4 دستورالعمل معجزه انگیز{تضمینی} برای رفع سیاهی دور چشم فقط در 1 هفته

تاریخ انتشار: 29 شهریور 1402
تعداد دیدگاه: 0
تعداد بازدید: 956

چشمان شما هر چقدر هم زیبا باشند، سیاهی دور چشم از زیبایی آنها می کاهد ،بنابراین ما در مقاله امروز راه های ساده ای را برای رفع تیرگی دور چشم به شما پیشنهاد می کنیم.

 • 1- روغن سبوس برنج :
  روغن سبوس برنج
  روغن سبوس برنج

  روغن گیاهی سبوس برنج فوایدزیادی برای زیبایی پوست ،به ویژه مراقبت از چشم های خسته دارد ،زیرا به کاهش پف یا سیاهی زیر چشم کمک می کند.

  4 میلی لیترروغن نباتی سبوس برنج را با 4 میلی لیتر روغن ماستیک و 7 میلی لیتر روغن نباتی آووکادو مخلوط کنید.چند قطره از مخلوط را برای ماساژ حلقه های تیره در شب استفاده کنید ،سپس روز بعد آبکشی کنید.

 • 2- قهوه :
  قهوه
  قهوه

  کافئین به دلیل مزایای زیبایی بسیار شناخته شده است.این یک متحد لاغری و ضد سلولیت است وهمچنین یک لایه بردار جالب استکه می تواند برای مراقبت از چشم های خسته استفاده شود.

  یک قاشق چایخوری پودر قهوه را با قطره های روغن زیتون مخلوط کردهو به میزان لازم آب اضافه کنیدتا مخلوط نرم و بدون ماساژ به مدت 10 دقیقه زیر چشم قرار گیرد ،سپس با آب ولرم بشویید.

 • 3- چای سبز :
  چای سبز
  چای سبز

  چای سبز برای سم زدایی بدن استفاده می شودو همچنین به دلیل تواناییآن در تحریک گردش خون شناخته شده است.

  از کمپرس چای سبز استفاده کنید یا کیسه های چای استفاده شده را به مدت 10 دقیقه روی پلک ها قرار دهید.

 • 4- آب خیار :
  آب خیار
  آب خیار

  خیار دارای خواص زیبایی بی نظیری است ، زیرا سلاحی موثر در برابر پف و منبع واقعی هیدراتاسیون است زیرا سلول های ظریف چشم را جوان می کند.

  تنها کاری که باید انجام دهید این است که آب خیار را رویتکه های پنبه ای بمالیدو آنها را روی چشم ها بمالید ،یا تکه های خیار سرد شده را مستقیماً روی چشم ها بمالید. 10 دقیقه صبر کنید و سپس با آب ولرم پاک کنید.


منبع مقاله : elle.fr
بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید! ارسال دیدگاه
ارسال دیدگاه
امتیاز شما:
🔃