3 ترکیب طبیعی دارچین برای داشتن پوست بی عیب و نقص

تاریخ انتشار: 31 شهریور 1402
تعداد دیدگاه: 0
تعداد بازدید: 773

ترکیب طبیعی دارچین برای داشتن پوستی بی عیب و نقص آرزوی هر زنی است.پوست بی عیب و نقص ، پوستی بدون چین و چروک ، رنگدانه ، لکه های تیره و جوش است.
از طریق مخلوط های طبیعی ،یک زن می تواند به هدف خود برای بدست آوردن پوستی شگفت انگیز با ظاهریسالم برسد.
در اینجا 3 مخلوط طبیعی دارچین برای بدست آوردن پوستی بی عیب و نقص آورده شده است.

ترکیبات طبیعی دارچین برای داشتن پوستی بی عیب و نقص

 1. دارچین و روغن زیتون ضد پیری
 2. ترکیب دارچین و عسل برای آکنه
 3. ترکیب دارچین و موز برای درخشندگی پوست
 1. دارچین و روغن زیتون برای مبارزه با پیری پوست:
  سرم روغن گل رز
  دارچین و روغن زیتون برای مبارزه با پیری پوست

  مخلوط های طبیعی دارچین با مبارزه با علائم پیری به کاهش چین و چروک کمک می کند ،آنها برای زنان دارای پوست خشک مفید هستند. روغن زیتون یک مرطوب کننده موثر است که به از بین بردن علائم پیری کمک می کند ،زیرا حاوی آنتی اکسیدان هایی است که به مبارزه با پیری و پیری کمک می کند.

  مواد لازم
  • روغن زیتون: دو قاشق غذاخوری
  • پودر دارچین: صف قاشق چایخوری
  نحوه تهیه

  دو قاشق غذاخوری روغن زیتون را با نصف قاشق چایخوری پودر دارچین بریزیدو آنها را خوب مخلوط کرده و روی صورت و گردن خود بمالید ،سپس صورت خود را به آرامی ماساژ دهید و بگذارید دقیقه 10 بماند و سپس صورت خود را با پارچه ای پاک کنید.

 2. ترکیب دارچین و عسل برای آکنه:
  ترکیب دارچین و عسل برای آکنه
  ترکیب دارچین و عسل برای آکنه

  مخلوط طبیعی دارچین و عسل به کاهش آکنه کمک می کند. عسل یک ماده طبیعی است که در درمان بیماری های پوستی ، به ویژه آکنه استفاده می شود ،زیرا به عنوان یک ضد باکتری عمل می کند که باعث ایجاد جوش و جوش می شود.

  مواد لازم
  • عسل : یک قاشق
  • دارچین: یک قاشق
  • جوز هندی : یک قاشق
  نحوه تهیه

  در یک کاسه یک قاشق کوچک عسل با یک قاشق کوچک دارچین آسیاب شده و یک قاشق کوچک جوز هندی خرد شده بریزید ، سپس مواد را با هم مخلوط کنید ،ماسک را روی صورت خود بمالید و بگذارید 30 دقیقه بماند ،سپس صورت خود را خوب با آب بشویید.و با تکرار این ماسک دوبار در هفته از پوست تازه و درخشان لذت ببرید.

 3. ترکیب دارچین و موز برای درخشندگی پوست:
  ترکیب دارچین و موز برای درخشندگی پوست
  ترکیب دارچین و موز برای درخشندگی پوست

  ترکیبات طبیعی دارچین و موز باعث شادابی پوست شما و عاری از هرگونه آلودگی و لک می شود.موز به دلیل غنی بودن از ویتامین ها و مواد معدنی با چینو چروک ها مبارزه کرده و پوست شما را نرم می کند.

  مواد لازم
  • موز: یک عدد
  • پودر دارچین : قاشق چایخوری
  • عسل : 3 قطره
  نحوه تهیه

  یک موز رسیده را با یک قاشق چایخوری پودر دارچین مخلوط کرده و 3 قطره عسل به آن اضافه کنید ،سپس این مخلوط را روی صورت خود بگذارید و بگذارید 10 دقیقه خشک شود ،سپس صورت خود را با آب ولرم بشویید و از پوستی روشن و بی عیب و نقص لذت ببرید.

نکته مهم: ما همیشه به شما یادآوری می کنیم کهباید این دستور العمل هارا بر روی قسمتی از پوست دست داخلی خوددر مچ قبل از استفاده مستقیم از آن روی تمام صورت خود امتحان کنیدتا از حساسیت پوستی برای برخی از مواد ذکر شده جلوگیری شود.

بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید! ارسال دیدگاه
ارسال دیدگاه
امتیاز شما:
🔃