معروف ترین و جدیدترین مدل های دستبند طلا در سال 2023 کدام اند؟

تاریخ انتشار: 8 آبان 1402
تعداد دیدگاه: 0
تعداد بازدید: 86

چکیده : در این مقاله به جدیدترین و مدرن ترین مدلهای دستبند طلا از برترین برندهای دنیا میپردازیم

هر ساله نمایشگاهی از طلا و جواهرات ترند برگزار می گردد و بزرگ ترین برندهای طلا و جواهر در این نمایشگاه شرکت میکنند تا جدیدترین طراحی های طلا را در این نمایشگاه به اجرا بگذارند. نمایشگاه پاییز طلا و جواهرات 2023 نشان داد که در بیشتر طراحی ها دو اصل به کار گرفته شده است. عدم تقارن و استفاده از چند اکسسوری در سایز یا رنگ یا حتی متریال مختلف در کنار هم، مهم ترین اصل در استفاده از جواهرات محسوب میشود. دستبندهای طلا نیز از این ترند جدید مستثنا نبوده است. چیزی که در مورد دستبندها بیشتر از همه به چشم می آید، استفاده از دستبندهای بزرگ بر روی دستان است. دستبندهای کاف، یکی از معروف ترین نوع این دستبندهاست. دستبند کاف بسیار شبیه به دستبدهای بنگل باز است با این تفاوت که اندازه آن پهن تر است و ظاهر آنها باعث شده است تا با عنوان سرآستین نیز از آنها یاد شود. اما یکی دیگر از مدل دستبندهایی که امروزه بسیار پرطرفدار است و ترند شده است، استفاده از چند دستبند بنگل باز در کنار هم با رنگ های متنوع است.

اما دستبندهای مهره دار و پهن نیز امروزه بسیار پرطرفدار شده اند و جزو دستبندهای محبوب و جدید به حساب می آیند. به خصوص اگر ترکیبی از چند رنگ طلا در این دستبندها استفاده شده باشد، محبوبیت آن ها را چند برابر خواهد کرد.

دستبند طلا ترند

دستبندهای تنیسی و هم چنین دستبندهای مروارید نیز یکی از انواه مدل دستبندهایی است که سالیان سال از آن استفاده شده است. اما امسال به آنها توجه ویژه ای شده است و مجدد در بازار طلا جزو دستبندهای ترند محسوب میشود.

اما علاوه بر طرح هایی که به آنها اشاره شد، برندهای روز و معروف دنیا نیز همواره در حال معرفی طراحی های جدید از برند خود هستند و از هر برند معروف چند مدل معروف نیز به بازار عرضه می شود.

برند تیفانی یکی از معروف ترین برندهای طلا و جواهر در دنیاست.جدیدترین و معروف ترین دستبند طلا تیفانی شامل دستبندهای النگویی مدل T و دستبندهای النگویی لاک یا همان قفل است. این دستبندها در رنگ های متنوع تولید می شود و نحوه طراحی آنها به شکلی است که استفاده آن برای خانم ها و آقایان باشد و محدودیت جنسی برای استفاده از دستبندها وجود ندارد.

دستبند تیفانی جدید

یکی دیگر از برندهایی که دستبندهای آن طراحی های معروف و منحصر به فردی دارد، دستبند کارتیر است. از معروف ترین طراحی های دستبندهای کارتیر استفاده از یوزپلنگ در دستبندهای النگویی است و یکی دیگر از معروف ترین طراحی های کارتیر که هیچ گاه از مد نخواهد افتاد و از دیرباز کارتیه با این نوع طراحی شناخته شد، استفاده از زنجیرهای به هم گره خورده است. این مدل دستبندها نیز همانند دستبندهای تیفانی به شکلی طراحی شده است که خانم ها و آقایان میتوانند از آن ها استفاده کنند.

اما کارتیر هم مانند تیفانی چند دستبند معروف با نام مشخص دارد که کمتر کسی است که با آنها آشنایی نداشته باشد. معروف ترین و قدیمی ترین، همان دستبند لاو یا دستبند عشق کارتیه است که قدمت آن بسیار زیاد است و مدل جدیدتر دستبند میخ کارتیر است که همچنان از محبوبیت بالایی برخوردار است.

با انواع مدلهای دستبند جدید در دنیا آشنا شدیم که در ایران نیز بسیار معروف و ترند هستند. اما اگر بخواهیم یکی از پرطرفدارترین مدلهای دستبند در ایران را نام ببریم، قطعا دستبندهای النگویی در جایگاه نخست خواهند بود. به طوری که معروف ترین شرکتهای تولید کننده های طلا در ایران هم بیشترین طراحی دستبنها را به این مدل دستبند اختصاص داده اند. تمامی عکس هایی که در این مقاله وجود دارد به علاوه با کیفیت ترین و زیباترین و جدیدترین دستبندهای ساخت کشور ایران را میتوانید در سایت گالری طلای کیان با نشانی kiangoldgallery.com پیدا کنید.

برچسب ها : دستبند طلا

بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید! ارسال دیدگاه
ارسال دیدگاه
امتیاز شما:
🔃