کدام مدل کت زنانه شیک تر است؟

تاریخ انتشار: 9 مهر 1402
تعداد دیدگاه: 0
تعداد بازدید: 321

چکیده : برای انتخاب یک کت مناسب باید به لباس های جانبی خانم ها نیز توجه داشته باشید. در ادامه برخی از مدل های محبوب کت های زنانه را بررسی می کنیم.

کت ها از رسمی ترین لباس های زنانه به شمار می روند که در استایل های رسمی مخصوص محل کار، مجالس مهم و... به کار می روند. کت های زنانه در طرح ها و مدل های گوناگونی تولید و طراحی می شوند. این پوشاک زنانه برای استایل های مختلف ارائه شده و هر یک با دیزاین به خصوصی از لباس های زنانه همخوانی دارند. برای انتخاب یک کت مناسب باید به لباس های جانبی خانم ها نیز توجه داشته باشید. در ادامه برخی از مدل های محبوب کت های زنانه را بررسی می کنیم.

محبوب ترین مدل های کت زنانه شیک

استفاده از یک کت زنانه شیک از محبوبیت بسیار زیادی در صنعت مد و لباس برخوردار است. این کت ها استایل شما را مرتب تر نشان داده و برای محل کار بهترین انتخاب خواهد بود. در هر یک از بخش های کت های زنانه از طرح ها و برش های به خصوصی استفاده می شود که ظاهر کار را شیک تر جلوه می دهد. برخی از مهمترین دسته بندی های کت زنانه را در ادامه مشاهده می کنید:

کت های نامتقارن

یکی دیگر از مدل های کت های زنانه شیک، مدل های نامتقارن با یقه های ناهمخوان هستند که با دیزاین جذابی ارائه می شوند. در طراحی هر یک از آن ها از کمربند نیز استفاده می شود که استایل کت را مرتب تر نشان می دهد. این کت های خاص و زیبا به صورت جلو دکمه طراحی شده و در زیر آن ها از تاپ ها و بلوزهای زیبایی استفاده می شود. برای دیزین بهتر استایل های زنانه با کت نامتقارن از انواع شلوارهای دمپا گشاد نیز استفاده می شود.

کت یقه انگلیسی زنانه

در میان مدل های شیک کت زنانه، انواع سبک های یقه انگلیسی با طرحی زیبایی ارائه شده و برای خانم هایی که گردن بلندی دارند، مناسب خواهند بود. کت های یقه دار انگلیسی با شلوارهای راسته خانم ها بسیار زیباتر می شوند. کت های یقه انگلیسی با آستین های ساده، پف دار، کار شده و... ارائه می شوند و هر یک دیزاین جذابی برای استایل های رسمی خانم ها به همراه خواهند داشت.

کت زنانه تک دکمه

کت زنانه شیک به صورت تک دکمه نیز طراحی شده و برای همه رده های سنی خانم ها مورد استفاده قرار می گیرد. انواع کت های زنانه با دکمه های درشت به صورت تک دکمه ای طراحی می شوند. این کت ها در قسمت کمر تنگ تر از مدل های دیگر هستند. به همین خاطر برای خانم هایی که به دنبال کوچکتر شدن سایز دور کمر خود هستند، بهترین انتخاب خواهند بود.

کت زنانه یقه ایستاده

کت زنانه شیک به صورت یقه ایستاده نیز طراحی می شود. این کت ها رسمی تر از سایر مدل ها هستند و استایل خانم ها را کشیده تر نشان می دهند. انواع دسته بندی های کت زنانه شنل قشم با یقه های مختلفی دیزاین شده و در کنار یقه، از دیزاین های به خصوصی برای آستین و بخش دکمه ها استفاده می کنند. این کت ها در کنار شلوارهایی هم رنگ یا با رنگ خنثی پوشیده می شوند.

کت زنانه کوتاه

یکی از مدل های به روز و جدید کت های زنانه، انواع کت های کوتاه هستند که با شلوارهای هم رنگ و خمره ای به تن می شوند. این کت های زنانه و خاص از ترندهای بازارهای امروزی به شمار می روند. کت های کوتاه با چند دکمه بسته شده و به صورت جلوبسته پوشیده می شوند. این کت های خاص با شلوارهای مام استایل نیز زیبا می شوند.

کت زنانه مدل آستین لاله ای

کت هایی با آستین های آزاد نیز در دنیای مد و فشن بسیار مد شده اند. این کت های خاص و زیبا با دیزاین جذابی ارائه شده و در طراحی آن ها از چند چاک در بخش جلو و عقب استفاده می شود. کت های آستین لاله ای در بخش آستین هم برش هایی دارند که زیبایی طراحی این پوشاک زنانه را افزایش می دهند. کت های آستین لاله ای در کنار شلوارهای دمپا گشاد به تن شده و به همراه تاپ مورد استفاده قرار می گیرند. این کت ها برای دخترخانم ها پیشنهاد جذابی به شمار می روند.

کت زنانه پارچه طرح دار

کت های زنانه طرح دار مجلسی نیز برای استفاده خانم های امروزی بهترین گزینه خواهند بود. این کت ها به صورت آستین سه ربع طراحی شده و به صورت سه تکه در استایل روزانه خانم ها به کار می روند.

کت های یقه هفت

کت های یقه هفت برای همه خانم ها انتخابی ایده آل به شمار می روند. این کت های شیک برای خانم های جوان بسیار کارایی دارند. کت های یقه هفت به همراه اکسسوری های شیک زنانه مورد استفاده قرار گرفته و زیبایی خاصی در استایل های رسمی و میهمانی خانم ها ایجاد می کنند.

کت زنانه یقه بلیزر

یکی دیگر از کت های خاص زنانه هستند که با یقه برشی یا بلیزر طراحی و دیزاین می شود. این کت ها با الیاف مختلفی مانند ساتن طراحی شده و به صورت کت و شلوار ست نیز مورد استفاده قرار می گیرند. برخی از کت های یقه بلیزر به صورت بلند و مانتویی نیز طراحی می شوند.

کت زنانه اسپرت

ست های کت و شلوار اسپرت زنانه در چند سال اخیر بسیار ترند شده اند. این کت های خاص و زیبا با کمربندهایی با قطر بالا تولید می شوند. این کت ها اغلب بسیار بلندتر از کت های معمولی هستند و با شلوارهایی همرنگ ست می شوند. خانم ها به همراه کت های اسپرت بلند، شلوارهای قد 90 به تن می کنند. استفاده از تاپ های سفید رنگ در زیر کت نیز بسیار رایج بوده و تکمیل کننده استایل های زنانه و دخترانه خواهند بود.

کت ها با چه لباس هایی ست می شوند؟

برای استفاده بهتر از یک کت زنانه شیک از انواع شلوارها و دامن های اسپرت و مجلسی استفاده می کنند. ست های کت دامن، کت شلوار، کت و تونیک و جوراب شلواری از زیباترین دیزاین های لباس زنانه به شمار می روند و بسیار ترند شده اند. هر یک از این ست ها برای رده های سنی مختلف مورد استفاده قرار می گیرند.

انتخاب رنگ کت زنانه شیک

برای انتخاب رنگ های کت های زنانه باید به محل استفاده از این پوشاک دقت داشته باشید. کت های شیک زنانه با رنگ های طوسی، مشکی، قهوه ای و... برای مراسم های رسمی و محل کار انتخاب می شوند. کت های رنگی و فانتزی نیز برای استفاده های روزانه یا کژوال انتخاب می شوند. هر یک از این کت ها با در نظر گرفتن رنگ پوست خانم ها انتخاب می شوند.

جمع بندی

در این قسمت برخی از مدل های کت زنانه شیک را معرفی کردیم که برای دیزاین استایل های رسمی کارایی دارند. این کت های شیک با انواع پارچه های کرپ و ضخیم طراحی می شوند که بسیار خوش ایست بوده و تیپ و استایل خانم ها را زیباتر می کنند. استایل های مجلسی، رسمی، اداری و... خانم ها با وجود انواع مدل های کت زنانه جذاب تر خواهند شد. در انتخاب هر یک از سبک های طراحی کت های زنانه باید به سلیقه شخصی، رنگ بندی کت، نوع پارچه به کار رفته و... توجه داشته باشید. در صنعت مد امروزی تنوع بالایی در میان این مجموعه محصولات وجود دارد.

برچسب ها : پوشاک

بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید! ارسال دیدگاه
ارسال دیدگاه
امتیاز شما:
🔃