جدیدترین روش کاشت مو دنیا در شیراز انجام شد

تاریخ انتشار: 5 مهر 1402
تعداد دیدگاه: 1
تعداد بازدید: 119

چکیده : جدیدترین روش کاشت مو دنیا در شیراز بدست تیم شیراز کاشت در حال انجام شدن است. این روش میکرو گرافت اف ای تی بوده که تراکم و پرشتی زیادی برای زیبا جو به همراه دارد. در حال حاظر نیز شیراز به عنوان قطب کاشت موی ایران بوده و خانم خراسانی به عنوان بهترین تکنسین کاشت موی شیراز شناخته می شود.

جدیدترین روش کاشت مو دنیا در شیراز انجام شد

طبق آمار و ارقام سایت معتبر ورد مترز(Worldometer) کاشت مو شیراز انتخاب اول مردم ایران بوده و بر خلاف تصور بین کاشت مو شیراز یا تهران، ایرانیان شیراز را به عنوان انتخاب اول خود برگزیده اند.

اما نکته جالب اینجاست که کاشت مو شیراز نه تنها برای مردم ایران جذاب بوده بلکه پس از کاشت مو در استانبول، شیراز به عنوان قطب کاشت مو ایران شناخته شده است.

دلیل انتخاب کاملا مشخص است. شیراز مجهز ترین شهر از نظر تجهیزات و روش های کاشت مو در ایران بوده و دارای بهترین متخصین کاشت مو ایران است.

جدیدترین روش کاشت مو

جدید ترین روش کاشت مو در حال حاضر که در دنیا مورد استفاده گرفته است کاشت مو میکرو اف ای تی و یا کاشت مو میکرو گرافت است. هر چند در ایران اسم های متفاوتی برای این روش استفاده شده و دلیل اصلی آن نیز جنبه تبلیغات بوده است.

کاشت مو SUT ، کاشت مو سوپر اف یو تی و کاشت مو میکرو گرافت اف ای تی، همه و همه نام های دیگری بوده که برای این روش مورد استفاده قرار گرفته اند.

اما جدید ترین روش کاشت مو در شیراز که به روز ترین روش کاشت مو دنیا است چگونه انجام می شود؟!

مراحل انجام جدیدترین روش کاشت مو

کاشت مو میکرو اف ای تی با توجه به مراحل زیر انجام می گیرد.

1: مرحله برداشت

در این مرحله مو ها توسط دستگاه های تمام اتوماتیک برداشت می شود. نام این دستگاه ، میکرو موتور بوده که موها را بدون موهای اطراف برداشت می کند.

2: مرحله نگه داری

در این مرحله موها در محلول بیولوژیک نگه داری می شود.

3: مرحله کاشت

در این مرحله موها با ظریف ترین تیغ ممکن کاشته می شود. تیغ هایی که برای پانج و سوراخ های ریز استفاده می شود تیغ 9 دهم میکرو متر است.

در این مرحله موهای برداشت شده با ظرافت خاصی در جهت مناسب رویش مو کاشته می شود.

بهترین تکنسین کاشت مو

چرا جدیدترین روش کاشت مو باید توسط تکنسین باتجربه انجام شود؟!

نکته مهم: تکنسین متخصص کاشت مو باید از مهارت بالایی برخوردار باشد، زیرا در صورتیکه او از مهارت لازم برخوردار نباشد، موها را در عمق مناسب نکاشته و یا اینکه فاصله ایجاد سوراخ ها بسیار کم بوده و احتمال نکروز و یا بافت مردگی بسیار زیاد است.

تیم شیراز کاشت با تجربه ترین تیم کاشت مو شیراز بوده که با استفاده از جدیدترین روش های کاشت مو دنیا عمل کاشت مو را انجام داده است.

این روش با وجود تمام مزیت ها ، در صورتیکه توسط تیم متخصص انجام نشود، نتایج مناسبی ندارد.

زیرا همانطو که گفته شد مو ها باید در عمق مناسب و با فاصله مناسبی کاشته شود.

قیمت جدیدترین روش کاشت مو در شیراز

قیمت جدیدترین روش کاشت مو در شیراز ( کاشت مو میکرو گرافت یا میکرو اف ای تی ) بین 12 تا 14 میلیون تومان است. اما به صورت کلی موارد زیر در قیمت آن تاثیر گذار است.

1: میزان طاسی و کم پشتی مو

هر چه قسمت های کم پشت موی فرد بیشتر باشد، هزینه کاشت بیشتر می شود.

2: تجربه و تبحر تکنسین کاشت مو

تجربه و تبحر تکنسین کاشت مو یکی از مهم ترین عوال تاثیرگذار در قیمت کاشت مو است. این کاملا طبیعی است که هزینه کاشت مو توسط تکنسینی که سال ها تجربه کاشت مو دارد، با فردی که تازه این کار را انجام می دهد، کاملا متفاوت باشد.

3: نیاز به برداشت و عدم برداشت از ریش

برداشت از ریش در افرادی که بانک موی ضعیف دارند و یا اینکه کاشت مو ترمیمی انجام می دهند، ضروری است.

برداشت از ریش مهارت بسیار بالایی نیاز دارد و هر تکنسینی نمی تواند، برداشت از ریش را به خوبی انجام دهد. تیم شیراز کاشت با مدیریت خانم خراسانی با تجربه ترین تیم کاشت مو شیراز بوده که مهارت و تجربه بسیاری در برداشت از ریش و کاشت مو پرتراکم در ایران دارد.

4: جنسیت

کاشت مو زنان در شیراز با مردان کاملا متفاوت است. خانم خراسانی تنها تکنسین متخصص کاشت مویی است که برای اولین بار کاشت مو زنان را بدون تراشیدن سر انجام داده است.

مزایای کاشت مو به روش Micro FIT

همانطور که گفته شد، این روش کاشت مو جدیدترین و بهترین روش کاشت مو در دنیا بوده که توسط تیم شیراز کاشت انجام می شود.

مزایای جدیدترین روش کاشت مو شامل موارد زیر است:

تراکم بسیار زیاد

کاشت مو کاملا طبیعی

دوره نقاهت بسیار کوتاه

مناسب افراد دیابتی به دلیل عدم ایجاد زخم

عدم نیاز به برش پوست پشت سر

عدم نیاز به بخیه

معایب کاشت مو با روش میکرو اف ای تی

این روش دارای معایب خاصی نیست. اما همانطور که گفته شد این روش باید توسط تکنسین با تجربه کاشت مو انجام شده، همچنین قیمت کاشت مو با این روش کمی از دیگر روش های دیگر کاشت مو به دلیل ظرفت بالا گران تر است.

پس به صورت کلی معایب این روش کاشت مو شامل موارد زیر است:

 • گران تر از روش های دیگر کاشت مو
 • نیاز به تکنسین بسیار ماهر

بهترین متخصص کاشت مو میکرو اف ای تی

بهترین متخصص کاشت مو میکرو اف ای تی در ایران خانم دکتر خراسانی بوده که شخصا برای زیبا جویان کاشت مو انجام می دهد. ایشان اولین تکنسین متخصص کاشد مویی هستند که عمل کاشت مو بدون تراشیدن سر را انجام داده و تجربه کاشت مو در ترکیه و عمان را دارد.

برای مشاوره با خانم خراسانی و دیدن نمونه کارهای کاشت مو به وب سایت Sirazkasht سر زده و یا با شماره زیر در ارتباط باشید.

 • 09172260013

سخن پایانی

جدیدترین روش کاشت مو در جهان در حال حاضر کاشت مو میکرو اف ای تی بوده که توسط تیم شیراز کاشت انجام می گیرد. نقطه تمایز کار این تیم با دیگر تیم ها تراکم بسیار بیشتر و همچنین خط کاشت مو کاملا طبیعی بوده که در هیچ جای دیگری مشاهده نمی شود.

این روش دارای مزایای زیادی بوده که در متن به آن اشاره شده است. اما این روش کاشت مو نیاز به تبحر و تجربه بسیار بالایی داشته که از عهده هر تیم کاشت مو بر نمی آید.

برای کاشت مو پرتراکم با شماره زیر در تماس باشید.

09172260013

بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید! ارسال دیدگاه
دیدگاه کاربران
 • جلال محمدی 16 آبان 1402

  سلام پس روش کاشت مو میکرو گرافت و یا اس یو تی چی؟؟

  ارسال دیدگاه
  امتیاز شما:
  🔃