پيشانى خطوط اطراف چشم و خط لبخند و كاهش دماى پوست

آيس گلوب يا همان گوى يخ ماساژور دستى است كه ميتوانيد با استفاده از آن به پوست صورتتان شادابى و طراوت ببخشيد. استفاده از آن بسيار راحت است. با حركت دادن ماساژور روى صورتتان ميتوانيد حس بى نظير و لذت بخشى را تجربه كنيد. ميتوانيد گوى يخ را قبل از استفاده داخل يخچال بگذاريد و يا داخل كاسه اى پر از يخ بگذاريد تا مايع داخلش كامل خنك شود؛پس از خنك شد ميتوانيد روى پوست صورت حركت دهيد. همچنين ميتوانيد هنگام استفاده از ماسك ورقه اى گوى يخ را روى صورتتان حركت دهيد. باعث منقبض شدن صورت ميشود و به سرعت منافذ باز صورت را كاهش ميدهد.

نوع ماساژحرکتی
کشور مبدا برندایران
سایر توضیحاتتسریع در خون رسانی مناسب برای ماساژ سر و بدن مناسب برای آقایان و خانم هامخصوص دست راست با کیفیت و مقرون به صرفه
نوع ماساژحرکتی

همه‌ی ما برای رفع خستگی کارهای مختلفی انجام می‌دهیم؛ نوشیدن یک لیوان چای، تماشای تلویزیون، گپی با خانواده و دوستان. اما یکی از راه‌های رفع خستگی، رفع ضعف و خستگی از ماهیچه‌های بدن است. با ماساژ دادن می‌توان جریان خون در رگ‌های بدن را افزایش داد و به رفع خستگی در این نواحی کمک فراوانی کرد. ماساژور تن‌زیپ مدل هشت‌پا با سری‌های محکم و گرد برای ماساژ دادن کل نقاط به کار می‌رود.

نوع ماساژحرکتی
کشور مبدا برندایران
سایر توضیحاتاین مجموعه شامل ماساژور کف پا،سر،غلطکی ،نیشگونی و 8 پا است.- دارای ماساژور هشت پا به ابعاد 12×8×12 سانتی‌متر و وزن 105 گرم مزایای ماساژور هشت پا:قابل ماساژدهی تمام بخش‌های بدن از جمله بازو، کتف، قفسه، سینه و پاها- دارای ماساژور نیشگونی تن‌زیبمزایای ماساژور نیشگونی:- جهت افزایش گردش خون، باعث شادابی و رفع خستگی می‌شود.- متابولیسم سلول‌های پوست را فعال کرده و پوست بدن شما را جوان و شاداب می‌کند.- حالت ارتجاعی پوست را به آن برمی‌گرداند.- به از بین بردن پف و چروک صورت کمک می‌کند. - از مواد عالی ساخته شده است. - دارای ماساژور غلطکی به ابعاد 20×3×12 سانتی‌متر و وزن 90 گرم- دارای ماساژور کف سر به ابعاد 25×10×25 سانتی‌متر و وزن 45 گرممزایای ماساژور کف سر: - کاهش استرس و سر درد- ریلکس کردن و آرامش ذهن- کمک به سرزندگی و احیای مغز و بدن- بهبود تمرکز- کردش خون بهتر- خواب سریعتر و عمیق‌تر- تقویت ریشه مو- دارای ماساژور کف پا به ابعاد 22×3×14 سانتی‌متر و وزن 470 گرم مزایای ماساژور کف پا:- تحت تاثیر قرار دادن تمام بدن و تجربه شگفت انگیز- احساس آرامش- افزایش گردش خون- بهبود یبوست، سردرد، میگرن و سینوزیت
نوع ماساژحرکتی
کشور مبدا برندچین
سایر توضیحات-سایز استاندارد مناسب برای تمامی صورت ها-ساخته شده از ABS
نوع ماساژحرکتی
کشور مبدا برندچین
نوع ماساژلرزشی /ضربه‌ای /حرکتی
کشور مبدا برندچین
امکانات ابزارغلتک قابل تعویض
نوع ماساژحرکتی /لرزشی
سایر توضیحات– افزایش جریان گردش خون در سطح پوست-جذب چندین برابر مواد مغذی ، لوسیون ها و ماسک های ورقه ای روی پوست– خاصیت کلاژن سازی مجدد برای پوست– جلوگیری از چین و چروک های جدید روی پوست– رفع چین و چروک های پوست– خاصیت ارتجاعی بالا برای پوست-خاصیت از بین برندگی چربی های پوست-رفع پف و تیرگی و گودی اطراف چشم-جوانسازی پوست-جلوگیری از پیری زودرس پوست-سری از جنس سنگ صورتی کوارتز
نوع ماساژحرکتی
کشور مبدا برندایران
سایر توضیحات- دارای ماساژور کف پا به ابعاد 22×3×14 سانتی‌متر و وزن 470 گرم مزایای ماساژور کف پا:- تحت تاثیر قرار دادن تمام بدن و تجربه شگفت انگیز- احساس آرامش- افزایش گردش خون- بهبود یبوست، سردرد، میگرن و سینوزیت- دارای ماساژور غلطکی به ابعاد 20×3×12 سانتی‌متر و وزن 90 گرم
امکانات ابزارسری انعطاف پذیر
نوع ماساژحرکتی
کشور مبدا برندایران
سایر توضیحاتجنس فلزی

ماساژور سیمی سر یک محصول عالی و کاربردی برای ماساژ پوست سر می باشداین محصول فواید بسیاری دارد که به شرح زیر می باشد: این ماساژور به دلیل بهبود جریان خون در سر، به داشتن یک خواب راحت در طول شبانه روز منجر می شودهمچنین به دلیل افزایش خون رسانی و تغذیه بهتر فولیکول های مو، منجر که کاهش ریزش موی سر می شود. این ماساژور دستی همچنین به کاهش خارش پوست سر شما منجر می شود و از پوسته پوسته شدن سر جلوگیری میکند. جنس این ماساژور فلزی می باشد و بسیار سبک و قابل حمل است.

نوع ماساژحرکتی

دوستان عزیز، مقاله بهترین ماساژور دستی همیشه بروزرسانی خواهد شد. مجددا به ما سر بزنید. خوشحال خواهیم شد.

بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید! ارسال دیدگاه
ارسال دیدگاه
امتیاز شما:
🔃
تا 60% تخفیف بر روی صدها عنوان کتاب! خرید کتاب با 50% تخفیف