ناخن‌های قوی و زیبا: معرفی بهترین تقویت کننده‌های ناخن

تاریخ انتشار: 21 مهر 1402
تعداد دیدگاه: 0
تعداد بازدید: 74

بهترین تقویت کننده ناخن مراقبت از ناخن هایتان را تکمیل می کند. شاید بپرسید ناخن چه نیازی به مراقبت دارد؟ ناخن ها جنسشان از استخوان نرم می باشد و همانند پوست ومو احتیاج به مراقبت دارند. در نتیجه‌ی کمبودِ ویتامین‌های ضروری بدن یا ضعف جسمانی و ایجاد شکستگی، خراش و آسیب ناخن‌ها مجبور می شوید برای ترمیم اطراف ناخن یا سطح آن دست به کار شوید! زیرا یکی از عوامل زیبایی دستان خانم‌ها و آقایان باسلیقه ناخن های سالم هست. برای اینکه ناخن‌ها زیباتر به نظر برسند باید کوتیکول و پوست اطراف آنها سالم و لطیف باشند و برای این منظور باید برای تقویت ناخن ها از بهترین تقویت کننده ناخن استفاده کنید. در طی استفاده از تقویت کننده، ناخن های ظریف و شکننده بازیابی می شوند و دست ها ظاهری جوان تر خواهند داشت. کرم یا سرم های تقویت کننده ناخن ، همگی خطوط و ناهمواری‌ها و همچنین شکنندگی ناخن را ترمیم می کنند، باعث می شوند سطح ناخن‌‌ تان صاف و یکنواخت شود و مانع از گوشه شدن و شکستگی ناخن های شما می شود.

پیشنهاد میکنم مقاله بهترین مارک برق ناخن را مطالعه کنید.

پیشنهاد بهترین تقویت کننده ناخن

مشخصات ویژهدارای ویتامین

زیبایی ناخن‌ها تاثیر زیادی در زیباتر دیده شدن دست‌ها دارند. برای جلوه‌ی بهتر ناخن‌ها نیازی به مانیکور ماهانه و پرداخت هزینه‌ی بالای آن در آرایشگاه‌ها نیست و می‌توان با محصولات با کیفیتی که برای این منظور تولید شده‌اند به مراقبت از ناخن‌ها در خانه پرداخت. ناخن‌ها بر اثر مجاورت با مواد شوینده، هوای سرد و عوامل دیگر سطح صاف خود را از دست می‌دهند که به محض پیش آمدن این مشکل درصدد رفع آن بر می‌آییم اما کمتر به رشد ناخن توجه نشان می‌دهیم و تنها زمانی‌که ناخن رشد لازم را نکرده بیشتر به‌چشم می‌آید و به‌دنبال راهی برای نمایش بهتر آن هستیم.

مشخصات ویژهدارای ویتامین

زیبایی دست‌ها وابسته به زیبایی ناخن‌ها است اما داشتن ناخن‌های مرتب و محکم علاوه بر تغذیه‌ی مناسب، نیاز به نگهداری و مراقبت‌های ویژه‌ای نیز دارد. ناخن‌ها به دلیل عواملی چون شستشو با مواد شوینده‌ی شیمیایی در معرض هوای سرد بودن، استفاده از لاک به صورت مداوم، آسیب‌پذیر و شکننده می‌شوند.

مشخصات ویژهدارای ویتامین

لاک ناخن تقویتی کامنت باعث تقویت و رشد طبیعی ناخن میشود. حاوی کلسیم جهت تقویت ناخن های شکننده و یک دست کننده سطح ناخن و افزایش استحکام ناخن ها میشود

حجم15 میلی‌لیتر
حجم50 میلی‌لیتر
مشخصات ویژهدارای ویتامین

کرم ناخن رینوال اینتنس نئودرم محصولی جهت حفظ سلامتی و استحکام ناخن های آسیب دیده است. مواد موثره طبیعی موجود در کرم موجب نرمی و براقیت ناخن ها شده و با رطوبت رسانی مناسب از شکنندگی آن ها جلوگیری می کنند. همچنین ویتامین ها و سایر مواد موجود در این محصول می توانند موجب نرمی و شادابی پوست اطراف ناخن ها ( کوتیکول ) شده و از پوسته پوسته شدن آن ها جلوگیری کنند.

حجم10 میلی‌لیتر
سایر توضیحاتتقویت ناخنبراقیت بالا بازسازی ناخنبالا بردن مقاومت ناخن مراقبت حرفه ای از ناخن

تقویت کننده ناخن رولوشن با حجم 10 میلی لیتر یک تقویت کننده و بازسازی کننده موثر برای ناخن های خشک و اسیب دیده می باشد. این محصول شکنندگی ناخن ها را کاهش می دهد و باعث بالا بردن مقاومت ناخن ها می شود.

مشخصات ویژهدارای ویتامین

داشتن ناخن‌هایی زیبا ملزم به رعایت یک سری اصول است؛ همانگونه که پوست و مو احتیاج به مراقبت دارند ناخن‌ها نیز از این امر مستثنی نیستند. محلول ترمیم کننده ناخن هیدرودرم «Hydroderm» با توجه به نیاز افراد در اختیار مصرف‌کنندگان قرار داده که کاملا گیاهی بوده و پرکننده و ترمیم‌کننده سطح ناخن است.

مشخصات ویژهدارای ویتامین

مواد تشکیل دهنده ناخن ها: ناخن ها از 3 قسمت مختلف تشکیل شده است. تخت ناخن: این قسمت به دلیل گردش خون در ناخن شما به رنگ صورتی روشن است. ریشه ناخن: هلال نوری در پایه ناخن شما ریشه ناخن است که از عفونت محافظت می کند. کوتیکول: کوتیکول چروک پوست اطراف ناخن و از سلولهای مرده پوست تشکیل شده است. کوتیکول وظیفه دارد از قسمت زنده ناخن محافظت کند.

مشخصات ویژهدارای ویتامین

داشتن ناخن‌هایی زیبا ملزم به رعایت یک سری اصول است؛ همانگونه که پوست و مو احتیاج به مراقبت دارند ناخن‌ها نیز از این امر مستثنی نیستند. روغن تقویت کننده ناخن هیدرودرم «Hydroderm» با توجه به نیاز افراد در اختیار مصرف‌کنندگان قرار داده که کاملا طبیعی تولید شده و اثر نرم کننده‌گی و مرطوب کننده‌گی در سطح ناخن را حفظ می‌کند.

حجم30 میلی‌لیتر

روغن تقویت کننده ناخن قانون محصولی جهت حفظ سلامت، زیبایی و استحکام ناخن های آسیب دیده است. این محصول کاملا گیاهی است که از ترکیب چندین روغن کاملا طبیعی با فرمولاسیونی دقیق و اختصاصی تشکیل شده است.

حجم11 میلی‌لیتر
شماره مجوز869119070113
صادر کننده مجوزسازمان غذا و دارو

این محصول برای ناخن های شکننده و ضعیف پیشنهاد می شود. موجب سفت و محکم شدن ناخن می شود. از لایه لایه شدن ناخن جلوگیری می کند. از زرد شدن ناخن جلوگیری می کند. تاثیر آن پس از حتی یک بار استفاده قابل مشاهده می باشد.

مشخصات ویژهدارای ویتامین

موجب صاف و یکدست شدن سطح ناخن می گردد. میزان چسبندگی لاک را به ناخن افزایش می دهد و از لب پریدگی لاک جلوگیری می کند. از پیری ناخن جلوگیری می کند. موجب افزایش ماندگاری لاک ناخن بر روی ناخن می شود. فرمولاسیون آن غنی از مواد و ویتامینهای مورد نیاز ناخن می باشد.

حجم5 میلی‌لیتر
کشور مبدا برندسوئیس
شماره مجوز1112597737746591
صادر کننده مجوزسازمان غذا و دارو
سایر توضیحاتمحکم کننده‌ی نوک ناخن‌های نرم- جلوگیری از شکستن و لایه لایه شدن
مشخصات ویژهدارای ویتامین

هر بسته پد ناخن ویهان شامل 20 عدد پد تقویت کننده ناخن است که شما با این خرید 12 بسته پد به عبارتی 240 عدد پد را تحویل می گیرید. ناخن‌ها بر اثر مجاورت با مواد شوینده، هوای سرد و عوامل دیگر سطح صاف خود را از دست می‌دهندکه به محض پیش آمدن این مشکل درصدد رفع آن بر می‌آییم اما کمتر به رشد ناخن توجه نشان می‌دهیم و تنها زمانی‌که ناخن رشد لازم را نکرده بیشتر به‌چشم می‌آید و به‌دنبال راهی برای نمایش بهتر آن هستیم.

حجم16 میلی‌لیتر
کشور مبدا برندایران
شماره مجوز13/11826
صادر کننده مجوزسازمان غذا و دارو
حجم16 میلی‌لیتر
کشور مبدا برندایران
شماره مجوز13/11826
صادر کننده مجوزسازمان غذا و دارو
حجم10 میلی‌لیتر
کشور مبدا برندسوئیس
شماره مجوز6028717635678462
صادر کننده مجوزسازمان غذا و دارو
سایر توضیحات- حاوی رنگدانه های واکنش دهنده در برابر اشعه ماوراء بنفش مناسب برای ناخن های زرد، لکه دار و کدر- باز گرداندن رنگ سالم و طبیعی به ناخن ها- سفید کردن ناخن های زرد شده در اثر مصرف زیاد لاک یا استعمال دخانیات

شاید شما هم آن دسته از افراد هستید که بر اثر استفاده زیاد لاک سطح ناخن‌هایتان رنگ طبیعی خود را از دست داده است، محصولی به بازار عرضه شده است که نگرانی شما را در این رابطه رفع کرده است و به سفید شدن ناخن‌هایتان کمک خواهد کرد.

مشخصات ویژهدارای ویتامین

موجب افزایش درخشندگی ناخن می شود. موجب صاف و یکدست شدن سطح ناخن می شود. از شکنندگی ناخن جلوگیری می کند. تمامی ویتامینهای مورد نیاز ناخن را دارا می باشد. این محصول شامل ویتامین های A، E، C و عصاره گیاه آلوءه ورا، لیمو، انگور، جینسینگ و روغن دانه انار می باشد. این محصول به سرعت جذب شده و موجب چرب یا چسبناک شدن ناخن نمی شود.

حجم11 میلی‌لیتر
کشور مبدا برندترکیه
شماره مجوز4043156410152
ویتامین‌های موجودA /F /E /C

تقویت کننده ناخن گلدن رز مدل Black_Diamond برای ناخن های شکننده و ضعیف و نازک پیشنهاد می شود. این محصول سفت کننده با محتوای گرد الماس سیاه بصورت میکرو با مخلوط های سفت کننده غنی شده است و با تشکیل یک لایه براق بر روی ناخن موجب حفاظت و در نهایت موجب قوی شدن ناخن ها و محکم شدن آن ها می شود.

کشور مبدا برندایران
شماره مجوز38/14060
صادر کننده مجوزسازمان غذا و دارو
سایر توضیحات- روغن تقویت کننده و استحکام بخش ناخن- محافظت کننده ناخن - تامین کننده رطوبت مورد نیاز ناخن
مشخصات ویژهدارای ویتامین

لوسیون ترمیم کننده سیلکر برای ناخن های شکننده و آسیب دیده است که به بهبود استحکام و ضخامت ناخن ها بواسطه ذرات سیلیکون و کراتین موجود، مرطوب کنندگی عمیق ناخن و پوست اطراف ناخن ها و جلوگیری از شاخه شاخه شدن پوست دور ناخن کمک میکند.

مشخصات ویژهدارای ویتامین

رسپینا لوسیونی کاملا گیاهی است و برای ناخن هایی که به اکثر درمان ها پاسخ نداده اند توصیه می شود. رسپینا با فاکتور های تقویتی و مواد مغذی و همچنین با دارا بودن غلظت بیشتری از مواد مؤثره حاوی ترکیبات دارویی گیاهی موجب استحکام و تحریک رشد ناخن می شود.

مشخصات ویژهدارای ویتامین

تاپ کات ژلی کامنت به درخشان و براق تر شدن ناخن کمک کرده این تاپ کات حجم دهنده ناخن وجلا دهنده سطح ناخن میباشد و برای ماندگاری بیشتر لاک تاپ کات شاین کامنت به صورت یک لایه محافظ شفاف و یکنواخت بر روی سطح ناخن قرار گرفته و از آسیب دیدن و لب پر شدن و ایجاد خط و خش بر روی سطح لاک جلوگیری میکند.

مشخصات ویژهدارای ویتامین
حجم2.5 میلی‌لیتر
کشور مبدا برنداسپانیا
سایر توضیحاتافزایش رشدآبرسانی طولانیافزایش انعطافجلوگیری از شکستناین محصول حاوی روغن ماستیک (عصاره عدس پسته) است که سنتز کراتین و پروتئین های مرتبط با کراتین را تحریک کرده و ضخامت و استحکام ناخن را افزایش می دهد.

این محصول ناخن های شما را به راحتی و با پوششی نامرئی میپوشاند. این تقویت کننده ناخن دارای اپلیکاتوری بسیار کاربردی می باشد. اسید هیالورونیک کاتیونیک موجود در این محصول به خوبی به پوست، مو و ناخن می‌چسبد و ظرفیت آبرسانی خود را برای مدت طولانی‌تری حفظ می‌کند.

مشخصات ویژهدارای ویتامین
مشخصات ویژهدارای ویتامین

پوسته پوسته شدن اطراف ناخن معمولا به دلیل خشک شدن پوست رخ می دهد. . روغن تقویت کننده ناخن کامنت مدلALMOND TRI OIL، یک محصول با ترکیبات عالی برای سالم سازی ناخن است. استفاده از این محصول برای افرادی که ناخن های ضعیف و شکننده دارند پیشنهاد می شود.

حجم60 میلی‌لیتر
کشور مبدا برندایران

محلول نازول ناخن نلا، با دارا بودن ترکیبات و عصاره های گیاهی آلوئه ورا، بنفشه و ترکیب موثر پیریتیون زینک، توانسته در رفع و پیشگیری از بروز عفونت های قارچی، کاهش ترک ناخن، شکنندگی، لایه لایه و پوسته پوسته شدن و با کمک به نرمی، لطافت، ترمیم و محافظت از ناخن و پوست اطراف آن، کاملا موثر عمل کند.

حجم30 میلی‌لیتر
کشور مبدا برندایران
سایر توضیحات- نرم کننده- مناسب انواع پوست- ضد شکنندگی ناخن- کمک به رشد ناخن
مشخصات ویژهدارای ویتامین

ژل پاک کننده کوتیکول این محصول با دارا بودن مواد معدنی می تواند به راحتی کوتیکول های موجود بر روی ناخن را پاک کرده و سطحی نرم و مرطوب را به ناخن ببخشد فرمول آنتی اکسیدان و غنی شده این محصول با عصاره گل رز روغن، بادام شیرین، سبزیجات دارای کراتین، شرایط مناسبی را برای بازگشت ناخن به شرایط عادی خود را فراهم می سازد.

حجم15 میلی‌لیتر
سایر توضیحاتمناسب برای ناخن ها خشک و شکنندهکمک به ضخامت، لطافت و سفتی ناخنترمیم کوتیکول ناخن و نرم کننده و تغذیه کننده آنمناسب استفاده بر روی لاک ناخنپیشگیری از عفونت قارچی

ژل کرم تقویت کننده ناخن کاندید محصولی مناسب برای بهبود ضخامت، لطافت و سفتی ناخن می باشد. این محصول حاوی گلیسیرین، سالیسیلیک اسید، عصاره دانه آپیوم گراولنس، روغن ماکادمیا بوده که موجب ترمیم کوتیکول ناخن می شود و ناخن ها را تغذیه می کند. همچنین این تقویت کننده ناخن از عفونت های قارچی جلوگیری کرده و برای ناخن های خشک و شکننده مجصولی مناسب است و موجب انعطاف ناخن ها خواهد شد.

مشخصات ویژهدارای ویتامین

محلول سفت کننده و ترمیم کننده ناخن لکسیون حاوی مر (نوعی صمغ) می باشد که به داشتن خواص بازسازی کننده و تقویت کننده مشهور است. همچنین حاوی شی باتر و عصاره گیاهانی است که موجب استحکام، زیبایی و لطافت ناخن های شما می شوند. فرمولاسیون فوق العاده این محصول سفت کننده ناخن، پوست اطراف ناخن ها را ترمیم کرده و آن ها را تغذیه می کند.

مشخصات ویژهدارای ویتامین

لاک WONDER GLOSSتقویت کننده ناخن - واندرگلاس محصول شرکت پرستیژ یک لاک بی نظیر و با کیفیت ساخت آمریکا می باشد. این لاک بسیار براق حاوی مولتی ویتامین (D، B، C، E، B5، A) و کلسیم و دارای حداکثر پوشش و دوام است که باعث تقویت و پایداری ناخنها می گردد. این لاک فوق العاده قوی و حرفه ای مقاومتی بسیار بالا در برابر شوکهای محیطی و آلودگیها دارد.

مشخصات ویژهدارای ویتامین
مشخصات ویژهدارای ویتامین

لوسيون تقويت ناخن اليس همراه با عصاره گياه دم اسب ميباشد كه به تقويت و استحكام ناخن ها كمك فراواني ميكند. اين لوسيون سرشار از سيليكا، پتاسيم و گوگرد است كه وجود اين عناصر در كنار يكديگر باعث برطرف كردن مشكلات ناخن از قبيل شكنندگي، ترك خوردن و ورقه شدن ميشوددستور مصرف: روزانه چند بار پس از تميز كردن سطح ناخن لوسيون را با برس به سطح و كناره هاي ناخن بماليد.

مشخصات ویژهدارای ویتامین
حجم8 میلی‌لیتر
کشور مبدا برندایران
شماره مجوز38/11364
صادر کننده مجوزسازمان غذا و دارو
سایر توضیحاتکمک به ترمیم ناخن‌های شکسته و رفع ناخن خوره (لایه لایه شدن لبه ناخن)رطوبت رسانی به ناخن و جلوگیری از شکنندگی آنبهبود رشد طبیعی ناخن و محافظت از آنافزایش استحکام و انعطاف پذیری ناخنالتیام بخش پوست اطراف ناخن

محلول استحکام بخش ناخن هیدرودرم با افزایش مقاومت و انعطاف پذیری ناخن، از آن حفاظت کرده و موجب بهبود رشد ناخن می‌شود. لایه محافظتی که به هنگام مصرف این محصول بر روی ناخن ایجاد می‌شود علاوه بر محافظت از ناخن‌ها در برابر عوامل محیطی، به ترمیم ناخن‌های شکننده نیز کمک می‌کند.

مشخصات ویژهدارای ویتامین

لاک جلوگیری از جویدن ناخن هیدرودرم مدل garlic دارای عصاره کاکتوس می باشد، این عصاره به دلیل تلخی و طعم نامطلوبی که دارد باعث جلوگیری از جویدن ناخن ها می شود. این لاک مناسب برای کودکان و بزرگسالان برای ترک عادت ناخن جویدن می باشد. برای استفاده ابتدا سطح ناخن ها را كاملا تميز و خشک کنید.

حجم15 میلی‌لیتر

کرم ترمیم کننده ناخن رینکون حاوی کراتین، روغن جوجوبا، ویتامین A و E و اسید لاکتیک است که باعث تقویت و تغذیه ناخن ها میشه. باعث نرم شدن پوست اطراف ناخن و آبرسانی به ناخن ها میشه و از ترک خوردن و پوسته پوسته شدن ناخن ها جلوگیری میکنه. باعث کاهش شکنندگی ناخن ها و آسیب رسیدن به آنها میشه و ظاهری صاف و براق به ناخن ها میده و همچنین فاقد پارابن است.

دوستان عزیز، مقاله بهترین تقویت کننده ناخن همیشه بروزرسانی خواهد شد. مجددا به ما سر بزنید. خوشحال خواهیم شد.

بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید! ارسال دیدگاه
ارسال دیدگاه
امتیاز شما:
🔃